Casa de Vanzare, Darza-Crevedia
5
2

Casa de Vanzare, Darza-Crevedia

Vilă P+1 modernă 177,50 mp Casa se vinde: 1. la gri pret 138.000 EUR 2. la cheie pret 163.000 EUR Preturile sunt negociabile Designul interior poate fi personalizat de către client Dârza, Dâmbovița, aproximativ 2km distanță de Buftea, Jud. Ilfov Direct proprietar 0 Comisioane 163.000 negociabil ...

986 EUR/m2 | 140 m2

Darza, Dambovita

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan 8600 mp , sat Inand

Vând teren intravilan 8600 mp , sat Inand

Vând teren intravilan 8600 mp. Sat Inand. Preț 10 E mp.

8,600 m2

Inand, Bihor

Apt de vanzare urgent.Negociabil.
2
3

Apt de vanzare urgent.Negociabil.

Apt format din 2cam de camin o singura întrare. In Husi strada Stanilesti etaj 1.( unde era fabrica de pantofi - la strada)semi mobilat, primul bloc de camin familisti comfort.Pret neg. 33.000 euro.Rog seriozitate. Contact nr .

1031 EUR/m2 | 32 m2

Husi, Vaslui

Apartament 2 camere Straja sector 4
6
11

Apartament 2 camere Straja sector 4

De vanzare apartament 2 camere decomandat, 37m ,etaj 1 10, reabilitat recent, renovat, aer condiționat,(nou), recuperatoare de caldura,mobilat (mobila noua), Stația ratb Straja la 2-3 minute,mega image peste drum,piata Resita la 5 minute distanță,

1892 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 2 din 4, Calea Aradului
10
1

Apartament 2 camere etaj 2 din 4, Calea Aradului

PERSOANA FIZICA vand apartament doua camere etaj 2 din 4, dubla orientare, pe calea aradului colt cu ibssen, ORADEA, mobilat dotat, necesita renovare pentru pretentiosi, in rest se poate locui si asa, geamuri termopane, balcoanele inchise cu termopane, usa intrare stejar tapitat pret vanzare 90000 euro ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Casa noua la rosu si in rate cu avans 15000euro si contract notarial
5
4

Casa noua la rosu de 78mp compusa din hol living open space 2 dormitoare si baie amplasata pe un teren de 800mp avand put de apa propriu nou!este intabulata acte la zi

410 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia (Roznov), Neamt

Loc de veci in cimitir Petru si Pavel chiar la intrare pe aleea veteranilor
1

Cedez loc de veci in cimitir Petru si Pavel chiar la intrare pe aleea veteranilor.

Iasi, Iasi

Disponibil loc veci Cimitir Central Cluj. Zona : IIIA 2

Disponibil loc veci Cimitir Central Cluj. Zona : IIIA

Construcție cu capac , 4,5 mp , bordura din beton mozaicat. Capac din beton mozaicat si rama metalica. Monument funerar din beton mozaicat. Taxe plătite la zi. Situat la 100 m de Capela Centrala Unic proprietar.

Cluj-Napoca, Cluj

Depozit de materiale constructii de vanzare,
3
5

Depozit de materiale constructii de vanzare,

Terenul are suprafata de 8120 dintre care: -6500 mp curte betonata -1800 mp zona de birouri si cladiri Deschidere la strada-135 mp Utilitati:-Apa -Canal -Curent de 380W -Gaz la poarta (dar se poate lega la reteaua de gaz) -Drum asfaltat Cladiri: -Hala mare cu birouri:650 mp+330 mp cu inaltime de 10M -Punct ...

1 EUR/m2 | 8,120 m2

Roman, Neamt

Teren constructie
5
1

Teren constructie

Teren pretabil constructie cu deschidere de 14 m si o suprafata totala de 2570 mp.Acces din DJ764 B ,drum asfaltatat.Acces la retea electrica.Zona impadurita situata la inaltime deasupra localitatii.

2,570 m2

Poieni, Cluj

Casă de vânzare in zona de munte.
3
60

Casă de vânzare in zona de munte.

Vând casă în zona de munte a județului Vrancea. Casa necesita renovare . Preț negociabil.

139 EUR/m2 | 90 m2

Nistoresti, Vrancea

Vand casa in Timisoara
1
20

Vand casa in Timisoara

Casa P + M pe str. Lamaitei, constructie noua, teren 575 mp, la mansarda sunt 2 camere decomandate, dresing mare, baie, hol si o terasa mare deschisa, iar la parter: hol intrare, un dormitor, sufrageria, bucataria, camara, baia. In spate este o terasa generoasa. Pretul este 255.000 euro, usor negociabil. Pentru ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, etaj 2, 70 mp,, Zona Centrala
10

Vând apartement 3 camere, decomandat confort 1, situat în zona Central, str Corneliu Coposu. Detalii proprietate: 3 camere decomandat (2 dormitoare si un living) Bucatarie spațioasa si utilată Băi - două Balcon - două Debara Acces în toate camerele din hol Etajul 2 4 Suprafață totală 70,25 m2 Stare ...

1886 EUR/m2 | 70 m2

Central, Targu Jiu, Gorj

casa vind sau schimb
2
9

casa vind sau schimb

casa de vinzare sau schimb cu apartament și diferența.

217 EUR/m2 | 300 m2

Periferie, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere in Orsova, Central, strada Portile de Fier
1
17

Doresc sa vand apartament cu 2 camere avand o suprafata de 52mp. Locatie: - acesta se regaseste in Orsova, pe strada Portile de Fier, nr. 1, la etajul 4 (in fata sediului de politie) - zona centrala - LIDL si Penny se regasesc la o distanta de 2-5min de mers pe jos Dotari: - geamuri termopan schimbate ...

635 EUR/m2 | 52 m2

Central, Orsova, Mehedinti

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

Cesionez apartament 2 camere tip studio
2

Cesionez apartament 2 camere tip studio

Cesionez apartament 2 camere tip studio, Theodor Pallady Estoria City , suprafață utilă 46,30 mp plus suprafața logie 11,30 mp, deci o suprafață totală de aproximativ 57,60 mp bloc L3A , parter, bloc cu 6 etaje, vedere spre interior ( grădină). Termenul de finalizare este decembrie 2026 . Blocul se află ...

3000 EUR/m2 | 46 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament la curte, 13 septembrie, Marriott  Uranus
7
2

Apartament la curte, 13 septembrie, Marriott Uranus

Apartament 2 camere situat pe strada Sabinelor, in apropierea hotelului Marriott si a palatului parlamentului - proprietar - curte comuna - centrala proprie - geamuri termopane - boxa la subsol Mai multe detalii la telefon

1364 EUR/m2 | 44 m2

Sector 6, Bucuresti

vând apartament cu 2 camere în Baciu
10
1

vând apartament cu 2 camere în Baciu

vând apartament cu 2 camere în Baciu suprafață utilă de 53 mp și 4 mp balcon blocul este construit din 2008 apartamentul este decomandat are 2 camere un hol mare bucătărie cu cămară și baie. centrala termica este schimbată recent ușa de la intrare la fel stație de autobuz vizavi de bloc magazine în apropiere. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Baciu, Cluj

Persoana fizica, vând casă și teren în Sucevița.

Persoana fizica, vând casă și teren în Sucevița.

Vând teren 1000 m.p. și casă construcție 2022 în comuna Sucevița, zonă turistică, str. Schitul Furcoiului nr 45, vizavi de Mănăstire. Casa este P+1, are o suprafață de 200 mp. Casa este complet mobilată și utilată. Are 2 livinguri, 3 dormitoare fiecare cu baie proprie, încălzire în pardoseala, pompa ...

1553 EUR/m2 | 190 m2

Sucevita, Suceava

Casă + Teren Premium Herăstrău | Deschidere 22m | Potențial P+3
1

Vând proprietate situată în Sectorul 1, pe Intrarea Solzilor nr. 7, într-o zonă de maxim interes Herăstrău Caramfil. Proprietatea oferă un echilibru excelent între o rezidență privată și o oportunitate de investiție, fiind potrivită atât pentru locuire, cât și pentru dezvoltare. Proprietatea este ...

279 m2

Herastrau, Sector 1, Bucuresti

Vand teren agricol extravilan, Barla, Arges
3
5

Vand teren agricol extravilan, Barla, Arges

Terenul este în comuna Barla, judetul Arges, in suprafat de 41.650 mp, teren agricol extravilan (tarlaua 51, parcela 447, 452). Terenul are cadastrul fäcut (nr. Cadastru si Carte Funciar 87310) si au fost indeplinite toate procedurile de vânzare preväzute de Legea nr. 17 2014.

41,650 m2

Mozaceni, Arges

Teren de vanzare Craiova
5
16

Teren de vanzare Craiova

Vând teren cu casa 3 camere in Craiova pe bdul Carol 1 Suprafața teren de 138mp Suprafața construita de 102mp Casa nu este locuibila necesita renovare completa Racordata la apa ,canalizare ,curent,gaze

735 EUR/m2 | 102 m2

Craiova, Dolj

Vand 5500mp teren intravilan 2

Vand 5500mp teren intravilan

Vand 5500mp teren intravilan in Calea Sighisoarei Terenul are o pozitionare cu o vedere panoramica asupra orasului

Calea Sighisoarei, Targu Mures, Mures

Vând teren intravilan
3
1

Vând teren intravilan

Vând 3000mp, teren intravilan în vatra satului Cerneteaz, compus din două parcele .Fiecare parcelă are c.f. cu suprafața de 1500mp, iar front stradal 20m. Terenul este împrejmuit, are acces de pe strada asfaltata, beneficiază de acces facil, într-o zonă liniștită, cu vecinătăți deja construite. Toate ...

3,000 m2

Cerneteaz, Timis

Vând teren intravilan
2

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan in Deda Bistra suprafață 12 ari teren ideal pentru cabana info

1,200 m2

Deda, Mures

Casa de vanzare LUDUS
5

Casa de vanzare LUDUS

Vand casa pe Strada Brusturului Teren 600 mp Casa noua locuibila 125 mp cu terasa Finisata 80% Dispune de toate utilitatile Pret usor negociabil Mai multe detalii in privat

1120 EUR/m2 | 125 m2

Ludus, Mures

Teren Ranca Novaci
4
2

Teren Ranca Novaci

Se vând 2 loturi de teren extravilan cu suprafețe de: - 900 mp descriere 40m - 650 mp descriere 20m Terenul este proprietate și se vinde cu act de vânzare- cumpărare. Terenurile au carte funciara. Se afla la 200m de pârtia Telescaun. Terenurile se afla la cota 1800. Ambele loturi au acces direct la ...

Ranca, Gorj

Teren Calimanesti Jiblea
4

Teren Calimanesti Jiblea

Terenul are o suprafață de 5000mp. Deschidere 40 m lungime 125m Terenul este extravilan dar se poate trece oricând în inteavilan. Distanța până în Călimănești este de 2km. Terenul are carte funciara. Pret 35euro mp

Calimanesti, Valcea

Casa 215mp cu 2000mp teren si teren separat 3000mp Vadurele Neamt
5

Proprietar vinde urmatoarele: 1. Casa in zona Vaduri (sat Vadurele, comuna Alexandru cel Bun , Judet. Neamt). Casa este tip cabana construita in anul 2016, partial bca si partial caramida , mansarda dinlemn. Are 215mp , parter + mansarda, 3 camere si 2 bai la parter 3 camere si 1 baie la mansarda. ...

977 EUR/m2 | 215 m2

Vadurele (Alexandru cel Bun), Neamt

Teren 1 ha Santandrei
1
16

Teren 1 ha Santandrei

Vand 11600 mp teren in Santandrei str. Independentei, la aproximativ 900 m distanta de blocuri, in vecinatatea unui teren parcelat. Prețul este de 15 euro mp negociabil.

