Imobiliare

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa moderna cu 5 camere de vanzare in Dumbravita
17

Casa moderna cu 5 camere de vanzare in Dumbravita

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala moderna, situata in Dumbravita, in apropiere de Ikea, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, apreciata pentru accesibilitate si confort. Proprietatea este amplasata pe un teren de 623 mp, avand o suprafata construita de 280 mp si o suprafata ...

2947 EUR/m2 | 190 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
12

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp și se află la etajul 4. Este ideal pentru persoanele care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de mijloacele de transport și facilități. Detalii: 2 camere Suprafață: 60 mp Etaj: ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
95

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf
18
4

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 2 4, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp. Are centrala proprie

1300 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
47

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Berceni Etaj:Parter Suprafata:27mp An constructie: 1977 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Nu

1463 EUR/m2 | 27 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa 5 camere 374 mp utili + Anexa 75 mp in punctul 0 al Fagarasului
12
4

Doresti sa achizionezi o locuinta? Vrei o casa cu 5 camere in Fagaras? Aceasta casa de vanzare cu 5 camere in zona 0 a orasului Fagaras este alegerea potrivita pentru tine si familia ta. Casa de vanzare cu 5 camere + garaj in suprafata de 75 mp din zona Centrala, Fagaras are suprafata construita ...

487 EUR/m2 | 374 m2

Fagaras, Brasov

Promovat
2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare
9

2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere open space situat in zona Giroc/Braytim aproape de ESO intr-un imobil construit in anul 2024 cu termen de finalizare luna Mai model confort 1 semidecomandat etaj intermediar cu o suprafata utila de 50 mp cu balcon si geam la baie. Apartamentul este ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Vanzare apartament doua camere zona Rahova
7
30

Vanzare apartament doua camere zona Rahova

Oferim pentru vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 57mp situat la etajul 2 1978. Apartamentul este situat in zona Rahova (vis a vis de Piata Rahova ) , apartamentul este complet mobilat si utilat !

1193 EUR/m2 | 57 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8
1

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere de vanzare in zona Parcul Carol
6
41

apartament 2 camere de vanzare in zona Parcul Carol

Bucură-te de un stil de viață rafinat și confortabil în acest apartament elegant, situat la doar câțiva pași de frumosul Parc Carol. Cu o suprafață utila de 50 mp,amplasat la etajul 2, acest apartament oferă spațiu și libertate pentru a-ți trăi viața într-un mediu plin de armonie și natură. ->>> Caracteristici ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Parcul Carol, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% - Apartament cu 2 camere la etajul 1 in Giroc, zona ESO
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona ESo. FOXFORT propune vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona ESO , aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)