Imobiliare

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
5
69

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Oferim spre cumparare garsoniera in zona 13 septembrie decomandata,situata intr o zona semi centrala,modern si complet utilata dotata cu AC si Centrala termica proprie.Este situata la etajul 4 dintr un bloc cu 10 etaj,este confort 1 39mp.Anul de constructie este 2010,aveti acces util catre Supermarketuri ...

1410 EUR/m2 | 39 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
3

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

891 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje
6
28

Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje

Vând urgent apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat etajul 3 din 4 Bloc de 4etaje cu balcon inchis Centrală termica proprie Gresie și faianță Apartamentul se vinde cum se vede Zonă liniștită Lunca Bloc de 4etaje, suprafata 62 mp construiți Preț negociabil la fața locului Necesita renovare ...

961 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Matei Basarab, 3 camere, renovat
13

Matei Basarab, 3 camere, renovat

Va oferim spre vanzare un apartament de 3 camere pe bd Matei Basarab, stradal, renovat, la etajul 1/4, cu 2 balcoane, cu vederea mixata si pe fata si pe spate. Blocul este anvelopat termoenergetic. Se vinde cu bucatarie mobilata si utilata complet.

2938 EUR/m2 | 80 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Balcescu
5
3

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim apartament 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se vinde complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 38 mp2, langa facultatii si zona de centru acte la zi.

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
9
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
3

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vanzare garsoniera Iancului
5
17

Vanzare garsoniera Iancului

Garsonieră modernă și confortabilă oferă un spațiu optimizat, perfect pentru o persoană sau un cuplu. Este intr-un bloc de aprtamente mari si familii (nu este in bloc de garsoniere ), extrem de sigur si linisit, in plus garsonira are doar 1 vecin (peretele este izolat fonic atat la garsoniera cat si ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

SUPER OFERTĂ! Apartament 2 Camere Kaufland - CRAIOVEI 48 Mp. Confort 1 Stradal LIBER
11
1

Apartament cu 2 camere zonă Kaufland - Craiovei O oportunitate excelentă pentru locuire sau investiție - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Kaufland Craiovei, reprezintă combinația ideală ...

1323 EUR/m2 | 48 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan cu utilitati 464 mp front 27 ml pentru casa Talmaciu
6
3

Teren intravilan de vanzare situat in zona centrala din Talmaciu, Sibiu, perfect pentru construirea unei case! Terenul are suprafata totala de 464 mp, cu deschidere de 27 ml, cu apa si canalizarea trase direct pe teren, gazul si curentul electric fiind la 10 m de terenul nostru, in zona fiind ...

464 m2

Talmaciu, Sibiu

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL BLOC Nou 2013 Confort 1 DEC Mobilat Și Utilat Complet 57 Mp. Liber
14

- Apartament 2 camere ultracentral BLOC NOU 2013 CU LIFT eleganță, confort 1 Etaj Intermediar și accesibilitate în inima Piteștiului - O oportunitate rară de achiziție : un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat ultracentral, în cea mai căutată zonă din Pitești. Ideal pentru ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Central, Pitesti, Arges

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Kriss Imobiliare Apartament 2 Camere Confort 1 TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6

EXCLUSIVITATE Apartamente de 2 Camere în Trivale Complex 2 Zona Profi Agenția Imobiliară * KRISS * vă propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, apartamente moderne într-un imobil nou, cu termen de finalizare 2026 ! - Caracteristici principale : - Apartamente ...

2271 EUR/m2 | 59 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Garana - loc de poveste !!!
18
16

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Garana, Caras-Severin

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 1 Renovat Total 2025 Liber
22
2

Apartament Nou pe Piață 2 Camere, Semicentral, Expo Parc, Etaj 1 din 4, Foarte Aproape De Centru Descoperă un apartament modern, complet renovat, situat într-una dintre cele mai căutate zone semicentrale ale Piteștiului Expo Parc. Poziționarea excelentă îți oferă acces rapid către puncte de interes, ...

1888 EUR/m2 | 49 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 1 din 4 in zona Aradului Vest. Apartamentul dispune de o suprafata de 45 mp. Se vinde mobilat si utilat complet. Se accepta credit bancar.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Salvează căutarea