vand apartament la casa
5
9

vand apartament la casa

vând apartament la casa ( curte comuna ) compartimentat :3 camere , baie , bucătărie , hol trebuie renovat complet , este exact ca în poze preț fix

443 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Promovat
Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj
10

Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj

Acest apartament de 4 camere, situat la parter înalt, în zona Revolution Residence, Vasile Alecsandri, are o suprafață utilă de 82 mp. Este decomandat, oferind intimitate și confort. Interiorul este finisat cu materiale de calitate, iar pereții sunt vopsiți în alb. Apartamentul este potrivit și pentru ...

1211 EUR/m2 | 97 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Teren Comuna Holboca
4

Teren Comuna Holboca

Descoperă un teren cu adevărat special, situat în Comuna Holboca, într-o zonă rezidențială nouă, apreciată pentru liniște, aer curat și dezvoltarea rapidă din ultimii ani. Cu o suprafață generoasă de 3.360 mp, proprietatea oferă multiple posibilități: construcția unei locuințe individuale, dezvoltare ...

3,360 m2

Nord, Holboca, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Loc de vanzare- dumbravesti
4
1

Loc de vanzare- dumbravesti

Dimensiune , 3250 metri patrati , inprejmuit gard , portii, Amenajat, livada , deschidere 25 m. Apa, Electric trifazic, Fosa in interior . Canalizare, gaze , in fata porti .

3,250 m2

DUMBRAVESTI, Prahova

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vnd casa la rosu pret 43000 euro
10
1

vnd casa la rosu pret 43000 euro

vnd casa la roșu în comuna Jugureni judetul dnbovita casa dispune de 3 camere mari baie bucătărie cu open speis se poate face și mansardă sus după bunul plac teren 1700 metri are gard la drum nu are curent sa pus decât folia de protecție la acoperiș casa se vinde așa cum este cu esire direct la autostrada ...

573 EUR/m2 | 75 m2

Jugureni, Dambovita

Vand Duplex in Dumbravita,strada Mures
20

Vand Duplex in Dumbravita,strada Mures

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vand casa si parcele teren intravilan in SAT MIERSIG comuna Husasau de Tinca si casa central
10
2

Vand teren intravilan situat in sat Miersig la 25 km de Oradea 2 parcele de cate 1000 mp la 20 euro mp in centrul satului la soseaua principala. Vand casa in Miersig central, panou solar, apa, canal, fantana, sobe teracota, podele, termopane, structura lemn acoperis schimbat, anexa cu 2 camere mari ...

Miersig, Bihor

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala
5
1

Casa Individuala

Propietar vând casă individuală, complet mobilată și utilată, situată în localitatea Diniaș 19km de Timișoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru familie. Compartimentare: 4 dormitoare 2 băi Living spațios cu bucătărie open space Garaj Cameră tehnică Anexă în curte Curte amenajată Casă ...

1439 EUR/m2 | 180 m2

Dinias, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casa de vinzare in Gherla
10
4

Casa de vinzare in Gherla

Relații la telefon sau e-mail.Posibilitate rate.

1227 EUR/m2 | 220 m2

Gherla, Cluj

Teren Otopeni 768mp proprietar
2
11

Teren Otopeni 768mp proprietar

Proprietar - 81 mp Teren de vanzare Otopeni Ferme - Str. Lucian Blaga, 768mp La doar 10 minute de mers pe jos pana la DN, accesul este facil catre mijloacele de transport in comun - Linia Albastra de autobuz Otopeni - 5 minute de mers pe jos, gara Otopeni Nord (1,1 km), iesirea catre autostrada si ...

768 m2

Otopeni, Ilfov

Casă de vânzare, Mircea Vodă 450 mp
5
7

Casă de vânzare, Mircea Vodă 450 mp

Casă bătrânească de vânzare 450 metri Deschidere 10 m Strada Dropiei, Mircea Vodă

244 EUR/m2 | 450 m2

Mircea-Voda, Calarasi, Calarasi

Spațiu comercial alimentație publica
10
5

Spațiu comercial alimentație publica

Clădire+teren Anul construcție-2005 Tip construcție-monolit Aprox 200mp (s+p+e)-cărămida+izolație -Recent renovată: 2 grupuri sanitare(utilate complet la normele in vigoare) Geamuri uși termopan Alarma camere supraveghere senzori Centrala Bosh-prin condensare+instalație ppr și calorifere aluminiu ...

1288 EUR/m2 | 146 m2

Roman, Neamt

Vând Teren intravilan în Comuna Buceș ( Sat . Stănija ),Sup.1727 mp
10
9

Vând teren intravilan în Sat Stănija (Comuna Buceș, jud.Hunedoara) cu suprafața totală de 1727mp,deschidere de aprox .80 ml la soseaua principală DJ705D.Terenul,aflat într-o zonă pitorească, este împrejmuit, fiind accesibil direct din soseaua principală .în fața terenului se află și un râu. Zona este ...