Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac

Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac.Pret 25 Eur pe mp. Informații la telefon.

15,000 m2

Belis, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere Apollo Residence, 50 mp, mobilat, utilat, parcare inclusa
8

Apartament 2 camere de vânzare Popești-Leordeni Complex Apollo Residence Direct proprietar Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în cadrul complexului Apollo Residence, pe strada Biruinței nr. 49, într-o zonă în plină dezvoltare din Popești-Leordeni. Locuința are o suprafață ...

2560 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, complet mobilat, decomandat, loc parcare inclus, etaj 2 din 4, imobil 2011.
10

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat Popești-Leordeni (Șos. Olteniței nr. 15) Apartament situat la etajul 2 din 4, într-un bloc din 2011, foarte bine întreținut, cu lift și acces cu barieră. Locație excelentă, chiar lângă Lidl. 3 camere decomandate 2 băi (cadă + baie de serviciu) ...

2221 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere - Str. Progresul-Flacăra 1

Apartament cu 2 camere - Str. Progresul-Flacăra

Vand apartament cu doua camere în zona Casa de Pensii - Str. Progresul-Flacara, aproape de parcul mare, utilat și mobilat.

1222 EUR/m2 | 45 m2

Sud, Calarasi, Calarasi

De vânzare! Teren Calea Caransebesului
1
4

De vânzare! Teren Calea Caransebesului

De vânzare! Teren extravilan Calea Caransebeșului 11510 mp PREȚ 23 EURO/MP (NEGOCIABIL)

Resita, Caras-Severin

Cabană de Vînzare
5
9

Cabană de Vînzare

Vînd Cabană La ȘUREANU. LUNCILE PRIGOANEI, la 5 km. de Domeniul Schiabil Șureanu. Suprafața utilă 140mp. 2 băi , living spațios de 70 mp. pivniță , 4 dormitoare ,din lemn. Izolată interior exterior. Dispune de 1 centrală pe GPL.Șemineu în living Anexe exterioare generoase. Posibilitate de amenajare ...

929 EUR/m2 | 140 m2

Curmatura, Alba

Teren Intravilan Eforie Nord
4
8

Teren Intravilan Eforie Nord

Teren intravilan in Eforie Nord ideal constructie 2 vile sau vila cu piscina, garaj, la 10 min. de mare sau Techerghiol. Suprafata utila 600 mp, front stradal 12mp, imprejmuit cu gard, zona linistita. Toate utilitatile: canalizare, electricitate, gaze la limita. Terenul este liber si se poate incepe ...

Eforie Nord, Constanta

OFERTA !!! Clădire spatiu comercial,birouri sau de locuit in centrul Devei, 470mp
5
7

Persoana fizica, inchiriez vind spatiu commercial central in Deva; Situat in Deva, central, str Cernei No 31 bis; Coordonate harta: 45.877717 N 22.909763 SE Distanta de la Spitalul Judetean Deva aproximativ 300 metri; Distanta de la E 68 DN 7 aproximativ 300 metri; Cladirea - constructie ...

2 EUR/m2 | 416 m2

Central, Deva, Hunedoara

De vânzare! Teren Stațiunea Crivaia
2
5

De vânzare! Teren Stațiunea Crivaia

De vânzare Teren extravilan în Stațiunea Crivaia 5755 mp PREȚ 39 EURO MP (NEGOCIABIL)

Valiug, Caras-Severin

Buftea Crevedia,vila superba,pozitie excelenta,199.000euro
9

Buftea Crevedia,vila superba,pozitie excelenta,199.000euro

Buftea Crevedia Regim inaltime: P+1 Pret vanzare: 215.000 eur Suprafata totala teren: 480 mp Amprenta la sol: 80 mp Suprafata construita: 160 mp Numar camere:4 Numar balcoane:1 Numar bai:2 Utilitati: curent, gaz, put cu hidrofor, fosa ecologica Va prezentam o vila P+1 superba, cu o curte generoasa, ...

1344 EUR/m2 | 160 m2

Buftea, Ilfov

Buftea Crevedia, Vila P+1, zona superba, langa lac
10

Buftea Crevedia, Vila P+1, zona superba, langa lac

Zona: Buftea Crevedia Regim inaltime: P+1 Pret vanzare: 200.000 eur Suprafata totala teren: 500 Amprenta la sol: 104 mp Suprafata construita: 164 mp Numar camere:4 Numar balcoane:1 Numar bai:2 Utilitati: curent, gaz, put cu hidrofor, fosa ecologica Va prezentam o vila P+1 superba, cu o curte generoasa, ...

1220 EUR/m2 | 164 m2

Buftea, Ilfov

Vanzare 3 camere Brancoveanu
8
6

Vanzare 3 camere Brancoveanu

Cricovul Dulce (apropiere metrou) - 3 camere confort 1 , decomandat , parter 4 , cu balcon , vedere mixta , boxa subsol , mobilat nemobilat , toate actele , liber , AC , camara , debara , apropiere Marie Curie , Mega Image , transport . Pret discutabil.

1923 EUR/m2 | 65 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp
2
1

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp

Teren cu vedere panoramică asupra orașului Deva cu toate utilitățile în suprafață de 2.106 mp, ideal pentru casa, construcții duplex-uri etc

2,106 m2

Aurel+Vlaicu, Deva, Hunedoara

Vind casa cu teren
4
4

Vind casa cu teren

Vind casa cu teren,suprafața totală 372 mp,utilități apă,curent.Tel. .

43 EUR/m2 | 372 m2

Moi, Gorj

teren calarasi construibil
4
3

teren calarasi construibil

vand teren de casa comuna curcani sat salcioara calarasi,2500 mp construibil gaze,curent drum judetean in jur de 40 km de bucuresti

Salcioara, Calarasi

Teren persoana fisica
10
24

Teren persoana fisica

Privat ,,Vand Pamant in toplita compus din teren, intravilan extravilan avand categoria de folosinta faneata in suprafata totala de 17428mp relatii prin email

17,428 m2

Toplita, Hunedoara

Vând apartament 3 camere Constanta
9
5

Vând apartament 3 camere Constanta

Vând apartament 3 camere Constanta, zona Galeriile Soveja, strada Dionisie cel mic. Apartamentul este decomandat, parchet laminat in toate camerele, termopane, aer condiționat, gaze doar la aragaz, încălzire de la RADET, repartitoare la calorifere, placat exterior, foarte călduros iarna și răcoros vara. ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Inel I, Constanta, Constanta

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren Corbu , la betonata!
3
12

Teren Corbu , la betonata!

Vând 2400 m la Corbu A571/43 lot1,deschidere 15 m la betonata.

Corbu, Corbu, Constanta

Teren Corbu
4
9

Teren Corbu

Vand 2400m Corbu cu deschidere la betonata A571/43,lot 1/1. Pret 20 euro Tel.

2,400 m2

Corbu, Constanta

Schimb casa cu 2.800 mp intravilan cu Duplex intreg la cheie.
1

Familie, schimba o casa cu aprox. 2.800 mp intravilan cu Duplex intreg la cheie in Sacalaz. Casa este partial modern renovata, garaj dublu, dependinte, anexe, spalier vita de vie si este racordata la gaz, apa, curent, canalizare s.a.m.d. Rugam seriozitate, evtl. cu locatie explicita si fotos. Multumim ...

3000 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 1 cameră + Parcare CF, Apahida 75.000 Euro
5
3

Apartament 1 cameră + Parcare CF, Apahida 75.000 Euro

Situat într-o locație liniștită fără trafic în Apahida, aproape de mijloace de transport în comun, apartamentul cu o cameră reprezintă o oportunitate extraordinară pentru cei care caută un cămin confortabil și modern într-o locație liniștită, cu locuri de joacă pentru copii, parcare cu CF și cu facturi ...

2083 EUR/m2 | 36 m2

Apahida, Cluj

Salvează căutarea