Imobiliare

Promovat
Apartament decomandat 2 camere balcon loc parcare orientare sudica
9
1

COMISION 0 -apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 55 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare inclus in pret; • Locatie ferita de aglomeratie; • Orientat sudica; • Posibilitate achizitionare loc parcare extra. TABOO ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere 53mp Metrou Ap Patriei cu loc parcare inclus
11
1

Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la 700 de metrii de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc cu 8 apartamente din anul 2022, este semidecomandat - centrala proprie, etaj 3/3, se predă mobilat și utilat, perfect ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren de vanzare cu Autorizatie de constructie -314 mp Mamina/Berceni
5

De vanzare teren 314 mp - intravilan - Berceni - Zona Mamina - aproape de Stadionul Berceni PUZ aprobat din 2024. Acest lot are Autorizatie de constructie cu POT 30% si CUT 0,3. Ac=92,67mp, Ad=92,67mp, A utila = 75,80mp, A locuibila = 57 H cornisa 3,35m, H max = 5,6mp Regim de inaltime -P. Numar camere ...

314 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament de vânzare Craiovita
12
2

Apartament de vânzare Craiovita

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat în Craiovița, într-o zonă retrasă și extrem de liniștită. Localizare foarte bună – apartamentul este poziționat între blocuri, ferit de zgomotul stradal, beneficiind de multă liniște, umbră și intimitate, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

Nou. Zona Braytim - langa Biserica Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari.
11

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU- pozitie EXCELENTA - aproape de Biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare. Pret 74.900 Eur. ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
12

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Aradului; - etaj 2/4; -suprafata utila 43 de mp + balcon de 3.5 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, mobilier bucatarie, mobilier dormitoare; - ...

2023 EUR/m2 | 43 m2

aradului, Timisoara, Timis

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

45. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

511 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Spatiu comercial premium cu expunere excelenta si acces facil Zorilor
3

Vrei sa deschizi un business dar nu ai locatia perfecta? Doresti un spatiu comercial de vanzare intr-o zona foarte accesibila? Ce crezi de acest spatiu comercial de vanzare din zona Zorilor, Cluj-Napoca? Este un spatiu comercial potrivit afacerii tale? Spatiul este intr-o zona foarte accesibila, atat ...

1493 EUR/m2 | 904 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

 Garsoniera de vanzare zona Tineretului
5
23

Garsoniera de vanzare zona Tineretului

Va prezint un apartament cu 1 camera, de vanzare, tip compartimentare decomandat, situat in zona Tineretului din Bucuresti. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1991, la etajul 7 8. Dispune de o suprafata totala de 40 mp.

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tineretului, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan 507 mp deschidere 17 m PUZ aprobat Cisnadioara Sibiu
5

De vanzare teren intravilan in suprafata de 507 mp, situat in localitatea Cisnadioara, judetul Sibiu, intr-o zona linistita si in continua dezvoltare. Proprietatea beneficiaza de o deschidere de 17 metri si are acces la doua drumuri, dintre care unul este drumul principal al localitatii, oferind astfel ...

507 m2

Cisnadioara, Sibiu

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

 Hala Industriala 2019, Careiului nr. 11, Vetiş, Satu Mare 447355.
12

Hală industrială de vânzare — Str. Careiului nr. 11, Vetiş, Satu Mare 447355. | 900 mp teren | 580 mp hala Proprietate industrială cu potențial ridicat de producție, depozitare și logistică, situată strategic pe Str. Careiului, în imediata apropiere a Centurii de Ocolire Satu Mare și a Parcului Industrial ...

267 EUR/m2 | 580 m2

Vetis, Satu Mare

   17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea.
3
1

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in localitatea I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea cu suprafata totala de 911 mp., amplasat la drum asfalat cu o deschidere de 22,84 ml. Ca ...

911 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Casa individuala spatioasa cu 6 camere - Ghiroda
11

Casa individuala spatioasa cu 6 camere - Ghiroda

Casa individuala spatioasa | 6 camere | Ghiroda | Ideala locuinta sau business. FOXFORT va propune spre vanzare o casa individuala, construita din caramida, cu regim de inaltime Parter + Etaj, situata in Ghiroda — zona apreciata pentru accesibilitate si liniste. Proprietatea dispune de 6 camere, avand ...

2338 EUR/m2 | 154 m2

Ghiroda, Timis

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro
10

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie o cabana din lemn cu fundatie din beton, acoperita cu tabla in sat Costi, zona Metro, Galați, ideal pentru o casa de vacanta sau pentru constructia de noi locuinte, terenul fiind ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Salvează căutarea