Imobiliare

Promovat
Vânzare casă Adâncata, IL, gata de locuit
10
4

Vânzare casă Adâncata, IL, gata de locuit

Imobilul este situat în intravilan și este compus din casă principală din cărămidă , anexă gospodărească, curte generoasă și utilități complete. Proprietatea se vinde direct de la proprietar , complet mobilată și utilată. Detalii proprietate: Teren intravilan curte: 1.511 mp C1 casă principală ...

Adancata, Ialomita

Promovat
Casa si cabana in aceeasi curte de vanzare
10
4

Casa si cabana in aceeasi curte de vanzare

De vanzare propietate formata din casa si cabana, comuna Varbilau ,sat Poiana Varbilau,la 6 km de Valenii de Munte si 9 km de Slanic Prahova. Casa are 2 dormitoare foarte spatioase,un living ,baie si bucatarie. Apa provine de la hidrofor. Incalzirea se face cu centrala cu lemne , avand calorifere in ...

263 EUR/m2 | 200 m2

Slanic Prahova, Poiana Varbilau, Prahova

Promovat
Vând Apartament
7
4

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
apartament de vanzare
9

apartament de vanzare

vand apartament in Focsani vis a vis de finance, suprafata totala125,4 mp ( ap2 camere+ap 3 camere) et2 , bl izolat termic ,CT, AC, instalatie electrica pe cupru, usile din stejar masiv, termopane , 2 bai ,2 balcoane, aproape de piata si de scoala. Se vinde partial mobilat.

1059 EUR/m2 | 118 m2

Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Teren Intravilan, Constanta, Cartier Compozitorilor, 500 mp
1
3

Terenul se afla pe str. Iosif Ivanovici, la nr. 13, cu o suprafata de 500 mp (front stradal de 14.16 ml), intr-o zona foarte linistita a municipiului Constanta, intr-un cartier de case, cu strazi asfaltate si luminate. Terenul se afla la 5 min. de mers pe jos fata de un magazin de marfuri alimentare ...

500 m2

Constanta, Constanta

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren
10

Casa P+M Bariera Valcii -1000mp teren

Casa P+M An construcție 2010 Casa și curtea au fost renovate in 2021 Teren 1000mp Toate utilitățile Anexa 48mp ( 2 camere + grup sanitar) Foișor cu grătar Casa la parter 105mp - 3 camere - 1 bucătărie - hol mare living -2 băi Casa la mansarda 112mp - 5 camere - 1 baie -1 hol Preț 325000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 260 m2

Bariera Valcii, Craiova, Dolj

35 ha Teren extravilan Padure jud. Olt 2

35 ha Teren extravilan Padure jud. Olt

De vanzare: Teren cu vegetatie forestiera padure, S=34,78 ha, esente Cer si Garnita, amenajament silvic, direct proprietar, jud. Olt, com. Vulpeni. Pret: 2 euro mp (negociabil)

Cotorbesti, Olt

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
4

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
13

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

vînd apartament 2 camere
5

vînd apartament 2 camere

de vînzare ap 2 camere cu centrala propie zugrăvit balcon închis gresie faianță uși schimbate geamuri PVC cu patru camere se vinde mobilat

1351 EUR/m2 | 51 m2

2 Moldoveni, Calarasi, Calarasi

Construcție 4 apartamente
10
20

Construcție 4 apartamente

De vânzare construcție 210 m" per etaj,împărțită în 4 apartamente ( 2 apartamente de 2 camere și 2 apartamente de 3 camere) toate cele 4 apartamente sunt racordate la utilități. Cele 4 apartamente sunt finalizate în proporție de 85%. Fatada casei nu este terminata ( doar o mica parte din spate este ...

1200 EUR/m2 | 200 m2

Andronache, Sector 2, Bucuresti

teren extravilan+pădure 6,3 hectare
2
7

teren extravilan+pădure 6,3 hectare

Teren extravilan 5.4 ha Padure 0.9 ha Teren situat in Cheile Cibului jud. Alba Terenul este in proporție 80% impadurit Se vând împreună 6.3 ha Preț 25.000 tel.

63,000 m2

Cheile Cibului, Alba

Vind teren extra vilan13300m 11

Vind teren extra vilan13300m

vind teren extravilan linga autostrada si cale ferata13300 pret 2,5 eu m.Masina de rectifict supape masina de planat chiulase,stare buna de functionare.

Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Important !
5
15

Important !

Ofer spre vanzare locuinta+ anexa, situate in com. Frumusita, jud. Galati. Proprietatea este amplasata in centrul comunei, intr- o zona linistita si discreta. Suprafața construita: 140 mp Structura: fundație lxH, 40 70, cm ,zid gros 35- 40 cm, material paianta presata în cofraj, armata cu stâlpi de salcâm. Suprafata ...

268 EUR/m2 | 140 m2

Frumusita, Galati

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz 17

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz,cu 2 fronturi stradale,in zona de case ,cartier vest,str.Invatatorului,nr.19;Preț 60 000 euro negociabil!Telefon:

Sacalaz, Timis

teren + casa de vanzare
6
71

teren + casa de vanzare

Vand teren 17200 metrii patrati plus casa de vacanta, cu posibilitati de afacere ca: pensiune, posibilitate pescarie, pe hotarul de est trece un parau. Casa de vacanta este compusa dintr-o camera si bucatarie, iar la subsol pivnita, plus magazie de lemne si un spatiu de depozitare fanete.Facilitati: ...

4500 EUR/m2 | 20 m2

Tulghes, Harghita

Casa Pretabila Pensiune
10

Casa Pretabila Pensiune

Casa pretabila pensiune P+E+M La 300 metri de Castelul Bran cu vedere pe castel de la una din ferestre Casa dispune de 10 camere mari și luminoase + un duplex, 7 bai, living spațios, bucătărie echipată și cu ghișeu spre sala de mese, cu ieșire pe o terasă mare orientată spre răsărit unde putem degusta ...

1071 EUR/m2 | 280 m2

Bran, Brasov

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament ,Dorobanti 1 langa scoala 7. Mai multe detalii la telefon: . Pentru vizionari suna-ti la numarul de mai sus.

1236 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

Teren, 4500 mp, parcelabil, Albota - Arges  - la 5 km de Pitesti
1
6

Teren, 4500 mp, parcelabil, Albota - Arges - la 5 km de Pitesti

Teren, 4500 mp, parcelabil, Albota - Arges Proprietar vând parcele teren intravilan în comuna Albota Arges , la 5 km de Pitesti si Autostrada Pitesti - Bucures ti. Terenul este situat la DN Pitesti - Slatina, vizavi de fosta Statiune de Cercetare. Parcelele pot fi de 500 mp, 1000 mp, 2000, 3000 ...

Albota, Arges

Vand apartament nou cu 2 camere
6
50

Vand apartament nou cu 2 camere

Apartamente de vanzare direct de la dezvoltator in cadrul proiectului Agriculturii Residence, apartamentele sunt cu 2 camere si se afla intr-un bloc nou structurat P+2E situat in Lugoj intr-o zona rezidențiala pe str. Agriculturii cu suprafete de 49 mp utili + balcon 6mp si 56 mp utili +balcon 6mp. Apartamentele ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Lugoj, Timis

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2
9
1

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2

Apartament de vânzare! Brad, Str. Republicii, etajul 2 ( în centrul orașului, peste drum de primărie) - decomandat - izolat, geamuri de termopan - suprafață 52 m2 - balcon închis - zona liniștită - se poate locui - acte la zii Detalii suplimentare în privat!

1058 EUR/m2 | 52 m2

Brad, Hunedoara

Proprietar , vand 2 terenuri intravilan pentru casa ,zona metro 2, Timisoara
4
7

Proprietar, vand 2 parcele de teren: Primul cu suprafata de 748 mp ,FS 16ml, in zona Metro 2, Strada Slt. Ioan Grosaru. Destinatia conform puz este pentru locuinte unifamiliale. Suprafata : 748 mp Regimul de inaltime : S+P+2E POT max: 35% CUT 1,00 Front stradal : 16 ml Pret : 75.000 euro Al doilea ...

735 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea