Imobiliare

Promovat
700 m teren extravilan- 1 hectar arabil la sosea Dobreni-Caciulesti
2
2

Vad teren: 700 de metri cu deschidere la sosea, extravilan in imediata proximitate a comunei Dobreni cu legatura la drumurile care duc catre TG Neamt-Iasi ori granita prin infrastructura nationala si catre Bacau-Roman- Bucuresti-Brasov..depinde unde aveti deplasare. - 1hectar (10.000 mp) 10 euro mp. ...

700 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa la tara de Vanzare! Zona de vis
8
25

Casa la tara de Vanzare! Zona de vis

Se vinde casa batraneasca cu 3 camere curte, grajd si 2 anexe cat si 2 livezi in fata respectiv spatele casei intr-o zona de vis unde linistea e la ea acasa. Casa este situata in Rm Valcea, Nicolae Balcescu . Pretul este de 24 900 eur negociabil.

311 EUR/m2 | 80 m2

Nicolae Balcescu, Valcea

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Vila Balotesti Lac Padure
10
1

Vila Balotesti Lac Padure

Bucurati-va de un stil de viata rafinat in aceasta vila spectaculoasa din Balotesti, amplasat strategic pentru a vă oferi o priveliste panoramic la un lac linistit si o pădure inverzit. Cu 6 camere luxoase si o serie de facilitati premium, aceasta proprietate reprezinta un adevarat refugiu pentru cei ...

1112 EUR/m2 | 445 m2

Dumbraveni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren agricol Iazurile
8
4

Teren agricol Iazurile

Vând teren agricol extravilan , cu o suprafață de 30.000mp, situat la șosea la ieșire din satul Iazurile comuna Valea Nucarilor. Teren agricol in suprafață de 30000mp cu acces la drumul DJ 222C Iazurile-Colina și situat pe linia digului, apartinător fostului complex piscicol Iazurile . In proximitate ...

Iazurile, Tulcea

Garsoniera de vânzare 36000 Euro direct proprietar.Negociabil
6
3

Se vinde garsoniera la blocul vis-a-vis de peco,Țiglina 1,blocul deține 2 lifturi funcționale.Garsoniera se vinde mobilată și utilată,vecini linistiti.Mai multe detalii în privat .

1385 EUR/m2 | 26 m2

Tiglina%252525252b1, Galati, Galati

Casa noua 2018 cu 2 camere, asfalt, curent, apa, Schitu Duca, 1154mp teren,acte la zi, 32.000 euro
10
7

Casa noua (2018) la asfalt, Schitu Duca (Sat Slobozia, Str. Spicului nr. 7), 30km de Iasi, locuibila si mobilata, zidarie +BCA, 2 camere si hol, tamplarie termopan, acoperita tabla, pod mare, curent electric racordat, apa la poarta, beci mare de piatra, anexe, teren intravilan 1154 mp, pomi pe rod, ...

640 EUR/m2 | 50 m2

Schitu Duca, Iasi

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vând apartament cu 2 camere.
9

Vând apartament cu 2 camere.

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat între Lacuri Str Tulcea, aproape de Iulius mall și facultatea de științe economice. Ideal pt închiriere. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Nu colaborez cu agențiile care percep comision vânzătorului .

3250 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Buna prietene fac show in cam erotic dupa placerile tale pasiune erotic in cam 20  scrie mi mesaj
1

Buna prietene fac show in cam erotic dupa placerile tale pasiune erotic in cam 20 scrie mi mesaj

Buna prietene fac show in cam erotic dupa placerile tale pasiune erotic in cam 20 scrie mi mesaj sunt o fata țandra senzuala si atragatoare nu fac intalniri fac doar virtual

622 EUR/m2 | 25 m2

Sector 3, Sector 4, Bucuresti

vând afacere
5

vând afacere

vând afacere bar de zonă cu terasă și pakanele clientelă formată chirie mică

214 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

P.F.vand apartament 3 camere mobilat si utilat Alexandru Mușatini iasi
4
16

Persoana fizica vând apartament 3 camere mobilat și utilat semidecomandat priveliște deosebita Mușatini 8 Iași Alexandru langa piata semi mobilat preț 92000 euro.

1769 EUR/m2 | 52 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Proprietar vand jumătate duplex Parța
5
1

Proprietar vand jumătate duplex Parța

Proprietar ,vand jumatate duplex,3 camere,2 bai,o terasa acoperita in localitatea Parta,judetul Timis.Duplexul dispune de o suprafata de 80 mp si un teren de 400 mp,amplasat într-un cartier nou(Park) . Compartimentare : -hol acces -living spatios cu bucatarie open space gata utilata cu mobila facuta ...

1638 EUR/m2 | 80 m2

Parta, Timis

Teren 668mp cu fundatie,pivnita si plan de casa in Sofronea,7km de Arad
7
7

Se vinde teren ptr casa,direct la strada asfaltata .Fundatia casei si pivnita ,care este toata betonata,este deja facuta. In planul casei este si garajul inclus. Terenul se afla pe strada ce duce spre Strand ,este aproape de magazinul alimentar, terenul de sport si parcul de joaca.Planul casei este deja ...

668 m2

Sofronea, Arad

Vând casă în Timișoara,  zona Iosefin 3

Vând casă în Timișoara, zona Iosefin

Vând casă cu 3 camere, cu toate utilitățile, curte comună,front stradal, zona Iosefin

968 EUR/m2 | 95 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar.Vând sau Închiriez teren ANL-Parc-Veterani
1
20

Proprietar.Vând sau Închiriez teren ANL-Parc-Veterani

Terenul este intravilan curți construcții, între case(vile), cu toate utilitățile și are 1059 mp, cu deschiderea de 49 m la stradă. Zona este foarte liniștită. Pretabil oricărei fel de construcție și oricărei activități. Toate utilitățile în fața terenului(apă, canalizare, curent, gaze).Se poate dezmembra ...

1,060 m2

Craiova, Dolj

Proprietar. Garsonieră 1Mai, zona Lidl 22

Proprietar. Garsonieră 1Mai, zona Lidl

Garsoniera se află în zona 1 Mai-Lidl, toate condițiile, loc de parcare privat. Preț 1500 lei, cu toate cheltuielile incluse. Telefon .

6 EUR/m2 | 50 m2

Craiova, Dolj

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând 2 Case in Baldovinesti
10
1

Vând 2 Case in Baldovinesti

Oportunitate unică: 2 Case în aceeași curte Baldovinești (Sat Pietriș), la 7 min de Balș. Vă oferim spre vânzare o proprietate generoasă și versatilă, situată într-o zonă liniștită, în satul Pietriș, comuna Baldovinești, la doar 7 minute distanță de orașul Balș. Este locația ideală pentru o familie ...