Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Teren intravilan de vanzare
6
3

Teren intravilan de vanzare

Teren de vânzare la Budești, la 6km de bulevardul Dem. Rădulescu. Terenul este plat, într-o zonă foarte liniștită și este situat vis-a-vis de Market Daria. #Apa și #curentul_trifazic este pe proprietate. Are deschiderea de 31,74 Suprafața: 1000 de metri , #intravilan Preț: 38 euro pe metru, ușor ...

1,000 m2

Budesti, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PF Vând Casă pe un singur nivel + terasă 32m , teren 1.000 m
5

-Ofer spre vânzare o casă individuală pe un singur nivel (parter) cu suprafață construită de 153 m , suprafața utilă de 120 m , teren 1.000 m , situată în Apahida, Moriști, la 4 km de Lidl Sânnicoara și 8 km de Aeroportul Cluj. -Locuința este compartimentată practic și confortabil: 3 dormitoare, living ...

2017 EUR/m2 | 120 m2

Moristi, Cluj

apartament gavana 2 camere

apartament gavana 2 camere

apartament 2 camere pitesti gavana comfort 2 zona centrala

1429 EUR/m2 | 42 m2

Gavana 2, Pitesti, Arges

Vind teren in spatele strandului din Alesd

Vind teren in spatele strandului din Alesd

Vind teren in spatele Strandului din Alesd in suprafata de 635 mp.Este un cartier nou de case , care sunt locuite . Are utilitatile in fata parcelei

635 m2

Alesd, Bihor

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand teren sat Merei, com Merei, jud Buzau
1
20

Vand teren sat Merei, com Merei, jud Buzau

Vand teren Sat Merei, com Merei, Jud. Buzau, stradal, 1723mp Utilitati la poarta : apa, curent electric Locatie foarte frumoasa si linistita pentru construit casa. Pret per mp.

Merei, Buzau

Garsoniera de vanzare   Crangasi, la 2 minute de metrou
6
4

Garsoniera de vanzare Crangasi, la 2 minute de metrou

Proprietar, ofer spre vânzare garsonieră bine poziționată în cartierul Crângași, la doar 2 minute de stația de metrou și cu acces rapid la numeroase mijloace de transport în comun. Garsoniera dispune de aer conditionat, tamplarie PVC, usa metalica etc. În imediata apropiere se regăsesc numeroase puncte ...

2556 EUR/m2 | 27 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand casa P+E,  în Covaci
6
7

Vand casa P+E, în Covaci

Vand casa ,P+E, Su - 150 mp, structurata astfel: - parter: living, 1 baie,bucătărie,camera, terasa, camera tehnica. - etaj: 3 dormitoare,1 birou,2 bai ( cu cada ). Casa are izolație exterioara de 10 cm, inacalzirea se face prin intermediul centralei termice pe gaz, exista posibilitatea de a încălzi ...

1033 EUR/m2 | 150 m2

Covaci, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vânzare casa în roșu 4camere 3 bai 1 dresing Bucătărie cămara sufragerie camera tehnica terasa et
9

Casa este in SEUCA JUD MURES lângă casa complet utilată cabana din lemn 2 camere baia Bucătărie hol plus anexe 2 containere frigoterme magazie cu afumătoare suprafața teren 2900mp 1000mp curte restu grădina cu livada de pomi

46 EUR/m2 | 2,900 m2

Ganesti, Mures

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la  Moldova  Noua 29 900  Euro cu CF 4

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la Moldova Noua 29 900 Euro cu CF

Teren la Dunare 1 hectar,mai precis 10 084 mp, intabulat,CU CF ,intre Moldova Veche si Moldova Noua, vedere la Dunare panoramica extraordinara avand un deal intreg 7746 mp inscris CF FANEATA iar la baza 2338 mp inscris CF ARABIL ,aflate pe 2 CF-uri FARA SARCINI ,situate in vecinatate,case construite ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Salvează căutarea