Promovat
Vila noua cu arhitectura contemporana pe strada Domneasca
20
2

Vila noua cu arhitectura contemporana pe strada Domneasca

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un cumparator interesat de achizitia unei vile in orasul Galati. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. Una dintre cele mai frumoase proprietati, intr-o locatie foarte buna, este acum la vanzare iar ...

1576 EUR/m2 | 250 m2

Galati, Galati

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in vila cartierul Gheorgheni
8

Apartament 3 camere de vanzare, 74 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip casa cu regim de inaltime pe Parter + etaj + mansarda; ...

2499 EUR/m2 | 74 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere, gradina proprie de 30 mp, zona Braytim - Giroc
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere situat la parter in zona Braytim, Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 63 mp utili + gradina de 30 mp trecuta in CF. Regimul de inaltime al blocului este P+3 etaje. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei ...

2048 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere maratei
5
5

Apartament 2 camere maratei

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț cartier maratei. Este la etajul 4, este liber, are centrala termica proprie si termopane, acte la zi, merita vazut. Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1000 EUR/m2 | 33 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Teren 5

Vand Teren

Proprietar vand 5H teren intravilan la 20km de Bucuresti, Com. Adunatii Copaceni- Mogosesti, utilitati la strada, deschidere la DN 5A- 200ml, 22E mp. , incalzire: Gaze, suprafata totala: 50000

50,000 m2

Adunatii-Copaceni, Giurgiu

Promovat
Apartament 4 camere 98 mpu cu balcon zona Terezian Sibiu
12

Apartament 4 camere 98 mpu cu balcon zona Terezian Sibiu

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 98 mp, zona Terezian, Sibiu.   Avantaje majore ale acestui apartament: • Balcon ; • Zona ferita de aglomeratie ; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Terezian, ...

1019 EUR/m2 | 98 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu o camera, Zona Freidorf - Rate direct la dezvoltator
12
3

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, oportunitate rate direct la dezvoltator. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu o camera decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan 31300 mp autorizatie de constructie PUZ si utilitati
2
2

COMISION 0! Teren Intravilan de vanzare in Sibiu, zona Veteranilor de Razboi -Oportunitate unica de constructie imediata! Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafata neta de 31.300 mp, situat intr-o locatie strategica in Sibiu, ideal pentru dezvoltari rezidentiale, comerciale sau mixte. ...

31,300 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera Mobilata Militari Residence 55.500 Euro
7

Garsoniera Mobilata Militari Residence 55.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata la etajul 5 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 12, cu o suprafata utila totala de 31 mpu. Pozitie: Situata pe strada Weiner Palada cu iesire foarte rapida spre bld. ...

2135 EUR/m2 | 26 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
18

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si curte de 58 mp - Dumbravita
10
1

Apartament cu 3 camere si curte de 58 mp - Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Dumbravita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2756 EUR/m2 | 67 m2

Dumbravita, Timis

Casa comuna Joita sat Joita 105.000 Euro negociabil
13

Casa comuna Joita sat Joita 105.000 Euro negociabil

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare casa cu 2 dormitoare, un living, o baie, camera tehnica, o bucatarie si o terasa acoperita. Casa este situata in judetul Giurgiu, sat Joita pe strada Calea Bucuresti cu o suprafata utila totala de 89 mpu, suprafata teren 400 mp. Pozitie: Situata ...

1180 EUR/m2 | 89 m2

Joita, Giurgiu

Apartament nou in zona Centrala
6

Apartament nou in zona Centrala

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un imobil nou situat in zona Centrala, in imediata apropiere a Pietei Mihai Viteazu. Acesta este situat la etajul 2, are 52 mp utili plus un balcon de 7 mp, fiind compartimentat in: living open space cu bucataria si loc de servit ...

3808 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere de 48 mp - zona Medicina
15

Apartament cu 2 camere de 48 mp - zona Medicina

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Tipografilor, aproape de facultatea de medicina. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Tipografilor, aflat la etajul Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. ...

2677 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus
17

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus

Vând apartament 2 camere DECOMANDAT, situat în Onești, zona de sus una dintre cele mai căutate zone din oraș! Parter ideal pentru: persoane în vârstă familie cu copii sau chiar activitate (birou salon) Renovat complet te muți direct, fără investiții! Centrală proprie control total, costuri ...

1074 EUR/m2 | 54 m2

Onesti, Bacau

Apartament de vanzare 2 camere parcare subterana zona Terezian Sibiu
11

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Terezian, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare subteran inclus in pret • Boxa la subsol • Pretabil investitie sigura • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

2658 EUR/m2 | 50 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
3

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
1

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Etajul 1, in Giroc - V7101
7
1

Apartament cu 2 camere Etajul 1, in Giroc - V7101

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

2088 EUR/m2 | 39 m2

Giroc, Timis

COMISION 0 -Apartament de vanzare 2 camere 61 mpu balcon orientare Sud
6
1

COMISION 0 - apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 61 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Loc de parcare inclus in pret; • Pretabil investitie; • Locatie ferita de aglomeratie; • Orientare sudica. TABOO Imobiliare propune un apartament ...

2049 EUR/m2 | 61 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere Militari Residence 82.900 euro
15

Apartament 2 camere Militari Residence 82.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Campului, nr. 30 , in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 3 al unui bloc cu 6 etaje, cu o suprafata totala de 52 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia locuitorilor: ...

1974 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Duplex mobilat si utilat modern, pozitie excelenta - Mosnita Veche
11

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Veche. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Veche, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 93 mp si teren 307 mp. Anul constructiei este 2022, structura beton, material ...

1989 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Veche, Timis

Teren 3445 mp intravilan situat intr o zona frumoasa in Cisnadie
8
3

Teren 3445 mp intravilan situat intr o zona frumoasa in Cisnadie! Se vinde o parcela de teren intravilan cu suprafata de 3445 mp, amplasat intr-o zona frumoasa a orasului Cisnadie. Terenul de vanzare are acces la drumul asfaltat prevazut cu iluminat stradal si are un front de 26 m. Lungimea terenului ...

3,445 m2

Cisnadie, Sibiu

Casa 5 camere - zona linistita - Ghiroda - ID V2910
20
18

Casa 5 camere - zona linistita - Ghiroda - ID V2910

ID intern: V2910 Casa 5 camere de vanzare P+1 in Ghiroda FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime P+1, situata in zona Parcul Plopilor, localitatea Ghiroda, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 200 mp si teren 660 mp. Casa a fost construita ...

1425 EUR/m2 | 200 m2

Ghiroda, Timis

Salvează căutarea