Promovat
Apartament cu 3 camere, zona Piata Mica, Arad
9
2

Apartament cu 3 camere, zona Piata Mica, Arad

Elegance Imobiliare vă propune spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat în zona Piața Mică, la etajul 4 din 4, într-un imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață construită de 62 mp și beneficiază de o compartimentare semidecomandată, fiind compusă din două dormitoare, living, bucătărie, ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
12

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament cu 2 camere si balcon etaj 2 zona Doamna Stanca
13

Apartament cu 2 camere si balcon etaj 2 zona Doamna Stanca

Comision 0! De vanzare in zona Doamna Stanca din Selimbar apartament cu 2 camere decomandate ( cu bucatarie separata ) si balcon de 6.14 mp tip loggie, in suprafata totala de 70 mp, situat la etajul intermediar 2, orientat spre SUD care detine si proprul loc de parcare. Apartamentul pozitionat la etajul ...

2113 EUR/m2 | 53 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare  in zona Drumul Taberei aproape de metrou cu centrala proprie
3
6

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei aproape de metrou cu centrala proprie

Ofer spre vânzare garsoniera in zona Drumul Taberei aproape de metrou. Apartamentul dispune de o suprafață de 41 mp, etaj 3, centrala proprie, cu loc de parcare, an de construcție 1989. Metroul este la 10 minute de mers pe jos. Se accepta si credit ! Se vinde complet mobilat .

1524 EUR/m2 | 41 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera  zona Bucovina
3
21

De vanzare garsoniera zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 26mp. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Mosnita 2 camere cu gradina de 140 mp - Cartier Asfaltat
11

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitate Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida . Apartamentul se afla la parterul unui bloc P+2 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de o gradina de 140 mp. Proprietatea ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

1 2 Duplex, Dumbravita-Creanga, 295.000E
20
1

1 2 Duplex, Dumbravita-Creanga, 295.000E

IMODIVERS--1 2 Duplex, Dumbravita-Creanga, Asfalt, 130mp utili, P+1E si 350mp teren, 3 camere, bucatarie, 3 bai, 2 dressinguri, terasa 32mp, garaj 32mp, constr.in 2022, clima, alarma, camere supraveghere, aspersoare gazon, posibil mobilat si utilat, eliberare in 3 luni, 295000E

2269 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia
5
1

Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia

Agentia Imobiliara Apulum94 Ofera spre vânzare garsoniera confort 1 Alexandru Obregia strada Turnu Măgurele sector 4. Renovata complet recent. Gresie, faianță,parchet, termopan, uși interior noi, ușă intrare metalică, instalații sanitare noi totul nou. Zona este una liniștită, Vedere pe spate, orientare ...

1828 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan Techirghiol
5

Teren intravilan Techirghiol

Vă propunem pentru achiziție un teren intravilan situat în localitatea Techirghiol din Constanța. Cu o suprafață de 500 mp terenul este potrivit atât pentru investiție cât și pentru a construi o locuință. Utilitățile se află în imediata apropiere. Pentru alte detalii nu ezitați să ne contactați!

500 m2

Constanta, Constanta

Duplex,C.Columb-Dumbravita, 230.000E
9
1

Duplex,C.Columb-Dumbravita, 230.000E

IMODIVERS--2 x Jumatate Duplex, 115mp construiti, 98 mp Utili, 311mp 623mp, P+1E, 4 camere, 3 bai, dressing, bucatarie, 2 terase, interior la rosu, constructie 2023, 230.000E unitate individuala ( 245.000E- interior la gri, 260.000E -la cheie ) Utilitati racordate si achitate.

2347 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului
3
1

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la etajul 3 din 4, 38 mp. Are bucataria separata de camera, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. Pret solicitat ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Oferta Urgent vand teren Investitie !
1
3

Oferta Urgent vand teren Investitie !

Vand teren intravilan in localitatea Chizatau cu utilitati curent cu trafo gaz canalizare asfalt Suprafata 6030mp fs 34ml .Oferta prin agentia Imobiliara Fulimobiliare

6,030 m2

Chizatau, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, spatios, situat la intersectia Doamna Ghica
4
84

Apartament cu 2 camere, spatios, situat la intersectia Doamna Ghica. Apartamentul este de tip confort 1, decomandat, avand suprafata de 48 mp, situat la etajul 2 din 10, construit in anul 1986. Locuinta este curata, beneficiaza de imbunatatiri: ferestre termopan; gresie; faianta; parchet, usa intrare ...

1344 EUR/m2 | 48 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!
6
10

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!

Casa in Liubcova , asfalt , 500mp teren , front de 18ml , aproape de Dunare ! Casa trebuie refacuta in totalitate , sau restaurata , pastrandu-si farmecul de odinioara . Pret 25.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

250 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei
4
19

Apartament 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei

Oferim apartament 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei,Valea Oltului,situat la etajul 4,cu suprafata de 52 mp,locuinta bine compartimentata si luminoasa,potrivita pentru locuit sau investitie.Apartamentul este curat,cu living aerisit,dormitor separat si bucatarie functionala. In apropiere aveti ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garana - loc de poveste !!!
18
16

Garana - loc de poveste !!!

1148 EUR/m2 | 135 m2

Garana, Caras-Severin

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Baciu, 583 mp, semifinasat modern,  zona Sungarden
6
3

Casa de vanzare in Baciu, 583 mp, semifinasat modern, zona Sungarden

Casa perfectă pentru familie în Baciu, zona SunGarden Această locuință modernă, cu regim P+E, îmbină confortul și eficiența într-o zonă liniștită, aproape de natură. La parter, livingul spațios, bucătăria, cămara și terasa acoperită sunt perfecte pentru momentele petrecute cu familia. La etaj, trei ...

1944 EUR/m2 | 129 m2

Baciu, Cluj

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea