Imobiliare

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând teren arabil împădurit   20.000 mp   pădurea Vladimirescu, zona de agrement
1
1

Vând teren arabil împădurit 20.000 mp pădurea Vladimirescu, zona de agrement

Vând teren extravilan împădurit cu suprafața de 20.000 mp (2 hectare), situat în pădurea Vladimirescu, județul Arad, în zona de agrement. Terenul are acces direct din drumul principal asfaltat DN68 și este ușor accesibil. Conform extrasului de carte funciară: categorie de folosință: arabil extravilan suprafață: ...

20,000 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
Apartament 3 Camere decomandat conf. I ultracentral Focsani
10
2

Apartament 3 Camere decomandat conf. I ultracentral Focsani

Apartament 3 camere, Ultracentral - Str. Cotesti (piata Unirii), etaj 1 din 3, orientare spre SUD, 1981 liber - Baie plus WC serviciu - suprafata totala 74.14 mp, utili - 70.74 mp - reabilitat termic - bloc anvelopat, balcon + logie inchisa in termopan, geamuri termopan + plase tantari - calduros iarna, ...

1168 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Focsani, Vrancea

Promovat
Teren logistic A1 km 25   17.000 mp   lângă Volvo - Bolintin Deal
5

Teren logistic A1 km 25 17.000 mp lângă Volvo - Bolintin Deal

De vânzare teren intravilan în suprafață de 17.000 mp, situat strategic în Bolintin Deal, la km 25 de Autostrada A1, în imediata apropiere Volvo si la doar 6 km de nodul rutier cu A0. - Suprafață: 17.000 mp - Deschidere: 55 ml - Gaz și curent la stradă - Acces facil către A1 - Zonă în dezvoltare logistică ...

17,000 m2

Bolintin-Deal, Giurgiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Obor  Mihai Bravu
1
23

Obor Mihai Bravu

Vand apartament 3 camere, intr-o zona centrala, cu statia de Metrou Obor la 2 min, cu Piata Obor, cu Mall Veranda la 5 min. Apartament semimobilat, dar se poate elibera imediat. Nu locuieste nimeni. Usor de inchiriat. Et1 10, intr-un bloc anvelopat, cu camere de supraveghere. Ap. are parchet , tamplarie ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor
5
3

Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor

De vanzare garsoniera decomandata utilata si mobilata, gata de mutat - zona Lujerului, LANGA Piata Veteranilor. 2 lifturi cu camere fiecare - Etaj 8 9 intr-un bloc intretinut, cu administratie implicata care a adus imbunatatiri considerabile in ultimii ani, scara dotata complet cu termopane, lifturi ...

2184 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

teren de vânzare
1

teren de vânzare

Vând teren Lugoj, după Cernabora, acces in prelungirea străzii Lalelelor!!

5,755 m2

Lugoj, Timis

Casă de vânzare în Uileacul de munte cu doua clădiri în curte
9

Casă de vânzare în Uileacul de munte cu doua clădiri în curte situată la 12 km de Oradea Teren 6800 total. Clădirile sunt renovate interior complet,mobilat utilat. Prima clădire este compusă din doua camere mari o baie și două spatii de depozitare și un hol. A doua clădire este compusă din o bucătărie ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Decebal-Dacia, Oradea, Bihor

Proprietate de vanzare
2
1

Proprietate de vanzare

Vila D+P+M , Cabana, garaj, teren cu pomi fructiferi si vie

550 EUR/m2 | 200 m2

Nehoiu, Buzau

Casa langa bariera 2

Casa langa bariera

Vând casă langa bariera este compusa din camera bucătărie baie cămară anexe plus terenul aferent preț informativ30000e neg

150 EUR/m2 | 200 m2

Petrosani, Hunedoara

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat str. Unirii cartier Gheorgheni
10
2

Persoana fizica, vand apartament decomandat cu 2 camere, in cartierul Gheorgheni, str. Unirii nr.4. Acesta se afla la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, avand suprafata utila de 53 mp + balcon (10 m lungime) si este compartimentat astfel: 2 camere, bucatarie , baie, hol,sas, balcon cu doua camari. Apartamentul ...

3491 EUR/m2 | 53 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

casa de vanzare 2

casa de vanzare

Casă de vanzare in satul Gambas Localitatea Aiud

410 EUR/m2 | 61 m2

Aiud, Alba

vand apartament cochet
8

vand apartament cochet

Apartament de vânzare strada Oltului nr 14 ap 33 Apartament 2 camere, 41 mp, la cheie, parcare subterana, Cartier: Beta Residence. Chinteni pret 118.000 Compus din Nr. camere: 2 Suprafață utilă: 41 mp Nr. băi: 1 Nr. balcoane: 1 Etaj: 4 4 Locuri de parcare: 1 la subsol Boxă:Da Tip compartimentare: ...

2878 EUR/m2 | 41 m2

Chinteni, Cluj

Casă de vânzare în zonă turistică - Budești, Maramureș
5

Casă de vânzare în zonă turistică - Budești, Maramureș

Se vinde casă din cărămidă, construcție solidă situată în localitatea Budești, într-o zonă liniștită, cu peisaje deosebite și potențial turistic ridicat. Localizare excelentă - Aproape de obiective turistice din Maramureș - Acces facil la drum principal - Zonă ideală pentru pensiune sau casă de vacanță Detalii ...

Baia Mare, Maramures

Vând loc de casa
5
2

Vând loc de casa

Teren intravilan 3580m2,în sat Caltuna, 50m deschidere la drum,canalizare si apa, zona este foarte linistita,proiect de gaze și asfaltare aprobate,carte funciara și toate actele în regula! 12 m2

Caltuna, Buzau

vand teren loc de casa sat Tiganasi, comuna Burila Mare, jud. Mehedinti
1

Vând teren intravilan în suprafață de 3268 mp, ideal pentru construcția unei locuințe. Proprietatea dispune de o curte generoasă, oferind intimitate și un aer curat greu de găsit. Satul este amplasat la malul Dunarii. Formă regulată, utilități la poartă, zonă exclusiv de case, fără zgomot de trafic. ...

3,268 m2

Burila Mare, Mehedinti

Duplex la 30km de Cluj, 200mp construiti si 1300 mp teren
8

Duplex la 30km de Cluj, 200mp construiti si 1300 mp teren

De vânzare Duplex modern la 30km de Cluj Dăbâca, la șoseaua principală Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces excelent, acest duplex semifinisat este ideal pentru o familie care caută spațiu, confort și natură. Imobilul poate fi transformat de asemenea intr-o afacere profitabila precum pensiune ...

675 EUR/m2 | 200 m2

Dabaca, Cluj

Vând casa + teren în Rosiori de Vede
5
7

Vând casa + teren în Rosiori de Vede

Vând casă cu 3 camere + bucătărie și anexe (două magazii, pivniță) pe strada Mihail Kogălniceanu, în Rosiori de Vede. Terenul are 400 mp. Utilități: apă și curent. Gazele sunt la poarta.

400 EUR/m2 | 75 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Vand padure în Tapia, lângă Lugoj
1
2

Vand padure în Tapia, lângă Lugoj

Vand 10000mp padure în Valea fanului, Tapia, lângă Lugoj. Este acces și de la Ana Lugojana. Tel.

10,000 m2

Timisoara, Timis

vand două loturi de casa  de 450 m p
2
2

vand două loturi de casa de 450 m p

vând 900 m din care sunt compuse două loturi de de casă de 450m p buc în moara grecilor lângă protecția copilului mai exacte lângă stația unde întoarce troleibuzele, plus utilități gaz, curent electric și canalizare.Nr cad 72705, 72707 .

900 m2

Vaslui, Vaslui

Apartamente De Vanzare cu Balcon  Bloc Privat Plata in rate ,
5
3

Apartamente De Vanzare cu Balcon Bloc Privat Plata in rate ,

Super pret ! Clădire Bloc Privat P+1 ( 8 apartamente ) PARTER SI ETAJ Apartamente cu 2 camere decomandate ( 60 (m ) + Balcon 5 (m ) utili situate în orașul Brezoi . Suprafața utilă Totala 65 (m ) DOAR 538 euro m2 Super Preț Strada Fabricii Nr 11 ! STRADA ASFALTATĂ, ILUMINATA . Locuința ...

538 EUR/m2 | 65 m2

Brezoi, Valcea

teren intravilan
2

teren intravilan

Teren arabil în suprafață de 2500 mp icu deschidere la drum. Utilitățile (apa, gaze) sunt la cca 25 m. Se află în sat Varlaam, județul Giurgiu, în apropiere de Regatul Cailor și la câțiva kilometri de Parcul Natural Comana. Terenul nu este grevat de sarcini și se poate vinde oricând. Nu există datorii ...

2,500 m2

Varlaam, Giurgiu

Vând apartament 3 camere , aleea Negoiu
7
7

Vând apartament 3 camere , aleea Negoiu

Vând apartament 3 camere ( două dormitoare+ living ) , bucătărie, baie, dressing, terasă , 70 mp., etaj 1 3 , bloc 2005. Apartamentul este finisat, cu centrală termică, mobilat și utilat. Dispune de garaj sub bloc . Preț 220000 euro negociabil.

3143 EUR/m2 | 70 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament doua camere decomandat
6
3

Vand apartament doua camere decomandat

Proprietar vând apartament doua camere decomandat Grand Arena, mobilat utilat totul nou si loc de parcare inclus in preț

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand teren intravilan in Abrud
5
1

Vand teren intravilan in Abrud

Vând teren intravilan în Abrud cu intrare din drumul principal. Terenul are 514 mp Mai multe detalii la numărul de telefon Prețul 18.000 neg.

514 m2

Abrud, Alba

Casă la roșu la țară

Casă la roșu la țară

De vânzare casă la țară mare cit 4apartamente cu 2700m teren apă... dispusă la drum județean aproape de oraș, poate fi casă locuibilă pentru trei familii sau transformat tot într-o afacere gen turism, azil de bătrâni sau clinică medicală particulară

7 EUR/m2 | 260 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A
10
2

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A

Teren situat în centru, aproape de punctul de acostare Nava clasica, la 1 km de plaja, cu toate utilitățile pe proprietate, cu acces pe ambele părți

3,654 m2

Sulina, Tulcea

Vanzare teren 9

Vanzare teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500 mp

Murighiol, Tulcea

Ferma dezafectata

Ferma dezafectata

Societate vinde ferma dezafectata in Insula Balta Ialomitei, Com. Facaeni, Jud. Ialomita, suprafata teren 7000 mp. I

Facaeni, Ialomita

Teren de vanzare Copacelu - Valea Raii
2
8

Teren de vanzare Copacelu - Valea Raii

Teren de vanzare in Copacelu , Rm Valcea pozitionat in spatele Unisem si RAR Suprafata 2400 mp Deschidere 12m

2,400 m2

Copacelu, Valcea

Cavou Monumental din Perioada Interbelică 8 + 4 Locuri   Cimitirul Bellu, Bucuresti
9

Cavou Monumental din Perioada Interbelică 8 + 4 Locuri Cimitirul Bellu, Bucuresti

EXCLUSIV: Cavou Monumental din Perioada Interbelică Cimitirul Bellu (Zonă Istorică) Cavou deosebit, cu o valoare arhitecturală și istorică remarcabilă, situat în zona istorică a Cimitirului Șerban Vodă (Bellu) din Bucuresti. Construit în perioada interbelică, cu o arhitectură impunătoare, o construcție ...

Sector 4, Bucuresti

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan
1
10

teren intravilan

suprafața 333 mp, com. Dubova, jud. Mehedinți, zona Ponicova

333 m2

Dubova, Mehedinti

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

   Casă P+1 de vânzare   ideală pentru familie!
10
1

Casă P+1 de vânzare ideală pentru familie!

Vă propunem spre vânzare o casă spațioasă, tip P+1, perfectă pentru o familie care își dorește confort, liniște și intimitate. Caracteristici principale: * Suprafață utilă generoasă * Parter + etaj * Curte proprie ideală pentru relaxare sau activități în aer liber Gândită pentru confort și funcționalitate:
 ...

2100 EUR/m2 | 150 m2

Strejnicu, Prahova

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

vând apartament 3 camere
8
5

vând apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere Alexandru cel Bun -Liceul Miron Costin, et. 4 4, cu izolație in garanție, termosistem, termopane noi, Centrală termică nouă, 83.000EUR .

1848 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

Achizitionez teren agricol 1

Achizitionez teren agricol

Achizitionez teren agricol din com. Sag, padureni, jebel, parta, peciu nou, sanmihaiu roman, utvin, chisoda

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Floresti
5

Apartament de vanzare Floresti

De vanzare apartament cu 3 camere utilat decomandat,2 dormitoare+living cu bucatarie în Florești pe strada Porii, nr 146.Apartamentul are 68mp utili, balcon și se închiriază cu loc de parcare inclus în preț. Se află la etajul 4 din 4 și se situează pe o stradă ușor accesibilă , se aflla intru bloc izolat ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Floresti, Cluj

Garsoniera - Sos Oltenitei, Govora
10

Garsoniera - Sos Oltenitei, Govora

Garsoniera spatioasa situata intr-o zona linistita, avand in proximitate toate punctele de interes necesare traiului zilnic.

1944 EUR/m2 | 36 m2

Oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Piata Romana . Proprietar, vand apartament 2 camere, semidecomanda
9

Piata Romana - Nr. 9, chiar in sensul giratoriu. Proprietar, vand apartament 2 camere, semidecomandat, 44mp, etaj 9 10. Ultra modern, renovat, mobilat complet, luminos. Dotări: aer condiționat, incalzire mașină de spălat, gresie, faianță, parchet, vedere spate, liniste, parc si verdeata. Metrou și stație ...