Vând casă în Vădeni Brăila
5
1

Vând casă în Vădeni Brăila

52000 ! Telefon Vând casă in Vadeni judetul Braila 2 corpuri, teren generos Vând casă formată din 2 corpuri, cu suprafața de 57 mp + 30 mp, situată pe un teren de 939 mp. Casa este renovată și bine întreținută, compartimentată în 3 camere, bucătărie și baie si 2 holuri. Dispune de utilități ...

531 EUR/m2 | 98 m2

Vadeni, Braila

Promovat
Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)
3
26

Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)

Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...

566 m2

VEST, Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Teren 2.942 mp, Rasovița   utilități, zonă liniștită.
3
2

Teren 2.942 mp, Rasovița utilități, zonă liniștită.

Proprietar, propun spre vânzare un teren cu suprafață totală de 2.942 mp, compus din 1.359 mp intravilan și 1.583 mp extravilan, cu front stradal de 18,5 m. Proprietatea este situată pe Strada Lacurilor (comuna Lelești, sat Rasovița), într-o zonă liniștită și retrasă, ferită de traficul intens (aproximativ ...

2,900 m2

Rasovita, Gorj

Promovat
Casă Premium Oncea   Oradea - Stil Mediteranean
8
1

Casă Premium Oncea Oradea - Stil Mediteranean

Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare!!!! Descoperă o locuință deosebită, construită conform standardelor italiene pentru un confort optim, funcționalitate și eficiență energetică. Această casă impresionează prin designul său mediteranean, materialele premium și tehnologiile moderne. Locație & Teren: - ...

1388 EUR/m2 | 170 m2

Oncea, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă P+1+Mp (153 mp)
10

Casă P+1+Mp (153 mp)

Vând casă în sat Radu Negru, județul Călărași. Prețul este 115 000 euro, ușor negociabil. Locație: Radu Negru, la doar 10 km de Călărași, pe șoseaua Sloboziei Descoperiți o oportunitate unică de a deține o reședință permanentă sau o frumoasă casă de vacanță, situată într-o zonă liniștită, ideală ...

752 EUR/m2 | 153 m2

Radu Negru, Calarasi

Se vinde garsoniera Calea Lipovei
3

Se vinde garsoniera Calea Lipovei

Persoană fizica vand garsoniera (apartamentata) Calea Lipovei in bloc de apartamente, aproape de Iulius Town, etaj 4, 15 m2 utili, bloc cu acoperis, mini-bucatarie, usa metalica, baie cu cada, incălzire centralizata, teava de gaz pe casa scarii cu posibilitate montare centrala.

2333 EUR/m2 | 15 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand casa veche cu teren intravilan
9
2

vand casa veche cu teren intravilan

Casa construită in 1982, in Comuna Maglavit, județ Dolj, compusă din mai multe camere, două sunt in stare bună, locuite la acest moment, una dintre ele cu acces direct la grup sanitar și cadă, restul necesită renovare. Terenul proprietății este de 1200 mp. Sunt spații acoperite pentru păstrare cereale, ...

135 EUR/m2 | 100 m2

Maglavit, Dolj

Vanzare apartament 3 cam. in amenajare 87mp la 91000 eur
6
1

Vanzare apartament 3 cam. in amenajare 87mp la 91000 eur

Apartament in curs de amenajare la pretul de 91000 euro de pe persoana fizica. Se poate compartimenta conform schita atasata. Structura caramida si izolatie de 15cm. Ideal pentru investitie.

1046 EUR/m2 | 87 m2

Floresti, Cluj

Proprietar vând 2 case.Una 5 Camere si una Atelier.Cititi Tot ANUNȚUL.
10
5

Proprietar vând Casa de Locuit P + M plus o alta Casă care este un Atelier ( Afacere ) P + M care se poate foarte ușor modifica într-o alta Casa de Locuit și plus încă o Anexă. Terenul are 1000 m2 Totul la 290.000 euro Sau doar casa numărul 1 cu 185 mp+garaj+bucatarie de vara....etc total 250 mp =199..000 ...

796 EUR/m2 | 250 m2

Colonia Bod, Brasov

Apartament 2 cam et 2,central,zona linistita
10
1

Apartament 2 cam et 2,central,zona linistita

Apartament de vanzare in Lipova(Arad),strada A Vlaicu ,zona centrala dar nederanjata de forfota, orasului,zona linistita, situat la et 2 intr-un bloc de 4 etaje. Compus din: 1coridor intrare cu gresie si mobilier 1 baie cu gresie si faianta,cada ,boiler electric 50l (functional atat pt baie cat si pt ...

889 EUR/m2 | 54 m2

Central, Lipova, Arad

Vânzare locuri de veci 1

Vânzare locuri de veci

Vând 2 locuri în cimitirul Dorobantiei ,în Craiova.Telefon:

Craiova, Dolj

Teren intravilan de vanzare Cotorca Buzau
7

Teren intravilan de vanzare Cotorca Buzau

Teren intravilan la intrarea in comuna Cotorca , la 22 de km de Urziceni si la 48 de km fata de Buzau , cu deschidere generoasa la DJ203 , toate utilitatile sunt la limita proprietatii, inclusiv gaz si canalizare ,suprafata teren 5.000 mp, pret 14 euro mp. Disponibil imediat cadastru ,intabulare ,certificat ...

5,000 m2

Cotorca, Buzau

Vind teren urban zona Otopeni 7

Vind teren urban zona Otopeni

Vind teren urban zona Otopeni , Tincabesti, 1600 m2 .,strada Cimpului, 48500 euro. Are gaze, lumina, asfalt .Aproape de lac.

Sector 4, Bucuresti

Actualizare preț !!! Preț nou, actualizat 80000 eur
10
1

Actualizare preț !!! Preț nou, actualizat 80000 eur

Casă de vânzare la Marghita, str. Liliacului nr.30 Teren mare, cu două imobile, 2 intrări auto, pivniţă, garaj, depozit, multe anexe Detalii în privat

444 EUR/m2 | 180 m2

Marghita, Bihor

Teren de vânzare
5
10

Teren de vânzare

Se vinde teren intravilan,cu utilitati,neconstruibil.Suprafata 1200mp,deschidere front stradal 15m.Strada Mihail Sadoveanu,nr.10,in apropierea depozitului militar(Valea Popii).Prețul terenului este in EURO.

1,200 m2

Alba Iulia, Alba

Casă și teren de vânzare
6
3

Casă și teren de vânzare

Casă locuibilă + teren 5400 mp in Valea Lungă, Alba Preț: 70.000 euro Proprietate rurală excelentă, perfectă pentru locuință, casă de vacanță, investiție sau parcelare! Teren: 5400 m intravilan, se poate parcela Deschidere la 2 străzi, acces facil din două direcții Casă construită în 1960, ...

824 EUR/m2 | 85 m2

Valea Lunga, Alba

Teren intravilan Chirnogeni 3

Teren intravilan Chirnogeni

Vand teren intravilan in comuna Chirnogeni jud Constanta,strada Egretei,foarte aproape de soseaua principala,suprafața 2200 mp.Pret 13200

Chirnogeni, Constanta

Casa zona excelenta Craiovei
10
21

Casa zona excelenta Craiovei

Vand casa parter trei camere, curte cu pomi , flori , zona excelenta , aproape de piata gara , magazine , scoli , transport , pretabil pentru locuit sau sediu firme , cabinete . Casa este solida , placuta , podul dispune de doua balcoane , se afla intr-o zona exclusivista foarte aproape de centru si ...

1108 EUR/m2 | 194 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

vând casa stil mediteranean
5
3

vând casa stil mediteranean

Casă nouă 2024 Budești, lângă primărie | Complet mobilată, utilată și pregătită pentru mutare imediată Vând casă nouă, finalizată în 2024, realizată din materiale de înaltă calitate, amplasată în comuna Budești, la doar 7 (12 minute de mers cu mașina)km de Râmnicu Vâlcea. Locația este excelentă, ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vând casă și teren intravilan
4
23

Vând casă și teren intravilan

Vând casă și teren intravilan în zona Oravița montană în suprafață de 20.300 metri pătrați.

Oravita, Caras-Severin

Vând apartament Centru

Vând apartament Centru

Vând apartament 2 camere centrala noua IMMERGAS izolație exterioara 10 cm Centru bloc.A1

1640 EUR/m2 | 50 m2

Medgidia, Constanta

vând garsonieră
6
28

vând garsonieră

Situat lângă magazinul lidl,de la amiază până seara este soare,aproape către stațiunea Straja, așezat pe mijloc,călduroasă, utilități separat,fără datori.