Imobiliare

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Slatina, zona Steaua
5

Apartament 2 camere Slatina, zona Steaua

Acest apartament semidecomandat cu 2 camere este situat la etajul 4 Îți oferă un balcon de 4,8 mp, bucatarie de 9,9 mp, sufragerie de 19mp, dormitor de 12 mp, baie de 3,5 mp si doua holuri de 4,6 si 2,7 mp. Suprafață totală de 56,5 mp. Dispune de centrala proprie, aer condiționat. Apartamentul este dotat ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Slatina, Olt

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Ocazie!!! apartament 2camere dec.80800
10
20

Ocazie!!! apartament 2camere dec.80800

Proprietar vând apartament 2camere transformate în 3 camere, zona Bratianu - Detasamentul de pompieri la parter cu balcon generos; cu 2iesiri una în fața blocului și una în spatele balconului cu o curte de aprox.20m . Apartamentul deține centrala proprie, izolație pe toata suprafața, AC. și loc de parcare ...

1554 EUR/m2 | 52 m2

Palas, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 3.000 mp   parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș   locație premium
7
2

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș locație premium

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Băteni), Com. Periș locație premium, în mijlocul naturii Vând teren intravilan, cu suprafața de 3.000 mp (parcelabil în loturi de min. 1.000 mp), situat în Sat Bălteni (Băteni), comuna Periș, într-o zonă deosebită, în cadrul Satului Brâncovenesc ...

Balteni, Ilfov

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
7
51

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Va oferim spre vaznare un apartament cu 2 Camere, complet mobilat si utilat in zona Pantelimon . Apartamentul are o suprafata de 55 mp si se afla la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10, construit in anul 1988. Apartamentul este utilat si mobilat complet, dispune de toate electrocasnicele ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare 5

casa de vanzare

vand casa caramida in Radauti.strada Calea Cernauti.in spate la scoala Bogdan Voda nr5.Camere joase 2,40m si calduroase.casa are 2 camere,baie,bucatarie.dispune si de garaj din bca cu 2 camere deasupra.Beci,magazie.foarte aproape de primarie,scoala,magazine,centru. 148000 euro negociabil.nu raspund la ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Radauti, Suceava

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare Rediu
6
4

casa de vanzare Rediu

vând casă în satul Rediu la 19 km de Cluj Napoca.Casa are 50 mp și este construita pe un teren de 304 mp. Ca și utilități dispune de curent,apa și posibilitate de racordare la rețeaua de gaze.Casa este situată într-o zonă liniștită și cu o priveliște frumoasă.Pentru mai multe informații vă rog să mă ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Rediu, Cluj

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Casa cu gradina 24

Casa cu gradina

Casa are suprafata de 130mp iar gradina 1660mp Casa este compusa din 3 camere 2 holuri bucatarie camara baie pivnita ,atelier . Centrala pe gaz, partial termopane . Este racordata la canalizare. Se afla aproape de oras, de scoala, gradinita. Se afla pe strada AXENTE SEVER(Fosta Viilor)nr. 30 oras ...

423 EUR/m2 | 130 m2

Blaj, Alba

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

vand schimb  ap 2 camere
6
2

vand schimb ap 2 camere

vand schimb inchiriez ap 2 cam semidecomandat,parter ,j-uri,Kaufland Craiovei cu ap 2 camere decomandat sau circular etaj intermediar A-uri sau H-uri,aceiasi zona,exclus etajul 4 sau mai sus. fără intermediari.

1579 EUR/m2 | 38 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan Radovanu-Calarasi
3
4

Teren intravilan Radovanu-Calarasi

Teren cu casa renovabila, 2.750 mp, deschidere pe trei laturi, 90 40 20, cadastru, intabulare, curent electric, put in curte, situata la aprox 50km de Bucuresti. Pret negociabil.

Radovanu, Calarasi

Casa cu gradina 23

Casa cu gradina

Casa are o suprafata de 130 mp iar gradina 1660mp. Casa are 3 camere 1 bucatarie,1 camara ,1 baie, 2 holuri, pivnita , atelier. Casa are centrala pe gaz ,lumina, apa ,este racordata la canalizare. Acest imobil se afla in Blaj ,str. AXENTE SEVER nr. 30

423 EUR/m2 | 130 m2

Blaj, Alba

Vand casa  în Pestere
9
28

Vand casa în Pestere

Vand casa în Jud Caraș-Severin în sat Pestere reren 2800mp, asfaltat, canalizare in fata case-i. Nelocuibila. Mai multe la telefon

9 EUR/m2 | 2,800 m2

Pestere, Caras-Severin

Salvează căutarea