De vânzare toate sunt noi
De vânzare sunt noi detali preț în privat sau la nr
Craiova, Dolj
19 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
De vânzare sunt noi detali preț în privat sau la nr
Craiova, Dolj
19 mai
Oportunitate de investiție Teren cu poziție excelentă, deschidere generoasă la stradă, lângă râu, cu solar existent. Sat Vâlsănești, comuna Mușătești, județul Argeș Se oferă spre vânzare teren cu potențial ridicat, amplasat într-o zonă deosebit de liniștită, cu acces direct la drum și poziționare excelentă ...
1,168 m2
Valsanesti, Arges
18 mai
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...
2196 EUR/m2 | 214 m2
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 11:55
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Se vinde teren intravilan 500 m în zona A. Zonă neinundabilă, fiind cea mai veche și populată din comună, unde există cel mai rapid acces către punctele de interes, inclusiv la Calea Dobrogei. Terenul se află foarte aproape de: stația de microbuz, piața comunei și numeroase magazine, primărie, școală, ...
500 m2
Valu lui Traian, Constanta
azi 02:58
Vand 15.70 ha in comuna Cepari judetul Arges cu amenajament facut in anul 2019 fara nici o exploatare. In prezent sunt marcati 830 mc care nu au fost exploatati acesta fiind un mare avantaj pentru viitorul cumparator care va putea recupera in cel main scurt timp parte din pretul de vanzare. Padurea are ...
157,000 m2
Cepari, Arges
azi 02:57
Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012
1642 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061
1667 EUR/m2 | 210 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012
1709 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012
1444 EUR/m2 | 45 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012
1247 EUR/m2 | 77 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie
1857 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...
1091 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52