Oradea, Bihor

Proprietar vand 1 2 duplex Mosnita Noua - Kaufland
9
2

Proprietar vand 1 2 duplex Mosnita Noua - Kaufland

Proprietar vand 1 2 duplex situat in Mosnita Noua in proximitatea magazinului Kaufland strada Teregova Apartamentul are 122 mp utili compusi din: 1. Parter - Living generos cu bucatarie ce se poate inchide si un acces pe o terasa acoperita mare - Birou - Baie cu dus - Camera tehnica 2. Etaj - Dormitor ...

1639 EUR/m2 | 122 m2

Mosnita Noua, Timis

TEREN de vanzare.:Micesti-Purcareni -Arges !!
7
3

TEREN de vanzare.:Micesti-Purcareni -Arges !!

Intravilan +extravilan se afla pe drumul judetean DJ731 D la 7 km de Mioveni si 11 de Pitesti.3234 mp.deschidere 16 ml..Utilitatile ;apa curenta..electricitate.gaze.sunt langa proprietate.Pret 18 euro mp.Daca se cumpara toata suprafata ! -810 mp intravilan.si 2424 extravilan.care se afla in.continuarea ...

3,234 m2

Micesti, Arges

De vanzare teren arabil !Lunca Purcareni-Badulesti !
1
7

De vanzare teren arabil !Lunca Purcareni-Badulesti !

TEREN.ARABIL (extravilan)suprafata 1600 m.p.situat in Lunca Purcareni (Badulesti.).cu drum.de acces .in apropierea raului Doamnei.PRET 20 RON mp !

1,600 m2

Micesti, Arges

Vand casa constructie noua cu 900 mp teren cu vedere superba spre zalau
7
2

Vand casa constructie noua 2026 pe un singur nivel ,incalzire in pardosea cu suprafata construita de 150mp si suprafata utila de 123mp. Casa se afla in licalitatea criseni cu vedere frumoasa spre zalau. Zona linistita.

1211 EUR/m2 | 123 m2

Criseni, Salaj

vand padure
2
28

vand padure

vind padure 5,25 ha (carpen, fag, stejar) intabulata, pe raza mun Sibiu intre loc Agnita - Birghis pret 30.000 euro.

Agnita, Sibiu

Vând casă în Târgu Neamt
5
3

Vând casă în Târgu Neamt

Vând în Târgu Neamț zona barieră teren + casă(PT+Etaj). Teren 500mp- suprafață construită 140mp suprafața desf. 280mp. Casa e la gri cu posibilitatea de modificări după bunul plac. Mai multe detalii la fața locului! 07cinci0831patru66

893 EUR/m2 | 140 m2

Targu Neamt, Neamt

Casă 7 camere și dependințe +anexe gospodărești
10

Casă 7 camere și dependințe +anexe gospodărești

Sat Colțești, str Principală, comuna Logrești, județul Gorj, Casă 7 camere și dependințe, din care: -4 canere și sală (de intrare în camere)- finalizate și mobilate, construite din cărămidă plină, an 1950-1960. 3 camere au parchet masiv, sala și o cameră au parchet laminat, peste dușumea de lemn. Sub ...

285 EUR/m2 | 165 m2

Coltesti, Gorj

Vand apartament
3
1

Vand apartament

Vand apartament 2 camere decomandat zona centrala cu vedere la bulevard, etaj 4, complet mobilat. Pentru mai multe detalii sunat la nr. de telefon

776 EUR/m2 | 58 m2

Central, Cugir, Alba

Casa de vanzare
5
1

Casa de vanzare

Vând casă în comuna Vurpăr, jud. Sibiu Compusa din 3 camere, 2 bucătării, 1 baie, hol, cămară mare, pod, 2 pivnițe, sura plus alte anexe, curte foarte mare și gradina foarte mare. Casa se afla in zona centrala la asfalt. Necesita renovare interioara și exterioară. Preț 85000 euro negociabil Tel

