Promovat
Apartament 3 camere Ared AFI, cu grădină de 42 mp și parcare, comision 0%
13

Vă propunem spre vânzare un partament modern de 3 camere, situat în complexul Ared, lângă AFI, ideal pentru cei care își doresc un spațiu confortabil, bine compartimentat și cu grădină proprie. Situat la parter, imobilul se remarcă prin finisaje de calitate și eficiență termică pe tot parcursul anului ...

2171 EUR/m2 | 76 m2

uta, Arad, Arad

Promovat
Casa cu 6 camere si etaj, in Cartierul Tineretului din Tecuci
10
2

De vânzare reşedinţă amplă, cu spaţiu rafinat, în cel mai nou, bine amenajat, şi curat loc din oraşul Tecuci - Cartierul Tineretului. Este o casă de tip vila, construită în anul 2011, din bolţari, este acoperită cu tablă de tip LINDAB și are gard de jur împrejur alcătuit din zidărie şi porţi din fier ...

491 EUR/m2 | 234 m2

Est, Tecuci, Galati

Promovat
Vila luminoasa, gradina, priveliste panoramica spre munti, Harman, Brasov
18

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE, o proprietate situata la 20 minute de Brasov, in localitatea Harman. Situata intr un cartier nou de case, aceasta proprietate desfasurata pe un teren de aproximativ 500 mp, este ...

1325 EUR/m2 | 200 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Casa ultracentrala compusa din 2 garsoniere zona Teatru Gong din Sibiu
13
3

Va propunem spre vanzare o proprietate situata in zona ultracentrala, in apropiere de Teatrul Gong, ideala pentru investitie, in special pentru regim hotelier, activitate care este deja in desfasurare si se poate prelua imediat cu conturi de Booking si alte plarforme dedicate. Imobilul este compus din ...

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna
8
2

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Snagov-Ghermanesti,440mp.
5

Snagov-Ghermanesti,440mp.

Imobiliar Expert grup va propune spre vanzare un teren de 440 mp, cu deschidere de 23m,cu toate utilitatiile: curent,apa,gaze,amplasat in Ghermanesti la 100 m de Mega Image si scoala. Terenul are autorizatie de constructie( expirata) pentru vila P+1E+M.

440 m2

Ghermanesti, Ilfov

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu terasa in SDC Soporului
7
1

Apartament cu terasa in SDC Soporului

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu o camera situat intr-un imobil nou din zona Iulius Mall – Soporului, una dintre cele mai dinamice si apreciate zone rezidentiale din Cluj-Napoca. Proprietatea beneficiaza de un amplasament excelent, cu acces facil catre centre comerciale, zone ...

3419 EUR/m2 | 39 m2

Sorop, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Film 3D!Confort,stil si functionalitate:Vila rezidential  business,Livezeni,Mures
16

Film 3D!Confort,stil si functionalitate:Vila rezidential business,Livezeni,Mures

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila, atestata cu certificat energetic clasa A, ariata in comuna Livezeni, intr-un cartier exclusivist, intr-o zona linistita, pe un aadru natural apreciabil, la doar 7 km de centrul municipiului Targu Mures. Tur ...

1245 EUR/m2 | 220 m2

Livezeni, Mures

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
11

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului,situata la etajul 6,cu suprafata de 36 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Garsoniera este curata,cu spatiu bine organizat si balcon. In apropiere aveti metrou Lujerului la 3-4 minute de mers,Plaza Romania,statii ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Lipia, 3200mp,D=18m.Orice variante imobiliara/asociere/inchiriere.
3

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un teren de 3200 mp cu deschidere de 18,amplasat in extravilanul satului Lipia-Gruiu. Terenul este ideal pentru depozit , se afla la 2 min. de iesirea in autostrada.

3,200 m2

Lipia, Ilfov

Promovat
Casa de vacanta cu suflet in inima naturii pe Valea Avrigului in Sibiu
20
1

EXCLUSIVITATE COMISION 0! Descoperiti un loc unde timpul se opreste, unde diminetile sunt imbaiate in lumina soarelui si parfumul ierbii proaspete, iar serile se transforma in momente de neuitat petrecute alaturi de cei dragi, in jurul semineului, inconjurati de linistea pe care doar natura o poate ...

1111 EUR/m2 | 99 m2

Avrig, Sibiu

Calugareni 700mp,zona rezidentiala variante /asociere/inchiriere.
3
1

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un teren de 700 mp amplasat in Calugareni pe DJ411 spre Singurei.Terenul este impartit in mai multe loturi,pe unele sunt ridicate vile.

700 m2

Calugareni, Giurgiu

Casa veche cu teren generos com. Rosiile, Valcea
3
8

Casa veche cu teren generos com. Rosiile, Valcea

Va propunem spre vânzare o casa cu teren în comuna Roșiile, jud. Vâlcea. Localizata la 63 km de Râmnicu Vâlcea și 228km de Bucuresti, pe E81, comuna datată din 1633, la momentul actual este o comuna modernă, cu toate instituțiile statului prezente, sosea, apa, canalizare. Proprietatea de vânzare este ...

234 EUR/m2 | 160 m2

Rosiile, Valcea

Snagov Plaza, 480 mp.Orice variante imobilare/asociere/inchiriere.
5

Imobiliare Expert Grup va propune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 480 mp, D=20m,amplasat chiar in spatele complexului Snagov Plaza. Pe teren se poate construi o cladire P+2E+M.

480 m2

Tancabesti, Ilfov

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 Cam, Bucătărie Închisă | Bloc Nou | Giroc–Zona Hotel IQ | Investitie
11

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, având o suprafață utilă de 54 mp, situat în Giroc, într-un ansamblu rezidențial modern construit în anul 2022, într-o zonă liniștită, dar excelent conectată cu orașul. Proprietatea se remarcă prin amenajarea realizată ...

2128 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc - V9253
6

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc. FOXFORT va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Sud-Vest, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Titan
4
46

Vanzare garsoniera in zona Titan

Vanzare garsoniera in zona Titan,etaj 2 din 4,bloc construit in 1988,suprafata 33 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de magazine,piata,scoli si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe detali ...

1758 EUR/m2 | 33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea