Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
6

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
48 Hectare Teren extravilan arabil 5800 Ha euro
10
11

48 Hectare Teren extravilan arabil 5800 Ha euro

Vand 48 Ha teren extravilan arabil,pe raza comunei Prunisor,judetul Mehedintii.pretul este de 5800 euro Ha

Prunisor, Mehedinti

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren
5
2

Casa si teren

Vand casa la 5 km de Reghin in localitatea Petelea, compusa din 3 camere, veranda, baie, camara, bucatarie de vara, terasa, anexe gospodaresti, pomi fructiferi, vita de vie. Casa se afla pe un teren de 5 arii, plus gradina de 18 arii cu iesire la soseaua principala din centrul comunei. Utilitati: gaz, ...

341 EUR/m2 | 176 m2

Petelea, Mures

Apartament 2 camere în Miercurea Ciuc
9

Apartament 2 camere în Miercurea Ciuc

De vânzare, în Miercurea Ciuc, pe str. P-ta Libertății nr 11, et 5 din 10, ap 20, apartament de 53 mp cu doua camere. Este dotat cu centrală proprie, ferestre termopan și ușa de siguranță. Prețul 96.000 euro negociabil. Relatii la nr. telefon

1811 EUR/m2 | 53 m2

Miercurea-Ciuc, Harghita

Családi ház Székelyudvarhely központi zónájában
10

Családi ház Székelyudvarhely központi zónájában

Eladó családi ház Székelyudvarhely központi zónájában, a Domb utcában. Ha nyugodt környezetre vágysz, viszont fontos a város közelsége, itt a lehetőség, hiszen az ingatlan a városközponttól csupán 500m-re található, mégis meglepően csendes környéken. 135 m2 hasznos felület. 3 áras telek. Téglából épült, ...

733 EUR/m2 | 135 m2

Odorheiu Secuiesc, Harghita

Tiny house de 48 metri patrati, intr-o zona de poveste, Sat Avram Iancu, Alba in Muntii Apuseni
9
4

Casa de vacanta cu o priveliste de poveste, care se schimba in fiecare anotimp isi asteapta noi proprietari. Teren intravilan de aprox 400 metri patrati, pe deal, intr-o zona turistica linistita. Casa este traditionala, de lemn masiv si piatra, veche de peste 100 de ani, complet renovata: geamuri ...

1619 EUR/m2 | 48 m2

Incesti (Avram Iancu), Alba

Teren Intravilan in Agigea spre Eforie
4
3

Teren Intravilan in Agigea spre Eforie

Teren De 423mp in Agigea pe strada Rachitei are gard de plasa si Put, Terenul nu este conectat la curent utilitatile sunt in zona . Pret 28.000e

400 m2

Agigea, Constanta

Schimb 6,20 ari teren situat la Piatra Fantanele chiar langa drumul national
2
3

Schimb 6,20 ari teren situat la Piatra Fantanele chiar langa DN 17, langa manastire ,cu vedere foarte frumoasa, cu teren langa oras Bistrita la pret echivalent

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Proprietar vând apartament 4 camere, ultracentral, parter înalt
9

**Apartament 4 camere ultracentral, parter înalt, complet mobilat Lugoj, str. Corneliu Coposu** Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 4 camere, situat la parter înalt, într-un bloc solid pe strada Corneliu Coposu (Bloc 17), în Lugoj. Locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care ...

1329 EUR/m2 | 82 m2

Lugoj, Timis

Casă de vânzare!
5
1

Casă de vânzare!

Casa de vânzare la roșu situată în Tecuci, carter Nicolae Bălcescu. Suprafața terenului este de 403mp , cu deschidere stradală de 15mp, suprafața construcției este de 220mp. Terenul deține fântâna proprie, apa și canal. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat!

332 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Vand casa Pipera
9
2

Vand casa Pipera

Vila P+1+M, constructie 2008 situata intr-o curte mare comuna, cu poarta electrica. Vila este situata in spatele hotelului Alexander, vis a vis de Porsche Nord. Suprafata total desfasurata este de 255mp. Curtea in suprafata de 350mp din care curta propriu zisa 270mp + 4 locuri de parcare. Vila este compusa ...

1947 EUR/m2 | 190 m2

Voluntari, Ilfov

Teren de vanzare
1
7

Teren de vanzare

Vand teren in zona Poiana, cartier nou, zona linistita, ideal pentru constructie casa. Utilitati in apropiere. Suprafata 600mp.

600 m2

Turda, Cluj

Garsoniera km O Intercontinental
5
9

Garsoniera km O Intercontinental

Garsoniera 10 m cu tv plasma frigider plita hota doua canapele dulapuri pe perete și separat wc și baia separate pe hol singur pe palier

2000 EUR/m2 | 10 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Casa de vanzare in Comuna Ogra
1
2

Casa de vanzare in Comuna Ogra

Casa de caramaida, din două camere, bucătărie, hol, baie, pod, pivniță, două cămări, casă din cărămidă, acoperită cu țiglă, 80m din care teren intravilan 1210m , mai multe detalii la numarul de telefon:

750 EUR/m2 | 80 m2

Ogra, Mures

Teren Corbii de Piatra
5
2

Teren Corbii de Piatra

vând teren intravilan in imediata apropiere a Mănăstirii Corbii de Piatra. Suprafața terenului este. 1700 mp. Mai multe relații la telefon

1,700 m2

Corbi, Arges

Apartament 2 camere decomandat
8
6

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat 55 m Parcare Proprietar vând apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în Brașov ( vis a vis de CEC Bank, pe strada Hărmanului nr. 46, colț cu strada Toamnei, într-o zonă foarte bună, aproape de centrul orașului. Apartamentul are o suprafață de 55 m și ...

1853 EUR/m2 | 55 m2

Brasov, Brasov

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Comuna Măgureni, jud. Prahova teren, imobil și anexă
5

Comuna Măgureni, jud. Prahova teren, imobil și anexă

Vând teren, construcție cu locuințe compus din 2 dormitoare, bucătărie cameră de zi, 2 băi, hol, beci (153 mp) și anexă (41 mp). Imobilul are o suprafață de 153 mp (construită la sol 137 mp și beci 16 mp), anexa are o suprafață de 41 mp (construită la sol). Terenul are o suprafață totală de 3677 ...

784 EUR/m2 | 153 m2

Magureni, Prahova

PROPRIETAR vand schimb garsoniera Nerva Traian Carlova bloc reabilitat
10
8

ATENTIE!!! NU MAI COLABOREZ CU AGENTIILE IMOBILIARE. NU SUNATI SUB NICIO FORMA !!! Sunt PERSOANA CU MARI PROBLEME DE SANATATE, MA DERANJATI ENORM !!! PROPRIETAR, vand garsoniera in Nerva Traian, pe Vasile Carlova nr 6, la parter, fara balcon, in cel mai frumos bloc reabilitat de garsoniere,A7 . Este ...

2162 EUR/m2 | 37 m2

Nerva+Traian, Sector 3, Bucuresti

Oază de Liniște cu Potențial Masiv la Doar 20 km de Focșani!
9
3

Vino să descoperi această casă situată într-o zonă liniștită, la doar 20 km de Focșani, aproape de strada principală, market-uri și farmaciile din comună. Detalii Proprietate și Teren: Teren total: 3.000 m Dimensiuni: Deschidere de 60 metri și lungime de 50 metri. Utilități la poartă: Rețea de canalizare ...

207 EUR/m2 | 217 m2

Vulturu, Vrancea

Teren 2000 mp in Maxenu - 11 km de Buzău
4
1

Teren 2000 mp in Maxenu - 11 km de Buzău

Vând teren intravilan în satul Maxenu, com. Țintești Aproape de Buzău - 11 km Pomi: pruni, salcâmi Utilități: curent electric, gaze, apă, canal 2000 mp

2,000 m2

Maxenu, Buzau

Vand teren comuna Snagov - 7300mp/ 38 Eur/mp 4

Vand teren comuna Snagov - 7300mp/ 38 Eur/mp

Vand teren cu deschidere la DN1 - in comuna Snagov, dupa iesirea din Saftica, pe partea stanga a sensului de mers spre Ploiesti-Brasov cu suprafata de 7300mp, avand 90,20m latime (deschidere directa la DN 1) cu 80m lungime. Teren pentru constructii intravilan. Se preteaza ideal pentru constructia unei ...

Snagov, Ilfov

teren de vanzare
1

teren de vanzare

teren de vânzare Județul Galați com. Tulucesti str Cireșului cu suprafața de 1077m2 având deschidea de 20,35 cu toate utilitățile la poartă. Preț 38 mp.Nr de telefon

1,077 m2

Tulucesti, Galati

Teren autostrada A1 București-Pitești, km 90
2
5

Teren autostrada A1 București-Pitești, km 90

Vând teren, 15.000 mp lângă autostrada București-Pitești, km 90. Pretabil hale, depozite

Ratesti, Arges

Casă de vanzare in Lețcani Iași
6

Casă de vanzare in Lețcani Iași

P.F.vind casa letcani spf.parter 120mp mansarda,inaltata 120mp intrare de pe DN 85 relatii detalii

833 EUR/m2 | 240 m2

Iasi, Iasi

casa de vanzare
10
29

casa de vanzare

Casa de vanzare an comuna corbu juderul constante cu o suprafata de 500mp .Casa este situata antro zona an plina dezvoltare turistica,casa e dotata cu 3 dormitoare ,sufragerie,bucatarie ,baie ,si anca o casa cu un hol si un dormitor,apa cuarenta ,canalizaré,si curent, pentru mai multe detali ma puteti ...

577 EUR/m2 | 130 m2

Corbu, Constanta

casa de vanzare
6
22

casa de vanzare

Casa e situata la 3Km de plaja corbu,detiene retea eléctrica ,apa curenta si canalizare.O suprafata de teren de 600mp .Pentru cei interesati locul este situat antr o zona de plina dezvoltare turística.Locul detiene doua esiri una spre mare si cea de a doua spre strada principala .Deschidere de18 metri ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Corbu, Constanta

Terenuri intravilane
5
5

Terenuri intravilane

Vînd loturi de terenuri intravilane în comuna corbu cu o supra fata de 300mp ,400 mp cu o deschidere stradala de 17 metri liniari,cadastru si intabulare ,canalizaré si apa pentru mai multe detali ma puteti contacta prin telefon s au mesaz...

300 m2

Corbu, Constanta

Apartament 3 camere,Hunedoara
8

Apartament 3 camere,Hunedoara

Apartament 3 camere, Hunedoara. Detalii: - zona Micro 5, strada Independenței - 3 camere, o baie, bucătărie, balcon - termopan, parchet, gresie și faianță - centrala termică proprie

1275 EUR/m2 | 51 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren
24
1

Vând teren

Vând 5500 mp teren Rusi Ciutea la 3 km de oras, zona în plină dezvoltare, cu o lungime de 120m, 45 m latime, pentru suprafețe mai mici exista posibilitatea parcelarii pe o lungime de 36 m, cu deschidere la dorința clientului, terenul se afla la o distanta de 100 m de strada principala, cu drum de acces ...

5,500 m2

Rusi-Ciutea, Bacau

Casă de vânzare
5
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare 2camere, cartier Rahova, toate utilitățile

1979 EUR/m2 | 48 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren arabil sat Poroinița, MH 16

Teren arabil sat Poroinița, MH

Vând parcele de teren arabil în sat Poroinița, comuna Rogova, jud. Mehedinți, total cca 1,44 ha, cea mai mare parcelă fiind de 1 ha.

Poroinita, Mehedinti

vand teren intravilan Păltinei
5
6

vand teren intravilan Păltinei

Vand teren intravilan cătun Paltinei. Nr 352 B. Somesu Rece.Comuna Gilau. 1600 mp. Apa, si curent pe proprietate. Terasat, studiu hidrogeologic.... O priveliste mirifica. Mai multe detalii la telefon

1,600 m2

Somesu Rece, Cluj

Apartament cu 3 camere caută familie fericită
10
4

Apartament cu 3 camere caută familie fericită

Persoană fizică vând un apartament cu 3 camere decomandat, gata să-ți spună Bine ai venit acasă! din prima zi. Ce primești? 70 mp utili, perfect împărțiți în: - sufragerie primitoare - bucătărie practică - 2 dormitoare liniștite - 2 băi (una cu cadă și geam, pentru iubitorii de spumă și lumină naturală) Renovat ...

1279 EUR/m2 | 70 m2

Campia Turzii, Cluj

Teren zona Vadurele.

Teren zona Vadurele.

Vand teren intravilan, 1645 mp. Terenul este de forma unui dreptunghi cu latuta mica de 14 metri. Accesul se face pe un drum de servitute, cu posibilitate si de la drumul principal, in anumite conditii.

Vaduri, Neamt

Ap 2 cam sd Pod Ros
5
4

Ap 2 cam sd Pod Ros

Contact telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I Vă propun spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat parter cu balcon, centrală proprie, zona Pod Ros Cantemir. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I

1408 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Terén Intravilant

Terén Intravilant

De vanzare terén Intravilant de 1827 MP . Loc GHEGHIE Jud. Bihor. Se afla pe langa DN 1 CU Deschidere de 80-100m. Pret. 25 MP. Tél. Zéró,sapte,cinci,cinci.patru,unu,cinci,zéró,unu,zero Sau Gabi.

1,827 m2

Gheghie, Bihor

Garsoniera Dreptatii
10
1

Garsoniera Dreptatii

Foarte aproape de statia de metrou Gorjului. Garsoniera este situata intre Piata Veteranilor si Piata Gorjului. Statiile STB foarte aproape.

2344 EUR/m2 | 32 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Casa in Ocna Mures - 4 camere  1 bucatarie 2 bai pod  subsol  garaj si alte dependinte

Casa in Ocna Mures - 4 camere 1 bucatarie 2 bai pod subsol garaj si alte dependinte

Casa in Ocna Mures - 135.5 mp , in imediata apropiere a Bailor Sarate , Strada Colonia Dumbrava . Compusa din : 4 camere , 2 bai , 1 bucatarie , pod , subsol , garaj si alte dependinte . Pret 105 .000 euro negociabil .Tel :

Ocna Mures, Alba

Teren Intravilan in Cart.Viitorului
1

Teren Intravilan in Cart.Viitorului

Ofer spre vânzare două parcele de teren intravilan în Cartierul Viitorului din Mun.Campia-Turzii,în suprafață de 570 mp cu front stradal de 20 ml fiecare,utilități și împrejmuire cu gard de beton ! Poziții unice datorită frontului stradal generos și al documentației PUZ existente ! Se pot construit conform ...

570 m2

Campia Turzii, Cluj

Vând teren Ciolpani Ilfov
4

Vând teren Ciolpani Ilfov

Vând teren in Ciolpani Ilfov, Str Drumul Piscului. Lot 7800 mp, deschidere drum principal 32 ml, drum de servitute 12 ml. Utilitati la drum: statie autobuz transport in comun, curent, internet, gaze și canalizare. Alte detalii la cerere.

Ciolpani, Ilfov

Teren Lazu, Constanta
3

Teren Lazu, Constanta

Vand teren 1900 mp, in Lazu strada Avram Iancu nr 3, cu 32 ml deschidere, utilitatile la poarta.

1,899 m2

Lazu, Constanta

Vind casa - comuna bogați sat bîrloi
10
92

Vind casa - comuna bogați sat bîrloi

Casă de vânzare în comuna Bogați sat Bîrloi Județul Argeș prețul este în euro 25000 pentru detali sunat la numărul

36 EUR/m2 | 700 m2

Bogati, Arges

Vând apartament în Florești
10

Vând apartament în Florești

Vând apartament mobilat, utilat cu 3 camere zona Florilor cu o suprafață de 68 m pătrați, poziționat la parter înalt cu beci, și două parcări exterioare cu CF! Se vinde doar cu o singură parcare dar se poate achiziționa și cea de-a doua dacă se dorește!Dispune de 2 camere separate una cu balcon,baie ...

1882 EUR/m2 | 68 m2

Floresti, Cluj

Vand Garsoniera 7

Vand Garsoniera

Vand Garsoniera Zona Farfuria in Spate la Agneza. Str.Sperantei BL N31. Sc B Et 4 Ap. 84 Negociabil.

1136 EUR/m2 | 22 m2

Farfuria, Calarasi, Calarasi

 SPATIU Comercial -Cladire P+2 INVESTIȚIE LA CHEIE în DEVA, de la 215.000 Euro
10

INVESTIȚIE LA CHEIE în DEVA CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 de la 215.000 EURO BUSINESS ACTIV- Regim hotelier (NOTA 10 10 pe Booking)si SALĂ de FITNESS VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară ...

1886 EUR/m2 | 114 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan Petrovaselo, Recas
8
4

teren intravilan Petrovaselo, Recas

vând teren (gradina) intravilan 1400m front stradal 18m in loc. Petrovaselo, Recaș. Apa ,curent, strada asfaltată aproape de centrul satului. preț 22000 euro negociabil

Petrovaselo, Timis

vand teren Paleu intravilan 3155 mp - 49 euro mp
10

vand teren Paleu intravilan 3155 mp - 49 euro mp

Vand teren in intravilanul localitatii Paleu, suprafata este de 3155 mp, panorama deosebita. PUZ in curs de intocmire, nomenclator stradal, utilitati in apropiere. Pretul este negociabil. Dimensiuni teren 80 ML lungime si 38 ml adancime

3,100 m2

Paleu, Bihor

Vand teren intravilan in Orsova
3

Vand teren intravilan in Orsova

Vând teren intravilan în Orșova,str Gratca nr 1,la doar 3 km de centrul orașului.Terenul are toate utilitățile mai puțin gaz,nu este gaz in Orsova,pe teren este o căbănuță rustica de 40 mp.Terenul are o suprafață de aproximativ 10000 mp și nu se vinde pe parcele doar tot odată

10,500 m2

Orsova, Mehedinti

Teren intravilan in Jebel,900 mp cu proiect si fundatie
10
21

Teren intravilan in Jebel,900 mp cu proiect si fundatie

Vand teren intravilan in Loc.Jebel,Jud.Timis,900 mp cu fundatie de 110 mp si proiect casa cu mansarda... Vreau sa precizez ca il dau doar pentru ca locuiesc in alta zona,deci nu insistati cu preturi exagerat de mici ca nu il dau la bani de nimic...stiu valoarea terenului si pretul cerut e chiar un pret ...

900 m2

Jebel, Timis

Vand cladire conerciala