Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Promovat
Teren Ghermănești (com. Snagov), 500mp, deschidere stradă 19 m, toate utilităţile
5
3

Teren de 500 mp intravilan situat în comuna Snagov, sat Ghermănești, pe o stradă fără trafic, aproape de lac dar și de strada principală (Soseaua Ghermănești). Distante: Lac - 250 m, PENNY - 300 m, Centru+Primarie+ATM+VTC Supermarket+EasyBox - 550 m, Mega Image - 900 m, LIDL - 2,5 km, Biserică - 650 ...

Ghermanesti, Ilfov

Promovat
Garsonieră Mamaia Nord Navodari 80800
10
2

Garsonieră Mamaia Nord Navodari 80800

Proprietar vă propun spre vânzare o garsonieră open-space,situată într-o zonă exclusivistă din Mamaia Nord în complexul rezidențial Tomis Villa, vis-a-vis de terasa Azimuth. Proprietatea se află la etajul 4 din 8, într-un imobil bine întretinut, cu acces facil și parcare privată.Garsoniera se vinde complet ...

2184 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând spațiu comercial+ apartament +garsonieră
10
1

Vând spațiu comercial+ apartament +garsonieră

Proprietar ofer spre vânzare: Spatiu comercial (SAD), plus un apartament cu 2 camere plus o garsonieră situate toate la parter, în suprafață utilă de 128,48 mp., compus din: 3 încăperi, 1 hol, 2 wc, și cu cota de 354 1177 mp. teren în proprietate personală, și cu terasă exterioară, precum și apartament ...

947 EUR/m2 | 190 m2

Buzias, Timis

Casă de vânzare
7

Casă de vânzare

Vând casă locuibilă cu 3 camere 80 mp are lumină fântână bucătărie de vară șură coteț de porci coteț de găini și teren de 33 de ari în sat Căzănești oraș Negrești județ Vaslui preț 16.500 de euro mai multe detalii la telefon nu răspund la mesaje

206 EUR/m2 | 80 m2

Cazanesti, Vaslui

Vand Teren Extravilan Tărlungeni
4
1

Vand Teren Extravilan Tărlungeni

Vand teren Extravilan Agricol Tărlungeni Tarla 14 Front 30 ml Sau varinte schimb

8,400 m2

Tarlungeni, Brasov

schimb  apartament 3 camere  cu apartament 2 camere
3

schimb apartament 3 camere cu apartament 2 camere

schimb apartament 3 camere strada Zambilelor, localitatea Tg-Jiu, cu apartament 2 camere - Tg-Jiu

291 EUR/m2 | 66 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Persoana fizica vand apartament 3 camere central Alba Iulia
10
5

Persoana fizica vand apartament 3 camere central Alba Iulia

De vânzare un apartament spațios cu 3 camere, 73mp,decomandat, situat la etaj intermediar,(et 2) într-un imobil amplasat în zona centrală a municipiului Alba Iulia. Locuința se află în stare bună, beneficiind de urmatoarele finisaje și dotări: gresie, faianță și parchet masiv in stare buna ferestre cu ...

1493 EUR/m2 | 73 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
10
8

Teren de vanzare

Vand teren intravilan,in Husi, str.Ana Ipatescu, nr.182. Suprafata: 1186mp. Pomi fructiferi-meri,ciresi,nectarini,gutui,ciresi amari,piersici,caisi,pruni,peri,nuci. Vie nobila=140 butuci. Utilitati:-apa curenta si apa din fantana cu hidrofor; -canalizare; -curent; ...

Husi, Vaslui

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vinzare apartanent 2 cam.
10
2

Vinzare apartanent 2 cam.

Apartament 2 camere decomandat pe 2 parti etaj2.. Suprafata utila de 55m2,centrala propie pe gaz.aer conditionat. geamuri termopane,pivnita la demisol,loc de parcare in fata,spatiu verde in spate (gradina). Se vinde mobilat pret 63000 eur sau se poate da la schimb cu aprtament in Timisiara in zona ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Buzias, Timis

Casa de vanzare cu teren 2

Casa de vanzare cu teren

Vand casa cu teren in localitatea Cazasu jud.Braila.Suprafata totala 1923 mp. pret 80000 Eur .

Cazasu, Braila

Vând casă în Baia Mare.
6
9

Vând casă în Baia Mare.

Vând casă pe strada Banului nr 2. Zona foarte bună . Compusă din: - 2 camere - bucătărie - cămară - baie - hol Suprafață totală 267 mp din care 91 suprafață locuibilă. 130000 EURO

1429 EUR/m2 | 91 m2

Baia Mare, Maramures

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau 4

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau

Garsonieră confort 1, etajul 10 in micro 3 , spațioasă,, utilată, mobilată la cheie,shopping citty,școală, grădiniță,cămin,magazine la 2 minute .Alte informații la telefon .Rog seriozitate.

1406 EUR/m2 | 32 m2

Micro 3, Buzau, Buzau

Teren Hamba 31

Teren Hamba

Vând teren, în sat Hamba, diverse poziții, pretabil construcție casă sau cabană.

Hamba, Sibiu

Teren 536 mp intravilan în Șimian
6

Teren 536 mp intravilan în Șimian

Teren 536 mp intravilan în Comuna Simian, Calea Hinovei, situat în spatele Pimăriei Comunei Șimian, La Dunăre, asfaltat la Sud, cu o deschidere de 28 m la sud. Unic proprietar, dețin cadastru 59961 și toate actele necesare pentru vânzare. Accesul la utilități (apa, curent, gaz) este în imediata apropriere ...

536 m2

Simian, Mehedinti

Apartament de vanzare 4 camere Caracal 2

Apartament de vanzare 4 camere Caracal

Bună ziua! Propietar, vând apartament în Caracal, județul Olt, 4 camere,2 băi, decomandat,două balcoane, vedere pe față cât și pe spatele blocului,et.2, cu suprafața de 90 mp utili.Apartamentul se află în zona ultracentrală, lângă blocul Turn.Dispune de termopane și centrală termică.Se vinde cu sau fără ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Caracal, Olt

Salvează căutarea