Imobiliare

Promovat
Vand teren extravilan jebel 2

Vand teren extravilan jebel

Vand teren extravilan( agricol) in comuna Jebel.Suprafata 2,48 ha aproape de sat.Terenul este pe persoana fizica. Informatii la tel. .

Jebel, Timis

Promovat
Vand duplex proprietar   Construim si case pe comanda
13
3

Vand duplex proprietar Construim si case pe comanda

Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...

1739 EUR/m2 | 115 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere
10
1

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Garsoniera
6
3

Vand Garsoniera

Vand garsoniera in cartierul Salcamilor bloc 1C situata la etajul 4. Geamuri termopan si balcin inchis. Se vinde mobilata

793 EUR/m2 | 27 m2

Reghin, Mures

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )
10

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )

Nou ! Urgent ! Vând 2 camere semidecomandat str.Letea La parter cu balcon Termopane Izolat exterior Liber Preț 43.900 euro Negociabil Pentru vizionari . Tudor

1071 EUR/m2 | 41 m2

Bacau, Bacau

Teren Sabareni-Joita
2
18

Teren Sabareni-Joita

Teren extravilan de vanzare in Sabareni-Joita, suprafata totala 5000mp, 1,3 km distanta de drum asfaltat, amplasat langa raul Dambovita. Pret 3 euro/mp. Rog seriozitate.

Sabareni, Giurgiu

Proprietate de vanzare,cu afacere la cheie
4

Proprietate de vanzare,cu afacere la cheie

Afacere la cheie, compusă din bar, magazin alimentar si brutărie, amplasate în com Danesti, jud. Vaslui,aproximativ 50 km de lasi si 30 km de Vaslui.Suprafată construita parter 283 mp, unde sunt amplasate brutăria, magazinul si barul. Etaj cu o suprafată de 226 mp, unde poate fi amenajată locuintă. Anexă ...

601 EUR/m2 | 283 m2

Danesti, Vaslui

Casa de vanzare in Buhusi
4
13

Casa de vanzare in Buhusi

Vand casa in orasul Buhusi, strada Gheorghe Doja. Suprafata 500mp, construita din chirpici, cu 4 camere, apa si canalizare la poarta, gaz metan tras in casa. Accept unele schimburi. Relatii la numarul de telefon : zero sapte patru doi trei noua cinci sase noua doi ( )

60 EUR/m2 | 500 m2

Buhusi, Bacau

Proprietar vand ap. 2 camere decomandat,zona comisariat
5

Proprietar vand ap. 2 camere decomandat,zona comisariat

Proprietar vand apartament spatios, 2 camere decomandat, etaj 3 4, str. Sportului,zona comisariat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, centrala, baie cu aerisire, balcon inchis.

833 EUR/m2 | 78 m2

Moroasa, Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
7
4

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, etajul 1 din 4, la intersectia dintre Toporasi si Prelungirea Ferentari, statia Vadu Nou. Bloc construit in 2013. Se vinde cu mobila si electrocasnice. Posibilitate de negociere.

312 EUR/m2 | 41 m2

Sector 6, Bucuresti

vând casă+teren(loc pt.casa)in Câmpeni județul Alba lângă piață...
8
2

vând casă n în Câmpeni lângă Profi.terenul și casa sunt pe loc drept.casa are 3camere spațioase,3pivnite mari,un garaj.teren cu ieșire la piața ideal construcție casă atelier auto, spatiu comercial.suprafata gradina 320mp.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Campeni, Alba

Casa de vanzare la cheie in Sura Mica - Sibiu
10

Casa de vanzare la cheie in Sura Mica - Sibiu

Vand casa cu etaj la duplex in Sura Mica, zona Sala Sportului, mobilata complet si utilata. Suprafata totala teren: 200mp Suprafata utila: 115 mp (57,5 mp per nivel) Constructie 2021 Parter tip open space: - living generos cu semineu - spatiu de servit masa (dining) - bucatarie complet utilata cu ...

2174 EUR/m2 | 115 m2

Sura Mica, Sibiu

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Se oferă spre vânzare casă în localitatea Saschiz, poziționată la șosea la doar 5 minute de centru. Imobilul este construit de la temelie pe un teren generos de 863 M2, cu grădină. Compartimente: 3 camere, bucătărie, baie , cămară. Dotări: curte mare, ferestre termopan, acces facil vizibilitate bună. ...

139 EUR/m2 | 863 m2

Saschiz, Mures

Casă de vânzare hunedoara
9

Casă de vânzare hunedoara

Casă compusa din 3 cam la etaj, bucătărie hol, baie,la demisol 2camere plus bucătărie.. Proprietatea are garaj + diferite anexe. Vă invităm pe strada stejarilor nr 13..... Mai multe detalii la telefon:

Deva, Hunedoara

De vanzare
5
9

De vanzare

De vânzare,mai multe detalii la numărul de telefon comuna Biled

162 EUR/m2 | 185 m2

Timisoara, Timis

De vânzare
3
5

De vânzare

Casa cu anexa și grădina

30 EUR/m2 | 2,000 m2

Rona de Jos, Maramures

Teren de vanzare
5

Teren de vanzare

Teren de vânzare în Porumbești Teren de 659 mp, situat într-o zonă bună, lângă drumul principal, cu acces facil. Pe teren există o fundație aproape finalizată pentru o construcție de 182 mp. Toate actele sunt la zi, iar construcția poate fi continuată imediat, fără complicații. Ideal pentru construirea ...

659 m2

Porumbesti, Satu Mare

Teren de Vanzare Ilfov Domnesti - Teghes
5
12

Teren de Vanzare Ilfov Domnesti - Teghes

De vanzare loturi de Teren de 600 mp + 100mp cota de drum situate in Judetul Ilfov comuna Domnesti sat Teghes 31 ml deschidere la drumul de servitute si la strada principala asfalt, electricitate, gaz, la 100 ml de Padurea Teghes.

600 m2

Domnesti, Ilfov

Apartament renovat cu 2 camere in vila in Domenii-Grivita
7
4

Apartament renovat cu 2 camere in vila in Domenii-Grivita

Contact direct proprietar: zero 7 trei 6 zero 6 noua 9 sase 6 Ofer spre vanzare un apartament la casa in zona Domenii, complet renovat si pregatit pentru mutare imediata. Daca va doriti un spatiu diferit de tot ce inseamna bloc standard , intr-o zona verde si linistita, dar conectata perfect la oras, ...

2057 EUR/m2 | 70 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand sau caut asociat
3

Vand sau caut asociat

Vând această clădire de cica 600 mp : demisol parter etaj mansarda compusă din 8 camere cu băi proprii la etaj și mansardă , la parter 2 băi bucătărie și living de 120 mp iar demisolul spațiu deschis . Construită din cadre de beton armat și pereți de BCA de 40 cm . A fost concepută pentru a fi pensiune ...

583 EUR/m2 | 600 m2

Govora, Valcea

vand apartament 2 camere
5

vand apartament 2 camere

vând apartament 2 camere ! bloc 101 , vizavi de hotel Petroșani , etaj 10 ,lift cu cartela nou ! se vinde cu tot ce este în el ! negociabil !

760 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere Ploiesti
5
14

Apartament 2 camere Ploiesti

PROPRIETAR, vând apartament 2 camere, decomandat, Bulevardul Republicii (stația 8 Martie). Etaj 3, bloc de locuințe cu structură P+10E. Separație de gaze, centrală termică, AC, ferestre și uși termopan, ușă metalică la intrare, parchet, gresie, faianță, interfon, lift nou. Imobilul urmează să fie anvelopat ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

 Apartament cu 3 camere, Oradea
10
2

Apartament cu 3 camere, Oradea

Nu doresc colaborari cu agenti! Apartamentul decomandat de 60 metri patrati situat la etajul 4 4 este impartit astfel: - 3 camere(living, camera de zi si dormitor). - baie - bucatarie - balcon semi-deschis(poate fi folosit ca spatiu de depozitare) - hol lung. cu usi glisante sifonier Apartamentul este ...

1400 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Casa 3 camere zona Parneava
5
3

Casa 3 camere zona Parneava

Vand cota parte 5 24 dintr-un imobil (curte cu mai multi locatari), reprezentand casa formata din: 3 camere, bucatarie, baie hol, camara de alimente, terasa. Suprafata utila 89 metri patrati. Casa necesita renovare. Pret 42.000 euro neg.

472 EUR/m2 | 89 m2

Dragasani, Arad, Arad

casa de vanzare
5
6

casa de vanzare

casa de vânzare în sat lăculețe comuna Glodeni deal. județul Dâmbovița casa are interiorul renovat integral în proporție de 95 la suta Casa este racordata la rețeaua electrică la apa potabila și la cablu tv și internet teren 366 de metri cu tot cu casa,deschidere stradală 4,80 m Se vinde și în rate ...

317 EUR/m2 | 60 m2

Glodeni, Dambovita

Ofertă Urgent vând teren intravilan în zona comunei Vidra jud Ilfov
9

Vând teren intravilan Vidra jud Ilfov are 3533mp, cu deschidere 16 ml, terenul are pomii fructiferi în rod, cu acces din șos București Berceni, în spatele complexului Novac Ballroom. Preț 11euro mp. Negociabil

3,533 m2

Vidra, Ilfov

Teren 1000 mp intravilan Ungheni, Mureș
7

Teren 1000 mp intravilan Ungheni, Mureș

De vanzare teren intravilan, 1000 mp, in localitatea Ungheni, jud. Mures. Front stradal mare (terenul a fost parcelat pt a se putea primii autorizatia de constructie - adancimea terenului sa fie mai mare decat frontul stradal). Strada recent asfaltata , cu acces direct la teren.

1,000 m2

Ungheni, Mures

Garsoniera de vanzare RENOVATA Parcul Drumul Taberei
8
1

Garsoniera de vanzare RENOVATA Parcul Drumul Taberei

Vand Garsoniera zona Parcul Drumul Taberei: Direct proprietar Renovata complet si de calitate, asteapta primul locatar Instalatie electrica si sanitara REFACUTA COMPLET Utilata si mobilata, gata de mutare Garsoniera compacta si eficienta, ideal pentru investitie Aer conditionat, masina de spalat, boiler ...

