Promovat
Vand teren in Retezat, 1260 mp, zona Raul Mare, intre pensiuni si case de vacanta
6
2

Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...

1,264 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Teren intravilan de vânzare   Bradu, oraș Avrig, 752 m2
3

Teren intravilan de vânzare Bradu, oraș Avrig, 752 m2

Se oferă spre vânzare teren intravilan, situat în localitatea Bradu, oraș Avrig, județul Sibiu, într-o zonă liniștită, ideală pentru construcția unei locuințe. -Suprafață: 752 mp (măsurată cadastral) -Categorie folosință: curți construcții -Teren intabulat, cu acte la zi Este potrivit pentru casă individuală, ...

752 m2

Bradu, Sibiu

Promovat
Teren Tuzla _Nibiru extravilan
3

Teren Tuzla _Nibiru extravilan

Teren extravilan 1350mp cu deschidere 15m la DJ Tuzla _ Costinesti langa Nibiru aproape de plaja salbatica de la tuzla pret 20000 euro tel

1,350 m2

Tuzla, Constanta

Promovat
Vand apartament 2 camere in complex Magnolia Paulesti
13
2

Vand apartament 2 camere in complex Magnolia Paulesti

Direct proprietar! Vand apartament mobilat si uitilat in Paulesti - Prahova, Cartier Magnolia Village. Apartamentul are un dormitor si un living open space cu bucataria. Suprafata utila este de 52 mp si dispune si de un balcon si o boxa generoasa de 21 mp in demisol si un loc de parcare. Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

PAULESTI, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa cu teren
5
13

casa cu teren

casa bătrânesca locuibila cablu și net apă de la rețea drum asfaltat cu tot terenul8000m la15km de Pitești zonă liniștită aproape de pădure pruni, viță de vie 50.000 euro negociabil ân limita bunului simț.

6 EUR/m2 | 8,000 m2

Fratesti, Arges

De vanzare teren ,Gruiu, Silistea Snagovului !
1
1

De vanzare teren ,Gruiu, Silistea Snagovului !

Ofer teren de vanzare extravilan, situat in Gruiu , satul Silistea Snagovului ,drum judetean , 5000 mp, 25000 E.

5,000 m2

Silistea Snagovului, Ilfov

 Casa Vatra Luminoasa 3 camere 8

Casa Vatra Luminoasa 3 camere

Casă 3 camere în Vatra Luminoasă Caracteristici tehnice & utilități Suprafață utilă: 47 mp Teren total: 60 mp Camere: 3 Baie: 1 Bucătărie: 1 Construcție întreținută în stare bună Racord complet la utilități: Apă Canalizare Gaze naturale Curent electric Internet fibră optică Avantaje ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Vatra%252525252525252bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

Vatra Luminoasă Curte proprie 70 mp Apartament în vilă Liber
9
22

Apartament în vilă situat în Vatra Luminoasă, zonă verde și liniștită, foarte bine conectată la oraș. Proprietatea are o suprafață totală de 125 mp, din care 47 mp apartamentul, 10 mp pivniță și 70 mp curte. Imobilul este liber, complet utilat și amenajat, luminos și aerisit, gata de mutare imediată. ...

1320 EUR/m2 | 125 m2

Vatra%25252525252525252bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Teren Colentina - Strada Sportului 230 mp - p+2e
1
2

Teren Colentina - Strada Sportului 230 mp - p+2e

Teren zona Colentina pe Strada Sportului - Vand teren intravilan situat pe strada Sportului, pozitionat excelent intre case. Ideal pentru constructie rezidentiala. Detalii Teren Suprafata: 230 mp Deschidere: 12 mp Regim inaltime: Urbanism P + 2E Utilitati: Toate utilitatile disponibile la teren Pret ...

230 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Duplex Vatra Luminoasă  150 mp, curte proprie și garaj
3
6

Duplex Vatra Luminoasă 150 mp, curte proprie și garaj

Proprietate rară situată în zona Ottoi Calin - Maior Coravu din Vatra Luminoasa , un cartier apreciat pentru liniște, verdeață și acces rapid către puncte cheie ale orașului, în apropiere de Parcul Ciurea și Spitalul Monza. Vila este tip duplex, cu o compartimentare eficientă pe S+P+Etaj+Pod, oferind ...

2347 EUR/m2 | 150 m2

Vatra%25252525252bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

casa la tara 2 camere, 79 mp
3

casa la tara 2 camere, 79 mp

Casă de vânzare , zona comunei Rabagani - jud. Bihor teren 2.000 mp, livadă de 10-12ani, poziție centrală, cu acces direct la drum asfaltat. Suprafață casă: 79 mp Compartimentare: 2 camere, hol,cu duș și chiuvetă Construcție din cărămidă casă solidă și bine întreținută Teren total: 2.000 ...

747 EUR/m2 | 79 m2

Rabagani, Bihor

Casa strada Morilor- Galați
7
15

Casa strada Morilor- Galați

Agentia Nicona va prezintă in exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din Galați, situata pe str Morilor, cu un teren generos de 800 mp. Casa este doar pe parter (160 mp)- living cu bucatarie deschisa , 2 dormitoare cu baie proprie. Garaj dublu, gratar , piscina.

2625 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

Vand casa ultracentral in Pecica
10
3

Vand casa ultracentral in Pecica

Casa de vanzare ultracentral in orasul Pecica, jud. Arad direct de la proprietar situata in centrul orasului la cateva minute de toate facilitatile: primarie, politie, policlinica, magazine, banci, biserica etc. De asemenea vad comercial foarte bun. distanta la 20 km de Arad 6 camere 1 baie 1 ...

1036 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Pecica, Arad

Teren pentru casa Galati
8
28

Teren pentru casa Galati

Agentia imobiliara Nicona va propune spre vânzare un teren de 620 mp pe str.Drumul Viilor, deschidere 11.39 ml. + 400 mp inchiriat de la Primărie. Terenul este ideal pentru cine dorește o oaza de liniște, este ferit de trafic și aglomerație, . Aproape de Magazinul General, spre tiglina 3. Actele sunt ...

620 m2

Galati, Galati

TEREN Nibiru Costinești Zona Beach Please
5
13

TEREN Nibiru Costinești Zona Beach Please

PROIECTUL TUZLA SUMMER VILLAGE ! VÂND LOT Teren de 12000 mp. -Vedere la mare -Deschidere la drum adiacent cu Statiunea beach please din DN Aeroport de 63 m liniari. -Zonă în plină expansiune Imediata apropiere a festivalului Beach Please. -4 PUZ-URI in derulare pentru cartier spatii de cazare estivale. ...

12,000 m2

Costinesti, Constanta

Casa individuala 191 mp, teren 900 mp
5
1

Casa individuala 191 mp, teren 900 mp

Casa noua, individuală, la intrare în Jucu de mijloc, la 7 km de aeroport si la doar 5 minute de mers cu masina, aproape de statia de transport in comun, situată intr-o zona linistita, cu constructii noi. Terenul are suprafața de 940 mp. Casa este structurata astfel: - Spatiu depozitare -3 mp - Dressing ...

1119 EUR/m2 | 160 m2

Jucu de Mijloc, Cluj

Utilat Mobilat Central Unicat
10
9

Utilat Mobilat Central Unicat

Mp 1000 E Cladiri Mp 25 E Teren Tel O74I II3 O32 300 metri - Parc, Partie, Casino, Lidl, Gara, Centru D+P+1 (+M) - La Cheie 350 mp constructie, deosebit, diferit, Caramida, Izolatie, Termopan, Tamplarie Lemn Stratificat +250 mp cladiri 1000 Eur mp Mobilat, Utilat, modern 5 Dormitoare, 2 Bai, ...

1100 EUR/m2 | 250 m2

Central, Vatra Dornei, Suceava

Casa individuala 191 mp, teren 1000 mp
3
1

Casa individuala 191 mp, teren 1000 mp

Casa noua, individuală, la intrare în Jucu de mijloc, la 7 km de aeroport si la doar 5 minute de mers cu masina, aproape de statia de transport in comun, situată intr-o zona linistita, cu constructii noi. Terenul are suprafața de 1000 mp. Casa este structurata astfel: - Spatiu depozitare 3 mp - Dressing ...

1181 EUR/m2 | 160 m2

Jucu de Mijloc, Cluj

Casa si teren de vanzare in Pucioasa, Dambovita, B-dul trandafirilor, bulevard principal. 39500 Euro
10
45

Casa parinteasca din caramida acoperita cu tabla - care necesita renovare si este formata din 2 corpuri (Partea de sus formata din hol, 2 camere si dresing si respectiv partea mai recenta formata din o camera, hol, baie, bucatarie, pivnita ), toate mobilate. Suprafata utila= 85mp, suprafata desfasurata ...

39500 EUR/m2 | 1 m2

Nord, Pucioasa, Dambovita

Apartament de vanzare ,zona piata meva stadion ,doua camere ,
6
4

Apartament doua camere decomandat ,etaj 3, totul nou de la instalatie electrica ,sanitara pana la mobilier.

1375 EUR/m2 | 56 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT
9
19

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT

Fara agentii imobiliare Proprietar vand garsoniera situata la etajul 1, situata pe str Avram Imbroane langa magazinul Profi,având acces facil catre mijloace de transport in comun, centrul orasului, facultăți etc Bloc izolat termic, etajul 1, incalzire de la colterm, costuri mici de intretinere, geam ...

1611 EUR/m2 | 18 m2

Timisoara, Timis

3500m2 teren Baiceni, jud. Botosani
2
4

3500m2 teren Baiceni, jud. Botosani

Vand schimb 3500mp teren intravilan, intre case, la strada principala, terenul se afla la iesirea din Baiceni spre Oraseni Deal, com Curtesti. Pret 15eu m2. Tel

3,500 m2

Baiceni, Botosani

teren intravilan 400m2 slobozia
1
2

teren intravilan 400m2 slobozia

teren de vânzare , 400metri pătrați în Slobozia , cartierul tineretului . posibilitate plată în 2 rate!

400 m2

Slobozia, Ialomita

Vila P+1+M zona buna - slobozia
10
6

Vila P+1+M zona buna - slobozia

Casa P+1+M de vânzare în Slobozia , cartier Tineretului. Suprafață utilă 500 metri pătrați , teren 600m pătrați. posibilitate plată în rate , detalii la telefon

570 EUR/m2 | 500 m2

Slobozia, Ialomita

 Casa  individuala Giarmata Vii
8
2

Casa individuala Giarmata Vii

Vand casa individuala,situata in Giarmata Vii pe strada principala,constructie anul 2011,casa este decomandata formata din 2 camere,hol,spait,baie si bucatarie.Casa se vinde mobilata si utila,terasa si camera tehnica,incalzirea se face cu centrala pe lemne,clima iar gazul este la poarta.Teren 300 metri ...

2049 EUR/m2 | 82 m2

Giarmata-Vii, Timis

Crevedia - teren intravilan 1905mp intravilan, d-18m la DN1A, 49E mp
1
2

Teren intravilan construibil, situat intre vile, cu deschidere generoasa. Deschidere 18m de la DN1A, vedere la lac, toate utilitatile. Lungimea terenului de peste 100ml ofera posibilitatea constructie retrasa in spre lac pentru o intimitate totala, dar permitand un acces direct si facil la DN. 2 minute ...

Crevedia, Dambovita

Duplex pe parter,pod inalt.Proprietar, Sacalaz,139.000  euro!
3
1

Duplex pe parter,pod inalt.Proprietar, Sacalaz,139.000 euro!

Proprietar, vând duplex cu un proiect deosebit, pe parter, 75 mp, în Sacalaz, str. VIII,cu acces și din cartierul Primăverii, Sacalaz, zonă locuită.15 min de mers pe jos pana la supermarchet,gradinita.Casa este formata din 1 dormitor cu baie si dressing, 1 dormitor, 1 baie , living spatios cu ...

1853 EUR/m2 | 75 m2

Sacalaz, Timis

Casă de vanzare
2
4

Casă de vanzare

Vând urgent casă la roșu cu teren 1400 mp pe strada Dobrogeanu Gherea. Pentru mai multe informații și vizionare va rog sa ma contactați la telefon.

572 EUR/m2 | 145 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Teren de vanzare Lumina(2 Loturi de 250 mp)
9
19

Teren de vanzare Lumina(2 Loturi de 250 mp)

Vand 2 loturi de teren teren in suprafață de 250 de mp fiecare, ideal pentru constructie a doua imobile. Deschiderea este de 24,48 front stradal și 21.25 adâncimea terenului. Utilitățile sunt la strada( curent electric, apa, gaze )Dețin act de proprietate, cadastru, intabulare și certificat de urbanism ...

500 m2

Lumina, Constanta

casa de vanzare
5

casa de vanzare

casa de vânzare com colceag sat colceag.casa este compusa din 4 camere baie și bucătărie + altă clădire făcută din lemn anul trecut.este racordata la apa+ canalizare și put in curte.

500 EUR/m2 | 100 m2

COLCEAG, Prahova

Promovat
Vând apartament 45 mp utili cu parcare
3

Vând apartament 45 mp utili cu parcare

Vând apartament 45 mp utili cu 2 balcoane de 6, 5 mp ambele , total 52 mp plus un spatiu de depozitare în mansarda cu acces din holul încăperii an construcție 2018 cu centrala proprie pe gaz și încălzire în pardoseală și parcare este situat în Sf Ilie com Șcheia, Suceava este liber și se poate muta ...

1833 EUR/m2 | 45 m2

Suceava, Suceava

Vand Teren loc. Sandra, Timis
5
4

Vand Teren loc. Sandra, Timis

Vand Teren 1000 mp, zona centrala, curent, apa, gaz, canalizare in curs. Loc Sandra, Timis. Tel.

10,000 m2

Sandra, Timis

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere dacia
10
3

apartament 3 camere dacia

apartament 3 camere decomandat la dacia langa fosta sc spectrum cu 2 bai 68 mp, cu pod ( spatiu de depozitare exclusiv al ap cu acte)aer conditionat , centrala, rulouri, geamuri si usi interioare termopan, parchet , loc de parcare de la primarie,zona linistita, mobilat utilat de actualitate renovat ...

2037 EUR/m2 | 68 m2

Dacia, Constanta, Constanta

casa de vânzare in Aghireșu jud Cluj
8

casa de vânzare in Aghireșu jud Cluj

Vând casă in Aghireșu judetul Cluj, la 35 km de Cluj, compusa din doua dormitoare, living cu bucătărie , baie și cămară pentru alimente suprafață utilă 62 de metrii pătrați, plus anexe și gradina, parcare două mașini în fața casei ,suprafață totală 13 ari casă+grădină.Cu centrala pe peleți plus toate ...

1411 EUR/m2 | 62 m2

Aghiresu, Cluj

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Casă la țară locuibila
3
8

Casă la țară locuibila

Vând imobil în localitatea Stolnici. Pe teren se află două case, una veche și una mai nouă. Se află la strada principală din localitatea mai sus menționată, într-o zonă centrală. Rog seriozitate.

1,500 m2

Stolnici, Arges

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

4 camere micro 39 B
8
37

4 camere micro 39 B

69.500 euro negociabil, apartament semidecomandat in micro 39B, etajul 2 din 4, cu balcon pe tot apartamentul, suprafata utila 58 mp+ 25 mp -2 balcoane. Are centrala proprie, termopan, uși interioare schimbate, aer condiționat, izolație termica si este proaspat varuit. Actele pregatite pentru vanzare. ...

1142 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
1

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Teren extravilan, sat Cozia, com Cirjiti
4

Teren extravilan, sat Cozia, com Cirjiti

Vand teren 4090 mp, extravilan, sat Cozia, com.Cirjiti.acte la zi.

4,090 m2

Cozia, Hunedoara

teren de casa
5
8

teren de casa

vand teren de casa 3500 mp la 20 km de craiova . si 1,51 ha arabil la marginea padurii - in proximitate .

Calopar, Dolj

Apartament de vânzare- 2 camere
5
3

Apartament de vânzare- 2 camere

Vând apartament cu 2 camere în HCC situat între Lidl și Kaufland . Apartamentul este spațios, are 52 mp.

1346 EUR/m2 | 52 m2

Caracal, Olt

Teren zona imgb auchan
2
5

Teren zona imgb auchan

Proprietar vand teren intravilan zona IMGB AUCHAN IN suprafata de 5000mp strada Drumul Dealul Crisului 81 85 ., suprafata totala: 5000mp, Front stradal: 36. CF 210093.

5,000 m2

IMGB, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati
2
25

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati

1) Vand teren 12.603 mp ( 1,26 ha) in intravilan in sat Prodanesti,com Beresti Meria , jud Galati , din care vie = 2537 mp , pasune =2639 mp, padure salcami =7427 mp la pretul de 6.000 eur=30.000 ron 2) Vand 2 ha de teren arabil extravilan in sat Prodanesti, com Beresti Meria , jud Galati la pretul ...

16000 EUR/m2 | 1 m2

Prodanesti, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...