Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren de 22.002 mp în Băicoi, Prahova
3

Teren de 22.002 mp în Băicoi, Prahova

Comision 0%! Oportunitate rară pe DN1! Teren de 22.002 mp în Băicoi, Prahova, cu acces direct la cel mai important drum național al țării – gata de valorificat. Ce avantaje are? Poziție excelentă, direct pe DN1 – una dintre cele mai circulate rute din România. Suprafață generoasă de peste 2,2 hectare, ...

22,000 m2

Sud-Vest, Baicoi, Prahova

Promovat
Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja
20
4

Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja

FARA COMSION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare vila exclusivista situata in Vulcan Hunedoara, in zona cu Statiunea Straja. Vila este construita pentru folosinta proprie, nu a fost gandita pentru vanzare. Dispune de 33 panouri solare si contract de prosumator. Pretul solicitat de proprietar este de ...

1141 EUR/m2 | 262 m2

central, Vulcan, Hunedoara

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa.Balcon.Baie cu geam
10

De vanzare apartament cu 2 camere in Bloc Nou 2026, bloc integral din caramida, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, disponibil in doua luni, acum este la alb pe interior, pe exterior e gata. Zona Giroc la 5 minute de Penny , Lidl si Mega Image Pret ...

1800 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Dragomiresti Valea - Langa Centura, teren 15.600 mp, 35E/mp
11

Dragomiresti Valea - Langa Centura, teren 15.600 mp, 35E/mp

Teren. 15.600 mp, intravilan, cu o pozitionare excelenta, in Dragomiresti Vale cu acces rapid din Centura Bucuresti. Forma terenului este trapez, cu 2 fronturi stradale (68 si 59 m) Strada este asfaltata, accesul este rapid din Centura Bucuresti si utilitatile sunt chiar langa teren. Va stau la dispozitie ...

15,600 m2

Dragomiresti-Deal, Ilfov

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Hala industriala 572 mp, teren 1.615 mp - Zona Sud Timisoara
7

Hala industriala 572 mp | Teren 1.615 mp | Zona Sud Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare hala industriala situata in zona de sud a Timisoarei, langa centura, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere ale orasului. Hala are o suprafata utila de 572 mp si este amplasata pe ...

1311 EUR/m2 | 572 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu
4
80

Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Brancoveanu,este la etajul 2 10,la 10 minute de minute de statia de metrou.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 29mp.Anul de constructie al blocului fiind 1985. Complet mobilata si utilata.

1552 EUR/m2 | 29 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!
10

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, luminos si spatios avand 58 mp utili. Blocul pe exterior este finalizat, la interior este la ALB, in 2 luni e gata finisat si pe interior.Pozele sunt ...

1791 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3D  FILM! Apartament 3 camere,etaj 2, areal apreciabil, Simeria,Sfantu Gheorghe
17

3D FILM! Apartament 3 camere,etaj 2, areal apreciabil, Simeria,Sfantu Gheorghe

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA Va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Sfantu Gheorghe, pe strada Viitorului, zona Simeria. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesare filmului de prezentare si a ...

1371 EUR/m2 | 62 m2

simeria, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradistea -Ilfov, strada Nuferilor, teren intravilan 1000 mp  15m.
14
8

Gradistea -Ilfov, strada Nuferilor, teren intravilan 1000 mp 15m.

Gradistea -Ilfov, strada Nuferilor, teren intravilan 1000 mp 15m. Toate facilitatile: apa, gaze, canal, curent, drum asfaltat. Cca 250 m pana la lacul Caldarusani.

Gradistea, Ilfov

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi
4
1

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi

Apartament cu 2 camere decomandat, intr-o zona foarte linistita, mobilat si utilat, liber, luminos, spatii de depozitare, AC, situat la etajul 6 in bloc de 10 nivele reabilitat.

1897 EUR/m2 | 58 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea