Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Particular, Apartmanet 2 camere-studio, Maurer Vilas , Ioan Popasu  Tractoru   Coresi
10

Particular, Apartmanet 2 camere-studio, Maurer Vilas , Ioan Popasu Tractoru Coresi

Apartament modern cu vedere spre Tâmpa | Tractorul Coresi Se oferă spre vânzare un apartament cochet, situat în cartierul Tractorul, Maurer Vilas, într-o zonă rezidențială nou construită, aflată în continuă dezvoltare. Localizare excelentă: În apropiere se regăsesc școli, grădinițe, magazine, stații ...

2896 EUR/m2 | 48 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere Apollo Residence, 50 mp, mobilat, utilat, parcare inclusa
8

Apartament 2 camere de vânzare Popești-Leordeni Complex Apollo Residence Direct proprietar Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în cadrul complexului Apollo Residence, pe strada Biruinței nr. 49, într-o zonă în plină dezvoltare din Popești-Leordeni. Locuința are o suprafață ...

2560 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in Costisa, Neamt
8
1

Casa de vanzare in Costisa, Neamt

Vând casă P+1 din BCA, situată pe un teren generos de 1294 mp, potrivită pentru o familie care își dorește spațiu și posibilitatea de a amenaja locuința după propriul gust. La parter casa este compartimentată în: bucătărie sufragerie 2 dormitoare baie hol spațios Casa dispune și de beci, ...

654 EUR/m2 | 130 m2

Costisa, Neamt

Studio Mamaia Nord
8

Studio Mamaia Nord

Se vinde studio 44 mp, situat in prima linie, la doar 30 m de plaja, in zona centrală a promenadei Mamaia Nord. Studioul este o locație ideală pentru familii (2 adulți+ 2 copii), fiind complet mobilat și utilat: -1 pat mărimea king size 180x200 cm + 1 canapea extensibilă 150x190 cm -Bucătărie echipată ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vind livada mar,prun 1

Vind livada mar,prun

Vind livada măr -7000 mp livadă prun - 5500 mp

12,500 m2

Valeni-Dambovita, Dambovita

teren casa

teren casa

30 de ari teren pentru casa in Serbauti aproape de intrare in Călinești. aproape de centru,stâlp de curent pe teren și drum asfaltat cu 2 intrări.o intrare de la drumul principal și una în apropiere de intrarea în Călinești.

Serbauti, Suceava

Casa - Valea Calugareasca
10
6

Casa - Valea Calugareasca

Oportunitate unică de investiție sau locuință pentru familii! Se vinde casă P+1+Pod construită în anul 2000, amplasată într-o zonă liniștită din Valea Călugărească, cu o amprentă la sol de 106mp. Detalii proprietate: Tip: Casă P+1+Pod Compartimentare: 5 camere spațioase, 2 băi, 1 bucătărie si beci ...

607 EUR/m2 | 150 m2

Valea Ursoii, Prahova

Vând casă în Turda
1
24

Vând casă în Turda

Casă și curte în supraf. de 264mp.

446 EUR/m2 | 101 m2

Turda, Cluj

Casa pret de apartament!!!
2
4

Casa pret de apartament!!!

De vanzare casa individuala,ideal pentru o familie ce vrea liniste si bucurie intr-o curte individuala, la 40m de la asfalt, chiar la intrare in Sacos,10minute de Mosnita Noua,zona linistita, curent+ apa retea casa e compusa din: 3 dormitoare mari, 1dormitor mic(birou)2 bai,dressing..bucatarie + living ...

233 EUR/m2 | 110 m2

Sacosu Turcesc, Timis

Casă de vânzare cartier Grigorescu, mun.Oradea
9

Casă de vânzare cartier Grigorescu, mun.Oradea

Casă de vânzare situată la intrare în cartierul Grigorescu din Oradea, o zonă rezidențială, apreciată pentru accesul rapid spre oraș, apropiindu-se de zonele centrale și de punctele importante ale orașului. Imobilul este construit pe un teren de 440 mp cu suprafata utila de 163 mp fiind compartimentata ...

2086 EUR/m2 | 163 m2

Grigorescu, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere Cetatii
10
2

Apartament 3 camere Cetatii

Proprietar over spre vanzare apartament de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cetatii vis a vis de Hotel Mercure, se vinde exact ca in poze cu tot ce contine. Prezinta centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând Apartamente 2 camere
9

Vând Apartamente 2 camere

Iulie Petre Nr 88. Exact că în poze se da utilat și mobilat . Statie stb la 5 min de complex, Auchan Militari la 10 min și complex Chiajna Centre la 5 min , toate de mers pe jos nu cu auto. Supermarket urî deschise până la ora 00.00 la 5 min de complex. Complex prevăzut cu bariera, camere, parculet joaca, ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan 1500 mp
5

Teren intravilan 1500 mp

HU: Elado belterületi telek, 1500 négyzetméter alapterülettel, 30 méteres utcafronttal. A közművek a közelben találhatók: csatornázás az utcában, az elektromos áram pedig a telek határáig van vezetve. A közeljövőben az utcában a gáz bevezetése is megtörténik, a terv és a kivitelezés az önkormányzat ...

1,500 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa Batraneasca Sageata Jud Buzau , 1500 mp, Carte Funciara ACTE OK, DISPONIBILA Oricand, Buzau
9
2

Casa Batraneasca Sageata Jud Buzau , 1500 mp, Carte Funciara ACTE OK, DISPONIBILA Oricand, Buzau TEL- O7671915O4 -BUZAU -NU DATI MESAJE,SUNATI ! TEL- O7671915O4 Tel - -Casa are utilitati , CURENT la zi, Apa curenta de la retea, Canalizare la poarta, Fantana la strada Functionala, pt irigat gradina, ...

Sageata, Buzau

Apartament, 2 camere Bala-Mehedinti 1

Apartament, 2 camere Bala-Mehedinti

Apartamentul se află vizavi de Primăria Bala, etajul 3, cu vedere la strada principală. Are geamuri termopane, nu are de gresie, faianță, parchet, necesită îmbunătățiri.

292 EUR/m2 | 65 m2

Bala, Mehedinti

Vand teren intravilan
2
4

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan in loc.Bocsa.pe str.Horia.,compus din 4 parcele a 500mp fiecare.

500 m2

Bocsa, Caras-Severin

Casa ultracentral 5 ari teren
10
8

Casa ultracentral 5 ari teren

Ultracentral, zona Avram Iancu Se oferă spre vânzare o casă cochetă, cu acces rapid la toate punctele de interes: magazine, școli, instituții și mijloace de transport. Detalii proprietate: Suprafață utilă casă: 93 mp cu acces la pod . Compartimentare: hol spatios, living, bucătărie, dormitor, baie cu ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Baia Mare, Maramures

Casă nouă de vânzare
3

Casă nouă de vânzare

Casă nouă 135mp utili cu 800MP teren cu toate utilitățile telefon

889 EUR/m2 | 135 m2

Focsani, Vrancea

Teren de vânzare 5

Teren de vânzare

Teren de 1000m între Câmpia Turzii și Viișoara.Front stradal de 100m lungime,ieșire la șosea,utilități la drum.Parcela se află pe partea dreaptă spre comuna Viișoara,pretabil atât la construcție cât și la agricultură.Mai multe detalii la numărul de telefon: - Maria

Campia Turzii, Cluj

Apartament 2 camere la Parc Tineretului, bloc reabilitat
10

Apartament 2 camere la Parc Tineretului, bloc reabilitat

Apartament cu 2 camere la Parcul Tineretului. Blocul a fost reabilitat termic în 2025. Scara are 2 lifturi iar casa scărilor este renovata în 2024. Acces la Metrou Tineretului și Timpuri Noi, vedere la parc, pozitia este corecta pe harta. Se vinde mobilat ca în poze.

2800 EUR/m2 | 50 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vând casa cu teren
5
3

Vând casa cu teren

Vand casa cu teren 4000m cu doua cai de acces,deschidere 21m ,(se poate vinde și pe jumatate),zona superba inconjurata de pădure, lângă Ploiesti și aproximativ 50 minute de București, utilități , apa și electricitate

1071 EUR/m2 | 70 m2

Ploiesti, Prahova

 Teren 547 mp + casă   zonă Rovine, Craiova | Ideal investiție
8
1

Teren 547 mp + casă zonă Rovine, Craiova | Ideal investiție

Se vinde proprietate situată în Craiova, zona Rovine, compusă din teren în suprafață de 547 mp și casă bătrânească de aproximativ 110 mp. Imobilul este situat într-o zonă foarte bună a orașului, potrivită atât pentru locuință, cât și pentru investiție sau construcție nouă. Detalii proprietate: Suprafață ...

547 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Teren Daia Noua
1

Teren Daia Noua

Teren extravilan 500 mp împrejmuit cu gard de plasă sudată cu vedere panoramică asupra cartierului daia noua, localizarea fiind pe drumul nou asfaltat înspre localitatea casolt, zona în dezvoltare, ideal pentru investiție, curentul este în fața parcelei iar restul utilităților existențe la aproximativ ...

500 m2

Daia, Sibiu

Casa de vânzare in Gradina Viilor Carei
10
1

Casa de vânzare in Gradina Viilor Carei

Vă ofer spre vânzare casa in Gradina Viilor Carei. Imobilul construit cu fundația și pereții din cărămidă este situat pe un teren intravilan de 1190 mp. Casă are suprafață construita 110 mp care se compune din 1 hol, 2 camere mare, parter o camera de antreu si 1 beci. Utilități : Apă potabilă, canalizare, ...

635 EUR/m2 | 110 m2

Carei, Satu Mare

teren de vanzare
1
6

teren de vanzare

Teren intravilan de vanzare, amplasat in mun Giurgiu, zona Soseaua Alexandriei, pe Intrarea Rasurei nr 4 ,teren in suprafata de 300mp, deschidere la strada de 16m, acces din strada asfaltata, pe teren se afla o casa de chirpici, demolabila, apa pe teren, curent electric, put in curte, gard BCA la strada. Contact ...

300 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vand apartament
5

Vand apartament

Vând apartament în Sighetul Marmației lângă draliv este 2 cameri bucătărie și baie și 2 balcoane este la etajul 4 și încălzirea este pe lemne

625 EUR/m2 | 80 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vând teren zona Paleus Resort 640 mp, la 100 m de asfalt
5

Vând teren zona Paleus Resort 640 mp, la 100 m de asfalt

Vând teren Vând teren zona Paleus Resort 640 mp, la 100 m de asfalt , 65 euro mp suprafață plană , utilități la limita de proprietate.

640 m2

Oradea, Bihor

Apartament 3 Camere Brancoveanu Lamotesti
9
2

Apartament 3 Camere Brancoveanu Lamotesti

Proprietar Apartament 3 camere Bucuresti Brancoveanu Renovat complet instalatie electrica si sanitara Bloc anvelopat Tripan Rehau

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan com. Malu Mare, jud. Dolj
2
4

Teren intravilan com. Malu Mare, jud. Dolj

Vand teren intravilan in suprafață de 400 mp in com. Malu Mare, jud. Dolj. Curent electric deja branșat Acces facil cotă indiviză din drum Localizare excelentă: aproape de Școala Gimnazială Malu Mare, magazin "Doi pasi" și spălătorie auto Zonă liniștită, cu vecini de calitate, perfectă pentru o familie ...

400 m2

Malu Mare, Dolj

Apartament ultracentral
5
2

Apartament ultracentral

Apartament 3 camere ultracentral etaj2 decomandat balcon pivniță parchet fag 2 băi renovatintegral

1500 EUR/m2 | 70 m2

Campia Turzii, Cluj

De vanzare teren 7 152mp Târgu Ocna,cartier Valcele,jud. Bacau
4

Teren compus din 4 parcele a câte 1788mp,din totalul de 7 152mp,1379mp sunt intravilan. Terenul este la strada principală,central,energie electrica,gaze,apă la stradă,acces auto,drum asfaltat.

7,152 m2

Targu Ocna, Bacau

Casă de vânzare zona Buzăului
10
22

Casă de vânzare zona Buzăului

Suprafață totală: 238 mp Amprentă casă: 110 mp Structură casă: - 2 dormitoare - un living - bucătarie - 3 băi (din care una de serviciu) - hol de intrare și 2 holuri interioare - izolație polistiren pe toți pereții exteriori - tâmplărie termopan eficientă termic - pod izolat Structură curte: - spațiu ...

504 EUR/m2 | 238 m2

Braila, Braila

Vand teren Glina extravilan, 13.400 mp., cu cadastru

Vand teren Glina extravilan, 13.400 mp., cu cadastru

Vând teren Glina extravilan. Suprafata 13.400 m.p. Zona Glina - autostrada A0. Are cadastru. Preț 7.5 euro m.p. Rog seriozitate.

Glina, Ilfov

Vand apartament
5
1

Vand apartament

Vand apartament 2 camere decomandat, 50mp etaj 1din3 în bloc de cărămidă cu boxă și parcare. Apartamentul este renovat, tencuiala noua instalație electrica și sanitara noua. Se afla pe strada Ștefan Lucian.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Vand apartament 2 camere, etaj 1 din 4, 51 m2 - Brasov, Bld.Garii
10
5

Proprietar ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 1, in bloc de 4 etaje. Suprafața utilă este de 51 mp. Apartamentul este renovat, complet mobilat (gata de mutare sau inchiriere). Bucatarie utilata cu frigider, cuptor cu microunde, masina de spalat, plita pe gaz, cuptor ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Garii, Brasov, Brasov

Duplex de vanzare Ronat propietar
4
2

Duplex de vanzare Ronat propietar

Duplex de vanzare in zona Ronat o strada foarte frumoasa 118 Utili parter: Living, bucatarie, baie, camera tehnica Etaj: 3 Dormitoare, 1 baie, 1 dresing Incalzire in pardoseala Pret: 259,900 euro tel.

2280 EUR/m2 | 114 m2

Timisoara, Timis

Vând casă ,sau schimb cu apartament 2cam
1
24

Vând casă ,sau schimb cu apartament 2cam

Vând casă ,actele la zi .sau schimb cu apartament 2 cam Mai multe detalii la telefon.

457 EUR/m2 | 162 m2

Oradea, Bihor

Imobil
6
2

Imobil

imobil construit pe trei nivele, S+P+E avand amprenta la sol de 54mp. stalpi si grinzi din profile metalice tip HEA160 , iar peretii si acoperisul din panouri sandwich. an constructie 2010 teren aferent 540mp deschidere la strada 16m

Slatina, Olt

Teren intravilan Romanu.
3

Teren intravilan Romanu.

Ofer spre vânzare teren 2500mp, cu deschidere 35m, in comuna Romanu, județul Brăila, strada Ulmului. În prezent este ridicată o magazie din BCA și o fântână funcțională. Utilități: curent electric și apă. Terenul este situat la 5 minute de mers pe jos față de primărie, școala și dispensar. Preț 11 euro ...

2,500 m2

Romanu, Braila

Apartament zona deal Pașcani, Iasi
9

Apartament zona deal Pașcani, Iasi

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat ,zona 1 , centrala, Etaj 1, Strada cronicar neculce, renovat complet , foarte bun pentru investiture de.locuit sau transformat in spatiu comercial . Pret 65.000 eur

1300 EUR/m2 | 50 m2

Pascani, Iasi

   Schimb Casa 0,00 lei utilitati
10
3

Schimb Casa 0,00 lei utilitati

Casa batraneasca renovata din chirpici 57 metri pătrați, 3 camere din care : 2 dormitoare,sufragerie,baie,bucătărie și hol.Daca îți dorești o casa moderna ,eficienta energetic într-o zona linistita la 30 km de iasi de la Moara de foc Iași, cu termoizolație de 20 cm polestiren grafitat,grosime pereti ...

1132 EUR/m2 | 57 m2

Spinoasa, Iasi

Vând apartament cu 5 camere
5

Vând apartament cu 5 camere

Vând apartament cu 5 camere Renovat de la 0 în 2025-2026, instalație electrică, sanitară, încălzire în pardosea nouă! Apartamentul se află la parter, într-un bloc la 200m de Lidl în micalaca! Toate materialele folosite au fost de înaltă calitate ( se poate dovedi prin fotografii ) Apartamentul este ...

1968 EUR/m2 | 94 m2

Arad, Arad

Teren arabil

Teren arabil

Vând teren arabil 9500 m.p. situat în zonă irigabilă între localitățile Zorești și Lipia.

9,500 m2

Zoresti, Buzau

 De vânzare apartament 2 camere   Bumbești Jiu, jud. Gorj 40.000
3
2

De vânzare apartament 2 camere Bumbești Jiu, jud. Gorj 40.000

Se vinde apartament decomandat, situat pe strada Jiului, bloc 200 , etaj 1, cu o suprafață de 54 mp. Locuința este mobilată și utilată complet, dispune de termopane noi, balcon închis și centrală termică proprie. Imobilul este construit în 1985, într-o zonă liniștită și aproape de principalele puncte ...

741 EUR/m2 | 54 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

teren extravilan de vinzare
1

teren extravilan de vinzare

5000m2 extravilan in spatele curților din sat Racoviță comuna Bucșani,ideal pentru solarii

5,000 m2

Targoviste, Dambovita

Particular vând casa Baldana
9
10

Particular vând casa Baldana

Proprietar,vand casuta de suflet in Bâldana, Tărtășești, str.Nordului,nr.150, la 35 de km de centrul Bucureștiului, la doar 22 de km de intrarea în București prin Chitila. Se vinde casă cu teren total de 1000 mp din care 120 mp amprenta casei cu 24 metri deschidere la stradă, casă construită în anul ...

500 EUR/m2 | 240 m2

Baldana, Dambovita

Teren 480 mp Berceni intravilan
4

Teren 480 mp Berceni intravilan

Teren comuna Berceni în zona străzii Călugăreni 480 mp, împrejmuit cu gard de beton prefabricat , porți acces auto de 4 m, 3m și una pietonală. Curentul electric în poartă fără costuri adiționale. Beci de 6x4m și fântână.

Berceni, Ilfov

Casa de vânzare Gesti Dâmbovița
5
7

Casa de vânzare Gesti Dâmbovița

Vand casa in Orasul Gaesti judetul Dambovita Casa se afla la perfieria orasului unde este liniste si ferit de agitatie si are toate facilitatile, gaze, curent, apa, centrala pe gaze, calorifere. Casa este spre final de renovare (necesita minimul de îmbunătățiri), instalatia electrica este noua, mobila ...

440 EUR/m2 | 125 m2

Gaesti, Dambovita

Vand teren intravilan 1825 mp ultra-central in Moldova Noua, pe malul Dunarii
1

Proprietar, vand teren de 1825 mp intravilan ultra-central in orasul Moldova Noua cu iesire la malul Dunarii. Terenul este pretabil pentru dezvoltarea de proiecte rezidentiale si comerciale. Terenul se afla in zona ultra-centrala a orasului Moldova Noua intre Centrul Multicultural si WOW Lounge Bar ...

Moldova Veche, Caras-Severin

Casa de vanzare Sighisoara - langa cetatea medievala
10
2

Casa de vanzare Sighisoara - langa cetatea medievala

Casa de vanzare Sighisoara - zona Cornesti - curte proprie - pretul este 120000 Euro negociabil. Demisol: apartament 3 camere si pivnita plus inca o pivnita separata cu uintrare din curte. Geamuri si usi termopane - necesita renovare. Parter: apartament renovat, parchet laminat, geamuri termopane de ...

600 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Teren de 680mp, în Horpaz Iași, zonă strategică
7

Teren de 680mp, în Horpaz Iași, zonă strategică

Vând teren de 680mp intravilan în Horpaz cartierul nou jud. Iasi, utilități complete: gaz, curent electric, apă curentă și canalizare. Distanță de la teren până la strada principală e de numai 50m, Centura Iași la 500m, este o locație privilegiată: terenul este situat într-o zonă liniștită, cu acces ...

780 m2

Horpaz, Iasi

Proprietar Vand loturi teren zona Dedeman Giurgiului Kaufland
5

Proprietar vand loturi teren intravilan gata de construit , zona Dedeman Giurgiului in spatele benzinariei Petrom , Jilava Retail Park Poze reale Case finalizate si in constructie pe celelalte loturi vandute Utilitati: - curent electric - apa si canalizare - avem soluție data la gaze (conform poza ...

500 m2

Magurele, Ilfov

Salvează căutarea