Promovat
Apartament 3 camere , 63 mp , , Zona - Cetate
5

Apartament 3 camere , 63 mp , , Zona - Cetate

PRIME Imobiliare propune spre vânzare un apartament spațios si luminos care este compartimentat astfel : Living + Bucătărie open-space , 2 dormitoare spațioase , 1 baie cu geam, 1 hol de acces si balcon . Aceasta proprietate are ca si avantaj hipermarket Penny chiar lângă bloc , stație de autobuz, grădiniță. ...

1702 EUR/m2 | 63 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
De vanzare  apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu.
4
8

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu.

De vanzare un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Apartamentul este chiar la etajul 1 al blocului si dispune de o suprafata de 30mp. Se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial 225 mp in Techirghiol - Ideal pentru Business
20
8

Spatiu comercial de vanzare in Techirghiol ndash; locatie excelenta, pret avantajos! Adresa: Strada Nicolae Balcescu nr. 24, Techirghiol, chiar langa geamie Detalii proprietate: Suprafata teren: 183 mp Amprenta la sol: 183 mp Suprafata construita desfasurata: 225 mp (include un beci de 42 mp) ...

324 EUR/m2 | 185 m2

central, Techirghiol, Constanta

Promovat
Duplex spatios cu 4 camere in Dumbravita -semineu- la 3 minute de Primarie
20
2

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex Parter + Etaj cu 4 camere, 3 bai si 1 camera tehnica spatioasa (poate fi transformata si in bucatarie deoarece are trase racordurile pentru apa si canalizare), situata in localitatea Dumbravita. Proprietatea are o suprafata utila de 128 mp si un ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare in cartierul Gheorgheni
6

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.   Avantaje majore ale acestui apartament:          • Compatimentare decomandata;  • Pozitionare foarte buna   • Cateva minute de mers pe ...

3378 EUR/m2 | 50 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Zona Elisabetin apartament  2 camere de vanzare
4
9

Zona Elisabetin apartament 2 camere de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Elisabetin,la etajul 2,suprafata de 47 mp,decomandat, este complet utilat si mobilat modern. Locuri de interes general:gradinite,parcul Carmen Silva,magazine Profi,SRL-uri,Cinema Victoria,Catedrala Mitropolitana. Apartamentul poate fi utilizat si ca investitie ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei
13

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei

ID: P2663 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de doua balcoane de 4 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa tip duplex cu garaj, beci si crama, zona Carrefour- Piatra Neamt
16
2

CASĂ TIP DUPLEX ȘI 174 MP TEREN, CU GARAJ, BECI ȘI CRAMĂ, ZONA CARREFOUR, PIATRA NEAMȚ, 120.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 174 mp teren în proprietate exclusivă și apartament situat in casă tip duplex, construită în anul 2003, pe fundații din ...

784 EUR/m2 | 153 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Casa la rosu D+P+E si teren 873 mp, sat Bistrita
18
3

Casa la rosu D+P+E si teren 873 mp, sat Bistrita

CASĂ LA ROȘU D+P+E ȘI TEREN 873 MP, ÎNTR-UN CADRU CU REZONANȚĂ SPIRITUALĂ ȘI WIEV SPECTACULOS, DIN COM. ALEXANDRU CEL BUN - SAT BISTRIȚA, 105.000 EURO SAU SCHIMB CU APARTAMENT + DIFERENȚĂ Iubitorilor de natură, pădure, liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziție această proprietate ...

427 EUR/m2 | 246 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 2 camere- Zona Gheorghe Lazar
5
9

Apartament cu 2 camere- Zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic,are central proprie si aer conditionat. Apartamentul poate fi utilizat ca si investitie dar si ca locuinta.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Garii
4
7

Apartament 2 camere Garii

Spre vanzare un apartament cu doua camere,56 mp, baie si bucatarie in zona Garii-Nokia. Apartamentul este la etajul 1, complet mobilat si utilat. La colt sunt autobuzele M11,M14,11,14,18.10 min-centru,10 min-Mall,5 min Gara de Nord,5 min-Piata Iosefin. Se poate monta si centrala proprie. Pentru mai multe ...

1232 EUR/m2 | 56 m2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

VILĂ PITEȘTI ROLAST Balotești De LUX Mobilată Şi Utilată Complet NOUĂ Suprafeţe 200 Mp. Utili 400 Mp
18
2

VILĂ DE LUX PITEȘTI, ZONA ROLAST CONSTRUCȚIE 2020 Proprietate exclusivistă Mobilată & utilată complet Finisaje premium Totul nou - O vilă spectaculoasă, construită în 2020, care redefinește standardele de confort și rafinament. Situată ...

1650 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament de vanzare cu 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou
4
35

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou. Suprafața utilă este de 51 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1984. În proximitate se află metrou Titan, piață, parc și numeroase mijloace de transport. Pentru detalii sunați la numărul ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa individuala Tautii Magheraus
20
1

Casa individuala Tautii Magheraus

Casa moderna parter+etaj, 230 mp- Tautii Magheraus cu acces usor catre oras . Va propunem spre vanzare o proprietate deosebita ,ideala pentru cei care cauta un camin spatios,bine compartimentat si construit cu materiale de calitate superioara. Casa se afla intr-o zona linistita (cu drum privat),ceea ...

1161 EUR/m2 | 230 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Teren Intravilan Remetea Mare de vânzare

Teren Intravilan Remetea Mare de vânzare

Vând teren intravilan 4000mp front 30 m ,Remetea Mare ,utilități aproape,zona de construcții case sau diverse activități ,acces drum pietruit ,ideal investiție ,Preț ,142000euro.Tel.0742143679.

4,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, cu boxa in proprietate, zona Scoala nr.2- Asirom
10
2

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 2, CU BOXĂ ÎN PROPRIETATE, ZONA ȘCOALA 2 ASIROM, 60.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu 2 camere, ce răspunde tuturor categoriilor de vârstă, situat în zonă centrală a Municipiului Piatra Neamț. Apartamentul este pe structură decomandată, ...

1304 EUR/m2 | 46 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

TEREN 21579 Mp. Curs Construcții + 4 Anexe La 35 Km Pitești - Buzoești Stradal Fermă
12
1

Oportunitate Investițională | Teren 21.579 mp cu Deschidere la DN65A | Buzoești, Argeș - Agenția Imobiliară KRISS vă prezintă în exclusivitate un teren generos, cu multiple posibilități de valorificare, situat strategic în Comuna Buzoești, la doar 35 km de Pitești, cu deschidere directă la Drumul ...

21,579 m2

Pitesti, Arges

Proprietate imobiliara situata in ansamblu rezidential Ultracentral-str Stefan cel Mare
1

PROPRIETATE IMOBILIARĂ DE EXCEPȚIE SITUATĂ ÎN ANSAMBLU REZIDENȚIAL ULTRACENTRAL - STRADA STEFAN CEL MARE, 375.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE este onorată să vă prezinte spre achiziționare această proprietate, care dispune de o poziție privilegiată în municipiul Piatra Neamț și se remarcă prin noblețe și ...

2586 EUR/m2 | 145 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, bloc nou,Aradului
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp.  26 M deschidere Toate Utilități
6
5

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp. 26 M deschidere Toate Utilități

OFERTĂ !!! Nou Pe Piață TEREN Hințești zona Tipografie la 5,5 km de Pitești, aproape de strada principală La liziera păduri, Teren 847 Mp. cu Deschidere de 26 M, Toate utilitățile la poartă, zonă foarte liniștită și în plină dezvoltare. Prețul este de 75 Euro Mp. = total 63.500 Euro. MERITĂ VĂZUT !!! Exclusiv ...

Pitesti, Arges

Duplex Bucovat finalizat - Direct Dezvoltator
11
1

Duplex Bucovat finalizat - Direct Dezvoltator

1/2 Duplex situat in Bucovat, la doar 5 minute de mers pe jos pana in centrul comunei, de școală, grădiniță, primarie, magazine.
 La 150 m de drumul asfaltat, cu acces facil catre Timisoara. Suprafață utilă: 70 mp
 Teren: 228 mp (curte proprie)
 Compartimentare: 2 dormitoare, living, baie, terasa si ...

1427 EUR/m2 | 70 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Apartament 2 camere, zona Centrala - Tribunalul vechi
12
1

Apartament 2 camere, zona Centrala - Tribunalul vechi

APARTAMENT 2 CAMERE, ZONĂ CENTRALĂ TRIBUNALUL VECHI, 60.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat la etajul 3 într-un bloc cu 4 etaje construit ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea