Imobiliare

Promovat
COMISION 0 Apartament 91 mpu 4 camere si LOC PARCARE Doamna Stanca
13
2

COMISION 0% LA CUMPARATOR !! Apartament de vanzare cu 4 camere decomandate, avand o suprafata utila de 91 mp si 3 balcoane private cu o suprafata totala de 11 mp, pozitionat la etajul intermediar 1 din 6 al unui imobil cu lift, si un LOC DE PARCARE inclus in pret zona Doamna Stanca din Sibiu. Structura ...

1813 EUR/m2 | 91 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere și 2 parcări - Fortuna - Investiție
8
6

Apartament 3 camere și 2 parcări - Fortuna - Investiție

HVL Imobiliare vă propune spre vânzare in reprezentare exclusiva un apartament cu 3 camere, situat în zona Fortuna (în spate la Flana Market), ideal pentru investiție, cu chiriași deja existenți. Apartamentul este compartimentat eficient: hol de acces, living spațios, 2 dormitoare, bucătărie separată, ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Fortuna, Arad, Arad

Promovat
Duplex întreg RPC Mehala – 2 unități | Investiție sau locuire | Com 0%
20
2

Duplex întreg de vânzare – RPC, Mehala, investiție sigură Timiș Imobiliar propune spre vânzare un duplex întreg, situat în cartierul rezidențial RPC, zona Mehala, pe Strada Emil Botiș. Proprietatea se vinde integral, sau separat (ambele unități sunt disponibile), fiind o opțiune potrivită atât pentru ...

1921 EUR/m2 | 96 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare Agnita, str. Closca
17

Casă de vânzare Agnita, str. Closca

Casă de vânzare în Agnita, Str. Cloșca – oportunitate excelentă pentru renovare și investiție! Proprietatea are o suprafață totală de 477 mp, cu o casă de 95 mp și anexe de 46 mp (șopron, magazie și coteț pentru animale), oferind multiple posibilități de utilizare – locuință familială, casă de vacanță ...

356 EUR/m2 | 80 m2

Central, Agnita, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 camere Domnesti
17
1

Casa 3 camere Domnesti

Vila de vanzare in Domnesti 160mp -Tudor Vladimirescu- Penny -Jysk Casa are o gradina superba. Casa se remarca prin finisaje premium. Parterul este format dintr-un living , bucatarie inchisa , baie , hol si casa scarii. La etaj avem 2 dormitoare ,baie,dressing. 2 balcoane. Suprafete: living si dining ...

2036 EUR/m2 | 140 m2

Domnesti, Ilfov

Licitatie publica de vanzare imobile teren UAT Orlat si UAT Agnita, jud. Sibiu
2

1. DRUMURI SI PODURI SA SIBIU, valorifica prin licitatie publica de vanzare, imobile teren, proprietate privata a societatii vanzatoare, situate administrativ pe teritoriul UAT Orlat, jud. Sibiu. Obiectul procedurii de licitație îl constituie vânzarea prin licitație publică a urmatoarelor imobilelor ...

20,461 m2

Sibiu, Sibiu

Vila Cornetu, Ilfov
19

Vila Cornetu, Ilfov

Agentia Next House vinde o vila in zona Bragadiru-Cornetu, P+1+M , utilata , mobilata , 4 dormitoare , 3 bai , teren 750 mp , suprafata utila 320 mp , mansarda necompartimentata.

781 EUR/m2 | 320 m2

Cornetu, Ilfov

Casa Vacanta Izvorani
12

Casa Vacanta Izvorani

Casa de vacanta din lemn la intrarea in Izvorani, Ciolpani, la 33 Km de Bucuresti Suprafata utila 85mp,desfasurata 110mp,suprafata construita 125mp casa are 3camere ,3 bai,bucatarie ,terasa. Suprafata teren 2350 mp,deschidere la strada 9m si in spate 19m. Structura de rezistenta lemn. Utilitati:curent ...

1235 EUR/m2 | 85 m2

Izvorani, Ilfov

Apartament 2 camere Chiajna - Giulesti Sarbi ( Bucuresti - Sector 6 )
14
1

️ Apartament 2 camere Premium – Promenada Chiajna La doar 1 minut de granița cu Sectorul 6, București! VÂNZARE DIRECTĂ – COMISION 0%! Vrei un apartament modern, luminos și perfect compartimentat, aproape de oraș, dar ferit de agitația zilnică? Ansamblul Promenada Chiajna îți aduce echilibrul ideal ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camer ideal locuinta sau investitie,Ovidiu-Constanta
18

Excelenta prin experienta! Apartament spatios in centrul orasului Ovidiu ndash; ideal pentru locuit sau investitie Iti prezint un apartament cu potential real, situat chiar in centrul orasului Ovidiu ndash; o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie: magazine, transport, scoli si flux constant de oameni. Suprafata ...

Central, Ovidiu, Constanta

Vanzare vila noua 5 camere, Pipera in proximitatea autostrazii A3
7

Vila exclusivista de vanzare ndash; Bucuresti Va prezentam o proprietate deosebita, o vila moderna finalizata in anul 2025, conceputa pentru a oferi un standard ridicat de confort, eleganta si functionalitate. Cu o suprafata construita de 309 mp si o suprafata utila de 220 mp, aceasta proprietate impresioneaza ...

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Bucla
7
1

Apartament 2 camere zona Bucla

Apartament 2 camere in zona Bucla, Baia Mare -Cartier linistit si apreciat -Etaj 3 din 4 -Foarte luminos, lumina naturala toata ziua -2 balcoane cu orientare dubla -Spatios si compartimentat eficient -Ideal pentru familie -Aproape de gradinite si puncte de interes -Acces rapid catre oras -Confort, ...

1264 EUR/m2 | 55 m2

sasar, Baia Mare, Maramures

Casa unde copii cresc liberi: Povestea de pe strada Marin Sorescu
16

Exista case care sunt facute din caramida si mortar, si exista case care sunt tesute si din amintiri. Daca citesti aceste randuri, inseamna ca drumul tau te-a adus exact unde trebuia: la numarul 4, pe strada Marin Sorescu, intr-un loc unde se afla casa care este facuta pentru tine! Nu te uita ca in ...

1654 EUR/m2 | 130 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Pozitie inalta, aproape de vatra satului, Dumbravita, 765mp.
1

IMODIVERS--Vecini pe toate laturile, 765mp, fs 19,7m, Dumbravita-Mures, curent, gaz, apa, canalizare, 164.000E

765 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea
12
3

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu,Jud.Tulcea, din chirpic ,tencuita,suprafata teren 4612 mp,suprafata construita 125 mp, decomandata ,1 hol mare ,sufragerie ,3 dormitoare ,plus anexa formata din 1 bucatarie ,plus 2 camere,imbunatatita cu termopane ,gresie ...

280 EUR/m2 | 125 m2

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere Str.Sabinelor
17

Apartament 3 camere Str.Sabinelor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere Str.Sabinelor,etaj 8 10.lift nou,decomandat,suprafata totala 70 mp,renovat complet,centrala gaz,pret 78000 euro .tel.0747698898

1114 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

1\2 DUPLEX, DE VÂNZARE, 4 camere\CARANSEBEȘ\ ZONĂ CENTRALĂ\JUD.CS
20

COMISION 0% Dana Imobiliare ,vă propune 1\2 a un Duplex,pe un teren de 260mp,situat în zona centrală a orașului Caransebeș ,aproape de Parcul Dragalina. Imobilul are o suprafață utilă de 132 mp, și este dispusă pe Parter + Pod(cu posibilitatea de mansardare), având următoarea compartimentare: ...

1114 EUR/m2 | 132 m2

central, Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere, 60.70 mp, zona Micro 4
8
1

Apartament 2 camere, 60.70 mp, zona Micro 4

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Micro 4, la etajul 4 al unui imobil bine întreținut, cu acoperiș în stare excelentă. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 60,7 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din living generos, dormitor, ...

1153 EUR/m2 | 61 m2

Targoviste, Dambovita

Studio de vanzare, 37.01 mp, zona Ultracentrală
9
2

Studio de vanzare, 37.01 mp, zona Ultracentrală

Blitz propune spre vanzare un studio modern, poziționat într-una dintre cele mai căutate zone ultracentrale ale orașului. Imobilul este situat la et 1 din 4 al unui bloc bine întreținut. -Suprafața totală este de 37,01 mp, compartimentarea fiind eficient realizată astfel: -1 dormitor -living spațios ...

2837 EUR/m2 | 37 m2

Craiova, Dolj

Salvează căutarea