Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Teren intravilan Dobresti deschidere 41 ml la drum principal, casă+anexă
7

Vând proprietate în Dobrești, jud. Dolj, situată la drumul principal, compusă din teren intravilan și construcții existente. Teren intravilan: suprafață 2714 mp (din măsurători) deschidere 41,37 ml la strada principală acces direct din drum asfaltat Construcții: locuință parter 83 mp + pivniță ...

2,714 m2

Dobresti, Dolj

Promovat
Casa la rosu+ batraneasca renovata!
2

Casa la rosu+ batraneasca renovata!

Casa la rosu! Utilități: electricitate,apa curenta,pozitie buna,aproape de centru! Facilități: scoala,dispensar,politie la 10 minute mers pe jos! Iluminat stradal, canalizare.

570 EUR/m2 | 100 m2

Jaristea, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa moderna, anul constructiei 2017, Burdujeni Suceava
10
9

Vand casa moderna, an constructie 2017, teren 4,1 ari Burdujeni, Suceava 85.000 EUR negociabil Casa este complet finisata si mobilata, situata intr-o zona foarte frumoasa din Burdujeni, Suceava. Constructie de lemn pe fundatie de beton, izolata de calitate interior si exterior, tamplarie tripan, ...

2833 EUR/m2 | 30 m2

Suceava, Suceava

Terenuri de vanzare
6
1

Terenuri de vanzare

Vând teren: 1000mp intravilan situat in Dealul Malului cu întrare din Bujoreni (Calea lui Traian) pe str. Livezi nr 81,la 1,5 km de strada principală. Mai multe detalii la tel.

Ramnicu Valcea, Valcea

Casă individuală P+M, 5 camere, 150 mp utili, zona Piața Domenii, str. Caraiman
10
27

Proprietar vând casă individuală, parter + mansardă , teren 127 mp, din care curte 48 mp.Situată în zona Piața Domenii, cartier sigur, liniștit. La parter: cameră 23,22 mp, cameră 14,65 mp, cameră 8,88 mp, hol 5,4 mp, bucătărie 7,81 mp, baie 4,02 mp, hol 1,65 mp, pivniță 13,22 mp; total suprafață utilă ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren Intravilan Ciorogarla
5
1

Teren Intravilan Ciorogarla

Vând teren intravilan 5000 metri pătrați, deschidere 30,7m Utilități: -gaze -canal -lumină -stradă asfaltată -zonă construibilă Situat pe Strada Magnoliei, Ciorogârla, Ilfov.

5,000 m2

Ciorogarla, Ilfov

Vind teren intravilan
1
1

Vind teren intravilan

Vind teren intravilan în suprafața de 1400metri pătrați în comuna Ogrezeni la 100m de centru comunei, apa,lumină,conducta gaze la poartă, casă demolata, pe strada Principală la numărul 410, la prețul de 17 euro per metru pătrat

1,400 m2

Ogrezeni, Giurgiu

Vand apartament 4 camere 96mp, Decomandat
10
4

Vand apartament 4 camere 96mp, Decomandat

Luminos, calduros, spatios Apartament 4 camere decomandate utilat si mobilat Apartametul este la etajul 3 intr-un bloc cu 4 niveluri Se afla in zona scolii Vasile Alecsandri, (Scoala nr. 1) In imediata apropiere sunt market Aya si market Profi Izolatie exterioara cu polistiren Extrudat EPS80 Gri de ...

944 EUR/m2 | 89 m2

Roman, Neamt

Vând apartament 2 camere piata moldovei
5
7

Vând apartament 2 camere piata moldovei

Vând apartament cu 2 camere 55 mp et 1, zona piata Moldovei, deasupra magazinului chilipir, dotat cu centrala proprie pe gaz, aer condiționat, nu este renovat însă este locuibil, se vinde utilat și mobilat cum se vede in poze. Are loc de parcare platit 2026 in fata blocului. Are geamuri termopan. Preț ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Focsani, Vrancea

Vând teren extravilan, doua întrări
3

Vând teren extravilan, doua întrări

SUPRAFAȚĂ 2,45H Strada principala E85, la ieșire din Bogdan Vodă, Bacău.

24,500 m2

Bacau, Bacau

vând teren
2

vând teren

Vând teren bun pt.construirea unei locuințe în SEREDEIU jud.Salaj, situat în spatele casei cu nr.123, lângă drumul comunal 77,suprafață 2000mp. tel.

20,000 m2

Horoatu Crasnei, Salaj

Casa de vanzare
7
12

Casa de vanzare

Casă de vânzare 120 mp utili, Sector 1, zonă excelentă (Direct proprietar) Se oferă spre vânzare o casă primitoare, ideală pentru o familie, situată pe strada Almaș, în Sector 1, la doar 100 de metri de Piața 16 Februarie, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința are o suprafață utilă de ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa de vânzare Comuna Cleja BACAU
9
1

Casa de vânzare Comuna Cleja BACAU

Casa de vânzare. Comuna CLEJA ( 3 CAMERE HOL SI BECI) Apa și gaz in fata porții. Cadastru și intabulare. 22000 euro NEGOCIABIL. Casa se poate vedea. Agenție imobiliară. direct cu Proprietarul

338 EUR/m2 | 65 m2

Cleja, Bacau

teren extravilan arabil comuna Cerat

teren extravilan arabil comuna Cerat

Teren arabil 15200 mp

15,200 m2

Cerat, Dolj

Vand apartament 3 camere, Urziceni, Ialomita, zona centrala
1
2

Vand apartament 3 camere, Urziceni, Ialomita, zona centrala

Vând apartament cu 3 camere, 65 m2, semidecomandat, cu ușă metalică la intrare, centrală pe gaze, blocul este anvelopat. Zonă centrală, Str. Muncii.

892 EUR/m2 | 65 m2

Central, Urziceni, Ialomita

teren  intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .
9
1

teren intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .

Vânzare: Teren cu Fundație și Materiale de Construcție Aproape de Timișoara** **Locație:** 30 km de Timișoara (Cenei ) **Preț:** 50.000 euro **Detalii teren:** - **Suprafață:** Teren îngrădit, dotat cu temelie din beton și plasă - **Fundație:** 1m adâncime, 50cm lățime - **Amprenta casei:** 14m ...

1,060 m2

Timisoara, Timis

Teren 1300M
1
1

Teren 1300M

Vând Teren situat în Maneciu Pământeni de Prahova suprafață 1300M . Mai multe detalii la numerele de telefon :

Maneciu Pamanteni, Prahova

Apartament 2 camere Decomandat
1
3

Apartament 2 camere Decomandat

Apartament 2 camere decomandat Etaj 1 Centrala Apa separat An Construcție 88 Loc parcare

2315 EUR/m2 | 54 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Apart 2cam dec cf o
2

Apart 2cam dec cf o

mobilat utilat centrala termica, et 2 , zona padure, bloc de caramida, proaspăt renovat , anvelopa si schimbat acoperiș, termopane.

1455 EUR/m2 | 55 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Teren 2000 mp, intre asfalt si padure !
4

Teren 2000 mp, intre asfalt si padure !

Terenul este situat pana la intrarea in Leamna de Sus, intr-o zona linistita cu multa padure si un aer foarte curat, puternic ozonat. Zona unica langa Craiova cu conditii climatice benefice pentru sanatate, intalnite numai in zona statiunilor balneo-climaterice. Terenul este invecinat de sosea si padure, ...

2,000 m2

Bucovat, Dolj

Apartament central cu 2 camere
3

Apartament central cu 2 camere

Vând apartament in centru cu 2 camere,etaj 2,semidecomandat pe str Dr i Rațiu 32 .Are termopane,parchet și centrala proprie.Nu are balcon.Zona foarte liniștită .

1645 EUR/m2 | 38 m2

Central, Turda, Cluj

Casa de vanzare Str.1 Mai Alexandria
5
18

Casa de vanzare Str.1 Mai Alexandria

Casa de vanzare Alexandria Str. 1 Mai Suprafata de 333 mp. Deschidere 10.73m si lungime 32.334m

189 EUR/m2 | 344 m2

Alexandria, Teleorman

Teren intravilan Husasau de Cris 2

Teren intravilan Husasau de Cris

Vând teren intravilan ideal pt construcția unei case în centrul localității Husasau de Cris ( la 15 km de Oradea) - 798 mp , front de 13 ml la strada principală ( acces facil la utilități)

798 m2

Husasau de Cris, Bihor

Teren intravilan situat in com .Malu Mare, sat Preajba com.Malu Mare, jud.Dolj.
4
2

Vand teren intravilan in sat Preajba, com.Malu Mare jud.Dolj, in suprafata de 3.200 mp, 50 euro mp, situat in zona stadionului din Preajba, o zona in plina dezvoltare, avand deschiderea de aproximativ 12mp, accesul se face pe drum asfaltat mai putin ultimii 25m.Utilitatile si anume apa ,canalizare,curent ...

Craiova, Dolj

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Se vinde apartament intabulat in anul 1981, izolat termic interior si exterior, compus din 4 camere, bucatarie, camara, baie, 2 antree,1 balcon. Este situat in zona blocuri, etajul 2, an de constructie 1977. Locuinta are geamuri termopan, balcon inchis, parchet in dormitoare, faianta si gresie in ...

1013 EUR/m2 | 79 m2

Campia Turzii, Cluj

VAND Complex Greenstone Land  Corbu   Teren intravilan parcela A538 5 -parcele 500 mp de la 35-55 eu
10
5

VAND Complex Greenstone Land Corbu Teren intravilan parcela A538 5 -parcele 500 mp de la 35-55 eu

Complex GREENSTONE LAND CORBU Vand proprietate imobiliara in localitatea Corbu, Judetul Constanta Vand parcele teren intravilan Corbu parcela A 538 5 utilitati in zona ,de la 450 mp -900 mp pret 45-60 euro mp Suprafata teren intravilan 11.200 mp; Suprafata utila 1.250mp Complex Greenstone ...

1058 EUR/m2 | 1,300 m2

Corbu, Constanta

Vânzare apartament 2camere,decomandat,mobilat și utilat.
10
3

Vânzare apartament 2camere,decomandat,mobilat și utilat.

Vânzare apartament 2camere, decomandat,mobilat și utilat,zona Nord,str Rapsodiei, nr 16

1575 EUR/m2 | 40 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând casa in Mărăcineni-Căpățânești
10
3

Vând casa in Mărăcineni-Căpățânești

Vând casa în Mărăcineni-Căpățânești. Casa se vinde parțial mobilata si utilata. Suprafața teren:729 mp Supraterana utila: 249,31mp Parter compus din:living,dormitor,baie,bucătărie,camera de zi,bucătărie de vara,beci,garaj,camera tehnica Etaj:baie,hol, 4 dormitoare,1 balcon și o terasa.

663 EUR/m2 | 249 m2

Capatanesti, Buzau

Vând teren intravilan
1
2

Vând teren intravilan

Vând 2 terenuri i travilane unu lângă altu de 500 mp fiecare situat i dutulesi deschidere la strada mogosesti preț 18000 parcela nr tel

500 m2

Craiova, Dolj

Vand apartament 3 camere, etaj 3 din 4, exercitiu
10
1

Vand apartament 3 camere, etaj 3 din 4, exercitiu

Proprietar, vand apartament 3 camere semidecomandat, etaj 3 4, pozitionat in zona din spatele Kaufland Exercitiu , renovat total 2026, mobilat si utilat complet; - Finisaje premium; parchet, gresie si faianta modele noi. - Usa metalica si usi interioare noi, moderne. - Izolatie interioara pentru confort ...

1996 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Casa Vila Sediu firma  birouri 300m2 Hala Atelier 1430m2-Brasov
9
2

Casa Vila Sediu firma birouri 300m2 Hala Atelier 1430m2-Brasov

Casa sediu de firma birouri productie hala Situata la intersectia Calea Feldioarei cu Strunga Mieilor Puz-Mica industrie Se preteaza ptr locuit activitati industriale sediu de firme Suprafata casa 300 m2(420m2total-parter+mansarda) Teren 1430m2 Utilitati: Curent -trifazat. Gaz Apa Canalizare Drum asfaltat ...

1381 EUR/m2 | 420 m2

Stupini, Brasov, Brasov

Vând teren în Dumbrăveni
1
3

Vând teren în Dumbrăveni

Vând teren intravilan 3000 mp în loc.Dumbrăveni jud.Suceava. Terenul poate fi parcelat și este destinat construcțiilor . Este situat la 200m de Primărie. Relații la

3,000 m2

Dumbraveni, Suceava

Teren de vanzare Mamia Nord Navodari
4
2

Teren de vanzare Mamia Nord Navodari

Teren situat Mamaia Nord, Navodari zona Lidl. Suprafata 673 mp, front stradal cu access auto la DN de 13,5m Aproximativ 200 m de mare. Contact DOAR prin Whatsapp la numarul de telefon. Are cadastru, certificat de urbanism, toate utilitatile disponibile. Potential contruibil prestabil bloc P+4 E. Vecinatati ...

Mamaia-Sat, Constanta

Oportunitate Investiție   Proprietate Industrială 3000 mp + 3 Hale (600 mp) Baia Mare, Str. Sudului
3

Oportunitate Investiție Proprietate Industrială 3000 mp + 3 Hale (600 mp) Baia Mare, Str. Sudului

Vă propunem spre vânzare sau închiriere o proprietate industrială versatilă, situată strategic în zona industrială de sud a orașului Baia Mare, pe strada Sudului nr. 4. Proprietatea este ideală pentru activități de producție, depozitare, logistică sau service auto utilaje. Specificații Tehnice: Suprafață ...

658 EUR/m2 | 600 m2

Baia Mare, Maramures

apartament 3 camere 80 mp
5

apartament 3 camere 80 mp

vând apartament 3 camere decomandat 2 grupuri sanitare et. 2 balcon închis , la 20 km de Brăila renovat

425 EUR/m2 | 80 m2

Sud-Est, Braila, Braila

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox
3
1

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox

Proprietar vand teren 5750 mp in Calea Torontalului, pe str. Atanasie Demian, in apropiere Vox. Front stradal 40ml, adancime 163ml. Posibilitate achizitionare teren alaturat 4730mp, total 10.500mp. Drum asfaltat, toate utilitatile.Pret 160 euro mp negociabil. Tel:

Timisoara, Timis

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni
8

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni

Vând casa la tara în sat Crasnaseni comuna Tatarani la 10km de orașul Huși .Casa de renovat :2 camere ,bucătărie +anexe. Casa dispune de curent și apa de la fântâna proprie ,drum asfaltat pana la poartă Casa are 83 m amprenta iar curte și gradina intravilan 3500 m.si se află în centrul satului lângă ...

176 EUR/m2 | 85 m2

Crasnaseni, Vaslui

Teren vânzare Comuna Plataresti,Podul Pitarului
2

Teren vânzare Comuna Plataresti,Podul Pitarului

Se vinde teren de 607m pătrați ,terenul va este atașat în poze cel în forma de L ,în Comuna Plataresti,satul Podul Pitarului ,la 20 km de București,autostrada și centura la 15 mn cu masina,străzile asfaltate.Apa ,curentul si canalizare la poarta. Prețul este de 25 euro metrul patrat ușor negociabil. ...

500 m2

Plataresti, Calarasi

Proprietar vând apartament 4 camere + gradina  Dumbrăvița 96 mp  Parcare inclusa
5
3

Proprietar vând apartament 4 camere + gradina Dumbrăvița 96 mp Parcare inclusa

Proprietar vând apartament 4 camere + grădină | Dumbrăvița | 96 mp | Parcare inclusă Str. Mikszáth Kálmán Dumbrăvița Preț: 165000 Fără comision vânzare directă de la proprietar Bună ziua, Sunt proprietarul și vând apartamentul nostru cu 4 camere, situat la parterul unui bloc nou (2019), construcție ...

1719 EUR/m2 | 96 m2

Dumbravita, Timis

Vând teren in zona de agrement Vladimirescu 2

Vând teren in zona de agrement Vladimirescu

Vând teren intravilan în Vladimirescu, zona de agrement, suprafață 522 mp. Terenul are acces la drum asfaltat și este situat într-o zonă liniștită, aproape de râul Mureș, ideal pentru relaxare sau investiție.

522 m2

Vladimirescu, Arad

Vind teren intravilan parcelat
4
5

Vind teren intravilan parcelat

Terenul se afla in Hațeg ,str.Nalat, 3km de centrul Orașului.utilitati,curent electric,gaz,apa,canalizare

15 m2

Hateg, Hunedoara

"Teren intravilan Gogoșari, 3.270 mp, deschidere 36,6 m la strada principală".Acces asfaltat.
8
1

Terenul de 3270 mp este situat în Comuna Gogoșari, Județul Giurgiu având dimensiuni de 90m lungime și 36,6m lățime. Accesul se face pe drum asfaltat, ceea ce facilitează transportul. Terenul este ideal pentru construcții rezidențiale sau comerciale. Aceasta permite construcția unei locuințe impunătoare ...

3,270 m2

Gogosari, Giurgiu

Vand teren cu deschidere la strada 35 metri!
2
1

Vand teren cu deschidere la strada 35 metri!

Vand teren cu deschidere la strada la intrare in Secui venind dinspre Craiova! 35 metri L...

Secu, Dolj

Bulevardul Brancoveanu - Lamotesti - 2 camere
8

Bulevardul Brancoveanu - Lamotesti - 2 camere

Va ofer spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat cu o suprafata totala utila de 38.08 mp la pretul promotional de 74.500 euro. Amplasament - Bulevardul Constantin Brancoveanu - Lamotesti Recent renovat complet. Bloc anvelopat recent. Acces rapid la : scoli, gradinite, parc, mijloace de ...

1910 EUR/m2 | 39 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Disco-club, Bar, Fast-food, Pariuri sportive, Aparate slot machine.
10

Disco club cabana gostavatu compusa din: subsol parter si etaj, construita din lemn, caramida si beton are in componenta 3 camere, sala disco, sala jocuri, bar, bucatarie tip fast- food, baie, magazie alimente si garaj + 2 terase de vara, sistem de alarma si sistem de supraveghere video conectat la internet ...

617 EUR/m2 | 300 m2

Gostavatu, Olt

Ocazie !!! Casa vanzare.
10
6

Ocazie !!! Casa vanzare.

Descriere OCAZIE!!! Varianta 1 la numai 158.500 euro Vand casa noua, superba, 225 mp. utili, complet mobilata, inclusiv electro-casnice, constructie 2023, aproape de Craiova, la numai 17 km, in comuna Gavanesti. Intrarea in Drumul Expres Craiova-Pitesti, la numai 10 min. de mers. Casa este compusa ...

755 EUR/m2 | 210 m2

Baleasa, Olt

Casa de vanzare , Cetate , Dolj
10
1

Casa de vanzare , Cetate , Dolj

Disponibila Proprietate la cheie complet mobilata si utilata. Este alcatuita din 2 corpuri. Casa mare care dispune de 1 dormitor matrimonial cu baie si aer conditionat , 2 dormitoare separate, living ,bucatarie si beci cu intrare prin bucatarie + o terasa. Al doilea corp dispune de o camera spatioasa ...

331 EUR/m2 | 166 m2

Cetate, Dolj

Casă şi teren intravilan de vânzare
18

Casă şi teren intravilan de vânzare

Vând casă bătrânească şi teren intravilan în comuna Viziru, judeţul Brăila. Curtea (terenul) are o suprafaţă de 2988 mp cu deschiderea de 30m. Casa are 4 camere, hol, bucătărie şi este mobilată. Preţ: 35.000 euro. Tel. contact:

210 EUR/m2 | 167 m2

Braila, Braila

Casa bătrânească la sat
7
11

Casa bătrânească la sat

Casa bătrânească în sat Cismele ,comuna Smârdan judetul Galați ,cu teren drept de 1800 mp ,proprietate și care dispune de toate utilitățile zonei( racordare la curent electric, apa de la rețea și canalizare ). Încalzirea se face cu sobe , strada arată impecabil ( poze atașate in anunț ) și vecini liniștiți ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare Caciulati com Moara Vlasiei
5
2

Teren de vanzare Caciulati com Moara Vlasiei

Proprietar vand teren intravilan 1600mp in Caciulati com Moara Vlasiei, deschidere aprox25-30m, la cateva min de autostrada A3 si la 10 min de DN1. 50 euro mp negociabil

Caciulati, Ilfov

Apartament 3 camere, et. 4 din 4
9
8

Apartament 3 camere, et. 4 din 4

Situat în Arad, calea Aurel Vlaicu, zona Poștă - Profi, 3 camere, decomandat, 2 băi, mobilat parțial, etaj 4 din 4, acoperiș reînnoit în august 2025, boxă mare subsol, necesită amenajări (termotecă, înlocuit aer cond.).Nu dorim să vindem prin agenție.

954 EUR/m2 | 65 m2

Aurel+Vlaicu, Arad, Arad

Casa plus teren Tancabesti lacul snagov
10

Casa plus teren Tancabesti lacul snagov

Teren la lacul snagov 3000 m2 Casa structura metalica constructie 2008 Bransata la utilitati Deschidere la strada 20 de metri Deschidere la lac 26 metri In apropiere Scoala, gradinita, magazine, dn1 Mai multe detalii la telefon

3,000 m2

Tancabesti, Ilfov

Salvează căutarea