Teren+Anexa functionala
7

Teren+Anexa functionala

Oportunitate de investitie si dezvoltare,deoarece localitatea Bozovici a fost declarata zona turistica si este un important centru comercial,medical,educational pentru toti locuitorii din Valea Almajului. Teren 545 mp in care este inclusa 1 Anexa functionala [energie si apa](1 baie cu cada,wc si chiuveta,racordatela ...

545 m2

Bozovici, Caras-Severin

Promovat
OFERTA!!! Teren pretabil casa de
1
2

OFERTA!!! Teren pretabil casa de

Vand teren in satul Vrancea. Com Burila Mare jud Mh Localitate cu potential turistic , agrement. Aproximativ 200 metri pana la Dunare Zona linistita, ideala pt casa de vacanta,cabana,pensiune etc Suprafata 3800mp Foraj apa Se afla retea de curent in fata terenului(ingradit) Apa la strada Pret Negociabil ...

3,800 m2

Burila Mare, Mehedinti

Promovat
700 m teren extravilan- 1 hectar arabil la sosea Dobreni-Caciulesti
2
2

Vad teren: 700 de metri cu deschidere la sosea, extravilan in imediata proximitate a comunei Dobreni cu legatura la drumurile care duc catre TG Neamt-Iasi ori granita prin infrastructura nationala si catre Bacau-Roman- Bucuresti-Brasov..depinde unde aveti deplasare. - 1hectar (10.000 mp) 10 euro mp. ...

700 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vând ap. la casă Cluj Napoca centru
6
6

Vând ap. la casă Cluj Napoca centru

Vând apartament la casă cu curte în Cluj Napoca, ultracentral, pe B-dul 21 Decembrie 1989, nR. 59 între Secția clinică de obstretică-ginecologie Dominic Stanca și Intesa SANPAOLO BANK , la aprox. 300 m de Catedrala Mitropolitană, vis- a -vis de Liceul Mihai Eminescu, primele două geamuri de lângă ...

3913 EUR/m2 | 46 m2

Centru, Alba Iulia, Alba

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vând imobil 418 mp locuibil în zona Casa Poporului (Rond Coșbuc) pt. locuit sau birouri
3
8

Vând imobil plus teren (436 mp) situat în centrul Bucurestiului lângă rondul Regina Maria (rondul Coșbuc) aproape de Casa Poporului și piata Unirii. Imobilul (amprenta la sol 295mp) este format din parter și etaj (418mp locuibili), curte 141 mp. (pot fi parcate 3 mașini). Imobilul se pretează ca sediu ...

2333 EUR/m2 | 418 m2

Regina+Maria, Sector 4, Bucuresti

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
10

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan cu o casa Giarmata
1
14

Teren intravilan cu o casa Giarmata

Se vinde teren intravilan 1331mp,exista si o casă pe teren,front stradal 19 m ,str Traian Vuia ,canalizare,stradă asfaltată, apa,gaz,curent. Prețul solicitat de proprietar este de 65 Euro/mp.Tel 0745126783

1117 EUR/m2 | 77 m2

Giarmata, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17
1

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, 52 mp, Craiovița Nouă, etaj 4 4
5
1

Apartament 2 camere, 52 mp, Craiovița Nouă, etaj 4 4

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1 - Craiovita Nouă, aproape de rocadă; - etaj 4 4, 52 mp; - tocarie PVC cu termopan, balcon închis in PVC cu termopan; - bloc izolat exterior si apartament pe interior - centrala cu condensatie, calorifere Purmo, - instalatii electrice separate masina spalat ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

Centru, Craiova, Dolj

Casa noua individuală P+M, Giroc
12
6

Casa noua individuală P+M, Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 130 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren 25 m deschidere 2

Teren 25 m deschidere

Teren pentru casă, liber de construcții, unic proprietar. Utilitățile ( apă, gaze, cablu tv, rețea electrică, canalizare in lucru) află în proximitatea terenului. Drum asfaltat, iluminat stradal, zonă liniștită. Terenul se află la aproximativ 200 m de DN 65A, zona popas Cerbu. Deschidere 25 m, ...

Albota, Arges

Zona Elisabetin-Brâncoveanu
19
16

Zona Elisabetin-Brâncoveanu

De vânzare casă masivă de cărămidă P+M,compartimentarea este următoarea;doua dormitoare mari fiecare de 20 mp,living de 28 mp,dining 12 mp,bucătărie 24 mp, trei bai la parter,cameră tehnică 18 mp,mansarda compusă dintr-o cameră mare de 60 mp,loc depozitare 8mp,baie 12mp.Toate încăperile au cablu TV,instalația ...

1909 EUR/m2 | 220 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

 Teren  intravilan 43,8 m deschidere
9
4

Teren intravilan 43,8 m deschidere

IDEAL pentru INVESTIȚIE-zona în plină dezvoltare! Vă prezentăm spre achiziție un teren de 7216 mp (4274 mp intravilan și 2942 mp extravilan ) teren situat în comuna Albota, satul Cerbu foarte aproape de șoseaua principala DN 65 A, zona Popas Cerbu . Terenul este liber de construcții se află în zona ...