850 EUR/m2 | 100 m2

Vurpar, Sibiu

Teren intravilan de vanzare
1
8

Teren intravilan de vanzare

Vand 993mp teren intravilan in Gherla, jud. Cluj in spatele fostei fabrici de sticla. Terenul este imprejmuit cu gard de sarma iar pe suprafata acestuia se afla o constructie care este prezenta in CF de 65 MP si 2 nuci ajunsi la maturitate. Front stradat 16m Pret 65k Eur

1,000 m2

Gherla, Cluj

vand teren Corbu jud Constanta 5

vand teren Corbu jud Constanta

Teren de vanzare in comuna Corbu jud Constanta 2hectare parcela 552 C 26

Corbu, Constanta

Vind loc de veci Bucuresti,Cimitirul Colentina Reinvierea Cavou 2 locuri separate,liber,acte gata
9
1

Vind 2 locuri de veci separate,pret fix, in Bucuresti, Colentina(zona Piata Obor),cimitirul Reinvierea, cavou 2 locuri libere,separate, la etaj 3 si 4,unu peste altul,etaje separate,in clădirea mare din poza tip casa, usa fier,geam fier,foarte spatios si mare,cavou înalt, in stinga de la capela este ...

Sector 2, Bucuresti

Vând casa Alba Iulia an 2018
10
2

Vând casa Alba Iulia an 2018

Vând casa Alba Iulia, an construcție 2018 utilata si mobilata. Casa este formata din: Subsol : 1 bucătărie, 1baie,1 cămară, 1 camera tehnica, 1 crama. Parter: 1 bucătărie cu loc servirea mesei, 1 dormitor, 1 baie, 1 living. Etaj: 1 dresing, 3 dormitoare (2 din ele cu balcon) 1 baie. Casa are scara interioa ...

825 EUR/m2 | 400 m2

Alba Iulia, Alba

Vând teren sat Turturesti Neamt
3
40

Vând teren sat Turturesti Neamt

Vând 2000 mp teren în sat Turturesti comuna Girov la 2,5 km de orașul Piatra Neamț. Zona este în dezvoltare sunt construite aproximativ 20 vile. Recent s-a tras rețea electrică.

2,000 m2

Turturesti, Neamt

Locuri de casa ,600 - 900 mp lot.20-30 euro mp.Utilitati(apa,canal,gaze,curent)
5
1

Locuri de casă, construibile,intravilan.Cartier nou, 24 locuri de casă de aproximativ 500-900mp lotul.10500 euro 1 loc 530 mp.Utilități (curent.apa.canal.gaze)limitrofe.Front stradal 20m.Se poate achita și în 24 de rate.(450 euro lună)Terenul situat- ,, peste linie ,, pe str.Buzăului,stradă asfaltată ...

500 m2

Urziceni, Ialomita

Vila cu 13 camere de vanzare in Valcea, Voineasa
10
8

Vila cu 13 camere de vanzare in Valcea, Voineasa

Proprietar vand vila situata in pitoreasca statiune montana Voineasa, chiar la DN7A, la o altitudine de aproximativ 700 m, intr-un cadru natural deosebit, apreciat pentru aerul curat, liniste si peisajele spectaculoase. Proprietatea, cu regim de inaltime P+E+M, cu structura din caramida Porotherm si ...

569 EUR/m2 | 360 m2

Voineasa, Valcea

Teren extravilan 3

Teren extravilan

Vând teren extravilan 11300 mp,cu deschidere la DN 65 ,36m Terenul se află situat la DN Slatina -Ganeasa Olt Zona este în continuă dezvoltare.

Slatioara, Olt

Vand apartament ultracentral cu 3 camere
3

Vand apartament ultracentral cu 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral spațios cu 2 băi și balcon generos.

1250 EUR/m2 | 80 m2

Dorohoi, Botosani

Vn casa botoroaga  teleorman
9
10

Vn casa botoroaga teleorman

Vând casa com Botoroaga sat Botoroaga, instalație de apa băgată în casa cu hidrofor, vinde

8 EUR/m2 | 3,000 m2

Botoroaga, Teleorman

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea