Casă modernă de vânzare
10
3

Casă modernă de vânzare

Casă modernă de vânzare 121 mp utili, teren 333 mp, renovată integral, dotări premium Localizare: Alba Iulia An construcție: 2017 Renovare completă: 2021 Suprafață utilă: 121 mp Teren: 333 mp Stare: Dotata si utilata complet, gata de mutare Descriere generală Se vinde o casă modernă, ...

1926 EUR/m2 | 121 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7
1

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament cu 3 camere Nazuintei Bragadiru langa Leroy Merlin
10

Apartament spațios cu 3 camere | 92 mp | Complex ADM Residence Bragadiru O locuință ideală pentru o familie care își dorește spațiu, confort și acces rapid către toate facilitățile importante. Situat în Complex ADM Residence, bloc construit în 2021, la etajul 4 din 8. 92 mp 3 camere decomandate ...

1208 EUR/m2 | 91 m2

Bragadiru, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare cu potential pentru afacere de familie
8
2

Casa de vanzare cu potential pentru afacere de familie

Vă rog, citiți anunțul!!! !!! Schimb cu apartament in Bucuresti !!! !!! Investiție profitabilă, merită vizionare !!! !!! Sunt Proprietar, toate utilitățile, acte la zi !!! Proprietar, ofer spre vânzare, casă individuala, cu regim de înălțime P + 1 + M, 110 MP amprentă, 220 mp suprafața locuibilă, ...

359 EUR/m2 | 220 m2

Ocnita, Dambovita

Vând apartament 1 camera,Podgoria
7
9

Vând apartament 1 camera,Podgoria

Persoana fizica vand apartament 1 camera ,zona Podgoria -Gara,la mansarda,decomandat ,centrala,clima ...total utilat.Pret 40000 euro Sorin.Negociabil.

1143 EUR/m2 | 35 m2

Podgoria, Arad, Arad

Vând grădină în localitatea Drăgoiești Timiș
5
9

Vând grădină în localitatea Drăgoiești Timiș

Vând grădină în localitatea Drăgoiești, com. Racovița, județul Timiș; - grădină întreținută, semănat lucernă; - suprafață 2230 mp; - pe partea stângă a proprietății sunt plantați un rând de nuci, anul 7 de la plantare; - în interior, pe lângă gard, pe latura frontului stradal sunt plantați un rând de ...

2,230 m2

Dragoiesti, Timis

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
16

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vând teren extravilan 500 mp.
8
8

Vând teren extravilan 500 mp.

Vand 500 mp extravilan în apropierea străzii dealul fanatelor. Terenul are drum de servitute din care se va da cotă parte. Există posibilitatea legării la apă, fiind plătită extinderea rețelei până la strada principală. Este împrejmuit cu gard din plasă. Are pomi fructiferi in rod pe o parte. Parcelarea ...

500 m2

Valea Chintăului, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

(BM) Chirie ultracentrală   luxurry, etaj unu !
10
10

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu !

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...

55 m2

Baia Mare, Maramures

Teren intravilan sat harsa, com.plopu (Posibilitate parcelare)
3
6

Teren intravilan (POSIBILITATE DE PARCELARE IN LOTURI DE MINIM 1000M2), sat.Harsa com.Plopu , lângă pădure , zona liniștită suprafață de 4500 m2, utilități la poarta , deschidere 20m detalii la telefon

4,400 m2

Harsa, Prahova

Vand casă la Roșiori   SM, în centru.
10
7

Vand casă la Roșiori SM, în centru.

De vânzare (în jud. Satu Mare) două case în aceeași curte - situate ultracentral ideale pentru două familii, părinți sau pentru investiție: -casa 1: două camere spațioase, antreu mare, cămară mare (se poate face și o baie), terasă , izolată exterior, termopan, interior finisată. Casa este potrivită ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Rosiori, Satu Mare

Casă de vînzare în comuna Teregova
8
6

Casă de vînzare în comuna Teregova

Casă de vînzare cu o suprafață construită de 300 mp, este amplasată pe un teren generos de 1100 mp coferind astfel un spațiu generos pentru extindere sau grădinărit. Locuința include 4 dormitoare,un hol spațios,bucătărie,2cămari,terasă,mai există în continuarea casei un spațiu de depozitare de aproximativ ...

55 EUR/m2 | 1,100 m2

Teregova, Caras-Severin

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Vand Teren Intravilan 1450m2
1
2

Vand Teren Intravilan 1450m2

Vand Teren Intravilan Prejmer Str. Teiului 1450m2 zona linistita, utilitati disponibile, cel mai mic pret cu vanzare directa de la proprietar fara comisioane, zona de case detalii la tel

1,450 m2

Prejmer, Brasov

vand casa hala spatiu comercial afacere
5
3

vand casa hala spatiu comercial afacere

La momentul acesta figurează ca si casa parter structura metalica, suprafață construita 90mp, suprafata teren 500mp, situata in clinceni la strada principala Drumul Mare (primul teren de la asfalt), 2 grupuri sanitare. Branșata la rețeaua de curent si apa canal ilfov Se vinde complet mobilata si utilata ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Clinceni, Ilfov

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere strada Brânduşei
9
2

Vând apartament cu 2 camere strada Brânduşei

Vând apartament 2 camere în strada Brânduşei, etaj 2, semidecomandat, cu 2 balcoane, transformat în 3 camere prin mutarea bucătăriei pe unul dintre balcoane, 2 cămări. Apartamentul are vedere bilaterală, spre sud (bd. Ecaterina Teodoroiu) şi spre vest şi se prezintă în starea sa clasică, permitând ...