Imobiliare

Promovat
Corbeanca Park | Casa Individuala 4 Camere | Teren 711 MP | Piscina
20

GOLDEN GATE REAL ESTATE are plăcerea de a vă prezenta spre vânzare o reședință remarcabilă, situată în cadrul exclusivist al Corbeanca Park, una dintre cele mai apreciate comunități rezidențiale din Corbeanca. Amplasată într-un cadru natural privilegiat, între două păduri, proprietatea oferă un stil ...

2531 EUR/m2 | 146 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Garsonieră Mobilată și Utilată, strada Agriculturii
7
4

Garsonieră Mobilată și Utilată, strada Agriculturii

ID/COD OFERTĂ: P1126 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, situată într-o zonă extrem de căutată din municipiu – strada Agriculturii, la doar câteva minute de Shopping City Mall. ✨ Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 27 mp Etaj: 4/4 (hidroizolație refăcută ...

2180 EUR/m2 | 25 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartamente tip 2.2 | 60mp | Bloc nou | Traian Vuia | ID:1134
7
3

Agentia imobiliara FIMMO va invita sa descoperiti un nou standard de locuire intr-un cartier rezidential premium, unde confortul, eleganta si functionalitatea se imbina perfect. Va prezentam apartamente de vanzare situate in blocuri moderne, termen finalizare 2026, concepute pentru a satisface cele ...

1703 EUR/m2 | 59 m2

central, Suceava, Suceava

Promovat
Apartament nou 1 camera la cheie----OCAZIE!!!
6
1

Apartament nou 1 camera la cheie----OCAZIE!!!

Apartament cu 1 cameră | 37 mp | Giroc Str. Independenței | Loc de parcare inclus Se oferă spre vanzare un apartament cu 1 cameră, având o suprafață de 37 mp, situat în Giroc, pe strada Independenței, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3E. Apartamentul este compartimentat eficient, oferind ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata
8

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata

Vand garsoniera decomandata, in Bucuresti, Sector 4 . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 26.16 mp si se afla la etajul 4 din 4 . An constructie 1979 . Disponibila imediat . Pret : 50.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Sector 4, Bucuresti

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina
8
2

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere mobilat - utilat , la doar 50 m de plaja. Distanta plaja : 50 m Locatie : Navodari , Absolut Residence Suprafata utila : 48 mp +gradina proprie : 23 mp An constructie : 2018 Mobilat - utilat . Pret : 91.900 euro Pentru mai ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

central, Navodari, Constanta

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV
11

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV

Va prezentam o casa cocheta si eficient compartimentata, situata pe strada asfaltata, cu acces facil si rapid. Detalii proprietate: Suprafata utila: 70 mp Teren: 360 mp 3 camere 1 grup sanitar Pod izolat mansardat ndash; ideal pentru depozitare Casa este racordata la: ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Ilfov

{STUDIO }   Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI
9
1

{STUDIO } Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament , tip studio situat in Popesti Leordeni , la 15-18 de minute de statia de Metrou Berceni . Locatie : Strada Solstitiului Suprafata utila totala :45 mp Etaj : 3 4 ( cu lift ) An constructie : 2025 Mobilat - utilat (totul ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }
10

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , la doar 7 minute de statia de metrou Dristor 1 . Locatie : Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor 1 : 7 minute Parc IOR : 4 minute Cresa , gradinita , scoala generala : 2 minute Suprafata utila : 64 mp An constructie : 1970 Etaj : 1 4 Bloc ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa
10

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa

Va propunem spre vanzare o garsoniera moderna, ideala pentru locuit sau investitie, situata intr-un imobil bine intretinut, cu acces facil catre mijloacele de transport. Caracteristici principale: Garsoniera decomandata Suprafata utila totala 30.8 mp Etaj 3 din 3 Imobil dotat cu lift Compartimentare ...

2542 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala moderna – Popesti-Leordeni
4

Vila individuala moderna – Popesti-Leordeni

Proprietatea este ideala pentru o familie care cauta confort, spatiu si intimitate, beneficiind totodata de conexiuni rapide catre Bucuresti. Compartimentare Parter: Hol de intrare Living spatios Bucatarie separata Baie Casa scarii Etaj 1: Hol 3 dormitoare ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala P+1E || 3 camere 2 bai || teren 407mp
10

Casa individuala P+1E || 3 camere 2 bai || teren 407mp

Aceasta casa cu etaj, situata in comuna Berceni, ofera un cadru linistit si primitor, ideal pentru o familie. La parter, te intampina o camera de zi, o baie si o bucatarie spatioasa, perfecta pentru gatit si petrecut timp impreuna. Bucataria are acces direct la terasa, un loc perfect pentru a te bucura ...

1291 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA-5 CAMERE-MOBILATA-MUTARE IMEDIATA
20

CASA INDIVIDUALA-5 CAMERE-MOBILATA-MUTARE IMEDIATA

COMUNA BERCENI-CASA INDIVIDUALA - 5 CAMERE-2 BAI-MOBILATA SI UTILATA De vanzare casa individuala , situata pe strada Campului in comuna Berceni . Aceasta dispune de 5 camere si 2 bai. Cu o suprafata utila de145 mp. Teren in suprafata de 400 mp. Dispune de incalzire prin pardoseala. Geamuri tripan ...

1310 EUR/m2 | 145 m2

Berceni, Ilfov

Salvează căutarea