Promovat
3 Camere Decomandat Central  90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial
10
2

3 Camere Decomandat Central 90mp | Vizibilitate Excelentă | Potențial Comercial

Apartament 3 camere decomandat Zonă Centrală Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zonă centrală, la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+10, cu acces direct din bulevard. An construcție: 1974 Bloc anvelopat Suprafață utilă: 90 mp Suprafață balcoane: 10 mp Compartimentare: Hol ...

2078 EUR/m2 | 90 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial  - Clinica medicala
20

Spatiu comercial - Clinica medicala

Agenția imobiliară Alfa Invest vă propune spre vânzare sau închiriere un spațiu modern, special conceput pentru activități medicale. Imobilul este situat la parterul unui bloc rezidențial cu 3 etaje, într-o zonă cu potențial deosebit, în imediata vecinătate a Spitalului de Pneumologie, chiar în centrul ...

2203 EUR/m2 | 286 m2

Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Teren Corbeanca în zona Cantonului aproape de A0
20

Teren Corbeanca în zona Cantonului aproape de A0

Vă propun spre cumpărare un teren compact de 5000 mp situat la nici 500 ml de A0 și la 180ml de Pădurea Corbeanca. Terenul se află în imediata apropiere a unei zone rezidențiale și reprezintă o foarte bună opțiune pentru investiție. Zona în care se află terenul datorită amplasamentului oferă perspective ...

5,000 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere decomandat,  – Pantelimon, Ilfov | Parcare + boxă
13

Apartament 3 camere decomandat, – Pantelimon, Ilfov | Parcare + boxă

✨ Apartament 3 camere DEOSEBIT | Complet renovat 2024 | Parcare | Zonă liniștită Pantelimon ✨ Arhire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu adevărat special, ideal pentru cei care caută confort, liniște și un spațiu gata de mutare — fără compromisuri. Situat în Pantelimon, într-o zonă ...

1402 EUR/m2 | 75 m2

Pantelimon, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP
13
1

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP

Ofer spre vanzare o vila SUPERBA in orasul Popesti Leordeni, la aproximativ 200 m de Soseaua Oltenitei . Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 324 mp + anexe, regimul de inaltime fiind S+P+1+M . Teren aferent : 766 mp . Casa este foarte bine compartimentata fiind impartita in : - subsol pivnita ...

1809 EUR/m2 | 325 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala || 3 dormitoare || 2 bai || Teren 440 mp
14

Casa Individuala || 3 dormitoare || 2 bai || Teren 440 mp

Casa este situata pe strada Miorita, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, ideala pentru cei care isi doresc confort si intimitate. Proprietatea dispune de 3 camere, 2 bai, dressing si bucatarie, fiind o oportunitate excelenta pentru cei care doresc sa isi personalizeze noul camin. Casa beneficiaza ...

1813 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 3 camere - 2 bai -310 mp teren
19

Casa individuala - 3 camere - 2 bai -310 mp teren

Va prezentam o casa noua, situata intr-un cartier modern de vile, care ofera confort, functionalitate si un cadru linistit, ideal pentru intreaga familie. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare inteligenta si eficienta, fiind compusa din living spatios, bucatarie, doua dormitoare (dintre care ...

1663 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala in Berceni – 5 camere - 2 bai - 360mp
20

Casa Individuala in Berceni – 5 camere - 2 bai - 360mp

Oportunitate excelenta de investitie sau locuinta pentru familie! Casa este situata in zona Berceni, chiar la intrare, la doar 5 minute de statia de metrou Tudor Arghezi, cu acces rapid catre centrul orasului si principalele puncte de interes. Proprietatea este amplasata pe un teren generos de 380 mp ...

1192 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa moderna - 4 camere - 2 bai - 350mp
4
2

Casa moderna - 4 camere - 2 bai - 350mp

Va invitam sa descoperiti o proprietate care depaseste conceptul de casa, devenind un adevarat camin, conceput pentru a oferi confort, liniste si un stil de viata echilibrat, intr-un cadru modern si functional. Compartimentare: Parter: bull; Living generos de 24 mp, cu acces direct catre terasa ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala - 4 camere 3 bai - 350mp teren
13

Vila individuala - 4 camere 3 bai - 350mp teren

Va propunem spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita si bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si principalele puncte de interes din zona. Proprietatea este amplasata pe un teren de 323 mp, oferind un ...

1569 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Casa individula-4camere-3 bai - 320mp
20

Casa individula-4camere-3 bai - 320mp

Vila este situata intr-un cartier rezidential linistit, cu acces facil la scoli, magazine si transport public. Aceasta proprietate ofera echilibrul perfect intre confortul modern si linistea unei locatii retrase, fiind ideala pentru cei care doresc un camin primitor, cu spatiu suficient pentru toata ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

casa la pret de apartament || 4 camere ||
3

casa la pret de apartament || 4 camere ||

Casa pe parter de vanzare, compusa din 4 camere decomandate si 2 bai, ideala pentru familie sau locuinta permanenta. Locuinta dispune de tamplarie termopan care asigura confort si eficienta energetica si este oferita la un pret avantajos. Comision 0% Oferim suport gratuit in vederea accesarii de credite ...

1277 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: Gradinita nr. 225 Cresa Micii Magicieni ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 215mp teren
18
1

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 215mp teren

Va prezentam spre vanzare o casa P+E, cu o suprafata utila de 100 mp, amplasata pe un teren de 215 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate intr-o zona accesibila. Proprietatea este compartimentata eficient si ofera: * 2 dormitoare * 2 bai * Spatii bine organizate, adaptate ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 356 mp teren
14

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 356 mp teren

Complex rezidential modern ndash; case cu 3 si 4 camere, in apropiere de Bucuresti Va prezentam un complex rezidential modern, compus din peste 350 de case cu 3 si 4 camere, proiectate pentru a oferi confort, functionalitate si un stil de viata linistit, in imediata apropiere a Bucurestiului. Avantaje ...

1522 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 423 mp teren
10

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 423 mp teren

1570 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

STudio spa #539;ios 45 mp – etaj 1, bloc nou, aproape de metrou
14

De vanzare Studio 45 mp ndash; aproape de metrou,Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17
1

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala- 500m de STV - pod - beci - incalzire pardoseala
9

Vrei sa te muti intr-o casa noua, cu conditii bune si la un pret accesibil? Atunci aceasta oferta este pentru tine! Aceasta casa moderna cu 4 camere, 3 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie, beneficiaza de incalzire in pardoseala si geamuri tripan este ideala pentru o familie care isi doreste ...

1723 EUR/m2 | 119 m2

Berceni, Ilfov

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea