Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 1000 mp gherghita
3
2

Teren 1000 mp gherghita

TEREN 1000 MP INTRE CASE, UTILITATI LA POARTA, DOUA INTRARI, TOATE ACTELE LA ZI.

1,000 m2

Gherghita, Prahova

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă Bujac, Str. Oborului | Teren 537 mp | Ideal locuință investiție
4
3

Teren generos, locație excelentă, cu potențial ridicat pentru locuință sau investiție. Se vinde casă din cărămidă situată în cartierul Bujac, pe strada principală Oborului. Proprietatea dispune de un teren de 537 mp și front stradal de 20 ml. Strada este largă, cu posibilitate de parcare în fața casei, ...

990 EUR/m2 | 192 m2

Bujac, Arad, Arad

Casă în Botoșani Gaz-loc de casa-
7
14

Casă în Botoșani Gaz-loc de casa-

Casă în Botoșani, cartier Tulbureni 80 mp din caramida,teren 450 mp Centrala pe gaz și instalații noi Apa,canal,gaz,curent Schimb cu apartament Loc de casa 450 mp 50e Tel oșapte49322521

1063 EUR/m2 | 80 m2

Botosani, Botosani

Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Proiect construcție locuința P+1, 162mp și anexa 81mp
1
5

Proiect construcție locuința P+1, 162mp și anexa 81mp

Proiectul este foarte detaliat elaborat, pentru constructie P+M (162mp) și anexa (81mp), pe doua niveluri. Exemplu de compartimentare, conform proiect: PARTER: living, dormitor, baie, bucatarie, scara acces etaj si hol. ETAJ: două dormitoare, baie si hol. ANEXA: parter baie si spațiu pt birouri sau ...

243 m2

Sector 1, Bucuresti

Bucățică de rai lângă Iași - Intravilan 2980 m2
10
13

Bucățică de rai lângă Iași - Intravilan 2980 m2

Vând teren Intravilan în sat Carbunari, comuna Grajduri cu suprafață de 2980 m2. Proprietar persoană fizică, acte în regulă. 21 km din Podu Ros. Apă și canalizare, stâlp curent la 30 metri, fântână pe teren, asfalt la 200 metri - pietruit pana la asfalt, pârâu pe o laterală a terenului, semnal telefon ...

2,980 m2

Iasi, Iasi

Vand apartament in Navodari cu doua camere la etajul 2
5
16

Vand apartament in Navodari cu doua camere la etajul 2

Apartament central langa policlinica in apropiere de primarie .este utilat si mobilat.plus boxa .55,000 negociabil

1447 EUR/m2 | 38 m2

Central, Navodari, Constanta

Teren intravilan de vanzare
5
9

Teren intravilan de vanzare

1600 m2, situat in comuna Mihaesti, sat Valea Bradului, jud. Arges cu doua deschideri de 13,5 si respectiv 15,5 m2, cu posibilitatea de a se racorda la toate utilitatile. Drum asfaltat.

1,600 m2

Mihaesti, Arges

2 camere Aradului 94000 euro
5

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand 6888 mp in Putna Sv - ideal complex turistic   pensiune
10

Vand 6888 mp in Putna Sv - ideal complex turistic pensiune

Vând 6888 mp în comuna Putna județul Suceava. Terenul este la nivelul traseului turistic Via Transilvanica, fiind ideal pentru dezvoltarea unui complex turistic sau o pensiune. Acesta este compus din 1888 mp intravilan și 5000mp extravilan. Pe teren deja este trasă apa și canalizarea, stâlpul de curent ...

6,888 m2

Putna, Suceava

Apartament 3 camere renovat + mobilat
10
1

Apartament 3 camere renovat + mobilat

Apartament 3 camere renovat + mobilat l Bd. 1 Mai | Sector 6 | București Vând apartament 3 camere situat pe Bd. 1 Mai, Sectorul 6, București, la etajul 8, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 67,30 mp + balcon 5,46 mp Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, baie, balcon * ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Vand teren intravilan   Drumul Muntenilor 6

Vand teren intravilan Drumul Muntenilor

Vand teren intravilan situat pe strada Drumul Muntenilor nr 54E având suprafata de 330 mp si frontul stradal de 14,3m. Avantajele terenului sunt: -racordurile de apa, gaz,curent electric pot fi făcute imediat, vecinii fiind deja racordați -terenul este situat între case - lățimea străzii este foarte ...

330 m2

Plaiul Vulcanesti, Craiova, Dolj

Vanzare casa 6

Vanzare casa

VILĂ CU VEDERE LA LAC, CARTIERUL FLORILOR, LIBERĂ,D-P-1, UTILITĂȚI,CĂRĂMIDĂ,ZONĂ VERDE, LINIȘTITĂ.

641 EUR/m2 | 390 m2