Imobiliare

Promovat
MAMAIA- Apartament premium la malul marii piscina restaurant
10
1

vand apartament situat in mamaia nord se vinde mobilat utilat complet totul este nou!! utilitati :apa.gaze (centrala proprie),lumina 3 balcoane apartamentul este spatios, si extrem de bine luminat natural ,avand multe geamuri locuri de relaxare avand 3 terase generoase, vis a vis de plaja circa 300 ...

2017 EUR/m2 | 89 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Casă cu două locuințe, teren 309 mp, aproape de centru   Cartier Aluniș
20
1

Casă cu două locuințe, teren 309 mp, aproape de centru Cartier Aluniș

Casă de vânzare Cartier Aluniș, Drobeta Turnu Severin Proprietate complet amenajată, cu două locuințe și anexă, la 800 m de centru Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii. Vând proprietate situată pe strada Vasile Alecsandri, între străzile Bahna și Semenic, în ...

1393 EUR/m2 | 186 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Vand Casa  PLATOUL Cornesti- str. CORNESTI- teren 1150 mp
10
3

Vand Casa PLATOUL Cornesti- str. CORNESTI- teren 1150 mp

Vând casă 2 camere strada Cornești (direct de la proprietar) Vând casă cu 2 camere, situată pe strada Cornești, într-o zonă liniștită, cu priveliște frumoasă asupra orașului. Teren: 1150 mp aproape drept. Casa: 2 camere Utilități: apă, canalizare, curent, gaz toate racordate Acte: CF nou, intabulată Proprietatea ...

3467 EUR/m2 | 75 m2

Platou, Targu Mures, Mures

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DE VÂNZARE: Casă individuală eficientă energetic, 4 camere   Bragadiru, înainte de Centură
5
1

DE VÂNZARE: Casă individuală eficientă energetic, 4 camere Bragadiru, înainte de Centură

DE VÂNZARE: Casă individuală eficientă energetic, 4 camere Bragadiru, înainte de Centură Vă propunem spre vânzare o casă individuală spațioasă și excelent compartimentată, situată într-o zonă liniștită, exclusiv de case, în Bragadiru, județul Ilfov. Proprietatea se află pe Strada Gloriei, o poziție ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Vand apartament 2 camere
8
3

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, strada Tineretului, semidecomandat, etaj 2. Apartamentul se vinde exact ca in poze mobilat si utilat. Balconul este recent renovat. Pretul este de 49000 euro negociabil, se accepta credit ipotecar

1167 EUR/m2 | 42 m2

Giurgiu, Giurgiu

Apartament 3 camere de vânzare - Cartier 9 mai, Str. padina
1
2

Apartament 3 camere de vânzare - Cartier 9 mai, Str. padina

Vând apartament cu 3 camere, situat la parter, cu o suprafață de 66 mp. Locuința dispune de balcon, beci și ieșire directă în grădină ideal pentru familii sau pentru cei care își doresc un spațiu verde aproape de casă. Apartamentul este fără îmbunătățiri, oferind posibilitatea amenajării după propriul ...

1212 EUR/m2 | 66 m2

Ploiesti, Prahova

Mamaia Nord - fara tva sau comision
8
4

Mamaia Nord - fara tva sau comision

FARA COMISION, FARA TVA, BLOC NOU, Direct proprietar 2 camere cu terasa in proprietate-50M2 (terenul) spre vanzare. Blocul este terminal in 2024 actele sunt la zi. Nu se plateste comision (deja inclus in pret) Apartamentul gata de mutat- lipseste numai mobila (centrala termica ARISTON, calorifere si ...

1933 EUR/m2 | 45 m2

Mamaia%25252bSat, Constanta, Constanta

Teren pentru cabană.
2
4

Teren pentru cabană.

Vând două bucăți de teren (1500 și 1600 mp ) în zona localității Criș. Optim pentru cabană sau activități agricole. Preț total de 15000 lei ( negociabil ). Telefon de contact:

Sighisoara, Mures

Teren agricol de vînzare
7
8

Teren agricol de vînzare

Vând 2,28 ha teren arabil amplasat în apropiere de râul Târnava Mare, zona pasaj Daneș. Propice pentru parc fotovoltaic, sau solarii, sau eleșteu. Prețul este de 1,8 euro mp. Cadastru și acte la zi. Exclus publicitate prin agenții imobiliare.

Sighisoara, Mures

Teren de vânzare
2
5

Teren de vânzare

Vând 4000 mp fâneață, amplasată lângă pădure. Acces din drumul comunal 57 (către Stejăreni). Front la drum de 90 metri. Distanța de la ramificația DN14 - Stejăreni este de aproximativ 900 metri. Cadastru și acte la zi. Exclus publicitate prin agenții imobiliare.

Sighisoara, Mures

Vând casă bătrânească,Ploieşti,zona Democrației 5

Vând casă bătrânească,Ploieşti,zona Democrației

Vând casă bătrânească,Ploiești,zona Democrației(1A) 137 metri pătrați Telefon de contact:zero,şapte,doi,cinci,unu,şase,patru,opt,șapte cinci

137 m2

Democratiei, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere tip T Velența Oradea
8
1

Apartament 2 camere tip T Velența Oradea

Apartament cu 2 camere, Tip T, zona Velenta, strada Razboieni, Oradea. Apartamentul este compus din: 1 hol + 1 bucatarie + 1 baie (cu geam) + 1 living (camera de zi) + 1 dormitor cu balcon. Este situat la etajul 1 intr-un bloc cu 4 etaje si dispune de geamuri termopan la toate camerele. Situat intr-o ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Vand teren intravilan Caslita
6

Vand teren intravilan Caslita

Vând teren intravilan cu suprafața de 466 m , situat în Câșlița, Tulcea, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Avantaje: Vedere superbă spre lacul Câsla Utilități pe teren: apă și curent Acces excelent: aproape de drumul național Casă în construcție lângă teren zonă cu vecini. Deschidere de ...

470 m2

Tulcea, Tulcea

casa ciutura dolj

casa ciutura dolj

casa în satul Ciutura, Dolj 3 camere, din paianta, 1289 mp

16 EUR/m2 | 1,289 m2

Varvoru de Jos, Dolj

De vânzare ( rate 65%) avans
6
2

De vânzare ( rate 65%) avans

Vând casa în comuna varasti județul Giurgiu 20km de București proprietar pentru mai multe informații sunați casa Nefinalizata

431 EUR/m2 | 160 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

inchiriez teren 758 mp la DN3
2

inchiriez teren 758 mp la DN3

Proprietar inchiriez teren 753 mp, deschidere 14 metri liniari. Terenul se afla fix la intrarea in islaz (branesti), dupa makita. ideal investitie. terenul are amplasat un garaj prefabricat care poate fi folosit ca birou sau depozit si este imprejmuit cu gard metalic(2 porti-pietonala si auto> permite ...

753 m2

Islaz, Ilfov

Teren intravilan
3
1

Teren intravilan

Vand 1600 mp teren intravilan in Com Bod Sat. Toate utilitatile [curent,gaz,apa,canalizare,cablu tv]sunt la 100-150 ml de parcela. Pret este pe mp negociabil Cer si ofer seriozitate

1,600 m2

Bod, Brasov

Vanzare casa-sat Santioana, comuna Taga
10
5

Vanzare casa-sat Santioana, comuna Taga

Vindem casa in localitatea Santioana, comuna Taga, judetul Cluj cu suprafata construita de 116 de metri patrati formata din 2 camere, hol, bucatarie, baie, sura, poiata grajd, pivnita, racordata la reteaua de apa potabila + fosa septica. Proprietatea se vinde impreuna cu terenul intravilan in suprafata ...

388 EUR/m2 | 116 m2

Santioana, Cluj

Casa de Vanzare
5
8

Casa de Vanzare

Vand casa in Comuna Crangu Judetul teleorman,teren aproximativ 1600 mp Casa cu 2 camere hol bucatarie Apa curenta ,curent electric am tóate actele necesare carte funcciara act de vanzare ,Drum asfaltat imobilul este situat in mijoocul comunei avem parc loc de joaca pentru copii dispensar scoala magazín,bar ...

150 EUR/m2 | 80 m2

Crangu, Teleorman

Garsonieră de vânzare mobilată.
5
4

Garsonieră de vânzare mobilată.

De vanzare garsoniera mobilată și utilată,zona expo transilvania,suprafața totală 28m2,este compusa din,cameră,hol,baie,bucătărie și balcon,este situata la parter.

3036 EUR/m2 | 28 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere
8
3

Apartament 2 camere

Proprietar vand apartament cu 2 camere zona Iruc ,decomandat.Apartamentul dispune de imbunatatiri, se vinde mobilat si utilat.Are toate actele la zi in vederea vanzarii.Pentru mai multe informatii sunati la +patru nouă unu sapte opt unu opt sase sapte cinci opt doi

1406 EUR/m2 | 54 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand teren pt cabana in sat Pietroasa, com. Moldovenesti Cluj 18

Vand teren pt cabana in sat Pietroasa, com. Moldovenesti Cluj

Vand teren pt cabana 29000m patrati in sat Pietroasa, com. Moldovenesti, jud. Cluj, la 25 km de Turda, la intrare in sat pe partea dreapta a 4 locatie, front la strada 96m, utilitati la strada, drum asfaltat, acte in regula. Terenul nu se parceleaza.Pret 5 euro/m patrat negociabil.

Turda, Cluj

Apartament 2D + teren+anexe intabulate
5

Apartament 2D + teren+anexe intabulate

Apartament de 48 m2 decomandat compus din 2 camere, baie bucatarie si balcon inchis, etajul1 acoperit cu tabla vopsita de 4, pod pt depozitare, izolat termic cu polistiren de 10 , fațada vopsita cu decorativa, geamuri Barier, usi interioare din lemn, usa intrare metalica Prestige, instalație electrica ...

792 EUR/m2 | 48 m2

Plopana, Bacau

Proprietate inedita la Solesti: Crama istorica si 7000 mp de teren
5

La cativa kilometri de orasul Vaslui, in com. Solesti, se vinde o proprietate inedita potrivita atat pentru locuit cat si pentru dezvoltarea unei afaceri. Cu o suprafata generoasa de 7.000 mp, acest domeniu imprejmuit ofera un echilibru perfect intre confortul unei locuinte solide și dezvoltarea unei ...

7,000 m2

Solesti, Vaslui

Teren intravilan si extravilan
2

Teren intravilan si extravilan

Proprietar, vand teren 7833 mp format din 1076 mp intravilan si 6757 extravilan, in Albești Paleologu.

Albesti-Paleologu, Prahova

Casă de vânzare,localitatea Criciova, județul Timiș,
5
3

Casă de vânzare,localitatea Criciova, județul Timiș,

Casă de vânzare,localitatea Criciova, județul Timiș, poziționată central,stada paralelă cu principala,în spatele Primăriei ,1500 mp.Casa are 3 camere,baie,bucătărie, spais,bucătărie vară, anexe.Preț 55.OOO euro negociabil.Front stradal foarte mare.,Nr de telefon:

367 EUR/m2 | 150 m2

Criciova, Timis

Casa individuala pe colt Periam zona centrala
10
2

Casa individuala pe colt Periam zona centrala

Casa veche de caramida cu 3 camere inalte, bucatarie, hol, camara, beci, pod inalt si spatios, cu utilitati la la poarta, incalzire cu teracote pe lemne noi, situata in zona centrala, pe colt. Suprafata locuibila 100mp, Teren 600mp. Sunati pentru vizionare.

450 EUR/m2 | 100 m2

Periam, Timis

Gospodărie 5

Gospodărie

Vând gospodărie (casă, grajd, magazii, beci, teren 880 mp din care construiți aproximativ 440)

18 EUR/m2 | 880 m2

Agas, Bacau

Casă de vânzare,localitatea Criciova,Județul Timiș
5
4

Casă de vânzare,localitatea Criciova,Județul Timiș

Casă de vânzare,localitatea Criciova, județul Timiș, poziționată central,stada paralelă cu principala,în spatele Primăriei ,1500 mp.Casa are 3 camere,baie,bucătărie, spais,bucătărie vară, anexe.Preț 55.OOO euro negociabil.Front stradal foarte mare.

367 EUR/m2 | 150 m2

Criciova, Timis

Vând apartament cu 2 camere
3

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, zona Cantemir, Aleea Decebal Preț: 100.000

2041 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Teren + casa Dorna Candrenilor
3
10

Teren + casa Dorna Candrenilor

Casa + Teren in Dorna Candrenilor, str.Secu. Casa batraneasca + anexe, curent +apa. Teren de 2,2HA. Toate actele in regula. pret 4 euro mp Casa este din lemn, nu parcelez, pret negociabil

4 EUR/m2 | 22,000 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

Casa de vânzare
4

Casa de vânzare

Vând casă în localitatea Luna, jud Cluj.Imobilul este compus din 3 camere, bucătărie, hol, cămară, baie, terasă și pivniță. Suprafața totală a terenului este de 658 mp, din care suprafața construită este de 123 mp (100 mp casa și 23 mp anexe).Preț 90.000 euro. Telefon .

732 EUR/m2 | 123 m2

Luna, Cluj

Vând ap.4 in Adjud ,BN. cam.2 bai 2 balcoane 2 ,3 3 cu acoperiș ,pod închis și boxa subsol..
9

3 dormitoare ,sufragerie ,bucătărie și 2 bai ,2 balcoane .Centrala prin condensare ,ușa metalică ,uși interior parchet ,gresie faianță .Suprafață 75 mp..E un ap.luminos și călduros iarna iar vara e răcoros cat de cat.Fata ap. e spre oraș spre sud vest.Pretul este in EURO și nu în LEI .

867 EUR/m2 | 75 m2

Adjud, Vrancea

Vând Garsonieră
4
2

Vând Garsonieră

Vând garsonieră confort 3 Hipodrom , Aleea Trandafirilor nr1 . bloc 104 scara 1 etaj 3

1192 EUR/m2 | 13 m2

Braila, Braila

Apartament 4 camere
5
1

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere initial,transformat in 3 camere,cu living marit,suprafata construită 102 mp,utila 84 mp,etaj 8 8,vis-a-vis de Oficiul de cadastru,5 min de Piata 1 Mai,10 min de centru,10 min de Mall,view exceptional,pe o parte catre centru,pe cealalta catre Mall si noul stadion,2 balcoane,baie+wc ...

1417 EUR/m2 | 84 m2

Central, Targoviste, Dambovita

Teren Cisnădie 11500mp  în vecinătatea Secret Garden,The Home of Backyard, Aerodromului Magura
7

Teren Cisnădie 11500mp în vecinătatea Secret Garden,The Home of Backyard, Aerodromului Magura

Teren Cisnadie, locație deosebită. Proprietatea este situată într-o zonă foarte linistita ofera o panoramă superba asupra muntilor Fagaras, Lotru, Cindrel. Parcela se afla în imediata vecinatate a Secret Garden, The Home of Backyard și a Aerodromului Magura, 600 m de Padurea Sopa, 800 m de DJ106 D, 950m ...

11,500 m2

Aerodromul+Magura, Cisnadie, Sibiu

casa de vanzare, 5 camere, iesire la Bratul Borcea
6
1

casa de vanzare, 5 camere, iesire la Bratul Borcea

Proprietar, vând casă solidă din cărămidă (an 1964), situată ultracentral în comuna Bordușani, județul Ialomița. Proprietatea beneficiază de un avantaj unic: ieșire directă la Brațul Borcea, fiind ideală pentru locuit sau vacanță. Detalii Proprietate: Construcție: Cărămidă, 5 camere (3 dormitoare), ...

458 EUR/m2 | 131 m2

Slobozia, Ialomita

Casa 3 camere Centru GIURGIU. Curte=207mp. 2 Garaje. MAGAZIE, PIVNITA
9
24

Casa 3 camere + bucatarie + hol + pivnita + 2 garaje cu acces direct din strada Toate utilitatile (gaz, curent, apa, canalizare). Suprafata totala = 207mp. Suprafata casa = 101 mp. Reconstruita total in anul 1979. Renovata complet in anul 2017. Centrala gaze. Localizare: la 3 minute distanta de centrul ...

362 EUR/m2 | 207 m2

Bâlciului, Giurgiu, Giurgiu

Apartament 2 camere Exercitiu 52mp mp renovat complet
5
7

Apartament 2 camere Exercitiu 52mp mp renovat complet

Proprietar vând apartament 2 camere Exercitiu 52 mp utili renovat complet piata Traian Judecătoria Pitești Parchet strada Turda bl Petrol 1 sc A etaj 4 ,parchet uși gresie faianță balcon totul nou ,centrala noua prin condensare ,actele la zi proprietar

1498 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

Teren Bascov Dealul Glambocului
10
13

Teren Bascov Dealul Glambocului

Proprietar vând parcele de teren ,400 Mp ,700mp și 900 Mp cu utilități trase pe teren apa-canal ,cablu electric trifazat,gaze la limita proprietăți stâlp electric pe proprietate,strada asfaltata ,zona de case și priveliște deosebita

55 EUR/m2 | 400 m2

Pitesti, Arges

Apartament in casa in centrul istoric Brasov.
3
5

Apartament in casa in centrul istoric Brasov.

Apartament la parter in casa la Poarta Schei, strada principala. Suprafata locuibila 110 MP, ziduri groase de caramida 90 cm. Camere inalte 3,5 M, geamuri mari 2m, pivnita 27 MP, pod 60 MP. Parchet de stejar adevarat, 3 camere, bucatarie, baie, WC separate mari Structura inelara cu 2 intrari. Curte ...

1800 EUR/m2 | 110 m2

Brasov, Brasov

Apartament 2 camere 51000euro
7
2

Apartament 2 camere 51000euro

Apartament 2 camere Spațiu, Confort și Potențial! Descoperă locul perfect pentru noul tău capitol de viață! Acest apartament decomandat cu 2 camere, 54 mp utili, balcon și mansardă închisă este o alegere inteligentă pentru cei care caută confort, eficiență și oportunități de extindere. Localizare ...

981 EUR/m2 | 52 m2

Botosani, Botosani

Teren Popești Leordeni
1

Teren Popești Leordeni

Privat vinde teren extravilan (se poate trece în intravilan ) de 19000 metri pătrați între șoseaua de centură și sos Berceni, stația de metrou Tudor Arghezi, PRIVAT, acte la zi, preț 110 mp. 44.20m deschidere, 221,25m lungime. Mai multe detalii la tel

19,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Schimb ap. 2 cam cu ap. 3 cam.

Schimb ap. 2 cam cu ap. 3 cam.

Schimb apartament 2 camere semidecomandat, etaj 3 , plus diferența negociabila în funcție de oferta, cu apartament 3 camere , decomandat,parter etaj 1 bloc cu lift casa 3 camere.

196 EUR/m2 | 50 m2

Ploiesti, Prahova

Vand apartament cu 3 camere decomandat
9
1

Vand apartament cu 3 camere decomandat

Vand apartament cu 3 camere ,decomandat ,partial mobilat ,et 1 ,str gradinitei,bl siret,2 bai,2 balcoane foarte aproape de gradinita ,scoala,piata deal.

1130 EUR/m2 | 77 m2

Pascani, Iasi

Casă de Vânzare
10

Casă de Vânzare

Casă modernă acoperiș terasă circulabilă - 3 dormitoare - două băi - dresing - living cu bucătărie open space ( posibilitate de bucătărie închisă) - cameră tehnica - terasă generoasă Casa se vinde in stadiul de finisat la exterior ce înseamnă: Exterior tencuit Izolație polistiren expandat de 15 ...

1336 EUR/m2 | 116 m2

Cihei, Bihor

Teren intravilan Vărsătură
2
2

Teren intravilan Vărsătură

Teren intravilan vărsătură 1000 m deschidere 14 m , autorizație pentru împrejmuire și hala- garaj 10m 5 m . utilități ,apa (aprobată ) curent,gaze,canalizare în vecinătate. variante.

1,000 m2

Varsatura, Braila

Vand sau schimb Casa de vacanta , este cu actele la zi
1
5

Vand sau schimb Casa de vacanta , este cu actele la zi

Casa este situata pe str.Valea Rosie nr.223,are tot si de toate...curent,apa,gaz este izolata...pentru alte inf.va rog sa ma sunati...

625 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare Strejnicu
5
7

Casa de vanzare Strejnicu

Casă la cheie, complet mobilată și utilată curte spațioasă, aproape de Ploiești, sat Strejnicu . Suprafata totala 570mpp ! Anul constructiei 1982 . Direct proprietar , vă prezint o casa bine construită pe fundație din beton hidroizolată și termoizolată, cu structură din cadre de beton și BCA, compartimentare ...

1100 EUR/m2 | 120 m2

Ploiesti, Prahova

Casa str. Democratiei, nr. 95
1
2

Casa str. Democratiei, nr. 95

Suprafata construita 185 mp, suprafata teren 306 mp. Casa se compune din 5 camere, baie, bucatarie, beci interior, 2 garaje (unul interior cu canal de vizitare; altul exterior). In curte foisor si panou solar cu apa calda vara. Cu mici amenajari pot locui 2 familii, avand toate utilitatiile inclusiv ...

973 EUR/m2 | 185 m2

23 August, Buzau, Buzau

Vind teren
1
5

Vind teren

În Copalnic Manastur, 48 ari peste drum de peco

Copalnic-Manastur, Maramures

Casa la țară   cu teren. 23

Casa la țară cu teren.

Vind casa batrinesca la țară în jud Neamț cu utilități

9 EUR/m2 | 1,600 m2

Targu Neamt, Neamt

Vând casă în Gherla + teren
6
2

Vând casă în Gherla + teren

Vând casă cu 2 camere, baie, hol, bucătărie de vară Recent renovat Centrala noua Usi si geamuri de termopan Izolat Casa are aproximativ 70mp cu o curte de 250mp Casa se afla pe str Calarasi intr-o zona linistita aproape de padure Preț casă: 95.000 Euro Vând teren intravilan de 1058 mp pe str Călărași Terenul ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Gherla, Cluj

Salvează căutarea