Vand teren+ casă la roșu
10
3

Vand teren+ casă la roșu

Se oferă spre vânzare casă la roșu, construită solid, ideală pentru cei care își doresc să personalizeze fiecare detaliu al viitoarei locuințe. Proprietatea dispune de structură rezistentă, compartimentare practică și spații generoase, fiind pregătită pentru finisajele finale. Terenul este de 600 mp2 ...

465 EUR/m2 | 200 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera la casa, curte proprie, Dej, zona centrala
8
2

Apartament cu o camera (bucatarie, baie, dormitor), plus curte. Suprafata utila apartament: 34 m2 Suprafata curte: 39 m2-individuala Incalzire: gaz, centrala termica proprie, incalzire in pardosea in bucatarie si baie dar si calorifere. Apartamentul este recent renovat, dotat, geamuri termopan si usa ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Teren 2.942 mp, Rasovița   utilități, zonă liniștită.
3
2

Teren 2.942 mp, Rasovița utilități, zonă liniștită.

Proprietar, propun spre vânzare un teren cu suprafață totală de 2.942 mp, compus din 1.359 mp intravilan și 1.583 mp extravilan, cu front stradal de 18,5 m. Proprietatea este situată pe Strada Lacurilor (comuna Lelești, sat Rasovița), într-o zonă liniștită și retrasă, ferită de traficul intens (aproximativ ...

2,900 m2

Rasovita, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la  Moldova  Noua 29 900  Euro cu CF 4

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la Moldova Noua 29 900 Euro cu CF

Teren la Dunare 1 hectar,mai precis 10 084 mp, intabulat,CU CF ,intre Moldova Veche si Moldova Noua, vedere la Dunare panoramica extraordinara avand un deal intreg 7746 mp inscris CF FANEATA iar la baza 2338 mp inscris CF ARABIL ,aflate pe 2 CF-uri FARA SARCINI ,situate in vecinatate,case construite ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Dau spre Vânzare Apartament Orșova 4 Camre
7
1

Dau spre Vânzare Apartament Orșova 4 Camre

Dau Spre Vânzare Orșova Zona Ghebaur,Strada Primăveri,Parter Cu 4 Camere, 2 Bai, 2 Balcoane!Parțial Renovat, Termopane, Ușă Metalică,Izolat Interior-Exterior! Zonă Listată In Apropiere De Golful Dunăre!Mai multe detalii la Numărul de telefon Afișat

694 EUR/m2 | 98 m2

Orsova, Mehedinti

Loturi pentru case Dobroesti - Ilfov
2
2

Loturi pentru case Dobroesti - Ilfov

Teren percelat intravilan pentru case -de la 250 e mp -parcele de 300-700mp -zona Dobroesti-Ilfov -magazine, școli, grădinițe in imediata apropiere -bazin de inot si teren de sport -Mega - Mall la 10 min cu mașina