Imobiliare

Promovat
Teren în Crainimăt cu Proiect de Casă Inclus – Gata de Construcție!
20

Cauți locul perfect pentru familia ta, departe de agitația orașului, dar totuși aproape de tot ce contează? Acest teren din Crainimăt este soluția ideală! - Bonus: Se vinde împreună cu un proiect de casă pe parter, salvând timp și bani pentru viitorii proprietari! -Utilități: Apă și curent direct pe ...

2,200 m2

Crainimat, Bistrita-Nasaud

Promovat
COMISION 0% Parcela Bloc cu AC de 9 apartamente - Mosnita
7
2

COMISION 0% Parcela Bloc cu AC de 9 apartamente - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan pretabil bloc cu 9 apartamente in Mosnita, zona Drumul Boilor/Noul Lidl, cu o suprafata de 1236 mp cu front de 27 ml. Caracteristici teren: - regim de inaltime Parter + 2 Etaje; - disponibil Proiect cu Ac cu 9 apartamente din care ...

1,236 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Afacere la cheie! Pensiune (casa de locuit) cu restaurant zona Cugir!
12

Pensiune (casa de locuit) cu restaurant de vânzare – Cugir, locație deosebită la marginea pădurii, lângă râu! PRIME Imobiliare ofera oportunitate unică de investiție în inima naturii! Vă prezentăm spre vânzare o pensiune cu restaurant complet funcțional, mobilat si utilat, situat într-o zonă deosebit ...

758 EUR/m2 | 330 m2

Cugir, Alba

Promovat
Teren Aeroport 3920 mp cu front stradal la centura de 48,28 ml - ID V5339
4
32

ID intern: V5339 Oportunitate extraordinara de investitie, teren de vanzare la un pret corect in Timisoara, zona Aeroport. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan in localitatea Ghiroda - Aeroport -langa casa auto Ford, avand o suprafata de 3920 mp si deschiderea de 48,28 ml la strada, adancimea ...

3,920 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan 2000 mp cu utilitati in apropiere Comuna Dragus
4
4

Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in Comuna Dragus. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va fi alegerea potrivita, ...

2,000 m2

Dragus, Brasov

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
2

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

De vanzare garsoniera in zona Dristor
4
13

De vanzare garsoniera in zona Dristor

Garsonieră de vânzare în Dristor, la 3 minute de metrou. Suprafață de 33 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră luminoasă, bucătărie modernă, baie renovată. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon închis. Bloc reabilitat termic, aproape de magazine și mijloace de transport.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului-Studentesc
3
60

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Complex Studentesc, langa Euro Hotel. Este complet utilat si mobilat, avand o suprafata de 25 mp, fiind situata la etajul 2. Apartamentul este disponibil imediat!

1600 EUR/m2 | 25 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Casă individuală versatilă – ideală pentru locuire, investiție- Zona Grivitei
15

Blitz vă oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată în zona Griviței, Brașov, cu acces facil către punctele de interes ale orașului, ideală atât pentru locuire, cât și pentru investiție cu randament bun. Imobilul este structurat pe mai multe niveluri și permite utilizarea ca 3 unități independente, ...

2190 EUR/m2 | 210 m2

Brasov, Brasov

Apartament doua camere in zoa Baicului
4
15

Apartament doua camere in zoa Baicului

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere, mobilat, la etaj 5 unui bloc de 10 etaje, construit in anul 1985, cu centrala termica proprie, reabilitat, situat in zona Baicului. Apartamentul se vinde complet mobilat, dispune de 2 aparate de aer conditionat, centrala termica proprie. In zona regasim ...

1382 EUR/m2 | 55 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis