vând casă în baia sprie 140.000
casă cu 3nivele parter etajul 1+etajul2 240m pe gaz
112 EUR/m2 | 240 m2
Baia Sprie, Maramures
azi 21:10
Anunțuri promovate – Vezi toate
casă cu 3nivele parter etajul 1+etajul2 240m pe gaz
112 EUR/m2 | 240 m2
Baia Sprie, Maramures
azi 21:10
Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...
2344 EUR/m2 | 32 m2
Giroc, Timis
3 mai
Casă + teren de vânzare situate in Localitatea Ștefăneștii De Sus , Strada Mimozelor nr.10. Proprietate compusă din teren 429 mp din care locuință P+E 69 mp construiți (etaj constructie incompleta) și anexă de 21 mp. Casa dispune de curent electric, încălzire pe gaz, apă.
1159 EUR/m2 | 69 m2
Stefanestii de Sus, Ilfov
29 aprilie
De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Giroc, Timis
azi 15:09
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
casa corabia central, 7 camere, apa, canalizare si gaze
315 EUR/m2 | 127 m2
Central, Corabia, Olt
azi 11:02
Vand teren 3960m ,din care 1718m intravilan in com Cocu sat Crucisoara. Terenul are drum de acces pe toată lungimea lui cât și iesire la drumul principal.(posibilitatea de a fi parcelat). Toate utilitățile existente in zona la limita proprietății.
3,960 m2
Crucisoara, Arges
azi 11:02
Terenul dat spre vanzare este situat situat la 25 km de Bucuresti. Se afla in aria Comunei Belciugatele, mai exact in satul Cîndeasca, aproape de Baltile Belgiucatele Nr 0 si 1, fiind situat la 20m de Balta 0. Proprietatea cu teren in suprafata de 27.500 mp are o deschidere generoasa de 50m. Puteți ...
Belciugatele, Calarasi
azi 11:02
casă de vînzare viișoara judetul Cluj mai multe detalii la telefon trei camere living hol bucătărie cămară doua băi cabana dedesubt pivniță afumătoare două magazii pentru scule și ceriale cotret de porci de găini actele în regulă proprietar toate utilitățile necesare încălzire cu centrala gaz izolată ...
500 EUR/m2 | 200 m2
Viisoara, Cluj
azi 11:02
De vanzare teren intravilan și agricol cu certificat de urbanism are acces la soseua asfaltata DN 19 in localitatea Valea lui Mihai . Terenul intravilan și agricol are front stradal de 60 m si adancime 190 m in suprafata de 11600 m2 si se afla la 1km de iesirea din localitatea Valea lui Mihai spre ...
11,600 m2
Valea lui Mihai, Bihor
azi 11:02
TEREN INTRAVILAN NEIMPREJMUIT, LIBER DE CONSTRUCTII Vând teren de casa în satul Uzunu comuna Calugareni la 30 km de București. Se afla în apropierea șoselei principala ,în apropierea bisericii iar la o distanta mica se afla supermarket,scoala și gradinita. Dispune de un teren total de 1615 neiprejmuit ...
1,615 m2
Uzunu, Giurgiu
azi 11:02
APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...
1357 EUR/m2 | 42 m2
Bejan, Deva, Hunedoara
azi 11:02
Vând cavou 2 locuri construcție noua în cimitirul Sf ȘTEFAN (Pădurea Crihala)Drobeta-Turnu Severin 17500lei mai multe detalii la nr de telefon .Se vinde cavoul din dreata(la margine)Cavoul are puț și se află lîngă aleea principală.
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
azi 11:02
Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...
2491 EUR/m2 | 55 m2
Militari, Sector 6, Bucuresti
azi 11:02
Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala
2273 EUR/m2 | 55 m2
Militari, Sector 6, Bucuresti
azi 11:01
Teren intravilan 4100 mp cu o locatie foarte avantajoasa la Sos. Tamasi care face accesul din Bufrea spre Corbeanca In imediata apropiere gasim Liceul Barbu Stirbey , Gara Buftea este la cateva minute iar drumul national DN1 , cu acces catre Bucuresti si Targoviste este la circa 2 km de locatie. Terenul ...
Buftea, Ilfov
azi 11:01
Vand teren intravilan, localitatea Orasti Frumusani, judetul Calarasi (aproximativ 4km de Popesti Leordeni si centura Bucurestiului) - PUZ aprobat, cadastru si intabulare. Terenul are o suprafata totala de 655,5 mp deschidere de 15 mp la DJ (573 mp lotul 3, lot de sine statator, si 82,5 mp 10% ...
Postavari, Calarasi
azi 11:01
Vand casa din caramida in orasul Galati - 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol si 1 baie cu geam - Situata in zona centrala ( langa biserica din piata mare) cu vecini linistiti - Intrare separata - Proprietate teren constructie 61 mp ( suprafata utila 42,4 mp ) , plus o magazie pentru depozitare de 14 mp ( ...
902 EUR/m2 | 61 m2
Galati, Galati
azi 11:01
se vinde complet mobilat si utilat, 90 mp mai multe detalii in privat
1222 EUR/m2 | 90 m2
1 Decembrie, Ilfov
azi 11:01
Vând apartament de 2 camere decomandat, situat în Micro 19, într-o zonă liniștită și bine poziționată, aproape de mijloace de transport, magazine (Kaufland, Lidl, Altex etc), școli, spital etc.Locuința a fost ingrijita, dar acum este pregătită pentru un nou proprietar. Se vinde mobilata, fara canapeaua ...
1116 EUR/m2 | 43 m2
Galati, Galati
azi 11:01
Casa de vînzare: teren total 140 m p , proiect al casei P+M construiți doar pe parter 80 m p , construcție BCA ,curte pentru parcare două autoturisme ,deschidere 14m,gard fier cu bordură înaltă placat cu gresie porțelanată care imită piatra are toate utilitățile, apa ,canalizare,curent electric ,gaze ...
2083 EUR/m2 | 72 m2
Viile Noi, Constanta, Constanta
azi 11:01
Vând 3000 mp cu deschidere de 24m la Drumul Balciului. Terenul poate fi parcelat. Dispune de toate utilitățile .
Ramnicu Valcea, Valcea
azi 11:01
Persoana fizica Vând Casă Singur în curte în Paleu - Zona Stadionului de fotbal la 7 Km distanta de Oradea ,lângă șoseaua principala pe o stradă asfaltată. Casa este renovată recent la cheie ! ( acoperiș nou , geamuri și usi noi ,gresie și faianță nouă , parchet laminat , șape mecanizate noi ,instalații ...
1047 EUR/m2 | 85 m2
Oradea, Bihor
azi 11:01
1047 EUR/m2 | 85 m2
Oradea, Bihor
azi 11:01
Casă modulară Sheliak 38 m , complet utilată PREȚ SPECIAL 18.000 până la 30 septembrie! Ultimele 2 unități! Suprafață: 38 m utili Tip: Modulară expandable double wing 20 ft Disponibilă imediat montaj rapid în orice locație din România Dotări incluse: 2 dormitoare spațioase ...
474 EUR/m2 | 38 m2
Constanta, Constanta
azi 11:01
Vând 3000 mp teren intravilan situat pe Drumul Bâlciului, in spatele Fabricii Damila Ramnicu Valcea
Ocnele Mari, Valcea
azi 11:00
Propietar vând casa demolabila curte 1351 metri acte la zi cadastru intabulare etc gazele ,apa și canalizare se afla in fata Porții in curând voi crește prețul .
64 EUR/m2 | 1,351 m2
Cernica, Ilfov
azi 11:00
Inchiriez 124.000 mp teren (12,4ha teren arabil și fâneață) situat la 40 km distanță de Sibiu Pentru parc fotovoltaic, parc eulian,agroturism -sau caut colaboratori pentru dezvoltarea unei zone turistice,agroturistice,parc tematic ,ferma (Ranch ) , parc de vanatoare ( Hunting camp )... Terenul ...
124,000 m2
Seica Mare, Sibiu
azi 11:00
Vând -2000 mp teren Calea Surii Mici, deschidere 22 ml la un drum secundar, aproape de autostradă Pret 9 euro mp -4400 mp teren aproape de autostradă Pret 7 euro mp -3900 mp teren intravilan pe Calea Surii Mici, 21 ml deschidere la un drum secundar, în spate la fosta ferma a liceului agricol ...
16,500 m2
Calea Surii Micii, Sibiu, Sibiu
azi 11:00
Vand 2 parcele teren arabil extravilan Sibiu, langa intravilanul vechi din Viile Sibiului,intabulate in C.F: -2500 mp, -2300 mp In spate la fosta ferma de gaini, actualmente fabr. de saltele,depozite Pret 15 eur mp -960 mp teren arabil in zona Viile Sibiului, Sibiu, pe partea dreapta, lângă centura ...
2,500 m2
Nord-Est, Sibiu, Sibiu
azi 11:00
Vand loc de veci cimitir pantelimon 2. Suprafata 3 mp, plata la zi. Figura 57 A. locul 38 tel. euro.
Sector 2, Bucuresti
azi 11:00
Vand diferite parcele de teren extravilan in localitatea Vinerea .In Sopru 1800 mp pret 5400 euro, in Tabaraste 8100 mp pret 8000 euro , in Tauri 1300 mp cu 400euro.Mai multe detalii la telefon
1,800 m2
Cugir, Alba
azi 11:00
TEREN INTRAVILAN Industrial cu P. U. Z. valabil pentru Industrie,birouri, și Prestări Servicii ,, alte funcții admise: -cazare:-locuinte de serviciu (P+1+M) -comert (alimentar și nealimentar) -desfacere -spații comerciale" Situat la intrare în Cristian pe partea stângă dinspre Sibiu, 270 ml deschidere ...
43,500 m2
Cristian, Sibiu
azi 11:00
Proprietar vand loturi teren intravilan gata de construit , zona Dedeman Giurgiului in spatele benzinariei Petrom , Jilava Retail Park Poze reale Case finalizate si in constructie pe celelalte loturi vandute Utilitati: - curent electric - apa si canalizare - avem soluție data la gaze (conform poza ...
500 m2
Magurele, Ilfov
azi 11:00
Vând teren intravilan aproape de ieșirea din București, la 10 minute de mers cu mașina comuna Glina, Strada Revolutiei nr Macilor deschidere 10 m, total 1800mp, utilitati la strada, transport în comun din București Anghel Saligni autobuz, cadastru și intabulare la zi, preț 180 000 euro negociabil, zona ...
Glina, Ilfov
azi 11:00
de vânzare teren de 2500 mp preț 22 euro mp negociabil sau schimb cu un ap în militari rezident mai multe Detali la tel
2,500 m2
Bolintin-Deal, Giurgiu
azi 11:00
Oportunitate unică de achiziție a unui teren intravilan, ideal pentru construcția unei case individuale sau a unui duplex, situat într-o zonă dezvoltata din Moșnița Nouă, cu acces rapid către Timișoara. Detalii teren: Suprafață: 744 mp Front stradal: 20 m Acces facil și drum asfaltat până în apropiere Amplasat ...
744 m2
Timisoara, Timis
azi 11:00
PROPRIETAR, vind apartament, 4 camere , decomandat, in ZONA UNIRII CENTRAL, exact la intersectia Sfanta Vineri cu Coposu, in fata noului MOLL Sfanta Vineri. Apartamentul este situat stradal intr-un bloc MONOLIT (cel mai rezistent tip de constructie). Apartament de 4 camere, decomandat, confort ...
3017 EUR/m2 | 110 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
azi 11:00
Se vinde casă (sau se schimbă cu apartament, plus diferență), în localitatea Păltinișu, com. Perieți, Ialomița (la 4 km de Slobozia). Casa are regim constructie P+M, cu suprafata construita la sol de 143 mp și teren aferent 700 mp. Este formată din: - la parter are un living spațios, bucătărie, baie, ...
597 EUR/m2 | 268 m2
Paltinisu, Ialomita
azi 11:00
Vând 4000 m , 28 140 teren intravilan in comuna Matca pe strada Grigore Antipa la 300 m de plaţa de legume cu drum in ambele capete. Prețul este de 15 Euro m negociabil in limita bunului simț .
4,000 m2
Matca, Galati
azi 11:00
Ofer spre vânzare o proprietate deosebita situată în Alba Iulia, ideală pentru o familie care își dorește confort, siguranță și liniște.Casa dispune de de o suprafață utilă de 256 mp, fiind compartimentată astfel : La parter se află un living generos, o bucătărie complet utilată, un birou și o baie spațioasă ...
1318 EUR/m2 | 258 m2
Ampoi 3, Alba Iulia, Alba
azi 11:00
Proprietate intabulată, situată în extravilanul orașului Râșnov, în zona toponimică Mesteceni , în partea stângă a drumului ce face legătura între Tohanul Nou și satul Sohodol. Vecinătate imediată cu zona Heaven Camping Resort Bran . Dimensiuni și formă Suprafață: 1.111 mp Deschidere: 19,18 m (deschidere ...
1,111 m2
Sohodol, Brasov
azi 10:59
Schimb garsoniera conf 2 cu apart cu 2 cam Garsoniera are geam termopan rulou aluminiu.usa metal,frigider,aragaz cu butelie apa calda cu instant.hol e buc.baie et.1.
1333 EUR/m2 | 15 m2
Lugoj, Timis
azi 10:59
Vand casa cu teren, in sat Vânata, Tismana, Gorj, casa e ruinată, dar terenul are 4300 m2, are curent, apa de la rețea și gazul trece prin fata portii
4 EUR/m2 | 4,300 m2
Tismana, Gorj
azi 10:59
Vând garsonieră situată la etajul 1, într-un bloc construit în 1982. Imobilul are o suprafață utilă de 16 mp, este bine întreținut și se vinde exact cum se vede, fiind ideală pentru a locui sau pentru investiție (închiriere imediată). Compartimentare: Cameră luminoasă. Chicinetă separată prin ușă ...
1675 EUR/m2 | 16 m2
Lugoj, Timis
azi 10:59
De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 2, cu balcone, dotat cu centrala termica, aer conditionat, geam termopan, stradal
1449 EUR/m2 | 69 m2
Galati, Galati
azi 10:59
2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...
1508 EUR/m2 | 53 m2
Galati, Galati
azi 10:59
teren intravilan 15X128 m, in Campina,2km fata de centru,acces din drum cu asfalt,utilitati la limita trenului,pret 18 euro pe mpp.
Campina, Prahova
azi 10:59
Casa cu teren curte intravilan 1280 mp + teren gradina 6471mp, în comuna Fagetelu, Sat Isaci, județ Olt. Curentul electric este tras in casa, apa potabila in curte cu contorizare. Casa este batraneasca,( anul 1950),are 3 camere,construita din lemn + paianta. Terenul este drept,gradina in continuarea ...
14 EUR/m2 | 1,280 m2
Fagetelu, Olt
azi 10:59
Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...
1436 EUR/m2 | 55 m2
Galati, Galati
azi 10:59
De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:
1412 EUR/m2 | 34 m2
Galati, Galati
azi 10:59
Se vinde casă în loc Târgoviște, Timis cu 2 cam renovate, 1 cam și coridor nerenovat, garaj,un drajd,din cărămidă, 102 mp,plus 90 mp șopron, și gradina 4600mp. Apa și canalizare la poartă,curent are.
392 EUR/m2 | 102 m2
Targoviste, Timis
azi 10:58
Proprietar vand schimb cu apartament 2 camere, parcela in Covaci pt.contructii duplex casa unifamiliala în zona rezidentială. Parcela are 2 fronturi stradale ,zona fiind în plina dezvoltare.toate utilitatile sunt în apropiere
994 m2
Covaci, Timis
azi 10:58
**Teren intravilan 1186 mp + constructie | toate utilitățile | zonă liniștită | Boldești-Scăeni** Oportunitate excelentă pentru construcția unei locuințe! Vând teren intravilan în suprafață de **1186 mp**, situat în Boldești-Scăeni, str. Victoriei nr. 115, într-o zonă liniștită și aerisită, ideală pentru ...
1,186 m2
Boldesti-Scaeni, Prahova
azi 10:58
Teren de vânzare intravilant 8 loturi de 300m cu toate utilitățile terase pe teren apă curent canalizare gaze drum asfaltat la 500m de Canalul Dunăre Marea Neagra în Nazarcea (Galesu)la 18 km de Constanța o locație de vis preț 15000euro lotul există posibilitatea de rate
Constanta, Constanta
azi 10:58