Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
CASĂ familială întăbulată DE VÂNZARE  în Comuna și satul FIZEȘU GHERLII,  nr. 24 (Jud Cluj)
10

CASĂ familială întăbulată DE VÂNZARE în Comuna și satul FIZEȘU GHERLII, nr. 24 (Jud Cluj)

Imobilul are o suprafață de 2200 mp în acte, 2022 mp măsurabili, și cuprinde: Corpul C1 137 mp, format din: 3 camere, hol, cămară, baie, bucătărie cu intrare separată din curte, pivniță incăpătoare, betonată și izolată, două curți + plus anexe în Corpul C2 116 mp - anexe: - grajd, șură cu posibilitatea ...

569 EUR/m2 | 137 m2

Fizesu Gherlii, Cluj

Promovat
Imobil  de vanzare
8

Imobil de vanzare

2 spatii comerciale, +2depozite ,actualmente de materiale de constructii si furaje situate in Com.Hohgilag,nr.89,jud.Sibiu ; cu un vad foarte bun ,in centrul renumitei localitati certificata ca Taramul Tuberozelor ,o localitate in continua dezvoltare economica si sociala; cu satele Prod si Valchid ...

524 EUR/m2 | 340 m2

Medias, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa noua si teren in Ciocanesti - Calarasi 11

Vand casa noua si teren in Ciocanesti - Calarasi

Proprietar vand casa noua 2022 din BCA cu termopane si toate actele la zi - 61 mp ( 2 cam, bucatarie, baie, camara) si teren 860 mp in comuna Ciocanesti central pe str. Daliei (jud. Calarasi) . Pret: 37500 euro. Tel:

615 EUR/m2 | 61 m2

Ciocanesti, Calarasi

Apartament  2 camere la casa, statiunea Azuga,  85 mp, 75.000 euro, negociabil
10
12

Apartament 2 camere la casa, statiunea Azuga, 85 mp, 75.000 euro, negociabil

Vand apartament 2 camere la casa in Azuga , 85 mp, str. Brandusei, in amonte de fosta fabrica de samota, zona de case nou construite, 2 camere spatioase (30 +20 mp) +bucatarie mare (16 mp), toate utilitatile,centrala termica, baie, camara, debara, pivnita, pod cu folosinta comuna, izolatie termica ...

882 EUR/m2 | 85 m2

Azuga, Prahova

Casă de vânzare P+M
10
1

Casă de vânzare P+M

Se vinde casa din imaginii P+M teren 500m. Suprafața construcție 125m. Casa sa construit cu proiect si autorizație. Dotările sunt instalația electrica, cablu ,TV, Gaz la poartă, puț si fosa. Sa început proiectul PNNR cu apa si canalizare. Mai multe informații la telefon. preț Fix 100.000 . Vă mulțumesc. ...

800 EUR/m2 | 125 m2

Postavari, Calarasi

Oferta! Casa vanzare Danesti
10
5

Oferta! Casa vanzare Danesti

Casa se afla in Danesti, sat Vacarea, la 6 km de Targu Jiu, la strada principala. Zona este bine deservita de mijloace de transport in comun. General Casa are parter si mansarda,spatii deschise si mari. 2 garaje 1 garsoniera de 65 m2 2 bai Salon:45 m2 Bucatarie:40m2 Mansarda:118 m2 Foisor de 30m2 Atelier ...

845 EUR/m2 | 355 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

Casa Danesti
10
3

Casa Danesti

Casa se afla la 6 km de Targu Jiu, la strada principala. Zona este bine deservita de mijloace de transport in comun. General Casa are parter si mansarda,spatii deschise si mari. 2 garaje 1 garsoniera de 65 m2 2 bai Salon:45 m2 Bucatarie:40m2 Mansarda:118 m2 Foisor de 30m2 Atelier de pictura Spatii ...

857 EUR/m2 | 350 m2

Danesti, Gorj

Vand proiect casa
3
2

Vand proiect casa

Proiect casa ,parter+mansarda cu toate detaliile de executie ( arhitectura si rezistenta). Pret 1500 lei., suprafata utila: 135, suprafata construita: 144

3 EUR/m2 | 135 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

Apartament Snagov ultracentral
10
5

Apartament Snagov ultracentral