Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere în Mangalia , 600 m până la plajă
8
10

Apartament 3 camere în Mangalia , 600 m până la plajă

Apartament cu 3 camere de vânzare în Mangalia , ultracentral. Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele,situat central în orașul Mangalia. Proprietatea se află la doar 600 m de plajă, cu supermarketuri și stațiunile turistice și faleză în imediata ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
CASĂ INDIVIDUALĂ ÎN SCHEI    STRADA PIATRA MARE
20
1

CASĂ INDIVIDUALĂ ÎN SCHEI STRADA PIATRA MARE

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată într-una dintre cele mai autentice și apreciate zone ale Brașovului – cartierul Schei, pe strada Piatra Mare. Proprietatea îmbină farmecul istoric al zonei cu avantajele unei compartimentări extrem de versatile, fiind ideală atât pentru locuire, ...

1655 EUR/m2 | 145 m2

Schei, Brasov, Brasov

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare
20
1

Casa de vanzare

Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, o casa cu potential ridicat situata in Pietroasa Mare, la doar 8 km de Lugoj, intr-o zona linistita de case noi, cu acces privat. Caracteristici cheie: Suprafata utila: 180 mp - suprafata construita : 250 mp Teren intravilan: 1.700 mp Compartimentare: 1 living ...

358 EUR/m2 | 180 m2

Petroasa Mare, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Titan, 1 Decembrie 1918, Metrou, Piata
5
2

Titan, 1 Decembrie 1918, Metrou, Piata

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, renovat, luminos, spatii de depozitare, multiple facilitati, situat la etajul 4 in bloc de 4 nivele reabilitat.

1449 EUR/m2 | 69 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial, cu potential investitional   servicii, Ciucului, Sfantu Gheorghe
8

Spatiu comercial, cu potential investitional servicii, Ciucului, Sfantu Gheorghe

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare un spatiu comercial ariat in localitatea Sfantu Gheorghe, zona Ciucului, cu acces direct din strada si expunere valoroasa. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar ...

1183 EUR/m2 | 24 m2

ciucului, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Apartament ultrafinisat cu 2 camere decomandate de vanzare in Manastur
8
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 43 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.      Avantaje majore ale acestui apartament:        - priveliste panoramica; - la cheie, totul nou; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in ...

3604 EUR/m2 | 43 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

COMISION 0% Spatiu comercial 295 mp cu vad bun, zona Torontalului
9
1

Spatiu comercial cu o incapere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial open space cu suprafata utila de 295,22 mp, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime Parter + 5 Etaje. Finisaj fatada: Peretii exteriori sunt realizati din caramida cu ...

1929 EUR/m2 | 295 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp
20
1

Agenția noastră vă propune spre vânzare o casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in Piata Schiller Sibiu
7
7

Apartament de vanzare cu 2 camere in Piata Schiller Sibiu

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 33 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. COMISION 0! Avantaje majore ale acestui apartament: •Pivnita                                            ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Grivitei
5
27

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Grivitei

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă foarte bine conectată din cartierul Grivița. Detalii apartament: Suprafață utilă: 48 m Compartimentare: 2 camere, bucătărie, baie Etaj: 4 din 8 An de construcție: 1985 Puncte de reper: Aproape de stațiile de metrou Grivița și Basarab, cu acces rapid la ...

1646 EUR/m2 | 48 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
10

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale
20

Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale

Casa individuala de vanzare P+M in Giarmata amplasata intr-o zona rezidentiala deosebita la aproximativ 10 km de Timisoara. Accesul la proprietate se realizeaza de pe o strada asfaltata cu doua fronturi stradale. Casa este situata pe un teren cu o suprafata de 1176 mp cu doua fronturi stradale de 30ml ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

Titan, Nicolae Grigorescu, Metrou, Parc IOR
4

Titan, Nicolae Grigorescu, Metrou, Parc IOR

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, luminos, spatii de depozitare, AC, renovat, liber, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele reabilitat.

1885 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vânzare casă situată în Târgu Jiu, strada Salcâmului
10
21

Vânzare casă situată în Târgu Jiu, strada Salcâmului

Vânzare - Casă - Strada Salcâmului - Târgu- Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre achiziție casă în Târgu Jiu, strada Salcâmului. Casa este dispusă pe un regim de înălțime P+M, cu o suprafață utilă de aproximativ 104 mp, construită pe un teren aferent de 410 mp. Parterul găzduiește un living generos, ...

1240 EUR/m2 | 104 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
 2 camere, finisat, parcare, zona Iulius Mall
5
5

2 camere, finisat, parcare, zona Iulius Mall

Apartament cu 2 camere, intr-o constructie noua, situata in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil cu 7 niveluri si dispune de o suprafata utila de cca 52.5 mp si un balcon de tip logie de cca 9 mp. Compartimentarea proprietatii este semidecomandata, fiind organizata ...

2800 EUR/m2 | 53 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartamente 3 camere zona 13 Septembrie
8
13

Apartamente 3 camere zona 13 Septembrie

Va propunem la vanzare un apartament spatios de 3 camere in zona 13 Septembrie, in imediata vecinatate a Prosper Plaza. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp si este situat la etajul 3. Una dintre cele mai mari avantaje ale acestei proprietati este accesibilitatea facila catre mijloacele de transport ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp
2
5

De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp

Teren Intravilan de vanzare in Giarmata - aproape de str Marului avand o suprafata de 610 mp si deschiderea de 17.5 ml. Utilitati trase in zona este doar curent. Pretul este 42700 euro putin negociabil . ID intern: 8475.Tel.0723155002 0728857135

610 m2

Giarmata, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea