vând teren Brebu Prahova
3
2

vând teren Brebu Prahova

Vând teren in suprafata de 530 mp categoria de folosinta curți costrucții, situat in Com Brebu str Matei Basarab nr 204 jud Prahova. Deschidere la strada principală de 12,57 ml, pretabil și pentru spatii comerciale. Pe acest teren figurează o construcție cu suprafața construită de 32,41 mp, care există ...

530 m2

Brebu, Prahova

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând imobil pentru investitie situat in centrul  vechi
4
22

Vând imobil pentru investitie situat in centrul vechi

Vând imobil situat in Brăila, centru vechi , necesita îmbunătățiri, pretabil investitie in suprafată de 70mp.Toate actele la zi.Detalii la telefon

214 EUR/m2 | 70 m2

Central, Braila, Braila

Vand casa + teren IEZURENI
10
3

Vand casa + teren IEZURENI

Vând casa la Iezureni nr. 116, Tîrgu-Jiu, Gorj, proprietar unic Corneanu Cecilia. Casa D+P+M de 307mp și teren intravilan de 1000mp, front stradal 16,3m, la șoseaua principala DN66, la intrarea in cartierul Iezureni. Este construită în anul 1990 din cărămida, renovată complet in 2004, cu izolație ...

521 EUR/m2 | 307 m2

Iezureni, Gorj

Apartament extra central de vanzare
13
1

Apartament extra central de vanzare

Apartament cu 2 camere, semidecomandat de vânzare zonă extra centrală Str. Petofi Sandor nr. 8, Satu Mare Apartament situat extra central, într-o zonă unde totul este la distanță de mers pe jos! Localizare: Parcul Central 2 minute Magazine alimentare, de haine și diverse spații comerciale ...

1221 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua de vanzare - strada Dara
7
5

Casa noua de vanzare - strada Dara

Case noi pe strada Dara Cartier nou de case, construit cu atenție la detalii și respect total pentru proiect. Locuințele au un design modern, spații bine gândite și finisaje de calitate. Zona este foarte bună, liniștită și cu o comunitate de persoane respectabile, la doar câteva minute de centrul ...

1552 EUR/m2 | 87 m2

Satu Mare, Satu Mare

Penthouse de vanzare Carpati 2
13
2

Penthouse de vanzare Carpati 2

Se oferă spre vânzare penthouse situat în cartierul Carpați 2, pe strada Ganea, într-un bloc nou, dotat cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 58,15 mp + 23.83. Este foarte luminos, cu spații aerisite și ferestre generoase, care aduc multă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Unul dintre ...

1012 EUR/m2 | 82 m2

Satu Mare, Satu Mare

apartament 3 camere de vanzare
10

apartament 3 camere de vanzare

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, luminos și eficient compartimentat etaj 2 4 loc de parcare rezervat pe tot anul Zona Carpați 2 (în spate la Unicarm) Compartimentare: living cu bucătărie open space, spațiu aerisit 2 dormitoare spațioase baie balcon deschis, ideal pentru ...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 3 camere decomandate
12
1

Apartament de vanzare 3 camere decomandate

Apartament 3 camere decomandate, 110 mp utili + garaj și boxă generoasă la subsol etaj 4 4 cu acoperiș renovat, Iuliu Maniu (3 min de centru) Apartament potrivit pentru cei care caută liniște, spațiu bine organizat și o locație centrală, dar ferită de agitație Situat la doar 3 minute de centru, aproape ...

900 EUR/m2 | 110 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere de vanzare micro 16
10
3

Apartament cu 3 camere de vanzare micro 16

Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în cartierul Micro 16, pe strada Aurora, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit din BCA. Locuința are o suprafață totală de 77 mp și este eficient compartimentată: 3 dormitoare bucătărie separată hol generos 2 băi ...

896 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in timisoara

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata

15 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare 50.000mp(5ha) -Bucovina
5

De vanzare 50.000mp(5ha) -Bucovina

Vând teren în Manastitea Humorului,50.000mp,terenul este intabulat ,drum acces,utilități în apropiere.Mai multe detalii la telefon

50,000 m2

Manastirea Humorului, Suceava

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
39

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Focsani zona Laminorul
10

Casa de vanzare in Focsani zona Laminorul

Casa se afla in Cartier privat unde accesul se face in baza unei telecomenzi de la portile electrice , este un Cartier f linistit , se poate ajunge pe Jos in oras in zona Sud in 10 min .Casa are 3 Dormitoare 2 bai living mare cu acces intr-o terasa inchisa cu termopan de o suprafata de 25 de metri .beneficiaza ...

1957 EUR/m2 | 92 m2

Focsani, Vrancea

schimb apartament  Ciacova timis
5

schimb apartament Ciacova timis

Schimb apartament cu o casa in județul Timiș! Apartamentul se afla la Ciacova timis. Apartamentul dispune de: -3 camere sus + baia -Iar jos este bucătăria -Încălzire centrala- Gaz -Apartamentul este fix in centru - Zona liniștită Pentru orice detalii ma puteți contacta

9 EUR/m2 | 160 m2

Ciacova, Timis

Vand schimb Teren 1000 mp Grigorescu
1
3

Vand schimb Teren 1000 mp Grigorescu

De vanzare teren pentru constructie casa duplex str Donat nr.254 . Suprafata 1000mp ( 24X42) , front 24 m , toate utilitatile. Pret 500 euro mp

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Teren extravilan 2200 Călimănești
1

Teren extravilan 2200 Călimănești

Vând teren extravilan, suprafață de 2200 mp situat in Câmpul Jiblei între Călimăneşti și Jiblea Nouă chiar lângă biserică. Terenul are lățimea de 7 m și lungimea de 320 m. De asemenea are și carte funciară. Mai multe detalii la telefon. Prețul este de 12 euro mp.

2,200 m2

Calimanesti, Valcea

Se vinde Casa in Hunedoara!
5
3

Se vinde Casa in Hunedoara!

Se vinde Casa in Hunedoara ,poziție excelentă ,zona linistită aproape de piață de noua pietonală Centru Vechi ,priveliște spre Castel !Casa se vinde partial mobilata si utilata ,deține 3 camere ,bucătărie mare baie ,geamuri tripan ,ușă intrare tripan ,instalatie cupru, mai deține garaj 2 beciuri magazie ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, tip casa, in Lehliu-gara
9
8

Vand apartament 2 camere, tip casa, in Lehliu-gara

Vand apartament 2 camere, 45 mp, la sol, tip casa, în oraș Lehliu-Gară, str. Industriei. Apartamentul este construit din caramida, fiind izolat interior-exterior, și având geamuri termopan. Apartamentul este parțial mobilat. Deasemea dispune de un beci zidit, pentru depozitare diverse. Curte acces betonata, ...

778 EUR/m2 | 45 m2

Lehliu Gara, Calarasi

Pf.vand apartament
10

Pf.vand apartament

Pf vand apartament 111mp,4 camere,3 bai,doua balcoane,complet dotat și utilat,confort lux,etaj 2 2,pod spumat,rulouri electrice,2,doua locuri de parcare,situat în Chisoda.

1775 EUR/m2 | 111 m2

Chisoda, Timis

De vanzare teren intravilan   sau schimb
10

De vanzare teren intravilan sau schimb

Teren intravilan cu acces din DN 1 , de vanzare , in suprafata totala de 5117 mp (4883 mp terenul si 234 intrarea pe teren ), cuprins in P.U.G. Terenul se afla la iesirea din Codlea spre Sibiu , pe partea dreapta. In imediata apropiere , s-a deschis o statie de carburanti auto si o pensiune , Terenul ...

5,117 m2

Codlea, Brasov

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vând teren intravilan cu solari si casa de contructie usoara.
10

Vând teren intravilan 2700mp in Cauaceu. Pe teren este construit un solar de 1500mp tip Multitunel plantat cu căpsuni si o casa de constuctie usoara in rosu de 120mp. Pret: 50.000Euro fix!!! În spatele terenului mai este luat in arenda o suprafata de 3000mp pe care mai este contruit un solar de 2000mp ...

2,700 m2

Cauaceu, Bihor

De vanzare Casa si Teren in Dolj Segarcea
10
1

De vanzare Casa si Teren in Dolj Segarcea

Imobilul vandut situat in Loc. Segarcea, Str. Crinilor, Nr. 32, jud. Dolj, fostă T100 2, P19, compus din teren intravilan, imprejmuit, în suprafață de 300 mp din acte si 721 mp din masuratori, categoria de folosinta curti constructii, parcela 19, tarla 100 2, din care cota de 300 721 din teren in proprietate ...

600 EUR/m2 | 70 m2

Segarcea, Dolj

Vand apartament 3 camere decomandat et1
11

Vand apartament 3 camere decomandat et1

Proprietar ! Exclus agentii ! Este un apartament cu 3 camere decomandat si bine compartimentat, la et 1 intr-un bloc turn (o singura scara) din 10. Este un apartament foarte calduros iarna si racoros vara dar si foarte luminos Blocul este anvelopat termic .Parcare de la ADP Renovat recent, toate caloriferele ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă Teren de vinzare
10

Casă Teren de vinzare

Casă bătrînească teren intravilan 4.038mp teren extravilan 15.672mp .

15,627 m2

Ochesesti, Vrancea

Teren Intravilan Zalău
5
2

Teren Intravilan Zalău

Proprietar,vănd două terenuri intravilane (livada cu pomi fructiferi) cu CF, fără obstacole legale în Zalău în apropiere de Primarie, mai exact pe strada Cerbului (fosta livadă SCPP) cu front stradal generos pretabil pentru construcții. Lot 1= 16 ARI nr CF 76839 Lot 2= 14,17 ARI nr CF 63345 Construcții ...

Zalau, Salaj

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei 4

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei

Vand cu 150000 euro,negociabil,ap 2cam,et1,50 mp in bloc Sala Palatului-Novotel

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

teren 2900m2 sat gheorgheni
4

teren 2900m2 sat gheorgheni

vand2900m2 teren intravilan sat Gheorgheni locatie in plina dezvoltare apropriere de casele nou construite .de la proprietar cu actele in regula cu cf ! pret 55 euro m2 .

2,900 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci   Petre Ispirescu
20
2

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci Petre Ispirescu

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat. Etaj 1 10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi. Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, ...

1746 EUR/m2 | 71 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand garsoniera in broscarie
5
3

Vand garsoniera in broscarie

Vand garsoniera in broscarie cu 1 canera ,hol si baie in suprafata de 15 m patrati,facilitati plata la utilitati ieftina ideal pentru investitie ,statie de autobuz statia find in fata blocului magazine etc

2000 EUR/m2 | 15 m2

Broscarie, Sibiu, Sibiu

Teren Intravilan 1

Teren Intravilan

Vând teren intravilan sat. Cerdac comuna Golesti str. Crizantemelor nr. 0 jud. Vrancea suprafață 673 mp

673 m2

Golesti, Vrancea

Vanzare apartament 2 camere cu loc de parcare inclus Theodor Pallady 66 A
5
1

Vand apartament 2 camere + Loc de parcare in Pallady Hills,la 2 minute de statia de metrou Anghel Saligny. Apartamentul este complet mobilat si utilat,acesta dispune de televizor Smart Tv de 55 inch(140Cm),Aer conditionat,Masina de spalat si bucatarie încorporată integral. Apartamentul dispune de altfel ...