Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
68

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul www. prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat 64 mp utili in Giroc zona Planetelor
15
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, in spate la Hotel IQ intr-un bloc cu lift. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. Drumul de acces este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Lidl, ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament cu 3 camere Strada Brancusi cartier Gheorgheni
6
4

Apartament cu 3 camere Strada Brancusi cartier Gheorgheni

Apartament 3 camere de vanzare, 65 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la parter intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

2845 EUR/m2 | 65 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament cu 2 camere -Zona Aradului
7
5

Apartament cu 2 camere -Zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

cladire destinata turismului
6
2

cladire destinata turismului

Vind clădire la roșu destinata turismului compusa din S+P+1E+M , cu suprafața utila de 787 mp, amplasata pe suprafața de 4500 mp teren intravilan in Satul Văratec , jud.Neamt ( linga Pădurea de Argint )cu sursa de apa proprie și rețea electrică în vecinătate.

95 EUR/m2 | 787 m2

Cracaoani, Neamt

Apartament 3 camere 96 MP(boxa inclusa)• Bloc nou • Finisaje premium
19
2

Vă invităm să descoperiți o oportunitate excepțională în inima orașului! Apartament 3 camere de vânzare /Model duplex • Bloc nou • Finisaje premium • 96,2/96,9 mp Se oferă spre vânzare un apartament modern, cu 3 camere,model duplex, decomandat, având o suprafață generoasă de 96,2/96,9 mp, situat ...

1299 EUR/m2 | 96 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 Camere EREMIA GRIGORESCU Etaj 1 Confort 1 Decomandat 85 Mp. An 1999 Mobilat Și Utilat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea de centrul orașului, pe strada Eremia ...

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 Camere BANAT Confort 1 Etaj 3 Renovat Total 51 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Zona Banat Etaj 3 4 Complet Renovat Mobilat & Utilat - Vă propun spre achiziție un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Banat. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Banat, Pitesti, Arges

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
OFERTĂ!!! Apartament 2 Camere Craiovei Confort 1 Etaj Intermediar Mobilat Și Utilat Complet !
10
3

Apartament 2 Camere Zona Craiovei, Aproape De Centru Renovat Complet, Mobilat Premium, Etaj Intermediar, Bloc Cu Lift - Îți prezentăm un apartament modern și extrem de bine poziționat, situat în zona Craiovei, una dintre cele mai căutate zone datorită accesului rapid către centrul orașului, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Confort 1 Etaj 2 Stradal La Bulevard 2 Balcoane Liber 55 Mp.
9
2

Apartament 2 camere Calea București | Poziție Excelentă, 2 Balcoane, 55 Mp., Spațiu Generos, Disponibil Imediat - Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat pe Calea București, într-una dintre cele mai accesibile și căutate zone ale orașului. Proprietatea se află la etajul 2 al unui bloc cu 4 ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Garsoniera 38 mp cu terasa - incalzire in pardosea si aer conditionat
9
4

Garsoniera de vanzare, decomandata, 38 mp, zona Industrial Vest, Sibiu, Comision 0%.      Daca doresti sa locuiesti intr-o zona relaxanta, cu spatii verzi si vecini educati, sau daca vrei sa faci o investitie sigura in piata imobiliara pentru a-ti suplimenta, substantial, veniturile, ...

1987 EUR/m2 | 38 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...