Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Proprietar,VandTeren10100mpDesc43mlUtilitati150ml*INVESTITIE PROIECT CASE*Imediat IntravilanPRIMARIE
11

!*DIRECT PROPRIETAR*! *FARA COMISION* De Vanzare TEREN Extravilan 10.100mp Cu Deschidere La Drum 43ml ; -1* Se Preteaza La *PROIECT CASE*Cu PUZ La PRIMARIE-Care Devine Teren Intravilan*! -2* Primaria Snagov A Demarat Procedura Pentru TRECEREA ZONEI IN INTRAVILANUL LOCALITATII TANCABESTI !* CARE IN ...

10,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa P+E,  în Covaci
6
7

Vand casa P+E, în Covaci

Vand casa ,P+E, Su - 150 mp, structurata astfel: - parter: living, 1 baie,bucătărie,camera, terasa, camera tehnica. - etaj: 3 dormitoare,1 birou,2 bai ( cu cada ). Casa are izolație exterioara de 10 cm, inacalzirea se face prin intermediul centralei termice pe gaz, exista posibilitatea de a încălzi ...

1033 EUR/m2 | 150 m2

Covaci, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vânzare casa în roșu 4camere 3 bai 1 dresing Bucătărie cămara sufragerie camera tehnica terasa et
9

Casa este in SEUCA JUD MURES lângă casa complet utilată cabana din lemn 2 camere baia Bucătărie hol plus anexe 2 containere frigoterme magazie cu afumătoare suprafața teren 2900mp 1000mp curte restu grădina cu livada de pomi

46 EUR/m2 | 2,900 m2

Ganesti, Mures

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la  Moldova  Noua 29 900  Euro cu CF 4

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la Moldova Noua 29 900 Euro cu CF

Teren la Dunare 1 hectar,mai precis 10 084 mp, intabulat,CU CF ,intre Moldova Veche si Moldova Noua, vedere la Dunare panoramica extraordinara avand un deal intreg 7746 mp inscris CF FANEATA iar la baza 2338 mp inscris CF ARABIL ,aflate pe 2 CF-uri FARA SARCINI ,situate in vecinatate,case construite ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Dau spre Vânzare Apartament Orșova 4 Camre
7
1

Dau spre Vânzare Apartament Orșova 4 Camre

Dau Spre Vânzare Orșova Zona Ghebaur,Strada Primăveri,Parter Cu 4 Camere, 2 Bai, 2 Balcoane!Parțial Renovat, Termopane, Ușă Metalică,Izolat Interior-Exterior! Zonă Listată In Apropiere De Golful Dunăre!Mai multe detalii la Numărul de telefon Afișat

694 EUR/m2 | 98 m2

Orsova, Mehedinti

Loturi pentru case Dobroesti - Ilfov
2
2

Loturi pentru case Dobroesti - Ilfov

Teren percelat intravilan pentru case -de la 250 e mp -parcele de 300-700mp -zona Dobroesti-Ilfov -magazine, școli, grădinițe in imediata apropiere -bazin de inot si teren de sport -Mega - Mall la 10 min cu mașina