Imobiliare

Promovat
Oportunitate - Apartament cu 2 camere de 53 mp utili - Mosnita
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit pe structura de beton si caramida portanta. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil P+2 si dispune de o suprafata utila de 53,25 m², completata de un ...

1550 EUR/m2 | 53 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu o camera,de vanzare, zona Balcescu, Timisoara
9
1

Apartament cu o camera,de vanzare, zona Balcescu, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Balcescu. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 30 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor - ...

2557 EUR/m2 | 30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere-Parcul Tractorul
11

Apartament 2 camere-Parcul Tractorul

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, in apropierea Parcului Tractorul. Apartamentul este renovat complet, se vinde mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Proprietatea se diferențiază prin compartimentarea practică ...

2160 EUR/m2 | 50 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall
19

Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament situat in Timisoara cu 3 camere decomandat cu centrala termica proprie, situat la etaju intermediar etaul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartmentul este structurat in hol living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, 2 balcoane. Este pozitionat in zona de nord a orasului ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim
4

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la etajul 1 a unui imobil dispus pe 2 niveluri in Giroc. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp si balcon închis 5 mp si este compartimentat astfel: hol, bucatarie,living,1 dormitor,1 baie. Extra dotari: centrala proprie clima balcon închis încalzire prin ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM
8
28

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM

De vanzare casă la asfalt, zona Girocului (Unitatea Militară), cu o suprafață utilă: 102 mp, suprafață totală: 115 mp (cu tot cu terasa) suprafață teren: 150 mp, cu toate utilitățile. Casă se vinde mobilată și utilată exact ca în poze. 3 Dormitoare, Living, Bucătărie, 3 băi, cameră tehnică separat, ...

1814 EUR/m2 | 102 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa insiruita mobilata si utilata la 4 minute de magazinul Penny din Giroc
8
3

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 1 Centrală Termică 42 Mp. Liber Complex 2
9
4

Ofertă Specială Apartament 2 Camere, Trivale Complex 2 Zonă liniștită, aproape de bulevard - Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în Trivale Complex 2, într-o zonă recunoscută pentru liniște, accesibilitate ...

1428 EUR/m2 | 42 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Kriss Imobiliare Apartament 2 Camere TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6

EXCLUSIVITATE Apartamente de 2 Camere în Trivale Complex 2 Zona Profi Agenția Imobiliară * KRISS * vă propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, apartamente moderne într-un imobil nou, cu termen de finalizare 2026 ! - Caracteristici principale : - Apartamente ...

2271 EUR/m2 | 59 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
9
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SUPER OFERTĂ! Apartament 2 Camere Kaufland - CRAIOVEI 48 Mp. Confort 1 Stradal LIBER
11
1

Apartament cu 2 camere zonă Kaufland - Craiovei O oportunitate excelentă pentru locuire sau investiție - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Kaufland Craiovei, reprezintă combinația ideală ...

1323 EUR/m2 | 48 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

De vanzare  duplex in Giroc
9
9

De vanzare duplex in Giroc

De vanzare duplex, cu o suprafafa utila de 107 mp si teren :317 mp in Giroc, pozitie foarte buna, aproape de primarie,drum asfaltat si pietruit,racordat la utilitati gaz, curent canalizare apa ,AC,rulouri exterioare,sistem de alarma,internet ,TV DIGI,incalzire in pardoseala la parter si etaj,3 dormitoare,2 ...

1636 EUR/m2 | 107 m2

Giroc, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL BLOC Nou 2013 Confort 1 DEC Mobilat Și Utilat Complet 57 Mp. Liber
14

- Apartament 2 camere ultracentral BLOC NOU 2013 CU LIFT eleganță, confort 1 Etaj Intermediar și accesibilitate în inima Piteștiului - O oportunitate rară de achiziție : un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat ultracentral, în cea mai căutată zonă din Pitești. Ideal pentru ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Central, Pitesti, Arges

Salvează căutarea