2889 EUR/m2 | 18 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Casa de vanzare
5
3

Casa de vanzare

Vând casă în Sântuhalm,55 metri pătrați,cu grădină 455 metrii pătrați. Dotări apă,gaz și curent. Mai multe detalii la numărul de telefon .

1273 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan 1550 mp pe Semenic la 1400 m altitudine
10
21

OPORTUNITATE!!!Vand teren intravilan 1550mp , format din 2 parcele egale,situat la peste 1400 metri altitudine , paralel cu partia Gozna,chiar langa Cabana Andra, intre bisericuta si releu,in varful muntelui Semenic, drum de acces facil, drumul spre Semenic este proaspat asfaltat INTEGRAL de la Prislop, ...

Timisoara, Timis

Vând Valu lui Traian !
5
1

Vând Valu lui Traian !

Va propunem spre achiziție casa finalizata in decembrie 2025. Proiectul se remarca printr-o executie riguroasa, folosind materiale de calitate superioara, pentru siguranta si confort pe termen lung. Zona casei este una de interes, pe strada Liliacului. Vecinii sunt liniștiți , sociabili,. Străzi asfaltate, ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Constanta, Constanta

Casa de Vanzare, Sintea Mare, 6 km de orasul Chisineu Cris
7
11

Casa de Vanzare, Sintea Mare, 6 km de orasul Chisineu Cris

Casa de vanzare in Sintea Mare, situata central, pret 38.000 euro, usor negociabil. Dispune de o parcela de teren de 2800 m2, cu o curte generoasa de 300 m2, acoperita cu vie pe suporti de fier si 2 case repartizate astfel: - un corp cu o camera de 20 m2, cămară, bucatarie mare de 20 m2, cotet, curte ...

152 EUR/m2 | 250 m2

Sintea Mare, Arad

Ap. 2 cam Ared Uta ultramodern
10

Ap. 2 cam Ared Uta ultramodern

Vând apartament 2 camere Ared Uta Et. 2 din 5 Bloc izolat, an 2015 Lift, supraveghere video pe casa scării Boxă aferentă la parter Curte interioară (acces cu cartelă) cu loc de joacă, spațiu de relaxare (mese, scaune), zonă de grătar Suprafața totală 76 mp Suprafața utilă 51 mp Se vinde mobilat și ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

UTA, Arad, Arad

casa de vanzare
5
2

casa de vanzare

Casa de vanzare in satul tarian in centru .casa are 4 camere baie bucatarie beci garaj curent apa canalizare gaz in fata casei pretul 72000 euro negociabil.12 km de la oradea mai multe detali la nr

54 EUR/m2 | 1,330 m2

Tarian, Bihor

Casa palas   zonă liniștită 2

Casa palas zonă liniștită

Casă renovată , 3 camere + baie,bucătărie + pod și beci ; Racordată la gaze,centrala termica noua. 100.000 euro ,ușor negociabil.

1299 EUR/m2 | 77 m2

Palas, Constanta, Constanta

Vand Casa in Craiova Bariera Valci
8
2

Vand Casa in Craiova Bariera Valci

Casa in Bariera Valci strada Parangului principala toate utilitatile

1558 EUR/m2 | 154 m2

Craiova, Dolj

Vand afacere la cheie
10
2

Vand afacere la cheie

Magazin BALDIOS piese si accesori auto ,mobilier baie ,usii si materiale de constructi ,alte articole, .Cu clientela formata vad comerciala se vinde stocul de marfa si afacerea propriuzisa cu preluarea magazinului cu o suprafata de 250 m2 i.suprafata utila: 250, suprafata totala: 250

0 EUR/m2 | 250 m2

Lugoj, Timis

Vând salon gata de lucru
4

Vând salon gata de lucru

Cedez urgent salon complet utilat zonă premium Vitan Alba Iulia DESCRIERE: Se cedează salon complet amenajat și funcțional în zona Calea Dudești aproape de Mall Vitan Rond Alba Iulia. Locație discretă și elegantă Amenajat modern, gata de lucru imediat Mobilier complet + decor + iluminat ...

Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare ,Horezu
2
7

Teren de vanzare ,Horezu

De vânzare in Horezu : teren 5000 mp Detalii la nr. de telefon :

5,000 m2

Horezu, Valcea

Vand teren intravilan 443mp Curtisoara, Dobrotinet
1
1

Vand teren intravilan 443mp Curtisoara, Dobrotinet

Vand teren intravilan 443mp cu deschidere de 15,5mp in comuna Curtisoara sat Dobrotinet

443 m2

Curtisoara, Olt

Vand Schimb casuta din lemn, transportabila,mosnita noua
7
113

Vand Schimb casuta din lemn, transportabila,mosnita noua

Vand schimb casuta draguta, din lemn cu pereti dubli, asezata pe schelet metalic, mobilata, are instalație curent, boiler electric, locuibila si pe timp de iarna datorita peretilor dubli, izolatiei bune. Are usa si geamuri din termopan. Vara este destul de racoros, iarna se incalzeste usor...Poate fii ...