Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere decomandat 67 mp   Ripensia Olimpia   mobilat, 2 băi   Direct proprietar
11
2

Apartament 3 camere decomandat 67 mp Ripensia Olimpia mobilat, 2 băi Direct proprietar

Vând apartament 3 camere decomandat, 66,7 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Apartament spațios pe etaj 2, cu 2 băi (rar în 3 camere!), ideal pentru familie sau investiție în zonă liniștită, semicentrală. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Preț: 139.000 EUR ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament 71mp Dobroești parcare subterană inclusă
10

Vând apartament 71mp Dobroești parcare subterană inclusă

Vând apartament 2 camere Dobroești, Ilfov Complex construit în 2011, renovat în 2020 Date utile: Zona: Dobroești (lângă București acces rapid Colentina Fundeni Voluntari) Etaj: 3 din 4 Suprafață totală: 71.77 mp Suprafață utilă: 64.30 mp Camere: dormitor + living + bucătărie + baie + debara Ce ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
vand teren cernica cu utilitati 353 m com cernica la 26.000 eu
1
3

vand teren cu utilitati 353 metri comuna cernica la 26.000 euro

353 m2

Cernica, Ilfov

Promovat
Vând casă Ostroveni Dolj
5
3

Vând casă Ostroveni Dolj

Vând Doua case + teren 1550mp Ostroveni Dolj zona centrala, 60 km de Craiova. Preț 46000 euro negociabil Relații la telefon - Viorel.

30 EUR/m2 | 1,550 m2

Ostroveni, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 600 m Branesti  Ilfov cu toate utilit tile pret 135 m!
5
3

Teren intravilan 600 m Branesti Ilfov cu toate utilit tile pret 135 m!

Suprafata 600 m parcelat Terenul este parcelat are dubl deschidere parcel construibil Suprafata parcelei este de 25 m l time si 25 m lungime, adincime un p trat perfect Iar diferenta de 100 m este inclus in drumul de servitute Drum de servitue cadastral de 8 m l time Toate actele la zi cadastru ...

600 m2

Branesti, Ilfov

Teren Rohani, Căpâlna
1
13

Teren Rohani, Căpâlna

Vând 2550mp de teren în Rohani , Ginta. - 100m până la Crișul Negru - posibilitate curent (monofazic sau trifazic de vis a vis) - fântână în grădină, posibilitate de sistem irigație - două numere topo (casă și grădină) - acces ușor auto utilaje - bun pentru grădină - bun pentru accesare fonduri europene ...

2,550 m2

Rohani, Bihor

GATA DE MUTARE | 2 CAMERE DECOMANDAT | Complet mobilat și utilat| Parc lângă bloc | Chiajna
10

GATA DE MUTARE | 2 CAMERE DECOMANDAT + PARC LÂNGĂ BLOC | COMPLET MOBILAT ȘI UTILAT Apartament 2 camere decomandat | Chiajna Str. Tineretului Se vinde apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un bloc construit în 2016. - Suprafață utilă: 52,3 mp - Etaj: 5 - Compartimentare eficientă ...

1663 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

 Vând garsonieră in Dorohoi

Vând garsonieră in Dorohoi

Garsonieră este nouă an costrucție 2020 mobilată totul este nou are 32 m2,altele in priivat

1250 EUR/m2 | 32 m2

Dorohoi, Botosani

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
4

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând casa înșiruită în Moșnița Nouă
20
3

Vând casa înșiruită în Moșnița Nouă

Va propunem spre vânzare casă înșiruită situată în Moșnița Nouă (jud. Timis) într-un cartier nou de vile, liniștit și foarte bine conectat la facilități urbane.. Acest imobil modern și elegant are regim de înălțime P+1E+pod mansardabil înalt, o suprafață utilă de 90 mp și teren de 110 mp. Construcția ...

1656 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Noua, Timis

Vând duplex despărțit prin cameră tehnica în Mosnita Veche
17
6

Vând duplex despărțit prin cameră tehnica în Mosnita Veche

Vă propunem spre vânzare 1 2 duplex despărțit prin cameră tehnică, complet finisat, situat în Moșnița Veche într-o zonă aerisită și liniștită, ideală pentru un stil de viață modern și confortabil. Date generale Suprafață utilă: 111 mp Regim de înălțime: Parter + Etaj Teren aferent: 360 mp Pod: în ...

1667 EUR/m2 | 111 m2

Mosnita Veche, Timis

Teren intravilan zona Valenii de Munte
8
11

Teren intravilan zona Valenii de Munte

Vindem teren intravilan, 1457 mp, în Poiana Copaceni, la 5km de Valenii de Munte. Utilitățile sunt la poarta, ulița este asfaltata, terenul a fost folosit ca gradina. Exista un stâlp de electricitate de medie tensiune la gard, în interiorul proprietății. Terenul are o forma atipica - vezi foto. ...

Poiana Copaceni, Prahova

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Teren pe Clisura Dunarii cu iesire directa la Dunare
5

Teren pe Clisura Dunarii cu iesire directa la Dunare

Vand teren intravilan pe malul Dunării, 1.400 mp, cu ieșire directă la Dunăre, front stradal 12m, ieșire la Dunăre 14m, curent! Preț 90 mp.

1,400 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Vand apartment cu o camera la etajul 1 in Calea Sagului
9
1

Vand apartment cu o camera la etajul 1 in Calea Sagului

. ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita
6

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita

Proprietar vând casă unifamilială parter + etaj, proiectată în stil mediteranean care combină liniile elegante cu funcționalitatea de zi cu zi, compusă din 11 încăperi, o terasă și două balcoane, cu o Su=150 mp + terasă și balcoane, Sc=218mp, dispunând de 707 mp teren în Dumbrăvița, zona Lac, casa se ...

2367 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea