Teren intravilan Jilava-Ilfov
1
1

Teren intravilan Jilava-Ilfov

Teren aflat in spatele Garii Jilava, intre str. Drumul Dealul Frumos si Centura. Este Intravilan-Arabil, cale de acces neamenajata, trecuta in PUZ de catre Primarie. Terenul face parte din alte loturi in aceeasi situatie. Fara litigii, vandut de proprietar.

2,834 m2

Jilava, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

,Teren Intravilan pentru gradini, afaceri,  COBADIN  jud. Constanta 800 mp
1
9

,Teren Intravilan pentru gradini, afaceri, COBADIN jud. Constanta 800 mp

OFERTA DE PLATA IN RATE Proprietar, Vând teren INTRAVILAN PENTRU GRADINI , DEPOZITE, PARCARI, SAIVANE in localitatea Cobadin Jud. Constanta . ATENTIE! Terenul este INTRAVILAN CONSTRUIBIL cu PLAN URBANISTIC industrial , saivane, etc. Cadastru si intabulare , actualizate recent. Acte de proprietate ...

800 m2

Cobadin, Constanta

Vand casa la 10 km de Zalau
7
1

Vand casa la 10 km de Zalau

Vand casa nefinalizata in Cristur Criseni, nr 61, jud Salaj.. Casa are suprafata utila de aprox 50 mp, este racordata la apa, canalizare, electricitate, are instalatiile electrice finalizate, ferestre termopan cu 3 foi Salamander, cos de fum Schiedel. In pret sunt incluse si gresia, faianta, obiectele ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Zalau, Salaj

Apartament 3 camere, 83,41mp utili, CT, AC, bloc vila, proprietar direct
10

Se vinde apartament cu 3 camere, 83,41 mp utili cu balcoane, an constructie 1996, bloc tip vila cu acoperis, strada Cpt. Cretu Florin ( Sud Lidl ) zona linistita si aerisita cu locuri de parcare. Apartamentul are centrala termica, aer conditionat, termopane, izolatie exterioara. Are 2 dormitorare, ...

902 EUR/m2 | 84 m2

Sud-Est, Focsani, Vrancea

vand teren Breaza 1

vand teren Breaza

vand teren Breaza (1450 mp) 1250 mp teren plus 200 mp drum de acces pe strada Caraiman

1,450 m2

Breaza, Prahova

Teren intravilan Sag Manastire 844mp
3
5

Teren intravilan Sag Manastire 844mp

Vand teren intravilan in Sag Mănăstire strada LXVII, 844mp front stradal 19m, acces strada asfaltata, utilitati gaz, curent la poarta (apa in lucru), curți construcții, posibilitate construire casa individuala sau duplex.

844 m2

Sag, Timis

Casa de vânzare zonă centrala
9
4

Casa de vânzare zonă centrala

De vânzare casa in Sighetul Marmației teren 8,50 arii pentru mai multe detalii tel sau

867 EUR/m2 | 150 m2

Central, Sighetu Marmatiei, Maramures

Vind Garsionera, în Caransebeș, Balta Sarata,etaj 3  sc c Ap 12,mobilata centrala termopane,mai mul,
6

Vind Garsionera, în Caransebeș, Balta Sarata,etaj 3 sc c Ap 12,mobilata centrala termopane,mai mul,

Garsionera o cameră

Caransebes, Caras-Severin

Teren 3.800 mp - Slatina, Nucsoara
7
5

Teren 3.800 mp - Slatina, Nucsoara

*Teren de vanzare 3800mp in Slatina, comuna Nucsoara. - 900 mp intravilan -2.900 mp extravilan (inclus în Planul Urbanistic, va trece tot în intravilan), la marginea satului Slatina, comuna Nucșoara. *Deschidere la strada principală asfaltată. Curent, apă și fibră optică la poartă. *Acte complete, gata ...

Slatina, Arges

Sală de evenimente
5
1

Sală de evenimente

De vânzare Sală de evenimente modernă, capacitate 480 persoane O oportunitate unică de investiție! Se oferă spre vânzare o sală de evenimente spațioasă și elegantă, perfectă pentru nunți, botezuri și evenimente corporate. Detalii principale: Capacitate: până la 480 persoane Design modern și finisaje ...

94 EUR/m2 | 4,800 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Zona Darmanesti
1
62

Zona Darmanesti

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa,etajul 4 acoperit cu pod nou tip sarpanta,,zona Darmanesti-Bloc 40. Tel:zero sapte patru zero sapte zero sapte sase noua sapte. Va asteptam la agentie pentru vizionari si informatii! Pret:25500 eurona Va asteptam la agentie, pe Bdul TRAIAN, NR 9, langa Policlinica ...

850 EUR/m2 | 30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan 1400 mp   Folea (lângă Timișoara)   utilități, asfalt
2
4

Teren intravilan 1400 mp Folea (lângă Timișoara) utilități, asfalt

Vând teren intravilan 1400 mp în localitatea FoLEA, județul Timiș, situat la aproximativ 30 km de Timișoara. Teren intravilan conform CF Acces direct la drum asfaltat Canalizare, curent disponibilă în zonă Zonă liniștită, ideală pentru construcție casă Aproape de magazine și transport ...

1,400 m2

Folea, Timis

Apartament 2 camere Burdujeni
5
1

Apartament 2 camere Burdujeni

Situat in Burdujeni, str. Amurgului, bl. 108 lângă școala 11 Renovat Centrala Mobilat Mansarda accesibila de pe casa scării Va rog scrieți pe WhatsApp înainte de a suna.

1430 EUR/m2 | 43 m2

Burdujeni, Suceava, Suceava

Vânzare garsonieră 4

Vânzare garsonieră

Garsonieră, zona Democrației, parter, gresie, faianță, parchet, ușă metalică, geam termopan, izolată exterior, nu necesită renovare

1700 EUR/m2 | 20 m2

Democratiei, Ploiesti, Prahova

apartament

apartament

apartament cu 3camere, mobilat, termopane, balcon închis cu termopan, acoperiș separat,lift nou.

750 EUR/m2 | 80 m2

Pascani, Iasi

teren de vanzare
9

teren de vanzare

Teren de vânzare în comuna Ciocănești județul Dâmbovița la 30 de km de centrul Bucureștiului . Terenul a fost achiziționat acum câțiva ani cu dorința de a construi un imobil dar pe parcurs ne-am orientat spre alte părți ale țării . A fost puțin cam greu de găsit un teren cu o deschidere mare fiindcă ...

Ciocanesti, Dambovita

Vând casa în județul Timiș
1
9

Vând casa în județul Timiș

Vând casa în județul Timiș casa nu este locuibila trebuie renovata sau demolata nu are acte asa am luat-o și eu preț 9000 euro negociabil

6 EUR/m2 | 1,500 m2

Jamu Mare, Timis

Casa exclusivista cu sala de fitness la parter  design 2025
10

Casa exclusivista cu sala de fitness la parter design 2025

CASĂ EXCLUSIVISTĂ cu SALĂ de FITNESS la parterDESIGN 2025 LOCUINȚĂ PREMIUM si sau INVESTIȚIE LA CHEIE Vă propunem spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută perfecțiunea. CONFIGURAȚIE ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Deva, Hunedoara

 Casă la țară + teren 545 mp + puț și fosă septică   Zănoaga, Olt   35.000    Vând casă la țară si
5

Casă la țară + teren 545 mp + puț și fosă septică Zănoaga, Olt 35.000 Vând casă la țară si

Casă la țară + teren 545 mp + puț și fosă septică Zănoaga, Olt 35.000 Vând casă la țară situată în sat Zănoaga, județul Olt, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit, casă de vacanță sau gospodărie. Detalii: Suprafață construită: 62 mp Parter Teren total: 545 mp Casă construită în 1927, ...

565 EUR/m2 | 62 m2

Zanoaga, Olt

Vand casa 2 camere Rastoaca Racaciuni
4

Vand casa 2 camere Rastoaca Racaciuni

Vand casa si teren la asfalt. Aproximativ 3000 de mp. Intravilan sat. Rastoaca Racaciuni Casa Bca construita in 2008 cu tamplarie termopan 2 camere +hol . Pod înalt. Tamplarie termopan cu sobe teracota. Pe teren mai sunt 2 baraci de depozitare. Pomi fructiferi etc. La 500 de m de viitoarea autostrada. În ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Rastoaca, Bacau

Vând apartament 4 camere bulevardul Traian la H5
5

Vând apartament 4 camere bulevardul Traian la H5

Si o descriere: Apartamentul are o suprafață de 80 mp și are 4 camere spațioase, hol, bucătărie, debara, 2 băi, 1 balcon cu vedere la bulevard. Este situat pe nord-vest in Piatra Neamt, bdul Traian, cu o priveliște frumoasă spre muntele Pietricica. Dispune de o boxă spațioasă, de 7 mp iar liftul este ...

987 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren de vanzare ingradit cu iesire la lacul Balotesti si ponton
10
3

Teren intravilan in suprafata de 4900mp situat la 150 de metri de Soseaua Dimieni -Tunari, spre Caciulati-Moara Vlasiei. Are o deschidere de 30ml la Soseaua Unirii. Toate facilitatile sunt la poarta: curent, apa de la reteaua stradala, canalizare, gaze. Este ingradit cu gard, cu soclu de beton si plasa ...

Balotesti, Ilfov

Teren Intravilan Popesti-Leordeni
1

Teren Intravilan Popesti-Leordeni

Proprietar. Vand teren INTRAVILAN in suprafata de 25.329 mp langa Trend Residence, avand toate facilitatile. Vis-a-vis de proprietate, se afla Balta Vitan 3. Are o deschidere de 150 ml la De113. Pretabil pentru cartier rezidential. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ma contactati.

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casă 2 camere de vânzare   curte
6
6

Casă 2 camere de vânzare curte

Se vinde casă cu 2 camere, ideală pentru locuit sau investiție. Compartimentare: 2 camere Baie Bucătărie Hol Încălzire cu sobă de teracotă Boiler pentru apă caldă Curte comună Locuința este îngrijită, locuibilă imediat, potrivită pentru un cuplu, o persoană singură sau ca investiție pentru ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

 Casă de vânzare   strada Retezatului, aproape de centru
8

Casă de vânzare strada Retezatului, aproape de centru

Casă de vânzare strada Retezatului, aproape de centru Se vinde un imobil situat pe strada Retezatului, cu poziționare excelentă, aproape de centrul orașului. În apropiere se află birouri notariale, cabinete de avocatură, tribunal, magazine, stații de autobuz, fiind ideal atât pentru birou, cât și ...

2190 EUR/m2 | 73 m2

Central, Targu Mures, Mures

Vând spațiu comercial
10
13

Vând spațiu comercial

Vând spațiu comercial zonă foarte bună Rampă( bariera). Spațul este compus din 2 clădiri cu geamuri și uși din termopan, curte si un beci foarte mare.

133 EUR/m2 | 400 m2

Roman, Neamt

Teren intravilan de vânzare   Clinceni, Ilfov 35000
5
1

Teren intravilan de vânzare Clinceni, Ilfov 35000

Prețuri Lot 2 (484 mp + 211 mp cot parte drum acces): 17.500 Lot 1 (1000 mp + 424 mp cot parte drum acces): 25.000 Împreun comasate loturile: 35.000 Suprafață totală: 2120,29 mp | Acces din DE 215 Anunț adresat exclusiv persoanelor care înțeleg parametrii tehnici ai unei achiziții de ...

2,120 m2

Clinceni, Ilfov

vand casa in Almas, judetul Arad
10
4

vand casa in Almas, judetul Arad

Vand casa in satul Almas, judetul Arad Casa se afla la nr 426, cu front la drumul national, are 5 dormitoare, 2 bai, 2 camari, un hol mare, bucătărie si bucătărie de vară (cu cuptor pentru paine), 1 birou, toate se vând dotate cu mobila și aparatura electrocasnică. Casa are teracote functionale în toate ...

318 EUR/m2 | 220 m2

Almas, Arad

Direct Proprietar Casa Vila Duplex P+1 + Pod construcție 2024
5
5

Proprietar Vând Casă Vilă Duplex P+1+ Pod Construcție 2024 Finisat La CHEIE Gata Să vă Mutați Toate Actel La zi locația București Sector 1 Bulevardul Laminorului aproape de Fabrica de cărămidă Metro 10 Min Mers pe jos școală 179 Barc Bazilescu Parter Living Bucătărie Închisă Baie Aerisire natural ...

2412 EUR/m2 | 114 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Teren Intravilan, 3700mp

Teren Intravilan, 3700mp

Teren intravilan, comuna Leu, Dolj. Suprafata: 3700mp.

Leu, Dolj

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare
4
1

Casă de vânzare

Casă de vânzare la 20 km de Pitești, pe DN 7 ,la ieșirea din Draganu, construcție 2014.

529 EUR/m2 | 85 m2

Pitesti, Arges

Casa de vanzare Muntele Baisorii
10

Casa de vanzare Muntele Baisorii

Situata in sat Muntele Băișorii,str principala Nr 56.Compusa din parter și etaj.Parter:bucătărie și pivniță.Etaj:hol,baie,3camere.Utilitati:apa curenta,canalizare,curent electric trifazat.Suprafata teren 320mp,front la strada 14ml.Suprafata casei 70 mp utili.Acte la zi,plus anexe in curte.

929 EUR/m2 | 70 m2

Muntele Baisorii, Cluj

casa de vanzare
5
10

casa de vanzare

casa de vânzare in barlad zona confectie deal aproape de școala 10 garaj 2 camere Bucătărie și baie mobilat și renovat 2024 necesita doar un var exterior are izolație de 10 apa și curent canalizare boilar grădina beci magazie de lemne terasa coteț de găini grădina curtea are 100 de metri centrală ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan 7

Vând teren intravilan

Teren intravilan 2100mp fără construcții fosta gradina

2,100 m2

Zamca, Suceava, Suceava

Proprietar vand apartament ultracentral Suceava
5
1

Proprietar vand apartament ultracentral Suceava

Proprietar-vând apartament ultracentral decomandat, doua camere, 48 mp utili in inima Sucevei, renovat si utilat NOU! Situat la etajul 1(ultimul) intr-un bloc tip vilă, din caramida, pereti groși, cu o camera de depozitare separata la parter de 5mp. Compartimentare eficientă- hol, bucatarie, DRESSING, ...

2031 EUR/m2 | 48 m2

Central, Suceava, Suceava

Teren cu casa veche si anexe
1

Teren cu casa veche si anexe

Teren cu casa veche 4274 mp ,27,2 m front stradal. Capleni.

4,274 m2

Capleni, Satu Mare

Apartament de vânzare 1

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare zona Găești Dâmbovița Str Unirii Nr 13 Bl 15 Sc A Ap 5 lîngă grădinița Inocenta Renovat faianță gresie parchet termopane centrala termica proprie etc Detalii

1000 EUR/m2 | 37 m2

Gaesti, Dambovita

Caut teren in zona indicata, intravilan - extravilan arabil - pasune - padure
1

Caut in zona indicata pe harta teren cu CF plata imediata intre 2000 si 4000e ha in functie de pozitionare si destinatia acestuia. Caut in Taga, Santioana.

10,000 m2

Taga, Cluj

Vand teren 2549 mp cu deschidere la lac, in Ramnicu Valcea- Ostroveni
1
1

Vand teren intravilan 2549 mp, cu deschidere 14 m stradal si 26m lac, aflat in Ramnicu Valcea zona Ostoveni, Strada Patriarh Iustin Marina Pret 170 euro mp

2,549 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Fast Food, shaormerie, restaurant, SAD, amenajat
1

Fast Food, shaormerie, restaurant, SAD, amenajat

Inchiriez Spatiu comercial SAD Amenajat, a functionat Shaormerie. Situat in Statia de autobuz 16 Decembrie 1989, Nr. 63 in directia spre centru. Trafic auto si pietonal, parcare pe strada, la trecere de pieton din intersectie Iuliu Maniu, 16 Decembrie, Calea Sagului, langa Statia de carburant OMV. Utilitati ...

18 EUR/m2 | 160 m2

Iuliu Maniu, Timisoara, Timis

Spatiu comercial Chiosc Jackson intrare PRINCIPALA
5
1

Spatiu comercial Chiosc Jackson intrare PRINCIPALA

Vand Chiosc cu terasa intrare principala Jackson, langa flori, locatie chiar la intrare, trafic de persoane urias. Spatiu comercial, cu stand si terasa deschisa. Perfect pentru orice tip de afacere.

Arad, Arad

De vânzare casă la curte
5
10

De vânzare casă la curte

Această casă spațioasă dispune de 4 camere, ideale pentru o familie. Îți va oferi confortul dorit, cu pardoseli din laminate și gresie. Baia este dotată cu toate utilitățile necesare, inclusiv o cadă și un duș. Curtea este plată, cu o suprafață din beton, perfectă pentru activități de exterior. Se face ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala
7
3

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala

Vând casa in Sighisoara str George Coșbuc, singur pe curte. Casa este compusa din 5 dormitoare, 2 bucătării, 3 bai, camera tehnica, garaj, acoperiș din țiglă nou. Teren in suprafata de 900 mp. Preț 285.000 euro Detalii la

891 EUR/m2 | 320 m2

Sighisoara, Mures

Vand spatiu comercial renovat
6
1

Vand spatiu comercial renovat

Recent renovat, situat într-o zonă accesibilă din cartierul Rogerius, pe strada Cantacuzino o locație liniștită, dar cu vizibilitate bună și acces facil, langa Scoala nr 11. Suprafata utilă de 56 mp, spațiul este compartimentat eficient, oferind flexibilitate pentru diverse tipuri de activități: - ...

1589 EUR/m2 | 56 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Teren intravilan de vânzare
2
2

Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare intravilan Joița Giurgiu la 14 km de Carrefour militari. .

Joita, Giurgiu

Teren Ghioșești
1
6

Teren Ghioșești

Teren fâneață cu deschidere stradala aproximativ 15 m2, utilități in apropiere curent, apa și gaze, cartier Ghioșești Comarnic, aproape de complexul turistic Moon Village. Zona liniștita cu posibilitate de construire pe teren drept. Preț ușor negociabil.

900 m2

Comarnic, Prahova

vand camin cu 2 camere
5
3

vand camin cu 2 camere

vând 2 camere de cămin complect Mobilate și utilate , pe strada căminelor Nr 5 , 28 de mp , la parter sau schimb cu casa in tarnova caras Severin mai multe detalii in privat

607 EUR/m2 | 28 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Vănd casă locuibilă + teren
11
6

Vănd casă locuibilă + teren

Vând casă, suprafata utila 100,0 m2, mobilata și utilata partial și 2000 mp teren, în localitatea Sahăteni Buzău, deschidere 40m la două străzi asfaltate. Poate fi parcelata in trei părți. Proprietatea deține fântână și garaj cu beci, baie, apă curentă în interior, PREȚ: 48000 EURO negociabil Parcelat: ...

480 EUR/m2 | 100 m2

Sahateni, Buzau

Vand teren Fundata-Brasov
8
14

Vand teren Fundata-Brasov

Descriere De vanzare 5000 mp teren in Fundata, extravilan cu posibilitate de trecere in intravilan, utilitati aflate la marginea terenului, drum de acces din doua parti. Pretabil pensiune, casa de vacanta. Zona turistica.

Fundata, Brasov

Vanzare apartament
10
2

Vanzare apartament

Se vinde apartament premium, decomandat 3 camere în bloc de cărămidă, zona centrală ( A1, Sc.2, Et.3) . Locuința a fost complet renovată ( instalații electrice și sanitare, rigips, șapă autonivelantă, geamuri termopan, uși Pinum din lemn furniruit, parchet lemn tip trafic intens triplustratificat, ...

954 EUR/m2 | 65 m2

Motru, Gorj

Salvează căutarea