Promovat
Propietar vand teren 1320m
5
1

Propietar vand teren 1320m

Teren Caciulati, jud. Ilfov, 15,46 m deschidere , 1320 mp,lot 1 din schiță, are acces la toate utilitățile (asfalt,gaze,lumina, canalizare). Terenul este vis a vis de intrarea către restaurantul Laguna Verde.

1,320 m2

Caciulati, Ilfov

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A
8
1

Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A

Particular vand garsoniera 32mp cu toate utilitatile (apa, curent gaze) , centrala termica proprie si mobilata (cum se vede in imagini), situata la etajul 3 din 4 accesul se face cu lift, pentru mai multe detalii si vizionari sunati la

2281 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casă de vanzare Ganeasa,Olt
9
9

casă de vanzare Ganeasa,Olt

Se vinde casa cu teren pe stradă principală în Ganeasa Pentru mai multe detalii vă rog contactați

18 EUR/m2 | 1,700 m2

Ganeasa, Olt

Apartament 1 camera, zona Freidorf, de la proprietar, fără comision
6
3

Se oferă spre vânzare un apartament luminos și bine compartimentat, situat în zona Freidorf, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

1280 EUR/m2 | 25 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren, livada, de vanzare
2

Teren, livada, de vanzare

De vânzare teren, in fosta livada, din Dealul Daii, localizat între Daia Noua și Daia, jud. Sibiu, in suprafață de 3000 mp. Preț 45000 euro.

Daia, Sibiu

Teren extravilan Reșița - în capătul IMR-ului
1
13

Teren extravilan Reșița - în capătul IMR-ului

Teren extravilan Reșița, în capătul IMR-ului, în suprafață de 5755 mp. Preț 2.60 euro mp.

Resita, Caras-Severin

Vand teren extravilan platou Mestecanis (jud Suceava),
1

Vand teren extravilan platou Mestecanis (jud Suceava),

Vand teren extravilan platou Mestecanis (jud Suceava), situat la aprox. 200 m de E58. Accesul se face pe drumul forestier catre manastire. Terenul are destinatia padure cu posibitati de constructie. Peisaj fabulos.

Vatra Dornei, Suceava

Casa + teren de vânzare
9
32

Casa + teren de vânzare

3 camere si un hol renovate + o bucatarie,o camera si hol nerenovate (aprox 80 m.p.) Casa are un beci (aprox 15m.p) si 2 anexe (aprox 90m.p) Terenul are 2000m.p

26 EUR/m2 | 1,326 m2

Matita, Prahova

vand teren intravilan com  3.700 mp com Morteni jud Dambovita 2

vand teren intravilan com 3.700 mp com Morteni jud Dambovita

vand teren intravilan in suprafata de 3.700 mp in comuna Morteni judetul Dambovita documentati cadastrala intocmita

Morteni, Dambovita

Spațiu comercial de vânzare
4

Spațiu comercial de vânzare

Persoană fizică, vând spațiu comercial la parter în strada Cireșoaia 2, clădire construită clădire în cadre din beton armat, suprafața 23 mp, preț 32 000 euro, provine din dezmembrarea unui apartament(se vinde și apartamentul separat), branșamente separate la gaz și curent, autorizație de construire ...

1391 EUR/m2 | 23 m2

Onesti, Bacau

Vând teren intravilan   25 ari, Bistrița, Str. Răsăritului 5

Vând teren intravilan 25 ari, Bistrița, Str. Răsăritului

Preț: 4.000 pe ar. (aprox. 20.000 RON, în funcție de curs). Localizare: zona La Soare, Bistrița, Strada Răsăritului. Suprafață: 25 ari Categoria: intravilan Ideal pentru construcții sau investiție. Pentru mai multe informații și vizionări, sunați sau scrieți pe WhatsApp la numerele: ...

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Câmpulung Muscel, Cretisoara, teren intravilan 2946 mp, deschidere 150 ml,
9

Municipiul Câmpulung Muscel, județul Argeș, vânzare teren intravilan în suprafață de 2.946 mp situat pe strada Crețișoara. Proprietatea beneficiază de o deschidere impresionantă de aproximativ 150 metri la două drumuri asfaltate, oferind acces excelent și multiple posibilități de parcelare sau dezvoltare. Terenul ...

2,946 m2

Valea Rumanestilor, Arges

Vând teren strada Sofiei colț cu Arinului.
10

Vând teren strada Sofiei colț cu Arinului.

Vând teren pt casă cu utilități la stradă, Strada Sofiei colț cu Arinului in Oradea. Preț 125.000 euro negociabil. Telefon: .

1,230 m2

Oradea, Bihor

Apartament de vanzare 9

Apartament de vanzare

Se vinde apartament 2 camere str. Calugareni, bl.5c, etaj 4 , situat cu vedere pe str. Calugareni, apartamentul este racordat la electricitate, apa, gazele sunt la ușa. Blocul are acoperiș, nu ploua ,nu ninge! Apartamentul trebuie renovat . Pret-8000 euro Infiltratiile care se vad, sunt înainte de a ...

167 EUR/m2 | 48 m2

Zimnicea, Teleorman

Vind teren intravilan
1
9

Vind teren intravilan

Vind teren intravilan pe strada Amurgului deasupra de Obelisc. Terenul are o suprafata de 1820 metri cu deschidere la strada de 21 metri.Este o zona in plina ascensiune de construire cu toate utilitatile la poarta.Pentru mai multe informatii 727982355.

Brad, Hunedoara

teren intravilan 646 mp Sanmihaiul Roman, pers fizica, fara comisioane
2
3

Teren intravilan 646 mp, drept, ideal pentru construcția unei case individuale. Gazul, curentul și apa sunt adiacente terenului, la distanta de 100 m, terenul fiind poziționat in proximitatea caselor din comuna, in partea estica a localității. Aștept oferte pertinente și justificate

646 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Pret 70000Euro 7

Pret 70000Euro

Casa si anexe,curte,arabil si finete

Borca, Neamt

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Casă Șoimari De Vânzare
9
16

Casă Șoimari De Vânzare

Vând proprietate în comuna Șoimari, PH. Amplasată pe 4.000 mp. Curte + Construiți = 741 mp. Formată din casa 160 mp, anexa 129 mp, garaj 36 mp. Materialele folosite sunt cărămidă, lemn, tabla, îmbunătățiri recent efectuate. Utilități: curent electric 220 (instalațe electrică înlocuită în 2021), apă potabilă ...

162 EUR/m2 | 741 m2

Soimari, Prahova

Casa de vanzare comuna Salacea Bihor,Prez rentabil si negociabil
7
7

Casa de vanzare in Salacea SATUL CELOR 1000 DE PIVNITI(atractie turistica si culturala)60 km de la Oradea ,20km de la Marghita si 20 km de la Valea lui Mihai de 110 mp cu 3 camere,bucatarie ,baie,anexa,veranda,posibilitate de a realiza a 4 camera,gradina si teren pentru gospodarie,pivnita cu electricitate ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Salacea, Bihor

Apartment 3 camere
10

Apartment 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, 70 MP, decomandat, etaj 3, 2 bai , balcon închis , complet renovat in noiembrie 2025. ( Instalații sanitare, electrice, balcon închis, izolat) Zona Volovățului-Oborului

1271 EUR/m2 | 70 m2

Radauti, Suceava

Case de vânzare la țară
9

Case de vânzare la țară

Casă tradițională, compusă din două camere și antreu, cu grădină în suprafață de 1014mp. Utilități:curent, apa, canalizare, gaz.

926 EUR/m2 | 54 m2

Alunisu, Cluj

Salvează căutarea