Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere in The Wings. View pe sud!
10

Apartament 2 camere in The Wings. View pe sud!

Va propunem spre vanzare un apartament premium situat in ansamblul rezidential Wings, unul dintre cele mai reprezentative si apreciate proiecte imobiliare din Cluj-Napoca. Recunoscut pentru arhitectura sa distinctiva si standardele ridicate de constructie, Wings ofera un stil de viata exclusivist, intr-un ...

3688 EUR/m2 | 58 m2

zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere, semimobilat, etaj 3 din 4, zona Piata Sud
11

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, cu bucatarie mare, situat la etajul 3 din 4, intr-o zona foarte cautata din Bacau ndash; Piata Sud, in apropiere de Scoala Generala George Bacovia, statii de autobuz, Profi si Carrefour. Apartamentul este renovat, calduros, cu ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar
4

Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 2, intr-un imobil cu 3 etaje, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -dormitor -baie -balcon. Incalzirea ...

1858 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Militari
5
26

Vanzare garsoniera Militari

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Militari Gorjului Etaj:3 Suprafata:29mp An constructie: 1980 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

1862 EUR/m2 | 29 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
9
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SUPER OFERTĂ! Apartament 2 Camere Kaufland - CRAIOVEI 48 Mp. Confort 1 Stradal LIBER
11
1

Apartament cu 2 camere zonă Kaufland - Craiovei O oportunitate excelentă pentru locuire sau investiție - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Kaufland Craiovei, reprezintă combinația ideală ...

1323 EUR/m2 | 48 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

De vanzare  duplex in Giroc
9
9

De vanzare duplex in Giroc

De vanzare duplex, cu o suprafafa utila de 107 mp si teren :317 mp in Giroc, pozitie foarte buna, aproape de primarie,drum asfaltat si pietruit,racordat la utilitati gaz, curent canalizare apa ,AC,rulouri exterioare,sistem de alarma,internet ,TV DIGI,incalzire in pardoseala la parter si etaj,3 dormitoare,2 ...

1636 EUR/m2 | 107 m2

Giroc, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL BLOC Nou 2013 Confort 1 DEC Mobilat Și Utilat Complet 57 Mp. Liber
14

- Apartament 2 camere ultracentral BLOC NOU 2013 CU LIFT eleganță, confort 1 Etaj Intermediar și accesibilitate în inima Piteștiului - O oportunitate rară de achiziție : un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat ultracentral, în cea mai căutată zonă din Pitești. Ideal pentru ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Central, Pitesti, Arges

Duplex de vanzare cu 4 camere mobilat si utilat Giroc
6

Duplex de vanzare cu 4 camere mobilat si utilat Giroc

Descriere Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit in 2019 (caramida Porotherm, izolat) cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren? Acoperis si terasa cu tigla pod izolat, mansardabil. Renovari complete in 2023: geamuri tripan Rehau, instalatii electrice si sanitare schimbate, fatada ...

2500 EUR/m2 | 92 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

399 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...

1598 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
15

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Kriss Imobiliare Apartament 2 Camere Confort 1 TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6

EXCLUSIVITATE Apartamente de 2 Camere în Trivale Complex 2 Zona Profi Agenția Imobiliară * KRISS * vă propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, apartamente moderne într-un imobil nou, cu termen de finalizare 2026 ! - Caracteristici principale : - Apartamente ...

2271 EUR/m2 | 59 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament premium 3 camere Giroc + loc de parcare inclus în CF
7

Va propunem spre vanzare apartament deosebit, amenajat cu atenție la detalii și finisaje moderne, situat în Giroc, într-o zonă liniștită și apreciată pentru accesul rapid către Timișoara. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3 cu o suprafață utilă de aproximativ 67 mp (75 mp total cu balcon). Compartimentare ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat Braytim
5

Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată lungimea din materiale ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp Braytim
8
1

PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, cu parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două geamuri cu deschidere rabatare -Hol ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim
14
98

Apartamente de lux cu 1-2 Braytim

Vand apartamente de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita .Apartamentele sunt cu 1,2 plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare ...

1906 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 1 Renovat Total 2025 Liber
22
2

Apartament Nou pe Piață 2 Camere, Semicentral, Expo Parc, Etaj 1 din 4, Foarte Aproape De Centru Descoperă un apartament modern, complet renovat, situat într-una dintre cele mai căutate zone semicentrale ale Piteștiului Expo Parc. Poziționarea excelentă îți oferă acces rapid către puncte de interes, ...

1888 EUR/m2 | 49 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
PROIECT NOU   BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere
10
5

PROIECT NOU BLOC dispus pe P+5E+ER, apartamente cu 1, 2 si 3 camere

ZERO COMISION CUMPARATOR Va invitam sa dati atentie acestui proiect realizat de un dezvoltator cu 17 ani de activitate in domeniul imobiliar, construind 106 case si 15 blocuri. Proiect care este situat in mun. Baia Mare, la 10 minute de parcul Central, intr-o zona de blocuri noi si care oferă acces ...

1483 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

1 camera la intrare in Giroc
12
16

1 camera la intrare in Giroc

De vânzare apartament cu o camere cu o suprafata de 34 mp, este bine impartit, cu bucataria separata, parter, cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de benzinaria Eso Pret. 68000 euro Total. 0723674418

2000 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea