Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 51 mp, Dr Taberei, 7 8, Mobilat și utilat, risc seismic I
10
2

EXCLUS AGENTII, EXCLUS SCHIMBURI Bloc cu risc seismic I, nu se poate cumpăra cu credit Prețul este fix Proprietar, vând apartament 2 camere confort 1, etaj 7 8, suprafata 51mp utili (balcon), luminos, situat langa metrou Tudor Vladimirescu.  Vedere la bd principal. (dr. Taberei 30) Complet mobilat ...

1608 EUR/m2 | 51 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand teren intravilan
8

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren intravilan, com Adunatii Copaceni, la 22 km de Bucuresti. SU 3.400 MP, toate utilitatile. Pretabil pt orice tip de constructie, sau ca investitie. Terenul se vinde intreg, neparcelat. Pozitie deosebita, intre vile, zona in plina dezvoltare. Relatii la telefon: .

3,400 m2

Darasti-Vlasca, Giurgiu

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 80mp
6
5

Apartament 3 camere, 80mp

Vând dau la schimb apartament cu 3 camere, cu balcon la fiecare camera, situat în zona Kaufland Independentei-Sud (Strada Garoafei, vis a vis de Școala generală nr.5)

1113 EUR/m2 | 80 m2

Independentei, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, Galați, Mazepa 2, BL LC9, Scara 2, Ap. 38, etaj 1
2
10

Anunț de Vânzare Apartament 2 Camere - exclus agenții - nu plătesc comision Vând apartament cu 2 camere, situat în cartierul Mazepa 2, Galați, în blocul LC9, scara 2, apartamentul nr. 38, etaj 1. Suprafață totală: 50,37 m Etaj: 1 Locație: Mazepa 2, Galați Caracteristici și Avantaje Zonă liniștită ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa%252b2, Galati, Galati

Apartament 2 camere noua brasov
5
2

Apartament 2 camere noua brasov

Vând apartament cartierul noua strada nucului. Bloc cu 4 etaje ....40 m semidecomandat parter . Este izolat termic. Centrală noua prin condensare.insatlatie sanitară ca noua ...Aer condiționat. Gresie faianță parchet.totul este ca nou . SE VINDE MOBILAT UTILAT. Sau cum doresc cumpărători prețul este ...

2200 EUR/m2 | 40 m2

Brasov, Brasov

Apartament 3camere decomandat

Apartament 3camere decomandat

Zona1.Bd Mihai Viteazu bl.514.etj.1.supradata 90mp.

1000 EUR/m2 | 90 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de Vanzare Lugoj  Timis !!
7
1

Casa de Vanzare Lugoj Timis !!

Casa de vanzare Lugoj Timis,cu posibilitatea de a fi folosita si ca spatii commerciale. Ultracentral ,zona 0 ,cu toate utilitatile (2 centrale proprii ,racordate la gas,1 boiler de 100 l ,aer conditionat). 4 camere,2 bai mari si 1 mica, curte+ anexe. Pret 125000 euro. Informatii la tel

714 EUR/m2 | 175 m2

Lugoj, Timis

Vând vilă duplex
10

Vând vilă duplex

SUPER OFERTĂ! Vă oferim un duplex modern, 410 mp utili, intabulat pe satul Cotu Băii, comuna Fântâna Mare (jud. Suceava), la 3 km de Fălticeni, ideal pentru două familii care caută confort, intimitate și calitate. Imobilul a fost finalizat în 2017, cu materiale de cea mai bună calitate, pentru două familii. Caracteristici ...

976 EUR/m2 | 410 m2

Falticeni, Suceava

Vand casa in Harman
5

Vand casa in Harman

Vand casa pe structura de lemn cu panouri tip Canada.Constructie 2021.Teren 610 mp,construcție 125 mp.Casa foarte bine izolata si călduroasă. Trei dormitoare,living,bucătărie ,doua.bai si dresing.Acces in curte din doua străzi.Zona liniștită.Tel .

1522 EUR/m2 | 115 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Teren intravilan Jilava-Ilfov
1
2

Teren intravilan Jilava-Ilfov

Teren aflat in spatele Garii Jilava, intre str. Drumul Dealul Frumos si Centura. Este Intravilan-Arabil, cale de acces neamenajata, trecuta in PUZ de catre Primarie. Terenul face parte din alte loturi in aceeasi situatie. Fara litigii, vandut de proprietar.

2,834 m2

Jilava, Sector 4, Bucuresti

Vand casa cu teren 3377mp
1
1

Vand casa cu teren 3377mp

Vand casa cu teren 3377 mp in orasul Costesti, ster,Viilor, nr, 8, jud Arges,

607 EUR/m2 | 85 m2

COSTESTI, Costesti, Arges

Vand apartament 2 camere decomandat etaj 2 in bloc NOU
12
3

Vand apartament 2 camere decomandat etaj 2 in bloc NOU

Vând apartament NOU (construcție 2025) cu 2 camere decomandate, aflat la etajul 2 din 10. Este construit din cărămida, are finisaje de înaltă calitate precum si multa lumină naturală asigurata de ferestrele largi de tip termopan. Compartimentarea este moderna oferind confort și intimitate. Bucătăria ...

1766 EUR/m2 | 62 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament de vânzare. Exclus Agenti. Exclus credit imobiliar. Vă rog nu deranjați inutil.
5
3

Decomandat, două camere ,i l Caragiale bl 2a SC b,4 4. Fără îmbunătățiri. Geamuri termopan, ușă metalica. Preț 47990 EURO negociabil.

1116 EUR/m2 | 43 m2

Rasnov, Brasov

Vanzare teren intravilan 3

Vanzare teren intravilan

Vând teren intravilan 2730mp,facilități apa,curent ,actual livada,asfalt, la distanta de 50 m de drumul principal DN.

2,730 m2

Targoviste, Dambovita

Teren intravilan Popesti-Leordeni str Agnes
4
4

Teren intravilan Popesti-Leordeni str Agnes

- Proprietar, persoana fizica, vând un teren situat in intravilanul localității Popesti-Leordeni, Str. Agnes, in suprafața totala de 470 mp cu o deschidere de 11,142 m și adâncime 42,169 m. - Toate utilitățile sunt pe strada din fata terenului (apa, canalizare, electricitate, gaz, tv, internet). - ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case de vânzare +25.000mp-Calinesti Argeș,lângă Pitești și Topoloveni
5
3

Casa Călinești Arges Se vinde proprietate de 15.000 mp curte +10.000 mp pădure situată pe deal,în satul Urlucea-Calinesti Ag.Pe această proprietate se află construite două case,4 anexe și locuri de parcare pentru 3 mașini.Casa 1 - 3 camere,baie și bucatarie-toate mobilate și Casa 2 - 3camere,baie și ...

900 EUR/m2 | 150 m2

Calinesti, Arges

Vând casă + teren în Poarta Albă, zonă centrală
10
6

Vând casă + teren în Poarta Albă, zonă centrală

Vând casă cu teren în comuna Poarta Albă, județul Constanța: - locuință parter + mansardă: 3 camere(living + 2 dormitoare) - baie - terasă - beci(betonat) - balcon Suprafață totală este de 116 mp, din BCA, an construcție 2009 + anexe 28 mp Teren aferent = 1115 mp Sistem panouri solare încălzire apă ...

1224 EUR/m2 | 98 m2

Poarta Alba, Constanta

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan, pe malul Dunării, comuna Maglavit, Dolj.
7
2

Teren intravilan, pe malul Dunării, comuna Maglavit, Dolj.

Teren în suprafață de 2538 mp, intravilan, pe malul Dunării. Acesta beneficiază de un puț forat la 50 metri adâncime. Are deschidere de 25 metri la strada Petrache Lupu, Maglavit.Terenul este poziționat superior față de proprietățile învecinate și față de stradă, oferind o frumoasă priveliște asupra ...

2,538 m2

Maglavit, Dolj

Casa Sohatu, Jud Călărași
10
1

Casa Sohatu, Jud Călărași

Casa de vânzare 3 camere, baie, bucătărie, terasă în comuna Sohatu, Jud Călărași, situata la drumul principal Proprietar Suprafata teren 750 m Suprafata casă 100 m Deschidere 15 m Fosa septica din polipropilena de 2000 litri Centrală pe gaz, cu butelie de 83 litri. Se pot conecta mai multe butelii ...

470 EUR/m2 | 100 m2

Sohatu, Calarasi

Casa de vanzare Campuri
6
7

Casa de vanzare Campuri

Se vinde proprietate in comuna Câmpuri, județul Vrancea, situată pe strada principală, suprafață utila 332mp (152 mp casa + 180 mp anexe) si 765 mp teren aferent proprietății. Casa este compusă din 3 dormitoare, 1 sufragerie, 1 bucatarie, 1 baie si 3 încăperi + baie de serviciu destinate unui spațiu ...

243 EUR/m2 | 152 m2

Campuri, Vrancea

Apartament 4 camere 104 mp, central, bloc complet renovat (PNRR)   2 băi, 2 balcoane
14

Apartament 4 camere 104 mp, central, bloc complet renovat (PNRR) 2 băi, 2 balcoane

Vând apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat în zona centrală a municipiului Alexandria, ideal pentru familie. Locuința are o suprafață utilă generoasă de 104 mp și este compartimentată eficient: living, 3 dormitoare, bucătărie, 2 băi, 2 balcoane renovate și 2 spații de depozitare. Blocul ...