Promovat
Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere
20
1

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere De vanzare CASA MARE ultracentral 7 camere în Nădlac, situată pe strada Nicolae Balcescu nr.85, la pretul de 93.000 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are o construcție din anul 1903 compusa din ...

281 EUR/m2 | 331 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat zona Sub Cetate COMISION 0 la cumparare
10
1

Avem plăcerea să vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 69 mp, situat într-o zonă liniștită și apreciată Park Poligon. Locuința este compartimentată modern și eficient, astfel: living cu bucătărie open-space două dormitoare hol baie balcon de 3 mp Apartamentul ...

2058 EUR/m2 | 69 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Antracit Coanda - ap 3 cam, spatios, 90,5 mp total utili
9
2

Antracit Coanda - ap 3 cam, spatios, 90,5 mp total utili

Situat la etajele 1 sau 2 ale proiectului boutique, Antracit Coandă, acest apartament de 90,5 mp îți oferă 3 camere generoase, completate de 2 băi, o bucătărie închisă, spațiu de depozitare și 2 logii. Construit după standardele nZEB, intregul imobil asigură un consum redus de energie. ce se reflecta ...

2221 EUR/m2 | 90 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cochet- zona strazii  Albert Einstein
5
1

Apartament cochet- zona strazii Albert Einstein

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, localizat in Cluj-Napoca, zona strazii Albert Einstein. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - statie de ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala - Incalzire pardoseala - 4 camere - teren 444mp
3

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 444mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1137 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 Camere Tip Studio | 10 Min Metrou Berceni
11

Apartament 2 Camere Tip Studio | 10 Min Metrou Berceni

Descriere ap 2camere tip studio. METROU BERCENI ndash; APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO Apartament cu 2 camere tip studio, situat pe strada Biruintei, la aproximativ 10 minute de mers pe jos pana la Statia de metrou Berceni. Etaj: 5 5 Bloc: constructie 2022 Suprafata: 50.3mp Se vinde ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere 88 mp | mobilat | 2 parcari | 2023 | Sos. Leordeni
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni ,intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie sau cuplu. 2 locuri ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere Metrou Berceni
4

3 camere Metrou Berceni

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Biruintei, in proximitatea statiei de metrou Berceni. Suprafata utila: 71 mp Disponibilitate: apartamente disponibile la mai multe etaje Locuinta beneficiaza de incalzire prin pardoseala, centrala proprie si lift, oferind confort si functionalitate. Icirc;n ...

1463 EUR/m2 | 71 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa Individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 307mp ~
2

Casa Individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 307mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 307 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 90 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1332 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ||3 camere 2 bai || teren 300mp || || PROMOTIE
7

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate. Cu o suprafata utila de 81 mp, locuinta dispune de 3 camere luminoase, 2 bai moderne, si o terasa generoasa de 15 mp , ideala pentru momente de relaxare sau ...

1604 EUR/m2 | 81 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

TREND RESIDENCE | CASA DE VANZARE P+1+M | MUTARE IMEDIATA
20

TREND RESIDENCE | CASA DE VANZARE P+1+M | MUTARE IMEDIATA

Casa moderna in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Theodor Pallady (Sector 3) Descopera confortul unei locuinte situate intr-un ansamblu rezidential inchis, cu bariera si paza permanenta ndash; ideala pentru o familie care isi doreste liniste, siguranta si acces facil catre oras. Detalii generale: ...

2585 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila duplex spatioasa in Popesti-Leordeni, langa Primarie – 4 camere + mansarda, complet mobilata
20

Vila tip duplex de vanzare, situata in Popesti-Leordeni, in apropiere de Primaria orasului. Detalii proprietate: Suprafata utila totala: 134,89 mp Suprafata teren: 148,5 mp Compartimentare: Parter: hol de acces, living spatios, bucatarie inchisa, baie Etaj: hol, 3 dormitoare, 2 bai (dintre ...

1667 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

{STRADA MIORITA} Vila individuala cu 4 camere | 120 MPU + Teren 309 MP
11

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare o vila individuala in comuna Berceni, strada Miorita . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 120 mp . Teren aferent : aproximativ 309 mp . Compartimentare : - PARTER : bull; Bucatarie inchisa ; bull; Living + dining ; bull; Spatiu depozitare; bull; ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat + gradina 50mp - Mobilat Utilat
10

OPORTUNITATE RARA SPRE VANZARE ndash; 2 apartamente de 2 camere ALATURATE, cu gradina proprie! Se vand impreuna sau separat! Ideal pentru a fi unite intr-un APARTAMENT DE 4 CAMERE, cu dubla gradina si 2 locuri de parcare! Locatie: Strada Biruintei, Popesti-Leordeni Metrou Berceni ndash; doar 15 minute! Detalii: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio, mobilat si utilat, - 20 min Metrou Berceni
9

NOU in oferta! Daca iti doresti un apartament modern, luminos si intr-o zona linistita, acest 2 camere tip studio (45,5 mp) este alegerea perfecta! Situat la etajul 3 4 intr-un bloc nou cu lift, iti ofera confort si acces rapid catre oras. Popesti-Leordeni, Str. Solstitiului Doar 20 de minute pana ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea