Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Promovat
Teren intravilan
10
4

Teren intravilan

Vând teren situat în intravilanul comunei Toporu, satul Tomulești în suprafață de 1600 mp. Utilități în imediata apropiere, apă curentă și electricitate la stradă. Terenul este împrejmuit cu plasă pe toate laturile. Asfalt până în fața porții și drumuri de legătură către Giurgiu, Alexandria sau București ...

1,534 m2

Tomulesti, Giurgiu

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casa si teren Corbii de Piatra
7
24

Casa si teren Corbii de Piatra

Vând teren, casa batraneasca si hambar, comna Corbi, Judetul Arges, la circa 11 km de Nucsoara. Suprafata teren 860 mp, intabulat. Curent si apa.

Corbi, Arges

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 3.000 mp   parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș   locație premium
7
2

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș locație premium

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Băteni), Com. Periș locație premium, în mijlocul naturii Vând teren intravilan, cu suprafața de 3.000 mp (parcelabil în loturi de min. 1.000 mp), situat în Sat Bălteni (Băteni), comuna Periș, într-o zonă deosebită, în cadrul Satului Brâncovenesc ...

Balteni, Ilfov

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
7
51

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Va oferim spre vaznare un apartament cu 2 Camere, complet mobilat si utilat in zona Pantelimon . Apartamentul are o suprafata de 55 mp si se afla la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10, construit in anul 1988. Apartamentul este utilat si mobilat complet, dispune de toate electrocasnicele ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare 5

casa de vanzare

vand casa caramida in Radauti.strada Calea Cernauti.in spate la scoala Bogdan Voda nr5.Camere joase 2,40m si calduroase.casa are 2 camere,baie,bucatarie.dispune si de garaj din bca cu 2 camere deasupra.Beci,magazie.foarte aproape de primarie,scoala,magazine,centru. 148000 euro negociabil.nu raspund la ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Radauti, Suceava

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare Rediu
6
4

casa de vanzare Rediu

vând casă în satul Rediu la 19 km de Cluj Napoca.Casa are 50 mp și este construita pe un teren de 304 mp. Ca și utilități dispune de curent,apa și posibilitate de racordare la rețeaua de gaze.Casa este situată într-o zonă liniștită și cu o priveliște frumoasă.Pentru mai multe informații vă rog să mă ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Rediu, Cluj

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Casa cu gradina 24

Casa cu gradina

Casa are suprafata de 130mp iar gradina 1660mp Casa este compusa din 3 camere 2 holuri bucatarie camara baie pivnita ,atelier . Centrala pe gaz, partial termopane . Este racordata la canalizare. Se afla aproape de oras, de scoala, gradinita. Se afla pe strada AXENTE SEVER(Fosta Viilor)nr. 30 oras ...

423 EUR/m2 | 130 m2

Blaj, Alba

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

vand schimb  ap 2 camere
6
2

vand schimb ap 2 camere

vand schimb inchiriez ap 2 cam semidecomandat,parter ,j-uri,Kaufland Craiovei cu ap 2 camere decomandat sau circular etaj intermediar A-uri sau H-uri,aceiasi zona,exclus etajul 4 sau mai sus. fără intermediari.

1579 EUR/m2 | 38 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan Radovanu-Calarasi
3
4

Teren intravilan Radovanu-Calarasi

Teren cu casa renovabila, 2.750 mp, deschidere pe trei laturi, 90 40 20, cadastru, intabulare, curent electric, put in curte, situata la aprox 50km de Bucuresti. Pret negociabil.

Radovanu, Calarasi

Salvează căutarea