Imobiliare

Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Vând teren!

Vând teren!

Teren agricol situat la periferia satului Caiata cu suprafața totală de 26300 m

26,300 m2

Caiata, Vrancea

Promovat
Teren Cornetu 3800mp intravilan
4
4

Teren Cornetu 3800mp intravilan

Teren cu casa in Cornetu Ilfov, pe str Crinului 77. Suprafata 3828mp drschidere 13m spre Crinului si 17 m pe o strada neasfaltata. Utilitati pe proprietate: curent 2 puțuri Utilitati la poartă: gaze apă si canalizare Lotul se vinde intreg! Pretul e negociabil!

3,828 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
5

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2194 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa tip duplex in Dumbravita zona foarte buna
5
1

Vand casa tip duplex in Dumbravita zona foarte buna

Vand casa tip duplex cu o suprafata utila de 121 mp si 20 mp garaj. Imobilul se afla in intersectia bvdului Ion Creanga cu str R. Kipling, este dotat cu alarma si camere de supraveghere, trotuar aferent si loc de parcare situat in fata portii de acces in curtea imobilului. Duplexul are o curte in suprafata ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan
3

Teren intravilan

Teren intravilan 1094 mp, pe strada Revoluției nr 61, cu o construcție-anexă veche, racordată la apă, curent electric. Acte în regulă, cadastru, intabulare. Preț-50000 euro Pret nou-45 999 euro

1,094 m2

Harsova, Constanta

Teren 1300mp cu casa batraneasca
10

Teren 1300mp cu casa batraneasca

Vând casă bătrânească și teren în Comuna Singureni, sat Cănguri, Strada Zăvoiului nr. 334, județul Giurgiu. Telefon: Proprietatea este situată la doar 25 km de București, într-o zonă liniștită, pe o stradă asfaltată, cu șanțuri betonate și hidrant la poartă. Apa și canalizarea sunt disponibile la ...

1,300 m2

Cranguri, Giurgiu

Proprietar vand apartament cu 1 camera  ultracentral 40 mp cu panorama
10
18

Proprietar vand apartament cu 1 camera ultracentral 40 mp cu panorama

Vand Apartament cu 1 camera in centrul istoric al orasului. -locatie de top , strada Primariei -etaj 2 2 cu acoperis nou(2024) -suprafata utila 40mp -cota parte teren 28mp -boxa la subsol 4mp -Balcon 2,7mp -ai la dispozitie terasa generoasa cu vedere panoramica perfect pentru relaxare -curte comuna ...

1695 EUR/m2 | 40 m2

Ora%252525c8%25252599ul%25252bNou, Oradea, Bihor

Casă de vânzare
9
3

Casă de vânzare

Casă de vânzare. Cartier Tache centrală proprie 2 camere . Restul se vede la fața locului. Prețul este de 130000euro ușor negociabil. Accept și credit prin bancă.

1625 EUR/m2 | 80 m2

Bacau, Bacau

Apartament 2 camere , decomandat, zona Orizont
5

Apartament 2 camere , decomandat, zona Orizont

Locație excelentă: situat in zona Orizont, chiar langa Piața Orizont, aproape de magazine, farmacii, scoli și mijloace de transport. Detalii apartament: - 2 camere spatioase - etaj 3 din 4 - suprafață utilă 54mp - Compartimentare decomandat - ferestre cu termopan - 2 balcoane închise cu termopan - centrala ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren de vanzare intravilan in Vintu
3

Teren de vanzare intravilan in Vintu

Teren intravilan de vanzare in Valea Vintului, Vintu de Jos, pasune. Terenul este inclinat, suprafata de 18600 mp, drum acces, curent .

18,600 m2

Vintu de Jos, Alba

Teren langa padure
1
2

Teren langa padure

De vanzare teren extravilan lângă padurea Ganeasa.Nu lasă banii sa se devalorizeze.Posibilitatea plății în rate, pentru mai multe detalii ne putem auzi la telefon.

1,000 m2

Ganeasa, Ilfov

Apartament cu 3 camere
5

Apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere decomanda. Apartamentul este situat pe str. Dunării în blocurile tip L, construcție 1995 și este compus din 2 holuri, 2 dormitoare, sufragerie, 2 băi, debara și bucătărie. Etaj 2. Este izolat, are termopane, centrală și necesită renovare.

797 EUR/m2 | 79 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casa la curte cu teren generos
10
4

Casa la curte cu teren generos

De vanzare casa dispusa pe parter și etaj ce beneficiază de curent electric,gaze,apa,fosa și canal la poarta,doua puțuri dintre care unul la 40 m.Incalzirea se face cu centrala pe gaz.Terenul are 1000 mp și pe lângă casa mai avem un foișor închis cu termopane și aer condiționat. La parter este o baie ...

1938 EUR/m2 | 80 m2

Gruiu, Ilfov

Vand casa in Tarnaveni
1
5

Vand casa in Tarnaveni

Vand casa in orasul Tarnaveni, 84 mp, doua camere mari, bucatarie mare, camara, baie, hol, veranda. Casa are doua parcele teren in suprafata de 145 mp, respectiv 95 mp , bolta de vita de vie. Casa se vinde mobilata. Pret 27000 euro, negociabil. Informatii la telefon; .

186 EUR/m2 | 145 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament tip SAD de vanzare
6

Apartament tip SAD de vanzare

Proprietar vand SAD, suprafata 70 mp,situat la demisol inalt, compus din 3 camere,1 baie, complet utilat, incalzire prin tablouri electrice, cablu TV, pretabil activitatilor de birou. Vecinatati - Piata Unirii, Parcul Botanic.

3286 EUR/m2 | 70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand casa Costești Argeș 65000
10
6

Vand casa Costești Argeș 65000

Vand casa cu 5 camere, 2 bai și bicatarie. Suprafata terenului este de 342 mp. Casa are toate utilitățile inclusiv centrala pe gaz . Pentru mai multe detalii nu ezitați sa ma contactați.

406 EUR/m2 | 160 m2

Costesti, Arges

Apartament 2 camere,  confort 1, zona Mures-Lidia
8

Apartament 2 camere, confort 1, zona Mures-Lidia

Apartamentul are o suprafata utila de 51mp + boxa si este compartimentat asftel: - hol de acces - bucatarie inchisa mobilata si utilata - 1 dormitor - 1 living cu balcon - baie Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 3 etaje, construit in anul 2006. Confortul termic este realizat prin ...

1745 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 Case cu teren 3500mp Brebu, Valea Doftanei
5

2 Case cu teren 3500mp Brebu, Valea Doftanei

Vă propunem spre vânzare un domeniu versatil situat în pitoreasca comună Brebu Manastirei, Prahova (la doar 100 km de București), o zonă recunoscută pentru aerul curat și proximitatea de Valea Doftanei. Proprietatea se întinde pe un teren generos de 3500 mp, amenajat ca un adevărat parc natural. Configurație ...

568 EUR/m2 | 440 m2

Brebu Manastirei, Prahova

Vand apartament cu 3 camere ultracentral in Salonta etajul 3
5

Vand apartament cu 3 camere ultracentral in Salonta etajul 3 din 4 , cu 2 balcoane cu vedere stradala. Apartamentul este renovat in totalitate, dispune de centrala proprie , clinatizare, izolatie exterioara, mobilier in totalitate facut la comanda. Pe timpul iernii costurile incalzirii nu trec de maxim ...

1257 EUR/m2 | 76 m2

Salonta, Bihor

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Teren Strada Rânca
5
2

Teren Strada Rânca

Terenuri între , 255 mp, 270 mp și 310 mp (sau m mult), suprafețe aflate pe str. Rânca și la 13 km de vârful Păpușa pe direcția Stațiunea Rânca la cota 670 m. Primele 4 loturi sunt achiziționate! Poziția și vederea este spre vârful Păpușa din Parâng. Vecinătate Pensiunea Bogdan.

Novaci, Gorj

Casa de vanzare comuna Burjuc
5
1

Casa de vanzare comuna Burjuc

Se dă spre vânzare casă în localitatea TATARASTI com BURJUC jud HUNEDOARA , cu o suprafață de 1800 de mp teren ,casa având o amprentă la sol de 86 de mp cu o deschidere stradală de 80 de metri liniari . Casa fiind din cărămidă construită în anul 1985 cu 5 încăperi (hol , bucătărie , 2 dormitoare baie ...

349 EUR/m2 | 86 m2

Hunedoara, Hunedoara

vând apartament 3 camere
9
2

vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere in ADJUD pe str.SIRET BL.27 Etj.1 langa școala generală Nr.2 2 dormitoare,sufragerie,hol,debara, bucătărie,baie Apartamentul este conectat la rețeaua de gaze ,are centrala termica ariston,geamuri termopan,ușă metalică la intrare Suprafața totală 54 m AM TOATE ACTELE NECESARE ...

833 EUR/m2 | 54 m2

Adjud, Vrancea

Teren de vanzare, in suprafata de 1230 mp, aflat intr-un cadru natural deosebit

Teren de vanzare, in suprafata de 1230 mp, aflat in intravilanul localitatii Podu Dambovitei, Arges, cu front la strada de 22 m, cu utilitatile pe teren, intabulat, cu impozitele platite la zi si actele in ordine, inconjurat de un decor natural deosebit si o panorama pe masura, este ideal pt constructie ...

Podu Dambovitei, Arges

 Teren și Casa la rosu
1

Teren și Casa la rosu

Teren și casa la roșu, cartier Odaia, foarte aproape de oraș, (centură) detalii la telefon sau la fața locului

1000 EUR/m2 | 90 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Aprtament 4cam 2bai OMV sau schimb cu casa noua
10
3

Aprtament 4cam 2bai OMV sau schimb cu casa noua

Vand apartament 4cam 2bai et.1 cu vedere in 2parti OMV sau schimb cu (casa noua) renovat modern cu materiale de calitate mobilat utilat complet+ ( parcare+ boxa renovata) pt mai multe poze pe whatsapp

1257 EUR/m2 | 92 m2

Piatra Neamt, Neamt

casa 120 m
10
3

casa 120 m

ansamblu de 3 case * popesti deal. 10 minute de gara Cluj * se vinde semi finisat * teren 600 m * gaz , curent , apa , canalizare * se poate vinde si cu rate bancare * pentru detalii poze , locatie scrieti pe. wats up

1825 EUR/m2 | 120 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Intravilan 1625m2 imprejmuit, front stradal 15,5m, str.Calea Bucuresti nr. 128L 55Euro m2 negociabil
1

Terenul are cadastru si intabulare. Este curat, plat si imprejmuit in totalitate, situat intr-o pozitie dominanta intr-o zona linistita in plina dezvoltare. Exista proiect pentru extinderea infrastructurii si a utilitatilor. Negocierea se face doar la fata locului cu cei interesati, fara intermediari. Refuz ...

1,625 m2

Pielesti, Dolj

Casă batraneasca locuibila
1
1

Casă batraneasca locuibila

Casă batraneasca locuibila cu anexa, fântână, beci, asfalt, apa canal,36 ari, fără obligații.

694 EUR/m2 | 36 m2

Zahoreni, Botosani

 Casa Zona "Botul Calului"
5

Casa Zona "Botul Calului"

An constr 1970, 3 camere,baie +bucatarie si Hol. Renovata in 2003 si exteriorul cu decorativa in 2025. Supr.totala 620 m 2 (casa+teren) Supr.casei 100m 2 + Mansarda nelocuibila,podita ,scurgere si apa trasa Acoperita cu tigla din beton de Orastie Izolata si recent renovata pe exterior. Front ...

2530 EUR/m2 | 100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând teren intravilan Bughea de jos Ciopățești
11
3

Vând teren intravilan Bughea de jos Ciopățești

Vând teren intravilan Bughea de jos Ciopățești 5400mp Terenul se afla pe strada Ciopățești colț cu strada Valea Benii Preț 8 euro mp

5,400 m2

Bughea de Jos, Arges

vand casa si teren !!
5
4

vand casa si teren !!

Vand casa 2 camere , bucatarie , baie , renovata , acopersi schimbat , placat exterior , termopan , zugravit , etc . Se vinde si separat , casa 1000 de mp si teren 4000 mp . Terenul asre iesire la strada , se poate construi case pe el !!! pret 60.000 de euro casa si 60.000 de euro terenul !

600 EUR/m2 | 100 m2

Nicolae Balcescu, Constanta

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Teren vanzare 12

Teren vanzare

Deschidere 20m. Suprafata 5000m.Situat centura Nord,in spatele lui Termo Bariera

5,000 m2

Craiova, Dolj

teren de vânzare
2
2

teren de vânzare

Vând teren de cabana in sat ocolisel com. Iara jud.cluj intrare din strada principală stâlp în curte drum asfaltat pozele sunt făcute înainte de asfaltare.pentru mai multe detalii scrieți mesaj

1,500 m2

Ocolisel, Cluj

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Vând apartament mobilat confort 1, geamuri termopane, etaj 1, pe strada Macilor 12, ap.4. Preț negociabil: 83000

1509 EUR/m2 | 55 m2

Turda, Cluj

Casa in Zorești centru
1
4

Casa in Zorești centru

Vând casă 5 camere mansarda și dormitor etaj,doua bucătării,intrări separate,acces în curte tot două intrări ,Teren 1700 m .Pot locui chiar 2 familii plus loc pentru o casa cu carte funciara separată.Pret 80.000 euro la fața locului.Este vis a vis de Școală, farmacie, statie autobuz Market,9 km de ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Buzau, Buzau

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan în comuna Padureni

Teren intravilan în comuna Padureni

Vând teren intravilan in comuna Pădureni; Suprafața: 1656 mp; Front stradal 17 m; Toate utilitățile in fata parcelei: -asfalt -apa -canal -curent -proiectul pentru introducerea gazului, aprobat. 30 euro mp

Padureni, Timis

Vând proprietate Gura Motorului
5
3

Vând proprietate Gura Motorului

Vând proprietate în com.Butoiești,sat Gura Motorului. Proprietatea este alcătuită din 2 case și teren 5000mp Utilități:curent electric,apă,asfalt. Pentru mai multe detalii sunați la Nr. Din anunț.

5 EUR/m2 | 5,000 m2

Gura Motrului, Mehedinti

Teren extravilan
4
2

Teren extravilan

Teren extravilan de vanzare in sat Rediu com Aiton Jud Cluj 2900mp. Terenul are drum de acces. 15 mp negociabil.

Rediu, Cluj

Casă de vinzare
10
4

Casă de vinzare

Are toate actele in regulă, are o suprafață de 275 m2 ,din 2008 ,renovată interior exterior de 1 an si jumătate, mai multe detalii la tel

615 EUR/m2 | 275 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Casă spațioasă cu 3 hectare de teren și panoramă superbă   Bucuresci, Hunedoara
3
2

Casă spațioasă cu 3 hectare de teren și panoramă superbă Bucuresci, Hunedoara

Într-o zonă liniștită de deal, cu acces facil direct din drum asfaltat, această proprietate oferă combinația perfectă între natură, intimitate și potențial turistic. Priveliștea deschisă asupra dealurilor și terenul generos transformă proprietatea într-o alegere ideală atât pentru locuință permanentă, ...

882 EUR/m2 | 170 m2