Promovat
Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Complexul Felicity este localizat langa padurea Baneasa la cca 150m si detine paza proprie cu intrare selectiva. Detine 2 locuri de joaca utilate pentru copii si un teren de sport. Apartamentul are: centrala proprie, dresing atasat dormitorului, baie plus un grup sanitar,terasa inchisa 10 mp inclusa ...

1792 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa de vânzare
5

Casa de vânzare

vând casa+ gradina(in jumatate gradina sunt pomi fructiferi)

745 EUR/m2 | 110 m2

Tomnatic, Timis

Promovat
Vand teren cu casa si anexe

Vand teren cu casa si anexe

Vand teren cu casa si anexe, suprafata teren 2753 mp, suprafata construita de 337 mp, pentru mai multe detalii

119 EUR/m2 | 337 m2

Ianca, Braila

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16
2

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa din barne de brad cu teren la munte, la râul Mureş
10

Casa din barne de brad cu teren la munte, la râul Mureş

Va rog cititi cu atentie pana la sfarsit : Casa necesita renovari masive : acoperis, fundament, usi si ferestre, revizuire instalatie sanitara, racordare la apa potabila sau forare put, sistem de incalzire, podele etc. Se poate renova ca pensiune in stil traditional, casa de vacanta sau de locuit ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Lunca Bradului, Mures

Ofertă rară! Vanzare Apartament 3 camere Micro 5, Balaban zona Hyperici.
5

Apartament 3 camere elegant și luminos Micro 5, zona Balaban Târgoviște. Preț: 104.500 complet mobilat și utilat ....există apartamente în care doar locuiești și există apartamente în care simți imediat că e acasă. Acest apartament cu 3 camere, situat în una dintre ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Targoviste, Dambovita

casa de vanzare Rahau
7
2

casa de vanzare Rahau

Casă de vânzare suprafață generoasă, preț avantajos Suprafață totală teren: 2.465 mp Casă + curte: 619 mp Preț: 95000 euro Proprietatea oferă un spațiu amplu, ideal pentru cei care își doresc liniște, intimitate și posibilitatea de a amenaja după propriul stil. Terenul generos oferă multiple ...

153 EUR/m2 | 619 m2

Rahau, Alba

vand teren
3
3

vand teren

Vand 340 de metri patrati, zona Cernele Brestei. Pe suprafata se afla o constructie de boltari de 8x12 metri si alta de 8x8 metri de bca. 60 de euro metrul patrat Mai multe detalii la telefon.

340 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu 3 camere
5
1

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, suprafata utila 69 mp ,decomandat, etajul 2, zona Mihai Viteazu, vis-a-vis de biserica.

1130 EUR/m2 | 69 m2

Sighisoara, Mures

Vând apartament 2 camere decomandat, ultracentral, parter, renovat si utilat.
5
1

Vand apartament ultracentral, Piata Revoluției, Baia Mare, parter, 2 camere decomandate, bucatarie, baie, debara, loc de parcare rezidential, complet renovat, modernizat si utilat. Locuinta dispune de încălzire in pardoseala cu centrala nouă, geamuri yripan si jaluzele aluminiu cu telecomandă, instalatii ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

Vând apartament mobilat. 2

Vând apartament mobilat.

Vând apartament 2 camere,et4 pe fata, fără probleme acoperis,izolat termic,termopane si parchet,balcon inchis,uscatoria langa apartament si asociația compusa doar din scara unde se afla locuință.

1200 EUR/m2 | 40 m2

Ploiesti, Prahova

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vând casă în comuna Rediu jud Galați
5
4

vând casă în comuna Rediu jud Galați

vând casă în comuna Rediu jud Galați compusă din două corpuri nu este în zonă inundabilă,la stradă asfaltată racordată la apă curentă electricitate, încălzire pe sobe de teracotă baie,bucătărie iar scurgerea în fosă septică. Acte la zi. sau schimb cu apartament. Mai multe detalii la tel

250 EUR/m2 | 180 m2

Rediu, Galati

vând casă renovabilă Sat Guruieni comuna Măgura judetul Teleorman
1
2

vând casă renovabilă sat Guruieni comuna Măgura judetul Teleorman. 90mp casă 450mp locul

111 EUR/m2 | 90 m2

Guruieni, Teleorman

 Vanzare teren constructii
4
7

Vanzare teren constructii

Vând teren în Bacău, oras, str electricienilor ,495 mp Ptr mai multe relații tel sau (uk +44 ) sau pe -i-mail

Bacau, Bacau

Vand teren pe malul lacului cincis
2
14

Vand teren pe malul lacului cincis

Proprietar, vând teren pe malul lacului Cincis - 2600 m . Accesul pe teren se face din drumul principal, are deschidere mare la apa, se poate construi pe teren (are cotă de constructie) - la cerere trimit certificat de urbanism. Se poate parcela. Mai multe detalii la telefon.

3,700 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren 4400 mp, centru Prejmer, intre case, drum asfaltat, toate utilitatile.
6
2

Vand teren 4400 mp, centru Prejmer, intre case, drum asfaltat, toate utilitatile.Terenul este la 6 minute de mers pe jos de centrul istoric.

4,400 m2

Prejmer, Brasov

Vand apartament superb, 2 camere, zona Stefan cel Mare si Sfant, renovat cu finisaje de top!
10
2

De vanzare apartament pe strada Stefan cel Mare si Sfant. Exterior : izolatie termica. Usa metalica intrare, scara recent zugravita. Compartimentare: Doua camera : living + dormitor. Lodgie integrata in living. Bucatarie Doua holuri Baie, spatiu pentru masina de spalat rufe Utilare si finisaje: Parchet ...

3170 EUR/m2 | 47 m2

Astra, Brasov, Brasov

Teren extravilan 988mp Slobozia Moara DB
1
2

Teren extravilan 988mp Slobozia Moara DB

Vand teren extravilan 988mp ,in comuna Slobozia Moara,jud.Dambovita,cu deschidere 29m la DN7 (largit de curand la 2 benzi pe sens),la 23km de intrarea in Bucuresti.

988 m2

Slobozia Moara, Dambovita

vind apartament
5
3

vind apartament

Se vinde Apartament Cu 2 camere Bl T5 Sc A Ap 19 etajul 4din4 zona Velența Pe Strada Războieni vezavi de Rest.Beiu tel sau

1892 EUR/m2 | 37 m2

Oradea, Bihor

Vând  Spatiu comercial
1

Vând Spatiu comercial

Clădirea are P+2+ mansardă ,amprentă la sol 130mp cu parcare în față betonată de 400 mp și este împărțită astfel: parter spațiu comercial 130mp,etaj 1 spațiu comercial 130mp,etaj 2 apartamente de locuit (două ) cu scări interioare pentru mansarde ,mansardă cu dormitoare și băi etc

0 EUR/m2 | 520 m2

Oltenita, Calarasi

Persoana Fizica schimb teren de 5500 mp
9
5

Persoana Fizica schimb teren de 5500 mp

Persona Fizica schimb teren extravilan de 5500 mp cu garsoniera in Turda sau in Cluj. Teren intabulat+numar cadastru, la 10 km de Complexul Balnear Ocna Mures si la 12 km de Turda (CJ) si 50 m distanta de la soseaua E81, la intrare catre satul Stejeris. Ideal pentru investitie, privatizare, ferma agricola, ...

5,500 m2

Stejeris, Cluj

vand apartament 11

vand apartament

3 camere langa gradina langa gradina botanica severinului groapa vizvi de scoala 12 craiova decebal

1970 EUR/m2 | 66 m2

Craiova, Dolj

Oportunitate: apartament cu gradina
9
5

Oportunitate: apartament cu gradina

Vand apartament spațios, doua camere, balcon și gradina, situat la 6 km de Caracal, la Deveselu, într-o zonă liniștită, plina de verdeață, apartamentul este foarte bine izolat, de curând s-au băgat și gazele, conducta este in fața scării.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Deveselu, Olt

Teren de vanzare
5
3

Teren de vanzare

Vând teren intravilan în comuna Ișalnița, foarte bine poziționat ideal pentru construcții rezidențiale! Suprafață: 450 mp parcelă Utilități: gaze, curent electric Acces: drum asfaltat Locație: zonă liniștită, cu acces rapid către Craiova Parcelate, ideale pentru construcții de locuințe ...

2,900 m2

Isalnita, Dolj

Vind teren

Vind teren

Vind teren 1470m saBobda la 25km de Timisoara

1,470 m2

Bobda, Timis

Casa și grădină de vânzare.
8

Casa și grădină de vânzare.

Casă parter și etaj compusă din: Parter; hol, bucătărie, cămară, living, baie, scări interioare. Etaj; hol, baie, două dormitoare, dressing și balcon. Centrala pe lemne și centrala pe gaz Apă curenta Panouri fotovoltaice Garaj, anexe, foișor și ciubăr. Grădină cu pomi Informații la telefon ...

1818 EUR/m2 | 165 m2

Aiton, Cluj

Vând apartament 3 camere decomandate
6
4

Vând apartament 3 camere decomandate

Apartament luminos și spatios in zona bună a orașului. 3 camere decomandate perfect pentru o familie. Apartamentul are un hol spațios și două băi. Este liber! Et 4 din 4! Nu ratați ocazia de a deveni proprietarul unui apartament liniștit. Contactați-ne pentru mai multe detalii sau vizionare.

800 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Teren intravilan suparafa 6 804 m   în Simon, Bran, 30 euro mp
10

Teren intravilan suparafa 6 804 m în Simon, Bran, 30 euro mp

O oportunitate unică de investiție - Teren intravilan suparafa 6 804 m în Simon, Bran, la 3 kilometri de Castelul Bran, cu utilități în apropiere, priveliște superba la Muntii Bucegi și drum de acces. Acest teren oferă nu numai o poziție privilegiată într-unul dintre cele mai pitorești colțuri ale ...

6,804 m2

Simon, Brasov

Vând teren 262 mp, Cartierul Florilor. Măgurele, Ilfov
4
2

Vând teren 262 mp, Cartierul Florilor. Măgurele, Ilfov

Vând teren intravilan, 262 mp (total 331 mp), cu dublă deschidere, situat în Cartierul Florilor, Măgurele, Ilfov, la limita cu Sectorul 5, București. Terenul este amplasat la o stradă asfaltată, cu toate utilitățile zonei: electricitate, canalizare și gaz.

262 m2

Magurele, Ilfov

Casa de Vanzare
10
17

Casa de Vanzare

Propietatea este situata ln Busteni (Poiana Tapului) PH. Parter, Bucatarie si sufragerie moderne mobilate. Etaj ,trei dormitoare mobilate, Baie si veceu. Mansarda Camere de sport, vedere spre munte si Veceu. Toate utilitatiile, lncalzire centrala moderna pe Gaz. Garaj nou. Geamuri Termopane. Aragaz ...

1178 EUR/m2 | 157 m2

Central, Busteni, Prahova

Vînd teren intravilan
2
17

Vînd teren intravilan

Vînd teren intravilan în Onești (Cartier Borzești)loc ideal pentru casă,având o suprafață de 2500,cu o deschidere de 20m la strada principală a cartierului,toate utilitățile sînt trase la poartă.Acest teren este la 4km de Onești fiind într-o zonă extrem de liniștită în apropiere de Biserica Adormirea ...

2,500 m2

Onesti, Bacau

OCAZIE Duplex aproape de Oraș
5
1

OCAZIE Duplex aproape de Oraș

DIRECT PROPRIETAR TOATE ACTELE LA ZI. SAU SEPARATE LA 80000 CASĂ cu Teren fiecare1000mp sau total 2000mp Aproape de Pitești, la doar 15km până în centrul Pitești drumul spre:Smeura, Poiana-Lacului și Gărdinești, zonă frumoasă, curată, în dezvoltare plin de verde și aer curat Supermarket ...

574 EUR/m2 | 258 m2

Sud, Pitesti, Arges

De vanzare 1 ha padure
5
8

De vanzare 1 ha padure

Vand 1 hectar de padure(10000m ) la liziera in comuna Izvoarele Sucevei,judetul Suceava,aproape de granita cu Ucraina. Mentionez ca aceasta padure nu a fost exploatata niciodata si detin act de proprietate.

10,000 m2

Izvoarele Sucevei, Suceava

casă de vânzare
5
5

casă de vânzare

Vând casă părintească în comuna Ghimes, situata într-un loc foarte frumos oază de liniște, casa este compus din 2camere, veranda și bivnita mare. într-o altă clădire este bucătărie și cămară. Teren2419m inf la tel .

208 EUR/m2 | 120 m2

Ghimes, Bacau

Vând vila Geamănă,Arges
10

Vând vila Geamănă,Arges

-Vand vila in GEAMANA, P+1,la 1,5 km de Kaufland Exercițiu.zona târgul saptamanal,Su-160 mp,Steren-500mp,D=18 m,G+F+P+CT gaz -P:D+L+Bu+Ba(cabina dus)+Terasa 15 mp(4,7*3,2) -E:2 D(cu balcoane,1 acoperit)+Ba(cada de colt din fibra),termosistem ext,vopsea lavabila interior,Uși interior celulare,W El,A.C.,apa ...

1350 EUR/m2 | 160 m2

Geamana, Arges

Vând casă bătrâneasca Bechet DJ
1

Vând casă bătrâneasca Bechet DJ

Vând casă bătrâneasca cu teren 2200mp (22 ari). Aceasta dispune de curent electric, fântână în curte si canalizare stradală. Casa necesită renovare!

405 EUR/m2 | 111 m2

Bechet, Dolj

Proprietar vând apartament 3 camere, 57900 Euro
5
9

Proprietar vând apartament 3 camere, 57900 Euro

Proprietar vand apartament 3 camere confort 1 decomandat ,suprafață totală 63 mp ,zona Viziru 3(Aleea Cocorilor nr 16 BL D4 ,Covoare) Dotari:AC ,Centrala Termica ,Termopan, etaj intermediar. Vedere spre Parcul ...

919 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

Casa de vinzare in  Livezile Vilcea
5

Casa de vinzare in Livezile Vilcea

cu suprafața de 524 mp plus anexe si gradina și un teren agricol în suprafață de 50 de ari

313 EUR/m2 | 80 m2

Livezi, Valcea

Case noi Vernesti
5
4

Case noi Vernesti

Case noi la cheie!Vernesti , Buzău . Îți dorești propria casă modernă și confortabilă? Avem soluția perfectă pentru tine! Case noi P+1E gata de locuit Finisaje moderne și materiale premium Curte proprie,spațiul ideal pentru familie Zona liniștită aproape de oraș,toate utilitățile! încălzire în pardoseală ...

1088 EUR/m2 | 125 m2

Buzau, Buzau

Vanzare 2 camere
5
20

Vanzare 2 camere

Giurgiului - (Toporasi), una dintre cele mai cautate zone din Bucuresti, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (scoala gradinita, restaurant pub, mall, parc, hotel, piata, benzinarie, trafic pietonal, supermarket, banca, zona comerciala, autobuz), scoli, magazine, parcuri si centre comerciale. Detalii ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

vând casa in Pianu de Jos,Alba
5
2

vând casa in Pianu de Jos,Alba

Vánd casa semifinisata in suprafata de 240mp,compusa din parter+etaj,4 camerae,2 bái,bucatarie,cámara,dresing,living spatios(25mp).Usi interiore din stejar,fosa séptica,fantana, balustrada de fier forjat,curte si gradina in suprafata 1680mp.Pt.mai multe detalii sunati la nr.de tel. .Casa a fost construita ...

625 EUR/m2 | 240 m2

Pianu de Jos, Alba

Casă de vânzare Paulesti ,Satu Mare
8

Casă de vânzare Paulesti ,Satu Mare

Casă de vânzare la roșu Paulesti ,str Begoniei strada pe care s-a finalizat canalizarea și se continuă cu asfaltarea ,. Utilități curent ,gaz,apă ,canalizare ,plătite și introduse . Suprafața tren 600 mp din care s-a cedat pt drum 2,5 m și acum sunt 560 mp. Casa este compusă din : -3 dormitoare -2 băi ...

1000 EUR/m2 | 110 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa de vinzare
5
1

Casa de vinzare

Bună vind doua case Casa cu etaj construita in anul 2022 etaj 3 camera dintre care una finalizata + parchet 1 colidor si balcon parter 1 living 1 bucatzrie 1 baie 1 colidor netencuita interior. Exterior tencuita si ti nci Casa normala este locuibila

200 EUR/m2 | 350 m2

Com ghilad , Ghilad, Timis

Casa Jud. Galati Comuna Independenta
8
2

Casa Jud. Galati Comuna Independenta

Vand casa, comuna Independenta Suprafata teren 500m2 Suprafata utila 90m2 Incalzire: centrala pe gaz + sobe functionale (lemne) Utilitati: apa, gaz, curent, cablu Dotari: -Fantana in curte -Baie in casa -Termopan -Pomi fructiferi

689 EUR/m2 | 90 m2

Independenta, Galati

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov
10
1

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov

-- ROMANA -- Bine ați venit! Direct propietar! Ofer spre vânzare o casă aflată pe malul lacului, proiectată special pentru a funcționa fie ca o pensiune de mici dimensiuni, fie ca un cămin pentru vârstnici. Proprietatea vine însoțită de proiect și autorizație pentru construcția a încă 5 căsuțe lâng ...

1006 EUR/m2 | 179 m2

Cretuleasca, Ilfov

Vand Apartament zona CET NORD. 3 camere, semidecomandat, etaj 3, 68mp.
11
2

Vand apartament zona CET NORD. PRET 63.000 EURO NEGOCIABIL 3 camere, semidecomandat, etaj 3, suprafata 68mp, centrala pe gaz, parcare platita pe 2026 - CENTRALA NOUA MONTATA - TOATE DATORIILE LA ZI - ZONA LINISTITA - MAGAZINE ALIMENTARE IN APROPIERE, AUTOGARA LA 500M, SCOALA GENERALA, GRADINITA, FARMACII - ...

926 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

teren de vanzare
1
5

teren de vanzare

2030 metri pătrați lotul nr. 1

Pecineaga, Constanta

Apartament 2 camere, Ready to Move, în zona Parcului 22 Decembrie, Oradea, Bihor
5

Persoană fizică, ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, tip X, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc P+4, cu o suprafață utilă de 41 mp, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată în apropierea Parcului 22 Decembrie. Apartamentul are 2 camere, o bucătărie, o baie, un hol și un balcon închis. Apartamentul ...

1780 EUR/m2 | 41 m2

Oradea, Bihor

vand schimb teren intravilant cu nr de casa
7
1

vand schimb teren intravilant cu nr de casa

vând schimb teren 1500mp cu 30ml front stradal se poate parcela pentru 2 locuri de casa ,terenul se afla in Sagu ( Hunedoara 17klm de Arad ) preț fix!! sau schimb cu spațiu comercial în Arad ( răspund și wuasap)

1,500 m2

Sagu, Arad

De vanzare teren extravilan pe Centura de Vest Ploiesti
4

De vanzare teren extravilan pe Centura de Vest Ploiesti

.Teren extravilan - Centura de Vest Ploiesti, 9975mp, deschidere la DN1A:10ml, in apropiere Auchan, zona industriala si comerciala a orasului, acte la zi, pret: 8euro mp, email: , WhatsApp: +17789520211

Nord-Vest, BLEJOI, Prahova

Apartament 1 camera, zona UTA
1
2

Apartament 1 camera, zona UTA

etaj 1 29 mp complet renovat, mobilat bloc reabilitat, izolat termic pe exterior, casa scarii complet modificata ca si aspect vizual, arata precum un bloc nou.