2 camere decomandat Giroc
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:21
Anunțuri promovate – Vezi toate
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:21
Apartament 2 camere open-space Compozitori Baba Novac, Constanța Proprietar vand apartament 2 camere open space, situate in cartier Compozitori Baba Novac. Detalii apartament: - Etaj 2 9 (bloc cu lift). - Suprafata totala 56mp utila 50mp. - Open-space - spațios, luminos, bine compartimentat. - ...
1940 EUR/m2 | 50 m2
Constanta, Constanta
8 mai
Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil
1,445 m2
Timisoara, Timis
azi 10:49
Teren de vanzare intravilan, Crevedia, 4000 de mp. Terenul este situat in spatele Primariei, colt cu stadionul Crevedia cu o deschidere de 14 m.
4,000 m2
Crevedia, Dambovita
5 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar: Vând teren intravilan fără construcții, în suprafață de 2400 mp cu acces facil la drumul Judetean DJ 411. Destinație: Terenul este potrivit pentru construirea de spatii destinate activităților industriale depozitare, agricole nepoluante ( inclusiv administrative, comerciale și prestări ...
2,400 m2
Chirnogi, Calarasi
azi 14:21
Vand lucrare funerara,cripta cu 3 nivele in cimitirul Central Constanta cu predarea contractului de concesiune asupra terenului de 6,250mp, suprafata totala: 4,25
4 m2
Central, Constanta, Constanta
azi 14:21
Terenul se afla la iesirea din Recas, la intersectia cu Petrovaselo si Herneacova 4500 mp vis a vis de fosta ferma 2000 aproape de asfalt aprox. 30 m mai Multe detalii la tel pret 5 euro mp
4,500 m2
Periferie, Recas, Timis
azi 14:21
Închiriez apartament 2 camere Micro 1 etaj 4 la o persoană sau familie 2 persoane. Preț 220euro euro plus 1lună garanție, nu accept animale de companie. Apartamentul este zugrăvit recent
Lugoj, Timis
azi 14:21
ANUNȚ VÂNZARE TEREN INTRAVILAN ROCIU, ARGEȘ OPORTUNITATE: TEREN 2.318 MP CU ACCES PRIN DOUĂ STRĂZI PROPRIETAR, vând LOT 2 în suprafață de 2.318 mp, situat în comuna Rociu, județul Argeș. Proprietatea este ideală pentru construcție, oferind avantajul rar de a avea două căi de acces independente ...
2,318 m2
Rociu, Arges
azi 14:21
Teren intravilan in municipiul Caracal. Adresa: Strada Trandafirilor, nr. 7 In adiacenta acestei zonei se afla cartierul HCC, Kaufland, Lidl, galeria comerciala. Sunt prezente urmatoarele facilități: curent, apa, canal si gaze.
3,700 m2
Caracal, Olt
azi 14:21
--- 6500 mp intravilan Focsani , str Crângului DC143 pe partea cu pista de biciclete. --- Terasament adus la nivelul șoselei , tasat , nivelat. --- Propriul drum pietruit pe proprietate 120 ml. --- Platformă parter 265 mp prevăzută cu alimentare apă , instalații sanitare , canalizare , alimentare curent ...
6,500 m2
Petresti, Vrancea
azi 14:20
Se vinde apartament 2 camere decomandate,55mp, mobilat și renovat, cu balcon , la parter, poziționat central,ideal pentru investitie,str. Albinelor în zona PECO, Năvodari. Apartamentul este lângă școli, magazine și centre comerciale, cu vedere față spate, centrală pe gaz și aer condiționat în ambele ...
1500 EUR/m2 | 52 m2
Navodari, Constanta
azi 14:20
Vand casa in com. Gostavatu, jud. Olt. Casa este construita in 1967, este din caramida, acoperita cu tabla, 143 mp.Suprafata totala a terenului 2350 mp. Are 5 camere, bucatarie, beci, garaj. Pretul 40000 euro usor negociabil.
280 EUR/m2 | 143 m2
Caracal, Olt
azi 14:20
Vând apartament cu 2 camere, situat în Târgu Jiu Apartamentul dispune de următoarele: Centrală termică Geamuri termopan Parchet, gresie, faianță Ușă metalică la intrare Parțial mobilat Renovat recent Are acoperiș Proprietatea se află în imediata apropiere de: Școala Gimnazială nr.11, Grădinița, ...
1643 EUR/m2 | 42 m2
9+Mai, Targu Jiu, Gorj
azi 14:20
casă bătrânească in sat Coțatcu com Podgoria locuibilă 4 camere apă și curent electric de la rețea teren 3500 mp dețin toate actele necesare pentru vânzare preț în euro mai multe detalii la telefon
29 EUR/m2 | 800 m2
Podgoria, Buzau
azi 14:20
Vând Garsonieră în Mioveni Etajul 4 centrală termică
1429 EUR/m2 | 28 m2
Mioveni, Arges
azi 14:19
Vând parcele de teren în Săcălaz, în spatele cartierului Primăverii, 50 euro mp, utilități incluse. Tel.0757385571
750 m2
Sacalaz, Timis
azi 14:19
Vand apartament 2 camere, etaj 4, mobilat si utilat.
1204 EUR/m2 | 54 m2
Botosani, Botosani
azi 14:19
Terenul are bransament pentru apa potabila si canalizare si are emis certificat de urbanism pentru obtinere autorizatie constructie.
Dumbravita, Timis
azi 14:19
Casă din cărămidă situată în Băbeni, str. Rădulești nr. 8, prevăzută cu toate utilitățile: centrală pe gaz nouă cu garanție până în 2032, apă rețea, canalizare, fântână cu hidrofor, drum complet asfaltat. Foarte bine izolată cu polistiren de 10 și două straturi de vată în pod, facturile la gaz iarna ...
1120 EUR/m2 | 75 m2
Romani, Valcea
azi 14:19
Vând teren intravilan in Aleșd lângă sala de nunti Elegance. În zona este curent electric, apa, canalizare și drum asfaltat la ambele capete. Mai multe detalii la telefon
2,513 m2
Alesd, Bihor
azi 14:19
Casele sunt situate in vatra satului la acelasi numar postal, una fiind construita dupa 1990.
171 EUR/m2 | 350 m2
Parau Boia, Gorj
azi 14:19
PROIECT EXCLUSIV Standard Rezidențial în Alba-Miceșt-Orizont.COMISION ZERO CUMPARATOR! Agenția Imobiliară Citadela prezintă în regim de Exclusivitate un nou ansamblu rezidențial situat în zona -Alba Micești, conceput pentru cumpărătorul informat, care analizează piața prin prisma raportului calitate-preț-poziție. Într-un ...
1609 EUR/m2 | 110 m2
Alba Iulia, Alba
azi 14:18
vând casă în cartierul vile noi din Deva jud Hunedoara casa are 5 camere 2 bai bucătărie pivniță garaj și 110 mp pe etaj terenul este de 700 mp prețul este 140 000 euro negociabil
1273 EUR/m2 | 110 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:18